Vai Facebook gūst labumu no nelikumīgas straumēšanas?

facebook iptv pirātisms


Tā kā “auklas griešanas” kustība pieaug, lai apmierinātu arvien pieaugošās patērētāju prasības pēc lētu digitālās TV straumēšanas, šķiet, ka atbildības aizsardzība saskaņā ar Komunikāciju pieklājības likumu (CDA) un DMCA, kā arī potenciāli vājiem standartiem Facebook ir ļāvusi. nelegāli TV straumēšanas pakalpojumi, kas pazīstami kā “pirātu IPTV”, plaukst sociālo mediju platformā. Varbūt satraucošāk šķiet, ka Facebook pārraudzība ļāva uzņēmumam gūt ieņēmumus no reklāmas no šāda veida pirātisma.

Pašlaik vietnē Facebook ir neaktīvu produktu un uzņēmumu lapās aktīvi darbojas desmitiem nelegālu IPTV pakalpojumu. Daži pat iegādājas Facebook reklāmas, kas viņiem ļauj sasniegt lielāku potenciālo klientu skaitu. Tomēr, slavējot Facebook reklāmas apstiprināšanas politiku, kurā skaidri pausta nostāja pret nelikumīgiem produktiem un pakalpojumiem, pirātu IPTV pakalpojumu sniedzēju pastāvīgā eksistēšana un drosme Facebook rada pamatotus jautājumus par to, cik tālu vajadzētu paplašināt platformas “drošās zonas” aizsardzību..

Turklāt, Facebook neizpildot savu paziņoto reklāmu pārskatīšanas politiku pret nelikumīgiem produktiem un pakalpojumiem, tā lietotājiem var radīt finansiālus un privātuma riskus. Pirātu IPTV pakalpojumu sniedzēji reti piedāvā atmaksu pat tad, ja viņi ir spiesti pārtraukt darbību. Daži abonenti arī ir bijuši spiesti maksāt lielus likumīgus norēķinus par nelegālu TV straumēšanas pakalpojumu izmantošanu.

Mēs atradām:

 • Desmitiem nelegālu IPTV pakalpojumu atklāti izmanto Facebook, lai piereģistrētu jaunus klientus un sazinātos ar lietotājiem
 • Daži nelikumīgi IPTV pakalpojumi izmanto apmaksātu sludinājumu Facebook, liekot apšaubīt Facebook reklāmas pārskatīšanas un apstiprināšanas procesu un to, cik tālu būtu jāpaplašina atbildības aizsardzība saskaņā ar CDA un “drošo ostu” caur DMCA.
 • Nelegāli IPTV pakalpojumi bieži krasi atšķiras pēc izmaksām, funkcijām un reklamēto kanālu skaita salīdzinājumā ar likumīgiem TV straumēšanas pakalpojumiem
 • Daudzi nelikumīgi IPTV pakalpojumi mērķtiecīgi maldina potenciālos un pašreizējos abonentus par pakalpojuma likumību un tā privātuma aizsardzību
 • Daži lietotāji ir pazaudējuši naudu šiem pakalpojumiem, lai iekļautu likumīgus norēķinus par lietošanu un zaudētu abonēšanas maksu

Nelegāli IPTV pakalpojumi, kas nemierīgi darbojas vietnē Facebook

Dari šo:

 • Atveriet savu Facebook kontu (ja vien jūs nepiedalāties Gen Z un jūs jau esat pievienojis Facebook)
 • Dodieties uz meklēšanas joslu
 • Ierakstiet “IPTV”
 • Pārslēdziet meklēšanas rezultātus uz Lppvecumu

Tagad jūs redzēsit garu, šķietami bezgalīgu Facebook lapu sarakstu ar vārdu “IPTV”, no kurām daudzām simtiem patīk. Daži aprakstā reklamē savus izstrādājumus (“tūkstošiem TV kanālu!”), Lai gan daudzi piedāvā aprakstos rīcības brīvību pēc mēles vaiga, līdz (un dažreiz pat pēc tam) dodieties uz viņu lapām.

facebook iptvAvots: Facebook

Tagad noklikšķiniet uz rūtiņas “Verified”. Šis neiespējami garais saraksts uzreiz nonāk līdz trim pakalpojumiem, no kuriem neviens pat nelieto terminu “IPTV”.

facebook iptvAvots: Facebook

Tas izceļ acīmredzamo pirātisma problēmu, kas šobrīd pastāv Facebook. Sociālo mediju platforma ir piepildīta ar nepārbaudītiem “IPTV” pakalpojumiem (mēs nevarējām atrast nevienu pārbaudītu), kam ir viena kopība: Viņi patērētājiem pārdod pirātiskas satelīta TV apraides, no kuriem daudzi neapzinās abonētos pakalpojumus. iesaistīties autortiesību pārkāpumos.

Kas ir pirātu IPTV?

Nelegāli vai “pirātiski” interneta protokola televīzijas (IPTV) pakalpojumi piedāvā tiešraidi internetā, bet nemaksā pārvadāšanas maksu par retranslāciju. Šie pakalpojumi bieži darbojas, zogot satelīta TV apraidi. Pēc tam viņi izmanto tehnoloģiju, lai straumētu kanālus, izmantojot interneta savienojumu, un pārraidītu šos raidījumus patērētājiem, kuri vēlas maksāt salīdzinoši zemās abonēšanas maksas..

Facebook iptv TBC TVAvots: Facebook

Un izmaksas tiešām ir salīdzinoši zemas. Mēneša vidējais kabeļtelevīzijas rēķins ASV bija 107 USD 2018. gadā. Tikmēr pieaugošā likumīgo “auklas griešanas” iespēju bibliotēka, izmantojot straumēšanas pakalpojumus ar visaugstāko līmeni (OTT), piedāvā cenas no 15 USD mēnesī (AT)&T WatchTV) līdz USD 50 mēnesī (DirecTV Now) par ievada TV straumēšanas paketēm. Starp tradicionālajiem kabeļtelevīzijas un OTT pakalpojumiem piedāvāto kanālu skaits parasti ir desmitos un reti pārsniedz 100.

Turklāt legāli OTT pakalpojumi, kas piedāvā vairāk nekā 100 kanālus, parasti to dara par cenu, kas tuvojas tradicionālajai kabeļtelevīzijai vai piedāvā īpaši mazāk vēlamus tīklus, lai palielinātu kanālu skaitu..

Tāpēc pirātu IPTV pakalpojumi ir kļuvuši tik pievilcīgi patērētājiem. Pat ar zemākām iebraukšanas izmaksām, ko piedāvā legāli OTT pakalpojumi, salīdzinot ar tradicionālo kabeļtelevīziju, daudziem patērētājiem ir izteikti pievilcīgs vislabākais TV piedāvājums..

Vislabākos piedāvājumus vienmēr piedāvā pirātu IPTV pakalpojumi, kas var maksāt mazāk par USD 20 mēnesī (un reizēm tikai USD 5 mēnesī), vienlaikus piedāvājot simtiem vai pat tūkstošiem kanālu, bezmaksas piekļuvi maksai par skatu, premium filmu tīkli, piemēram, HBO, un video pēc pieprasījuma.

Jautājumi virpuļo par Facebook atbildību

Nav maz jautājumu, vai pirātiskie IPTV pakalpojumi pārkāpj ASV un citus starptautiskos autortiesību likumus, pārdodot satelīta TV apraidi. Vairākos tiesu procesos pēdējos gados ir pierādīts, ka šādi pakalpojumi ir ne tikai nelikumīgi, bet arī procesā gūst milzīgu peļņu.

Pagājušajā gadā SET TV, kas tajā laikā bija viens no lielākajiem nelegālajiem IPTV pakalpojumu sniedzējiem, zaudēja tiesas procesu, ko pret to ierosināja DISH Network un tā partneris NagraStar. Tiesnesis piesprieda SET TV samaksāt DISH vairāk nekā 90 miljonus dolāru par pirātisma atlīdzināšanu. Balva atspoguļoja samaksu 500 ASV dolāru par katru no SET TV 180 398 aktīvajiem lietotājiem. Un šā gada maijā tiesnesis piesprieda SET TV tālākpārdevējam A-Box TV samaksāt 2 miljonus ASV dolāru par pirātisma atlīdzināšanu saskaņā ar to pašu sūdzību.

Kā bija, gan SET TV, gan tā daudzie tālākpārdevēji (ieskaitot A-Box TV) aktīvi darbojās Facebook. Pirātu IPTV pakalpojumi bieži piesaista klientus saviem pakalpojumiem Facebook, izmantojot lapas un ziņas, kas reklamē ne tikai pakalpojumu kopumā, bet arī lielus sporta pasākumus, kas citādi ir pieejami tikai caur “Pay-Per-View”. Šādus pasākumus regulāri pārraida, izmantojot pirātiskus IPTV pakalpojumus, bez papildu izmaksām, kas ir liels trūkums sporta līdzjutējiem, kuri vēlas izvairīties no augstajām PPV izmaksām.

facebook iptvAvots: Facebook

Pastāv liela jautājuma zīme par to, vai Facebook vajadzētu būt juridiski atbildīgam par atļauju nelegālajām IPTV darbībām pārdot un reklamēt savā platformā. Pateicoties DMCA drošajai aizsardzībai, Facebook tiek aizsargāts no autortiesību atbildības, ja tas saprātīgā laika posmā no sava pakalpojuma noņem materiālus, kas pārkāpj tiesības. Bet pirātiski IPTV pakalpojumi reti, ja vispār, izliek jebkādu ar autortiesībām aizsargātu saturu, tas nozīmē, ka Facebook nav juridiska stimula noņemt viņu lapas.

Turklāt saskaņā ar Komunikāciju pieklājības likuma 230. iedaļu sociālo mediju platformai var būt neliela telpa, lai izvairītos no atbildības par tās platformas izmantošanu, ko nodrošina pirātu IPTV pakalpojumu sniedzēji..

Attiecīgajā 230. iedaļas tekstā teikts,

“Nevienu interaktīvu datoru pakalpojumu sniedzēju vai lietotāju neuzskata par citas informācijas satura sniedzēja sniegtās informācijas izdevēju vai runātāju.”

Burtiski tas nozīmē, ka Facebook nav atbildīgs par pirātu IPTV pakalpojumu sniedzēju norīkošanu par savus pakalpojumus, kas ir tas, kā vairums pirātu IPTV operāciju izmanto sociālo mediju platformu. Tāpēc ir atļauts eksistēt diezgan ievērojamiem digitālo pirātisma forumiem vietnē Reddit, piemēram, / r / pirātisms. Kamēr viņi neizliek saturu, ar kuru tiek pārkāptas tiesības, un izliek ziņas tikai par pirātismu kā jēdzienu, sociālo mediju platformas neuzņemas nekādu atbildību par saturu. 

Neviena pirātiska IPTV operācija, kas vēlas izdzīvot, nepublicēs, piemēram, to pakalpojumu sniegtā autortiesību satura piemērus. Parasti tās nodrošina saites uz savām vietnēm, kurās var reģistrēties ikviens interesents, vai abonentiem liek viņiem ziņot tieši Facebook, lai iegūtu vairāk informācijas.

Tomēr CDA 230 nav visaptverošs. Vienā no lapām, kas attiecas uz CDA 230, Elektronisko robežu fonds (EZF) norāda, ka tiesību akti “neattiecas uz federālajiem krimināltiesībām, intelektuālā īpašuma tiesības, un elektronisko komunikāciju privātuma likums. ”Tas galu galā var atstāt Facebook pelēkajā zonā jautājumā par to, kur beidzas tā atbildības aizsardzība un sākas atbildība par proaktīvu IPTV lapu un grupu noņemšanu..

Ja kaut kas notiek, pirātiskos IPTV pakalpojumus, kas tiek pārdoti platformā, var uzskatīt par Facebook Kopienas standartu pārkāpumu, kas piedāvā stingru nostāju pret intelektuālā īpašuma zādzībām..

Facebook gūst labumu no nelegālās IPTV

Spēkā esošie likumi padara neskaidru, vai Facebook vajadzētu vairāk rīkoties, lai pārtrauktu pirātu IPTV pakalpojumu izmantošanu no savas platformas. Tomēr aktuālāks jautājums ir saistīts ar tā potenciālo labumu no šiem pakalpojumiem.

Mēs atradām vairākus gadījumus, kad pirātiski IPTV pakalpojumi, protams, iegādājās un vadīja reklāmas kampaņas Facebook.

Vai Facebook gūst labumu no nelikumīgas straumēšanas? Vai Facebook gūst labumu no nelikumīgas straumēšanas? Vai Facebook gūst labumu no nelikumīgas straumēšanas? Vai Facebook gūst labumu no nelikumīgas straumēšanas?

Šie ekrānuzņēmumi ir daži no piemēriem, kurus mēs atradām. Atzīme “Sponsorēts” zem IPTV pakalpojumu sniedzēju nosaukumiem norāda, ka par šīm reklāmām tiek maksāts. Rezultātā tas nozīmē, ka šie IPTV pakalpojumu sniedzēji izveidoja reklāmas kampaņas, saņēma Facebook reklāmas recenzentu apstiprinājumu un pēc tam samaksāja Facebook, lai reklāmu redzētu simtiem vai tūkstošiem Facebook lietotāju.

Saskaņā ar Facebook reklāmu politikas (aizliegtais saturs) 4. sadaļu pakalpojums neļauj apstiprināt vai pārdot “nelegālus produktus vai pakalpojumus”, izmantojot platformas reklāmas.

Reklāmas nedrīkst radīt, atvieglot vai reklamēt nelikumīgus produktus, pakalpojumus vai darbības. Nepilngadīgajiem paredzētajās reklāmās nedrīkst reklamēt produktus, pakalpojumus vai saturu, kas ir neatbilstošs, nelikumīgs vai nedrošs vai kas izmanto, maldina vai izdara nevajadzīgu spiedienu uz mērķauditorijas atlases vecuma grupām. ”

Lai gan Facebook reklāmas politika no tās puses nav juridisks dokuments vai prasība, fakts, ka vairāki nelegāli pakalpojumi atklāti iegādājās reklāmas no Facebook, norāda divas lietas:

 • Pirmkārt, tas nozīmē sadalījumu vai vismaz izteiktu uzraudzību Facebook reklāmas pārskatīšanas un apstiprināšanas procesā, kas ļauj nelegālajiem pakalpojumiem saņemt reklāmas apstiprinājumu.
 • Otrkārt, Facebook aktīvi iekasēja ieņēmumus no šādiem pakalpojumiem, nevis tikai pasīvi no savas vispārējās datu vākšanas par lietotājiem.

Tas liek apšaubīt arī to, kur Facebook juridiskā aizsardzība varētu beigties saskaņā ar CDA 230 un DMCA, un kādas darbības Facebook un digitālo tiesību aizsardzības grupas varētu vēlēties vai veikt, lai palīdzētu novērst šo pakalpojumu izplatīšanos sociālo mediju platformā..

Arī jautājums par reklāmām, kas atbalsta autortiesību pārkāpumus, nav jauns. Piemēram, organizācija CreativeFuture ir sekojusi un cīnās pret likumīgu sludinājumu izmantošanu pirātisma vietnēs. Pirātisms ar reklāmām ir autortiesību īpašnieku interese par tēmu visā pasaulē.

Kā noteikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu IPTV

Patērētāji var izvairīties gan no finanšu, gan privātuma riskiem, izmantojot likumīgus OTT pakalpojumus tiešraidei (kas pazīstami arī kā virtuālie daudzkanālu video programmu izplatītāji vai vMVPD), tā vietā, lai pievērstos pirātiskajam IPTV.

Slēdzot pirātiskos IPTV pakalpojumus, abonenti bieži vien tiek tērēti (un reti saņem) atmaksu, kas var radīt finansiālus zaudējumus tiem, kuri iepriekš samaksāja par pakalpojumu mēnešiem. Turklāt, ja varas iestādes atsavina šos pakalpojumus, tie ne vienmēr var aizsargāt savu lietotāju identitāti. Šī informācija var nonākt tiesībaizsardzības iestāžu rokās, kas pēc tam to var pārsūtīt autortiesību īpašniekiem.

facebook uptv redditAvots: Reddit

Daži pretpirātisma tērpi aktīvi uzsāk tiesas prāvas pret pirātu IPTV nodrošinātājiem. NagraStar, DISH Network partneris, arī savācis desmitiem tūkstošu dolāru norēķinu maksājumos no pirātu satelīttelevīzijas lietotājiem gadu gaitā vairums no viņiem nezināja, ka viņu TV abonēšana ir nelikumīga. Uzņēmums darbojas vietnē SatScams, kur regulāri publicē ziņas par pirātu IPTV lietotājiem, kuri bija spiesti maksāt norēķinus.

facebook iptv nagrastarAvots: NagraStar

(Piezīme: NagraStar savā SatScams vietnē ir arī sadaļa, kas ļauj ikvienam, kurš no viņiem ir saņēmis norēķinu vēstuli, samaksāt norēķinu tiešsaistē.)

Šeit ir daži padomi, kas patērētājiem palīdzēs noteikt, vai tiešraides straumēšanas pakalpojums ir likumīgs vai pirātisks IPTV.

1. Legāli TV straumēšanas pakalpojumi nekad neizmanto “IPTV” sava produkta vai uzņēmuma nosaukumā

Šis ir jūsu pirmais pavediens. Lai gan daži nelikumīgi IPTV pakalpojumi tagad tiek izmantoti, neizmantojot terminu “IPTV”, neviens juridiskais pakalpojums, ko mēs atradām, vārdu neizmantoja produkta nosaukumā, uzņēmuma nosaukumā vai mārketinga materiālos. Ja uzņēmuma produkta nosaukumā tiek parādīts termins “IPTV” vai tas ir labi redzams uzņēmuma vietnē, tas, iespējams, ir nelegāli darbināts pakalpojums.

2. Legālajiem TV straumēšanas pakalpojumiem ir tuvāka izmaksu un kanālu attiecība

Kabeļgrieztējiem ir svarīgi apsvērt, cik maksā TV straumēšanas pakalpojums, lai nodrošinātu kanālus TV paketes ietvaros un joprojām gūtu ilgtspējīgu peļņu. Tikai ESPN par savu bāzes kanālu iekasē vairāk nekā 7 USD par abonentu. Tikmēr daži nelegāli IPTV pakalpojumi apgalvo, ka piedāvā ESPN, HBO, maksas par skatījumu pasākumus un vēl simtiem kanālu un video pēc pieprasījuma tikai par USD 5–35 mēnesī..

Ja redzat pakalpojumu, kas piedāvā simtiem vai tūkstošiem kanālu par cenu, kas šķiet pārāk laba, lai tā būtu patiesība, tas droši vien ir.

3. Nelegālajiem IPTV pakalpojumiem var nebūt oficiālas tīmekļa vietnes vai vietne ar mazu piepūli

Televīzijas patērētājiem, kuri pakļauj IPTV pakalpojumiem, izmantojot Facebook reklāmas vai lapas, jāmeklē vietne, kurā šis pakalpojums tiek pārdots. Ja neeksistē likumīga vietne, iespējams, IPTV pakalpojums nodarbojas ar pirātismu. Turklāt, ja vietne dara pastāv, taču šķiet, ka tā ir zemas kvalitātes attīstība, tas, iespējams, ir arī nelikumīgs IPTV pakalpojums.

Tomēr mēs esam pamanījuši arī arvien lielāku IPTV pakalpojumu skaitu, kas iegulda vairāk naudas profesionāla izskata vietņu veidošanā. Šajos gadījumos meklējiet lapu “Par mums” ar oficiālo kontaktinformāciju. Ja jūs to nevarat atrast, pakalpojums, iespējams, darbojas nelegāli.

4. Pārbaudiet pieejamās lietotnes

Katram likumīgam IPTV pakalpojumam tirgū ir īpašas lietotnes, kas ir pieejamas oficiālajos lietotņu veikalos no lielākajām operētājsistēmām un ierīcēm. Piemēram, jūs varat lejupielādēt YouTube TV lietotni tieši iOS, Android, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV un dažiem viedajiem televizoriem..

Nelegāli IPTV pakalpojumi tomēr nekad nevienā oficiālajā lietotņu veikalā viņu darbam nebūs pieejama nosaukta lietotne. Tā vietā viņi bieži uzdod abonentiem lejupielādēt lietotni ar nosaukumu SOPlay vai SOPlayer, kas tiks savienota pārī ar IPTV pakalpojuma kontu. 

Turklāt katrs likumīgais TV straumēšanas pakalpojums darbojas ar Roku, un tam ir arī Roku lietotne. Roku ir ieviesusi ļoti stingru pretpirātisma politiku, tādēļ, ja nav pieejama Roku lietotne un nav uzskaitīta Roku funkcionalitāte, pakalpojums, iespējams, ir nelikumīga IPTV darbība.

5. Nelegāli IPTV pakalpojumi bieži pieņem tikai PayPal un kriptovalūtas

Daži pirātu IPTV pakalpojumi mēģina samazināt pēdas, pieņemot maksājumus tikai no PayPal vai kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin. Tas ne vienmēr ir taisnība, jo daži pakalpojumi pieņem lielas kredītkartes. Tomēr neviens likumīgs TV straumēšanas pakalpojums nepieņem tikai PayPal, un neviens, ko mēs esam redzējuši (šobrīd), nepieņem kriptovalūtas.

Turklāt esiet piesardzīgs attiecībā uz jebkuru IPTV pakalpojumu sniedzēju, kurš vēlas, lai jūs veiktu PayPal maksājumus, izmantojot opciju “Draugi un ģimenes locekļi”, nevis opciju “Preces un pakalpojumi”. Tas ir ne tikai pretrunā ar PayPal politikām, bet ir paredzēts, lai palīdzētu IPTV pakalpojumu sniedzējam izvairīties no PayPal pakalpojumu maksām un novērstu jūsu iespējas saņemt atmaksu.

6. Esiet piesardzīgs pret pakalpojumiem, kas sazinās, izmantojot Telegram vai citus šifrētus ziņojumapmaiņas pakalpojumus

Telegramma ir drošs ziņojumapmaiņas pakalpojums, kas paredzēts šifrētai ziņojumapmaiņai. Pakalpojums ir izveidots tā, lai nepaliktu nekādas saziņas pēdas. Daži IPTV pakalpojumu sniedzēji izmanto Telegram, lai sazinātos ar abonentiem, jo ​​viņi zina, ka viņu operācijas ir nelikumīgas un nevēlas atstāt ierakstus, ja varas iestādes nāk klauvēt.

7. Pajautājiet pakalpojumu sniedzējam, kā viņš var atļauties piedāvāt tik daudzus kanālus par cenu

Ja kanālu skaits salīdzinājumā ar izmaksām šķiet aizdomīgs, jautājiet IPTV pakalpojumu sniedzējam, kā tas var atļauties piedāvāt šos daudzos kanālus un joprojām maksāt pārvadāšanas nodevas. Mēs esam atklājuši, ka nelegālie IPTV pakalpojumu sniedzēji kļūst apdomīgi, kad viņiem lūdza sniegt šos pierādījumus, un mums pat tika liegts komentēt viena pirātu IPTV pakalpojumu sniedzēja Facebook lapu (TBC TV) pēc tam, kad uzdeva šo jautājumu vienā no tās ziņām.

8. Pārbaudiet, vai vietnē Facebook ir zilā atzīme “Verified”

Ja pakalpojumā Facebook atrodat IPTV vai interneta televīzijas pakalpojumu sniedzēju, pārbaudiet, vai tam ir zils izvēles rūtiņa “Verified”. Nevarējām atrast nelikumīgus straumēšanas pakalpojumus ar pārbaudītām lapām. Tikmēr likumīgiem OTT pakalpojumiem, piemēram, Philo, fuboTV, DirecTV Now un citiem, visiem ir pārbaudīta atzīme.

facebook iptv fuboTVAvots: Facebook

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − 13 =

map