ABC Kodi eklentileri: Kodi’de ABC’yi yasal olarak nasıl izlerim

abc vpn hatası


Kodi, kullanımı kolay, açık kaynaklı bir medya merkezi uygulamasıdır. Yeni başlayanlar ve uzmanlar için erişilebilir hale getirerek yüksek düzeyde özelleştirilebilirlik sunar. Ayrıca, Kodi, iOS, Amazon Fire TV ve Apple TV için özel uygulamalar ile en popüler donanıma yüklenebilir.

ABC’nin içeriğine erişim sağlayan birçok eklenti vardır, ancak bunların çoğu lisanslı kaynakları kullanmaz ve bu nedenle yasal değildir. Bununla birlikte, ABC'yi sunan, ikisi ücretsiz olan birkaç meşru eklenti var..

Uyarı: Kodi, yalnızca yasal erişim hakkına sahip olduğunuz içerik için kullanılmalıdır. Ne Kodi Vakfı ne de Compareitech, Kodi'nin korsanlık için kullanımını savunmuyor.

Önemli: Kodi ile her zaman bir VPN kullanın

Bazı kişiler, internet servis sağlayıcılarından (ISS) veya ağ yöneticilerinden lisanssız akışı gizlemek için sanal özel ağlara (VPN) bağlanır. Bununla birlikte, VPN'lerin birkaç meşru kullanımı vardır ve yalnızca resmi kaynaklardan akış yapsanız bile çevrimiçi gizliliğinizi önemli ölçüde artırabilir.

VPN'ler ağ trafiğinizi şifreleyerek çalışır, bu da dışarıdaki gözlemcilerin bunu okumasını önler. Bu, çoğu Man-in-the-Middle saldırılarını geçersiz kılar ve ISS'nizin çevrimiçi etkinliklerinizin ayrıntılarını üçüncü taraflara satmasını engeller. Ayrıca, bağlantı alışkanlıklarınızı bağlantınızı daraltmak için gerekçe olarak kullanmalarını da engeller.

Her VPN farklıdır; bazıları diğerlerinden daha hızlıdır, bazıları daha fazla bilgi kaydeder ve maalesef bazıları kötü amaçlı yazılımlarla birlikte gelir. Bu nedenlerden dolayı, doğru VPN'yi seçmek çok önemlidir.

IPVanish'i öneririz. Tüm dünyada kendi kendini koruyan sunuculara hızlı ve tutarlı bağlantılar sağlar. Bu hizmet, etkinliklerinizle ilgili herhangi bir bilgi kaydetmez. Son olarak, IPVanish, Windows, Mac, iOS ve Amazon Firestick dahil olmak üzere çoğu platform için uygulamalarla mükemmel çoklu platform desteğine sahiptir..

GÜVENLİ AKIŞ: IPVanish gizlilik bilincine sahip, güvenli ve kusursuz HD akış için yeterince hızlı.

ABC izlemek için en iyi Kodi eklentileri

Aşağıda, ABC akışları sunan resmi Kodi eklentilerini listeleyeceğiz. Aşağıdaki eklentilerin tümü resmi kaynakları kullanıyor ve hepsinden önemlisi, hepsi ücretsiz.

WABC Programları

wabc programları addon

WABC Programları eklentisi, isteğe bağlı ABC içeriğini izlemenin en kolay yoludur. Kullanılabilir her başlığı tek bir sayfada görüntüler, belirli bir şeyi bulmak için Kodi’nin arama işlevini kullanmayı kolaylaştırır. Özelleştirme seçenekleri yoktur, bu yüzden gerçekten “gördüğünüz şey ne elde edersiniz” örneğidir.

Kütüphane alfabetik olarak düzenlenmiş gibi görünüyor, ancak alta doğru, kayda değer ölçüde daha basit olmaya başlıyor. Yinelenen klasörler, “Vdka4087511” gibi başlıklara sahip videolar ve bir durumda adı olmayan erişilemeyen bir klasör var. Bu anormalliklere rağmen, kütüphanenin ilk yarısı beklediğiniz gibi çalışır, bu yüzden ilk etapta listenin en altına gitmenize gerek yoktur..

Burada eski ve yeni içeriklerin iyi bir karışımı var. İleri sarmak ve Amerika’nın En Komik Ev Videoları gibi daha modern sürümlerin yanı sıra Marvel’in Kalkan Ajanlar. Güncelliğin kullanılabilirliği ile kanıtlandığı gibi içerik sık sık güncellenir Günaydın Amerika bölüm. Bunun nedeni, içeriğin doğrudan ABC’nin resmi web sitesinden kazınmasıdır.

ABC’nin içeriği yalnızca ABD’den alınabilir, bu nedenle denizaşırı ülkelerden izlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır. IPVanish'in bu durumda çalışmadığını ve "Video şu anda kullanılamıyor" şeklinde bir hata döndürdüğünü unutmayın. Nord’in hala çalıştığı için ABC’nin bölge kilitlemesi yanılmaz değildir.

WABC Programları addonu resmi Kodi addon deposunda bulunabilir.

USTVNow

Kodi USTVNow Plus Eklenti Ana

USTVNow, ABD silahlı kuvvetleri mensuplarının başka yerlerde konuşlandırıldıklarında Amerikan TV izlemelerine izin vermek için tasarlanmış bir hizmettir. Ancak, hizmet için herhangi bir kimlik kanıtı gerekmez ve bu nedenle herkes kaydolabilir. USTVNow addon, içeriğini Kodi içinden kolayca sunar.

USTVNow, ABC dahil yedi farklı kanalla birlikte gelen ücretsiz bir üyelik seçeneğine sahiptir. Şimdi, bu katmanın isteğe bağlı içerik değil, yalnızca standart çözünürlüklü canlı akışlar sunduğunu belirtmek önemlidir. Artı tarafta, USTVNow'un doğası nedeniyle, tüm coğrafi kısıtlamalar kaldırıldı. Bu, VPN kullanmadan akışlarını her yerden izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Ücretli planlar ayrıca DVR programlarını da sunar, böylece en sevdiğiniz programları kaydedebilirsiniz. Bir bakışta nelerin mevcut olduğunu görebilmeniz için yerleşik bir TV rehberi ve bir arama işlevi vardır. Premium kullanıcılar ayrıca 18 kanala daha erişebilir.

USTVNow resmi Kodi addon deposundan edinilebilir.

Kaçınılması gereken eklentiler

Ne yazık ki, tüm eklentiler akışları için resmi kaynaklar kullanmamaktadır. Aşağıda, saygın forumlardan daha azında sıklıkla önerilen en popüler üçüncü taraf Kodi eklentilerini listeledik. Bunun bir onay olmadığını belirtmek önemlidir; bir eklentinin meşru olup olmadığını söylemek zor olabilir ve aşağıdaki liste herhangi bir şüpheyi gidermeyi amaçlamaktadır.

  1. Ultimate IPTV
  2. Fido
  3. Platinum Smart IPTV
  4. Neptün Yükseliyor
  5. Akın
  6. Gaia

Deneyiminizi geliştirme

Bu eklentiler Kodi'de bulunan tamamen yasal içeriğin bir kısmını temsil eder. Kitaplığınızı daha da genişletmek isterseniz, neden canlı TV, spor, çizgi film, anime ve filmler için en iyi eklentiler hakkındaki kılavuzlarımıza göz atmıyorsunuz??

Doğru eklentileri bulmak sadece bir başlangıç. Kodi, özellikle de yeniyseniz, kullanımı zor olabilir. Bunu akılda tutarak, arabelleğe almayı azaltmak, altyazı ayarlamak ve karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek için adım adım öğreticiler oluşturduk.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 68

map