Ako nainštalovať doplnok PBS Kids Kodi

Ako nainštalovať doplnok PBS Kids Kodi


PBS Kids ponúka obrovskú škálu obsahu pre rodiny s deťmi, ale webová stránka vám umožňuje sledovať iba najnovšiu epizódu každej relácie. Tu prichádza doplnok PBS Kids pre Kodi: zatiaľ čo tento doplnok nezahŕňa živé vysielanie, umožňuje vám sledovať viac ako 30 rôznych relácií na požiadanie, z ktorých mnohé majú k dispozícii niekoľko epizód..

Aj keď menej pútavé doplnky, ako napríklad Yoda alebo Exodus, môžu ponúknuť niektoré ukážky programu PBS Kids, neodporúčame ich používať. Na začiatok tieto doplnky zhromažďujú obsah hostený online, bez ohľadu na to, či ide o oficiálny zdroj alebo nie. Neexistuje žiadna záruka, že obsah bude označený správne, čo znamená, že pri každom načítaní videa riskujete.

Tieto doplnky navyše nie sú navrhnuté pre deti a ako také často obsahujú obsah nevhodný pre mladších divákov. Na rozdiel od toho služba PBS Kids ponúka iba detské predstavenia a najlepšie zo všetkého je použitie úplne zadarmo, takže nie je potrebné hľadať nikde inde.

Varovanie: Kodi by sa mal používať iba pre obsah, ku ktorému máte zákonné právo prístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajujú využívanie Kodi na pirátstvo.

Prečo by ste mali vždy používať VPN so spoločnosťou Kodi

Pri streamovaní so serverom Kodi je dôležité používať sieť VPN. Vaše online aktivity nie sú súkromné ​​a podľa siete, ktorú používate, by ich mohol monitorovať váš poskytovateľ internetových služieb, váš zamestnávateľ, hackeri alebo dokonca vláda. Ďalej je známe, že niektorí poskytovatelia internetových služieb obmedzujú rýchlosť internetu zákazníkov, ktorí často sledujú video online.

VPN zabraňujú takémuto snoopingu šifrovaním prenosu, čím zabezpečujú, že všetci pozorovatelia uvidia iba nezmyselné množstvo údajov. Umožňujú vám tiež prístup k miestam a službám uzamknutým v regióne, ako je PBS Kids, kdekoľvek ste. Vždy, keď sa pripájate k serveru, dostanete novú dočasnú adresu IP z krajiny, v ktorej sa nachádzate, na ktorom sa nachádzate. Keďže väčšina platforiem streamovania s obmedzeným geografickým umiestnením nedokáže rozlíšiť medzi používateľom VPN a niekým, kto je skutočne v požadovanom krajiny, budete môcť využívať inak blokovanú službu odkiaľkoľvek.

Výber správnej siete VPN je však veľmi dôležitý, a to najmä preto, že mnohé z nich sú príliš vysoké na streamovanie s vysokým rozlíšením. Odporúčame IPVanish. Ide o rýchlu a bezpečnú sieť VPN so stovkami serverov v USA, politiku bez protokolovania a vysoký limit pripojenia. IPVanish ďalej obsahuje aplikácie pre zariadenia Windows, MacOS, iOS, Android a Amazon Fire.

NAJLEPŠIA VPN PRE KODI: IPVanish je ideálny pre Kodi. Je ľahký, s trvalo vysokými rýchlosťami a silným nasadením pre vaše súkromie. Dodáva sa dokonca so sedemdennou zárukou vrátenia peňazí, čo znamená, že môžete vyskúšať bez rizika.

Prečítajte si našu úplnú recenziu IPVanish.

Čo je addon PBS Kids Kodi?

PBS Detské menu

Jednoducho, tento doplnok vyradí obsah zo služby PBS Kids a umožní vám ho sledovať kedykoľvek budete chcieť. Je to užívateľsky prívetivé, pretože prichádzajú doplnky, pretože neexistujú žiadne prispôsobiteľné nastavenia a iba dve ponuky: jedno, kde si vyberiete reláciu, ktorú chcete sledovať, a druhé, kde vyberiete konkrétnu epizódu. Doplnky Kodi zamerané na deti často ponúkajú veľký výber titulov, zvyčajne však zistíte, že niektoré sa nenačítajú. Aj keď PBS Kids funguje perfektne, z veľkej časti existujú tri predstavenia (Clifford Veľký červený pes, Dot's Spot, a Maya & Miguel), ktoré nemajú k dispozícii žiadne epizódy.

Doplnok PBS Kids Kodi v súčasnosti obsahuje 32 rôznych relácií. Je však potrebné poznamenať, že sú k dispozícii iba epizódy, ktoré boli nedávno odvysielané. To znamená, že ak hľadáte niečo, ako udržať deti na chvíľu obsadené, musíte si vybrať svoju šou opatrne (v čase písania správy), Poďme Luna! a Pinkalicious a Peterrific mal každý 14 epizód a Fizzy's Lunch Lab mal 19). Všetky tituly sú k dispozícii v rozlíšení 720p a titulky sú k dispozícii.

Ako nainštalovať doplnok PBS Kids Kodi

Keďže je doplnok PBS Kids obsiahnutý v oficiálnom úložisku doplnkov Kodi, jeho inštalácia je rýchla a ľahká. Nižšie vás krok za krokom prevedieme týmto procesom.

Postup inštalácie doplnku PBS Kids Kodi:

 1. Na domovskej obrazovke Kodi kliknite na Add-ons v ľavej ponuke.
 2. Potom kliknite na ikonu poľa v ľavom hornom rohu obrazovky.
 3. zvoliť Inštalácia z úložiska.
 4. Nájsť Úložisko doplnkov Kodi v zozname na nasledujúcej obrazovke (ak ste nenainštalovali žiadne iné repozitáre, automaticky sa dostanete na repozitáciu Kodi).
 5. vybrať Doplnky videa.
 6. Posuňte zobrazenie nadol, kým sa nezobrazí PBS Kids. Kliknite naň a stlačte Inštalácia gombík.
 7. Dozviete sa, že sa nainštalujú ďalšie doplnky. Neprepadajte panike - sú potrebné, aby služba PBS Kids fungovala. cvaknutie OK.
 8. Doplnky by sa teraz mali nainštalovať a objavia sa na hlavnej obrazovke Kodi.

Ako používať VPN s Kodi

Služba PBS Kids je k dispozícii iba v USA, takže na sledovanie kdekoľvek inde budete potrebovať sieť VPN. Ďalej uvádzame postup na odblokovanie služby PBS Kids zo zahraničia pomocou VPN.

 1. Najprv sa zaregistrujte do siete VPN, ak ste tak ešte neurobili. Odporúčame IPVanish.
 2. Stiahnite si a nainštalujte softvér a uistite sa, že máte pre svoj prístroj správnu verziu.
 3. Pripojte sa k jednému z amerických serverov VPN.
 4. Otvorte doplnok PBS Kids a skúste prehrať video. Malo by sa načítať okamžite, ale ak nie, reštartovanie Kodi alebo vyskúšanie iného servera by malo vyriešiť väčšinu problémov.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre Kodi

Čo môžem sledovať na PBS Kids?

Na PBS Kids sú rôzne druhy koncertov, takže je zaručené, že pre každého bude niečo. Nižšie nájdete niektoré z najobľúbenejších titulov, ktoré PBS Kids ponúka:

 • Okolie pána Rogersa
 • Caillat
 • Zvedavý George
 • arthur
 • Odd Squad
 • Ruff Ruffman Show
 • sezamová ulica
 • Slivka pristátie
 • Elektrická spoločnosť
 • SciGirls
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 22 =