Doplnok NHL.tv Kodi: Ako nainštalovať NHL.tv pre Kodi

Doplnok NHL.tv Kodi


Ak ste fanúšikom hokeju a chcete sledovať veľa hier NHL, môže byť ťažké nájsť všetky hry, ktoré chcete vidieť online. Tu môže pomôcť doplnok NHL.tv Kodi.

NHL.tv je platená streamingová služba, ktorú ponúka národná hokejová liga. Umožňuje vám sledovať hry NHL, ktoré nie sú prenášané miestnymi televíznymi stanicami. Doplnok NHL.tv Kodi vám umožňuje prístup k tejto službe prostredníctvom vášho Kodi, rovnako ako akýkoľvek iný streamovaný obsah.

Tento článok vysvetľuje, ako nainštalovať a sledovať NHL na Kodi.

Pozri tiež: Ako sledovať NHL na Kodi pre úplný zoznam možností.

Čo je Kodi?

Kodi je bezplatný prehrávač médií, ktorý môžete použiť na sledovanie online televíznych relácií, filmov, športových udalostí a iných programov na počítači. Na rozdiel od mnohých alternatív, ktoré možno použiť na streamovanie obsahu, má Kodi intuitívne rozhranie, ktoré sa podobá použitiu káblovej skrinky alebo DVD prehrávača..

Dá sa ovládať pomocou aplikácie pre smartfóny alebo diaľkového ovládania RF a môže integrovať širokú škálu streamovaného obsahu do jedného softvéru. To vám zabráni prepínať medzi rôznymi aplikáciami a webovými prehliadačmi zakaždým, keď chcete sledovať niečo nové.

Z týchto dôvodov sa spoločnosť Kodi stala veľmi obľúbenou u „nožníc“ alebo u ľudí, ktorí hľadajú online alternatívy káblovej televízie..

Kodi je možné pridať k takmer akémukoľvek lacnému streamovaciemu zariadeniu, ako sú Roku Box, Amazon Fire TV a Apple TV, alebo si ho môžete stiahnuť do akéhokoľvek systému Windows, iOS, Mac OS alebo Android..

Spoločnosť Kodi získala v poslednom čase určitú negatívnu mediálnu pozornosť, pretože sa tvrdí, že je nástrojom na prístup k pirátskemu obsahu. Aj keď je pravda, že Kodi sa dá použiť na tento účel, existuje aj množstvo legitímnych programov, ktoré sú k dispozícii..

Pri používaní Kodi existujú určité riziká týkajúce sa ochrany súkromia a bezpečnosti, ale s náležitými preventívnymi opatreniami sa môžu minimalizovať.

Ako používať Kodi bezpečne a súkromne

Doplnok NHL.tv je súčasťou oficiálneho úložiska Kodi. To znamená, že prešiel prísnejším postupom preskúmania ako väčšina doplnkov tretích strán. Stále však má určité riziká týkajúce sa ochrany súkromia.

Napríklad veľa používateľov Kodi malo pri pokuse o prehrávanie videí problémy s vyrovnávaním pamäte. Vo väčšine prípadov sú tieto problémy spôsobené úplne normálnymi problémami, ako sú pomalé rýchlosti pripojenia, problémy so sieťovým pripojením alebo veľkosť vyrovnávacej pamäte nie je optimalizovaná. V niektorých prípadoch však používatelia zaznamenali tento problém, aj keď boli všetky obvyklé vysvetlenia vylúčené. Ak k tomu dôjde, môže to znamenať, že poskytovateľ internetových služieb úmyselne spomaľuje rýchlosť, pretože sa vám nepáči streamovanie videa, a nie predplatenie káblovej televízie..

Jedným zo spôsobov riešenia tohto problému je použitie siete VPN. VPN zakrýva údaje, ktoré odosielate, a maskuje vašu IP adresu. Týmto spôsobom môže váš poskytovateľ internetových služieb povedať iba to, že sťahujete veľa údajov, ale nie prečo to robíte.

Bohužiaľ, väčšina služieb VPN nie je určená pre ľudí, ktorí streamujú video. Niektorí z nich si prenajímajú servery, ktoré sú zastarané a nedokážu držať krok s veľkým množstvom údajov potrebných pre video s vysokým rozlíšením. Iní uchovávajú záznamy o činnosti používateľov a ponechávajú súkromné ​​údaje o vašich streamovacích návykoch pre hackerov a iné škodlivé osoby k dispozícii na získanie.

Z týchto dôvodov odporúčame používateľom Kodi IPVanish. Poskytuje svoju vlastnú fyzickú infraštruktúru, takže dokáže udržiavať vysokú rýchlosť prenosu údajov. To pomáha eliminovať tento nepríjemný problém s ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Tiež neuchováva denníky, takže môžete v noci spať zdravo, pretože viete, že osobné informácie o vás sa nedostanú do nesprávnych rúk..

ČÍTAČKA PRE ČITATEĽOV: Naši čitatelia tu môžu ušetriť výlučne 60% na plánoch IPVanish.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane nezákonného streamovania cez Kodi. Kodi môžete využiť na mnohé vynikajúce zákonné účely online streamingu. Pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez súhlasu zvážte zákon, obete a riziká pirátstva.

Sprievodca inštaláciou doplnku NHL.tv Kodi

Doplnok NHL Kodi je možné nainštalovať z oficiálneho úložiska Kodi. Tu je návod, ako to urobiť.

 • V hlavnej ponuke vyberte ikonu lupy v ľavom hornom rohu obrazovky.
 • kodi
 • Kliknite na položku „Vyhľadať doplnky“
 • Doplnok NHL.tv Kodi: Ako nainštalovať NHL.tv pre Kodi
 • Do vyhľadávacieho poľa napíšte „NHL“ a kliknite na „OK“
 • vstúpiť
 • V zozname vyberte možnosť „NHL TV“
 • Doplnok NHL.tv Kodi: Ako nainštalovať NHL.tv pre Kodi
 • Kliknite na tlačidlo „nainštalovať“
 • Doplnok NHL.tv Kodi: Ako nainštalovať NHL.tv pre Kodi
 • Ak máte vo vašom Kodi nainštalované archívy tretích strán, môže sa zobraziť správa s otázkou, z ktorého archívu chcete nainštalovať NHL TV. Ak áno, vyberte „Úložisko doplnkov Kodi.“ Ak nemáte v úložisku Kodi žiadne úložiská tretích strán, malo by sa automaticky nainštalovať z oficiálneho úložiska..

Ako používať doplnok NHL.tv Kodi

Predtým, ako sa pokúsite prehrať video z doplnku NHL.tv, musíte ho nastaviť pomocou ponuky „Konfigurácia“. Ak to chcete získať, kliknite pravým tlačidlom myši na doplnok a vyberte položku „informácie“, potom vyberte položku „konfigurácia“. Na ľavej strane uvidíte skupinu záložiek s označením „prihlasovacie údaje“, „vizuálne“ a „upozornenia na skóre“. karta by mala byť nastavená na „prihlasovacie meno“.

V prihlasovacej ponuke kliknite na „používateľské meno“ a zadajte svoje užívateľské meno pre NHL TV. To isté urobte s poľom „heslo“ a dokončite svoje prihlasovacie údaje. Ak ste si predplatili televíziu NHL prostredníctvom Akamai alebo tretej úrovne, vyberte svojho poskytovateľa z ponuky „CDN“. Ak ste predplatiteľom Rogers, vyberte „Predplatiteľ Rogers“. Ak ste sa prihlásili na odber NHL TV priamo z webových stránok, nechajte pole „CDN“ nastavené na „žiadne preferencie“.

Kliknutím na kartu „vizuálny“ zobrazíte zoznam možností, ako bude doplnok zobrazovať video. Najdôležitejšou z nich je možnosť „kvalita toku“. Nastavte ju príliš vysoko a vyskytne sa ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Nastavte ju príliš nízko a dostanete nekvalitné video. Odporúčam experimentovať, kým nenájdete najlepší dátový tok pre váš systém.

Karta „vizuálna“ vám okrem iného umožňuje prepínať medzi skrytými alebo skrytými skóre, nastavením obľúbeného tímu a zobrazením názvu tímu..

Doplnok NHL.tv Kodi: Ako nainštalovať NHL.tv pre Kodi

Vyberte „Oznámenia o skóre“ a povedzte doplnku o tom, ako zobraziť oznámenia o dosiahnutí gólov. Môžete určiť, koľko sekúnd zostáva upozornenie na obrazovke a či je cieľ „popísaný“ alebo iba stanovený. Upozornenia na ciele môžete tiež úplne vypnúť, ak ich považujete za príliš rušivé.

Prehľad doplnkov NHL.tv

Ak ste fanúšikom hokeja, doplnok NHL.tv je skvelým doplnkom vašej aplikácie Kodi. Samotnú službu je možné zakúpiť za 111,96 dolárov za sezónu, ak chcete sledovať iba jeden tím. Ak si uvedomíte, že hokejová sezóna trvá deväť mesiacov, je to 12,44 $ mesačne. Ak chcete sledovať všetky tímy a získať všetky hry, stále je to iba 139,96 dolárov za sezónu, čo sa rovná približne 15,55 USD / mesiac.

Ak nechcete platiť za službu, doplnok NHL.tv Kodi môžete tiež použiť na sledovanie bezplatného obsahu z lokality NHL.com. Pozostáva z krátkych klipov nedávnych hier, správ a záznamov klasických hier z rokov 1959 - 1993.

Jednou z významných nevýhod tohto doplnku je skutočnosť, že niektoré hry sa strácajú, ak práva na ich streamovanie zakúpili národné televízne kanály, ako je NHL Network alebo NBCSN. Ak nevidíte požadovanú hru pomocou doplnku Kodi NHL.tv, prečítajte si náš zoznam najlepších doplnkov na pozeranie NHL na Kodi. Možno budete môcť chytiť hru, ktorú hľadáte, na jednom z nich.

Navrhované články:

 • Ako pozerať NFL na Kodi
 • Ako sledovať filmy na Kodi
 • Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi pre šport
 • Ako sledovať NHL na Kodi
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 + = 71

map