F1 2019: Ako sledovať živé vysielanie F1 na Kodi

Ako sledovať živé vysielanie F1 na Kodi


Preteky Formule 1 začínajú sezónu 2019 austrálskou Grand Prix 15. marca v Melbourne. Našťastie je Kodi skvelou možnosťou sledovať živé vysielanie akejkoľvek medzinárodnej ceny Grands Prix, hoci na získanie úplného a anonymného prístupu budete pravdepodobne potrebovať sieť VPN. Náš sprievodca vám ukáže, ako sledovať Formule 1 zadarmo, a to aj v zahraničí.

Dôležité je, že náš sprievodca vám iba ukáže ako sledovať preteky Formuly 1 pomocou oficiálnych zdrojov. Populárne športové udalosti, ako je Formule 1, sú často dostupné prostredníctvom neoficiálnych zdrojov. Roztrhané toky sa zvyčajne ponúkajú na doplnkoch, ktoré môžu obsahovať škodlivý softvér, zatiaľ čo neoficiálne toky sú oveľa náchylnejšie na ukladanie do vyrovnávacej pamäte a zlyhanie. Niekoľko oficiálnych zdrojov vám umožní streamovať Formule 1 bez platenia desetníka, s tokmi dostupnými prostredníctvom doplnkov Kodi.

Ak chcete zadarmo sledovať preteky Formuly 1, možno budete potrebovať VPN v USA a na ďalších miestach.

NAJLEPŠIA VPN PRE KODI: IPVanish je naša najlepšia voľba. Táto služba má veľkú sieť rýchlych serverov, ktoré nie sú preplnené. IPVanish ponúka silné funkcie zabezpečenia, ochrany osobných údajov a anonymity, vďaka ktorým je vynikajúcou voľbou pre používateľov Kodi vysielaných z ľubovoľného zariadenia vrátane Amazon Fire TV Stick. Vyskúšajte to bez rizika so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Varovanie: Kodi by sa mal používať iba pre obsah, ku ktorému máte zákonné právo prístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajujú využívanie Kodi na pirátstvo.

Ako sa pozerať na Formi 1 zadarmo na Kodi s VPN

Bloky obsahu Formuly 1 môžete obísť pomocou VPN. Postupujte podľa týchto krokov a sledujte všeobecných lekárov formule 1 prostredníctvom Kodi odkiaľkoľvek na svete:

  1. Najprv sa zaregistrujte do VPN podľa vášho výberu. Pre používateľov Kodi odporúčame IPVanish, hoci ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost sú porovnateľné a lacné alternatívy.
  2. Stiahnite si aplikáciu VPN do požadovaného streamingového zariadenia (uistite sa, že má aplikáciu pre dané zariadenie)
  3. Pripojte sa k serveru VPN v krajine, kde je k dispozícii streamovanie vzorca 1. Napríklad, ak sledujete bezplatnú sieť Ten Ten z Austrálie, austrálsky server vám pomôže obísť obmedzenia geografického obsahu
  4. Skúste navštíviť vybratú webovú stránku alebo službu alebo streamovať prostredníctvom požadovaného doplnku Kodi. Malo by sa načítať takmer okamžite

Dôrazne odporúčame absolvovať vyššie uvedené kroky v dostatočnom časovom predstihu pred začiatkom austrálskeho všeobecného lekára. Skoré testovanie vašich možností vám môže pomôcť zabrániť tomu, aby sa vynechala akákoľvek závodná akcia.

Závodné vysielacie práva formule 1 sú zložité. Prostredníctvom Kodi nebudete môcť sledovať Grand Prix každej krajiny. Tento zoznam obsahuje vaše najlepšie, bezplatne vysielané alebo platené kanály dostupné prostredníctvom rôznych doplnkov Kodi. 

Ako sledovať živé vysielanie F1 na Kodi

Ak máte zariadenie na vysielanie televíznych staníc, napríklad Amazon Fire Stick alebo Apple TV, môžete na sledovanie pretekov F1 použiť Kodi namiesto webového prehľadávača. Ak je to váš prípad, tu sú vaše možnosti.

Doplnok Zattoo Box Kodi

zattoo box kodi addon

Doplnok Zattoo Box Kodi vám umožňuje pripojiť sa k účtu Zattoo bez webového prehľadávača. Taktiež obchádza reklamy Zattoo (stále budú reklamy zo samotných kanálov). Ak ho chcete nainštalovať, načítajte Kodi a potom kliknite na addons → download → video addons → Zattoo Box. Tým sa otvorí informačná obrazovka pre Zattoo Box. cvaknutie Inštalácia dokončite inštaláciu.

Pri prvom použití Zattoo Box kliknite pravým tlačidlom myši na doplnok a kliknite na položku nastavenie. Do príslušných polí zadajte svoje používateľské meno a heslo Zattoo. cvaknutie OK, potom otvorené sa dostanete do hlavnej ponuky. Tok kanála 4 je prístupný z internetu LiveTV - všetky kanály Ponuka.

Addon IPTV AU

Doplnok PlayStation Vue Kodi

Kodi je populárny v Austrálii, preto by nemalo byť žiadnym prekvapením, že niekto urobil doplnok na chytanie bezplatných austrálskych televíznych kanálov vrátane 10 Play. Tento doplnok slúži iba na vysielanie bezplatných vysielacích kanálov a bude pre spoločnosť Kodi predstavovať voľbu Grand Prix v Austrálii, ale nebude mať nič iné ako

Táto možnosť však bude mať len austrálsku Grand Prix.

Tento doplnok môžete nainštalovať z repy Matt Huisman. Ďalšie pokyny sú k dispozícii na osobných stránkach Matta Huismana.

Doplnok PS Vue

PS_Vue_Main

Ak sa rozhodnete pre službu ESPN prostredníctvom služby PlayStation Vue, existuje pohodlný doplnok Kodi, ktorý so službou dobre funguje. Máte prístup k svojmu účtu PlayStation Vue a pozerajte sa na celú zostavu pretekov Formule 1 Grand Prix. Doplnok PS Vue bude fungovať aj v prípade, že pre službu používate bezplatnú skúšobnú verziu.

Doplnok PS Vue Kodi môžete nainštalovať priamo z oficiálneho archívu doplnkov Kodi.

Sling TV addon

Sling TV kodi forumula 1

Zbrusu nový od roku 2019, teraz je k dispozícii doplnok pre používateľov televízie Sling. Pre závodných fanúšikov Formule 1 v USA je Sling TV najlacnejšou možnosťou sledovania ESPN online. Sling TV môžete získať za 15 USD mesačne počas prvých troch mesiacov a potom 25 USD mesačne po 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzii.

Doplnok Sling TV Kodi je k dispozícii prostredníctvom oficiálneho archívu doplnkov Kodi.

Dúfame, že ste tohto sprievodcu sledovaním živých streamov F1 online alebo prostredníctvom služby Kodi považovali za užitočné. Ak chcete získať viac informácií o tom, ako vidieť najlepšie televízne programy a filmy online, môžete si prečítať niekoľko ďalších sprievodcov. Medzi ne patrí Ako nainštalovať doplnok Crackle Kodi, Najlepšie VPN pre Tubi TV a Ako sledovať okrem iného aj Premier League online alebo cez Kodi..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 60 =

map