Facebook Kodi addon: Ako zobraziť Facebook médiá na Kodi

Doplnok pre Facebook kodiAk ste vášnivým používateľom Facebooku, pravdepodobne sa pokúsite získať prístup k službe sociálnych médií pomocou akéhokoľvek zariadenia, ktoré môžete. A našťastie väčšina zariadení, ktoré vlastníte, má prístup na Facebook, zatiaľ čo dokonca aj mediálne centrum Kodi vám umožňuje prezerať si Facebook.


Doplnok Facebook Kodi vám umožní prístup niektorí vašich médií Facebook, ale nie všetky. Pozrime sa, čo dokáže doplnok Facebook Media Kodi urobiť a čo neurobí, a tiež ukážeme, ako nainštalovať doplnok Facebook na server Kodi..

Čo je Kodi?

Kodi je bezplatný softvérový prehrávač médií, ktorý umožňuje používateľom prezerať obrázky a videá uložené na internete bez potreby webového prehľadávača. Môže sa nainštalovať na zariadenia Amazon Fire TV, Apple TV, PC, Mac, Nvidia Shield a Android alebo iOS. Kodi obsahuje doplnky alebo doplnky, ktoré jej umožňujú prístup k takmer všetkému obsahu na webe, vrátane médií Facebook.

Varovanie: Kodi by sa mal používať iba pre obsah, ku ktorému máte zákonné právo prístupu. Ani Kodi Foundation, ani Comparitech neobhajujú využívanie Kodi na pirátstvo.

Čítaj viac: Čo je to Kodi? Ako môžem začať používať?

Vždy používajte VPN so spoločnosťou Kodi

Ak streamujete video z Facebooku alebo iného zdroja na internete, váš ISP môže znížiť rýchlosť internetu, aby sa zachovala šírka pásma v sieti. Môže to spôsobiť, že sa vaše videá budú ukladať do vyrovnávacej pamäte. Streamovacie weby môžu tiež použiť bloky geografického obsahu, aby vám zabránili v prezeraní ich videí, ak vedia, kde sa nachádzate. Z týchto dôvodov by ste pri streamovaní videa mali vždy používať VPN na ochranu vášho súkromia.

Sieť VPN zabraňuje streamovacím webom vedieť, kde sa nachádzate, a bráni vášmu ISP vedieť, že streamujete video vôbec.

Nie všetky VPN sú však dobré pre používateľov Kodi. Väčšina z nich nemá aplikácie pre Amazon Fire Stick alebo iné populárne televízne zariadenia. Mnoho z nich nemá servery v dosť krajinách, ktoré by primerane zakrývali vašu polohu. Niektoré majú pravidlá, ktoré im umožňujú viesť záznamy o správaní používateľov a vytvárať tak riziko ochrany osobných údajov.

Z týchto dôvodov v spoločnosti Porovnitech odporúčame používateľom protokolu IPVanish. IPVanish má aplikáciu pre Amazon Fire TV a Nvidia Shield. Má servery vo viac ako 60 krajinách. Neuchováva žiadne záznamy o správaní používateľov online. Táto služba je vynikajúci spôsob, ako chrániť vaše súkromie a bezpečnosť, najmä pri prístupe na Facebook cez Kodi.

NAJLEPŠIA VPN PRE KODI: IPVanish je naša najlepšia voľba. Disponuje veľkou sieťou serverov, ktorá nie je preplnená a dosahuje dobrú rýchlosť. Vďaka silným funkciám zabezpečenia a ochrany osobných údajov je IPVanish obľúbeným používateľom Kodi a Amazon Fire TV Stick. Vyskúšajte to bez rizika so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ako nainštalovať a autorizovať doplnok Facebook Kodi

Doplnok Facebook Kodi sa nazýva „Médiá Facebook“. Je súčasťou oficiálneho archívu doplnkov Kodi. Tu je návod, ako ho nainštalovať a povoliť jeho použitie s vaším účtom Facebook.

V hlavnej ponuke spoločnosti Kodi kliknite na addony

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

vybrať Stiahnuť ▼

Stiahnutie doplnkov Kodi

vybrať programové doplnky

Programové doplnky TVAddons

zvoliť Médiá na Facebooku

vyberte si facebookové médiá

cvaknutie Inštalácia. Médiá Facebook by sa mali nainštalovať do niekoľkých sekúnd

nainštalujte si facebookové médiá

zvoliť Médiá na Facebooku znovu

Po niekoľkých sekundách vás doplnok vyzve, aby ste prešli na webovú adresu a zadali kód. Na vykonanie tejto úlohy použite počítač, mobilné zariadenie alebo iné webové zariadenie

Médiá Facebook zadajte kód

Prehliadač vás presmeruje na Facebook a požiada vás o prihlásenie. Postupujte podľa pokynov a dokončite autorizáciu tohto doplnku Kodi na použitie s Facebookom

Médiá Facebook zadajte kód 2

Po dokončení tohto procesu vám prehliadač vydá potvrdzujúcu správu.

Autorizácia médií Facebook bola dokončená

Po niekoľkých sekundách spoločnosť Kodi tiež potvrdí, že je autorizácia úplná. cvaknutie OK

Autorizácia médií Facebook dokončená2

Po niekoľkých ďalších sekundách vám Kodi dá a Používateľ bol pridaný správa s vaším menom. cvaknutie OK znovu

To je všetko na inštaláciu a autorizáciu doplnku Facebook media Kodi addon.

Čítaj viac: ako nainštalovať YouTube pre Kodi

Ako používať Facebook na Kodi

Ak chcete načítať Facebook pre Kodi, začnite v hlavnej ponuke a vyberte položku doplnky → programové doplnky → médiá Facebook. Zobrazí sa hlavná ponuka doplnkov na Facebooku.

Hlavné menu médií Facebook

Tu je zoznam činností jednotlivých položiek ponuky.

  • Albumy - Vyberte túto položku ponuky, ak chcete prehľadávať obrázky, ktoré ste nahrali na Facebook. Obrázky sú zoskupené podľa albumov, takže ak chcete vidieť všetky obrázky, musíte kliknúť na každý z nich
  • Videá - Vyberte túto položku, ak chcete prehľadávať videá, ktoré ste nahrali na Facebook
  • Priatelia (pravdepodobne zlomení) - Vyberte túto položku, ak si chcete prezerať profilové fotografie ľudí v zozname vašich priateľov. Pri testovaní sme zistili, že táto možnosť nefungovala tak, ako sa predpokladalo, pretože ukázala iba jedného priateľa. Možno to budete chcieť vyskúšať sami a uvidíte, čo sa stane
  • Fotky ma - Kliknite na túto položku ponuky, ak chcete nájsť fotografie, na ktorých ste boli označení vašimi priateľmi
  • Videá mňa - túto položku vyberte, ak chcete nájsť videá, na ktorých ste boli označení vašimi priateľmi

Čo addon Facebook Kodi neurobí

Zatiaľ čo doplnok Facebook Kodi vám umožní prezerať vaše obrázky a videá, je dôležité pochopiť, čo vám nedovolí. Doplnok Facebook Kodi nemôžete použiť na prezeranie textových príspevkov, vytváranie textových príspevkov, nahrávanie obrázkov alebo videí, prezeranie obrázkov alebo videí, v ktorých nie ste označený, na pripojenie sa do skupín alebo na vykonávanie väčšiny funkcií Facebooku.

Ak chcete zobraziť svoje vlastné obrázky alebo videá alebo videá, na ktorých ste označený, je to skvelý doplnok Kodi. Ak chcete urobiť niečo iné na Facebooku od spoločnosti Kodi, tento doplnok nepomôže.

Pozri tiež: Najlepšie 112 doplnkov Kodi, ktoré stále fungujú

Dúfame, že ste si tento sprievodca Facebookom užili na Kodi. Ak by ste chceli získať viac informácií o tom, ako používať Kodi na nájdenie najlepších videí z internetu, prečítajte si naše ďalšie príručky Kodi vrátane spôsobu inštalácie DailyMotion pre Kodi, ako sledovať živé televízne vysielanie v Kodi, Ako zmeniť Kodi koža a ďalšie.

Pozri tiež: Najlepšie VPN pre Facebook

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − = 72

map