Facebook Kodi addon: Kodi’de Facebook medyası nasıl görüntülenir

Facebook kodi eklentisiHevesli bir Facebook kullanıcısıysanız, sosyal medya hizmetine erişebileceğiniz herhangi bir cihazı kullanarak erişmeye çalışıyorsunuzdur. Neyse ki, sahip olduğunuz çoğu cihaz Facebook'a erişebilir, Kodi medya merkezi bile Facebook'u da görüntülemenize izin verir.


Facebook Kodi eklentisi erişmenize izin verecek biraz Facebook medyanızın Facebook Media Kodi eklentisinin neler yapabileceğine ve neler yapmayacağına bir göz atacağız ve size Facebook eklentisini Kodi'ye nasıl yükleyeceğimizi göstereceğiz.

Kodi nedir?

Kodi, kullanıcıların bir web tarayıcısına ihtiyaç duymadan İnternet'te depolanan görüntüleri ve videoları görüntülemelerini sağlayan ücretsiz bir yazılım medya oynatıcısıdır. Amazon Fire TV cihazlarına, Apple TV, PC, Mac, Nvidia Shield ve Android veya iOS mobil cihazlara yüklenebilir. Kodi, Facebook medyası da dahil olmak üzere web üzerindeki hemen hemen tüm içeriğe erişmesine izin veren eklentiler veya eklentiler içeriyor.

Uyarı: Kodi, yalnızca yasal erişim hakkına sahip olduğunuz içerik için kullanılmalıdır. Ne Kodi Vakfı ne de Compareitech, Kodi'nin korsanlık için kullanımını savunmuyor.

Daha fazla oku: Kodi nedir? Kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Kodi ile her zaman bir VPN kullanın

Facebook'tan veya İnternet'teki başka bir kaynaktan video akışı yapıyorsanız, ISS'niz ağdaki bant genişliğini korumak için İnternet hızınızı azaltabilir. Bu, videolarınızın arabelleğe alınmasına neden olabilir. Akış siteleri, bulunduğunuz yeri bildikleri takdirde videolarını izlemenizi önlemek için coğrafi içerik bloklarını da kullanabilir. Bu nedenlerle, video akışı sırasında gizliliğinizi korumak için her zaman bir VPN kullanmalısınız.

VPN, akış sitelerinin nerede olduğunuzu bilmesini ve ISS'nizin hiç video akışı yaptığınızı bilmesini önler.

Yine de tüm VPN'ler Kodi kullanıcıları için iyi değildir. Çoğu, Amazon Fire Stick veya diğer popüler TV cihazları için uygulamalara sahip değildir. Birçoğunun konumunuzu yeterince gizleyecek kadar ülkede sunucusu yok. Bazılarının, kullanıcıların davranışlarının kayıtlarını tutmasına ve gizlilik riski oluşturmasına izin veren politikaları vardır.

Bu nedenlerle, Compareitech olarak Kodi kullanıcıları için IPVanish'i öneriyoruz. IPVanish'in hem Amazon Fire TV hem de Nvidia Shield için bir uygulaması var. 60'tan fazla ülkede sunucuları var. Kullanıcıların çevrimiçi davranışlarının hiçbir kaydını tutmaz. Hizmet, özellikle Facebook'a Kodi aracılığıyla erişirken gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumanın harika bir yoludur.

KODI İÇİN EN İYİ VPN: IPVanish bizim en iyi seçimimizdir. Geniş bir sorgulanmamış sunucu ağına sahiptir ve iyi hızlara ulaşır. Güçlü güvenlik ve gizlilik özellikleri IPVanish'i Kodi ve Amazon Fire TV Stick kullanıcıları için favori yapar. 7 günlük para iade garantisi ile risksiz deneyin.

Facebook Kodi addon'u yükleme ve yetkilendirme

Facebook Kodi eklentisine “Facebook medyası” denir. Resmi Kodi eklenti deposunun bir parçasıdır. Nasıl yükleyeceğiniz ve Facebook hesabınızla kullanılmasına nasıl izin vereceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Kodi’nin ana menüsünde, eklentiler

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

seçmek indir

Kodi eklentileri indir

seçmek program eklentileri

TVAddons program eklentileri

Seç Facebook medyası

facebook medyasını seç

Tıklayın Yüklemek. Facebook medyası birkaç saniye içinde kurulmalı

facebook medyasını yükle

Seç Facebook medyası tekrar

Birkaç saniye sonra, eklenti bir URL'ye gitmenizi ve bir kod girmenizi isteyecektir. Bu görevi gerçekleştirmek için bir PC, mobil cihaz veya başka bir web özellikli cihaz kullanın

Facebook medya kodu girin

Tarayıcınız sizi Facebook'a yönlendirecek ve giriş yapmanızı isteyecektir. Bu Kodi eklentisini Facebook ile kullanılmak üzere yetkilendirmeyi bitirmek için talimatları izleyin

Facebook medyası kod 2'yi girin

Bu işlemi tamamladığınızda, tarayıcınız size bir onay mesajı verecektir.

Facebook medya yetkilendirmesi tamamlandı

Birkaç saniye sonra Kodi, yetkilendirmenin tamamlandığını da doğrular. Tıklayın tamam

Facebook medya yetkilendirmesi tamamlandı2

Birkaç saniye daha bekledikten sonra Kodi size kullanıcı eklendi adınızla mesaj. Tıklayın tamam tekrar

Facebook medya Kodi addon'u yüklemek ve yetkilendirmek için hepsi bu.

Daha fazla oku: Kodi için YouTube nasıl yüklenir

Kodi'de Facebook nasıl kullanılır?

Kodi için Facebook'u yüklemek için ana menüden başlayın ve eklentiler → program eklentileri → Facebook medyası. Bir Facebook eklentileri ana menüsü görünecektir.

Facebook medya ana menüsü

Menü öğelerinin her birinin ne yaptığının listesi.

  • Albümler - Facebook'a yüklediğiniz görüntülere göz atmak istiyorsanız bu menü öğesini seçin. Görüntüler albüme göre gruplandırılmıştır, bu nedenle tüm resimleri görmek istiyorsanız her birini tıklamanız gerekir
  • Videolar - Facebook'a yüklediğiniz videolara göz atmak istiyorsanız bu öğeyi seçin
  • Arkadaşlar (muhtemelen bozuk) - Arkadaş listenizdeki kişilerin profil resimlerine göz atmak istiyorsanız bu öğeyi seçin. Testlerimizde, bu seçeneğin yalnızca bir arkadaşını gösterdiği için gerektiği gibi çalışmadığını gördük. Ama kendiniz denemek ve ne olduğunu görmek isteyebilirsiniz
  • Benim fotoğraflarım - Arkadaşlarınız tarafından etiketlendiğiniz fotoğrafları bulmak istiyorsanız bu menü öğesini tıklayın
  • Videolarım - Arkadaşlarınız tarafından etiketlendiğiniz videoları bulmak istiyorsanız bu öğeyi seçin

Facebook Kodi eklentisi ne yapmayacak?

Facebook Kodi eklentisi resimlerinizi ve videolarınızı görüntülemenize izin verirken, ne yapmanıza izin vermeyeceğini anlamak önemlidir. Metin kodlarını görüntülemek, metin gönderileri yapmak, resim veya video yüklemek, etiketlenmemiş resim veya videoları görüntülemek, gruplara katılmak veya Facebook'un işlevlerinin çoğunu yapmak için Facebook Kodi eklentisini kullanamazsınız.

Kendi resimlerinizi veya videolarınızı veya etiketlendiğinizi görüntülemek istiyorsanız, bu harika bir Kodi eklentisidir. Facebook'ta Kodi'den başka bir şey yapmak istiyorsanız, bu eklenti yardımcı olmaz.

Ayrıca bakınız: Hala çalışan en iyi 112 Kodi eklentisi

Kodi'de Facebook için bu kılavuzu beğeneceğinizi umuyoruz. İnternet'ten en iyi videoları bulmak için Kodi'yi kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Kodi için DailyMotion'ı yükleme, Kodi'de canlı TV izleme, Kodi'nizi değiştirme hakkında diğer kodi kılavuzlarımıza göz atın. cilt ve diğerleri.

Ayrıca bakınız: Facebook için en iyi VPN'ler

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 60