Facebook Kodi papildinājums: Kā skatīt Facebook multividi Kodi

Facebook kodi addonJa esat dedzīgs Facebook lietotājs, iespējams, mēģināt piekļūt sociālā multivides pakalpojumam, izmantojot jebkuru ierīci. Un, par laimi, lielākajai daļai jums piederošo ierīču var piekļūt Facebook, savukārt pat Kodi multivides centrs ļauj skatīt arī Facebook.


Facebook Kodi papildinājums ļaus jums piekļūt daži no jūsu Facebook plašsaziņas līdzekļiem, bet ne visi. Mēs apskatīsim, ko var dot Facebook Media Kodi papildinājums un ko tas nedarīs, kā arī parādīsim, kā instalēt Facebook papildinājumu Kodi.

Kas ir Kodi?

Kodi ir bezmaksas programmatūras multivides atskaņotājs, kas lietotājiem ļauj apskatīt attēlus un video, kas saglabāti internetā, nepieprasot tīmekļa pārlūku. To var instalēt Amazon Fire TV ierīcēs, Apple TV, PC, Mac, Nvidia Shield un Android vai iOS mobilajās ierīcēs. Kodi ir papildinājumi vai spraudņi, kas tai ļauj piekļūt gandrīz visam tīmeklī esošajam saturam, ieskaitot Facebook multividi.

Brīdinājums: Kodi ir jāizmanto tikai saturam, kuram jums ir likumīgas piekļuves tiesības. Ne Kodi fonds, ne Comparitech neatbalsta Kodi izmantošanu pirātismā.

Lasīt vairāk: Kas ir Kodi? Kā es varu sākt to lietot??

Vienmēr izmantojiet VPN kopā ar Kodi

Ja straumējat video no Facebook vai jebkura cita avota internetā, jūsu ISP var samazināt jūsu interneta ātrumu, lai saglabātu joslas platumu tīklā. Tas var izraisīt jūsu videoklipu buferizēšanu. Straumēšanas vietnes var izmantot arī ģeogrāfiskā satura blokus, lai neļautu jums skatīties viņu videoklipus, ja viņi zina, kur atrodaties. Šo iemeslu dēļ video straumēšanas laikā vienmēr izmantojiet VPN, lai aizsargātu savu privātumu.

VPN neļauj straumēšanas vietnēm uzzināt, kur atrodaties, un liedz jūsu ISP zināt, ka straumējat video vispār.

Tomēr ne visi VPN ir piemēroti Kodi lietotājiem. Lielākajai daļai nav lietotņu Amazon Fire Stick vai citām populārām TV ierīcēm. Daudziem nav serveru pietiekami daudzās valstīs, lai atbilstoši nomaskētu jūsu atrašanās vietu. Dažiem ir politikas, kas ļauj reģistrēt lietotāju rīcību, radot privātuma risku.

Šo iemeslu dēļ mēs Comparitech iesakām IPVanish Kodi lietotājiem. IPVanish ir lietotne gan Amazon Fire TV, gan Nvidia Shield. Tam ir serveri vairāk nekā 60 valstīs. Tajā nav žurnālu par lietotāju uzvedību tiešsaistē. Pakalpojums ir lielisks veids, kā aizsargāt jūsu privātumu un drošību, jo īpaši, ja piekļūstat Facebook caur Kodi.

LABĀKAIS KODI VPN: IPVanish ir mūsu galvenā izvēle. Tam ir liels nepārslogots serveru tīkls un tas sasniedz labu ātrumu. Spēcīgās drošības un privātuma funkcijas padara IPVanish par iecienītu Kodi un Amazon Fire TV Stick lietotājiem. Izmēģiniet to bez riska, izmantojot 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Kā instalēt un autorizēt Facebook Kodi papildinājumu

Facebook Kodi papildinājumu sauc par “Facebook media”. Tas ir daļa no oficiālā Kodi addon krātuves. Tālāk ir norādīts, kā to instalēt un pilnvarot to izmantot kopā ar savu Facebook kontu.

Kodi galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz papildinājumi

Kodi_17_Krypton_addons_Comparitech

Izvēlieties lejupielādēt

Kodi papildinājumu lejupielāde

Izvēlieties programmu papildinājumi

TVAddons programmu papildinājumi

Izvēlieties Facebook mediji

izvēlies facebook medijus

Klikšķis uzstādīt. Facebook multividei vajadzētu būt instalētai dažu sekunžu laikā

instalēt facebook multividi

Izvēlieties Facebook mediji atkal

Pēc dažām sekundēm papildinājums jums norādīs doties uz vietrādi URL un ievadīt kodu. Lai veiktu šo uzdevumu, izmantojiet datoru, mobilo ierīci vai citu ierīci, kas nodrošina tīmekli

Facebook medijs ievada kodu

Jūs pārlūkprogramma novirzīs jūs uz Facebook un lūgs jūs pieteikties. Izpildiet norādījumus, lai pabeigtu atļauju izmantot šo Kodi papildinājumu lietošanai ar Facebook.

Facebook medijs ievada kodu 2

Kad esat pabeidzis šo procesu, jūsu pārlūkprogramma jums parādīs apstiprinājuma ziņojumu.

Facebook mediju autorizācija ir pabeigta

Pēc dažām sekundēm Kodi arī apstiprinās, ka autorizācija ir pabeigta. Klikšķis labi

Pilnvarojums Facebook plašsaziņas līdzekļos2

Pēc dažu sekunžu gaidīšanas Kodi jums parādīs lietotājs pievienots ziņa ar savu vārdu. Klikšķis labi atkal

Tas ir viss, kas nepieciešams, lai instalētu un autorizētu Facebook multividi Kodi addon.

Lasīt vairāk: kā instalēt YouTube Kodi

Kā lietot Facebook vietnē Kodi

Lai ielādētu Facebook Kodi, sāciet no galvenās izvēlnes un atlasiet addons → programmu addons → Facebook media. Parādīsies Facebook addons galvenā izvēlne.

Facebook mediju galvenā izvēlne

Šeit ir saraksts ar katru no izvēlnes elementiem.

  • Albumi - izvēlieties šo izvēlnes vienumu, ja vēlaties pārlūkot attēlus, ko esat augšupielādējis Facebook. Attēli ir sagrupēti pēc albumiem, tāpēc, ja vēlaties redzēt visus attēlus, jums ir jānoklikšķina uz katra no tiem
  • Video - Atlasiet šo vienumu, ja vēlaties pārlūkot videoklipus, kurus esat augšupielādējis Facebook
  • Draugi (iespējams, salauzti) - Izvēlieties šo vienumu, ja vēlaties pārlūkot draugu sarakstā esošo personu profila attēlus. Pārbaudot, mēs atklājām, ka šī opcija nedarbojās tā, kā bija paredzēts, jo tā parādīja tikai vienu draugu. Bet jūs varētu vēlēties to izmēģināt pats un redzēt, kas notiek
  • Fotoattēli ar mani - Noklikšķiniet uz šīs izvēlnes vienības, ja vēlaties atrast fotoattēlus, uz kuriem jūsu draugi ir iezīmējuši
  • Video par mani - atlasiet šo vienumu, ja vēlaties atrast videoklipus, uz kuriem jūsu draugi ir iezīmējuši

Ko nedarīs Facebook Kodi papildinājums

Lai gan Facebook Kodi papildinājums ļaus jums aplūkot savus attēlus un videoklipus, ir svarīgi saprast, ko tas neļaus jums darīt. Facebook Kodi papildinājumu nevar izmantot, lai skatītu teksta ziņas, veidotu teksta ziņas, augšupielādētu attēlus vai videoklipus, skatītu attēlus vai videoklipus, kuros neesat iezīmēts, pievienotos grupām vai veiktu lielāko daļu Facebook funkciju..

Ja vēlaties apskatīt savus attēlus vai videoklipus vai tos, kuros esat atzīmēts, tas ir lielisks Kodi papildinājums. Ja vēlaties no Kodi kaut ko citu darīt Facebook, šis papildinājums nepalīdzēs.

Skatīt arī: Labākie 112 Kodi papildinājumi, kas joprojām darbojas

Mēs ceram, ka jums patika šī rokasgrāmata Facebook vietnē Kodi. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par to, kā izmantot Kodi, lai visā internetā atrastu labākos videoklipus, iepazīstieties ar citiem mūsu Kodi ceļvežiem, tostarp par to, kā instalēt DailyMotion Kodi, kā skatīties TV tiešraidi Kodi, kā nomainīt Kodi. āda un citi.

Skatīt arī: Labākie Facebook VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 49 = 58

map