Kā instalēt VPN vietnē LibreELEC

LibreELEC logotips


Vai vēlaties instalēt VPN savā Raspberry Pi, HTPC, WeTek lodziņā, Fiveninja's Slice, Odroid vai Cubox? Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā instalēt VPN LibreELEC ierīcēs, lai jūs varētu droši un privāti pārlūkot. Mēs arī apskatīsim labāko LibreELEC VPN un izskaidrosim, kā konfigurēt un pārbaudīt jūsu instalāciju.

Kas ir Kodi?

Kodi ir programmatūras pakotne, kas ļauj ātri un ērti iestatīt savu mājas kinozāles sistēmu. Tas ir ļoti universāls, un to var instalēt gandrīz jebkurā populārā ierīcē, ieskaitot personālo datoru (Windows, Mac un Linux), Android, iPhone, Amazon Fire TV vai Firestick, Raspberry Pi, Roku, Apple TV, Nvidia Shield vai USB zibatmiņu. Vēl labāk, ja gandrīz nav funkcionālu atšķirību starp ierīcēm, tāpēc, ja kaut kas darbojas datorā, tas darbosies arī lielākajā daļā mobilo platformu..

Kodi ir ļoti vienkārši uzstādīt, taču, lai to droši izmantotu, ir jāveic dažas papildu darbības. Šajā rakstā mēs palīdzēsim jums VPN instalēšanas procesā LibreELEC sistēmās, lai jūs varētu saglabāt savas darbības privātas un savus datus aizsargāt.

Kaut arī Kodi ir pilnīgi likumīgs lietojums, tā reputāciju ir sabojājuši trešo pušu papildinājumi, kas nodrošina neierobežotu piekļuvi licencētam saturam. Autortiesību likumi dažādās vietās ir atšķirīgi, tāpēc, lai samazinātu jebkādu juridisku problēmu risku, mēs ļoti iesakām mūsu lasītājiem izpētīt savas valsts likumus par satura straumēšanu tiešsaistē, pirms mēģināt izmantot Kodi šim mērķim..

Kas ir LibreELEC?

Viena no labākajām lietām par Kodi ir tā, ka to var uzstādīt ierīcēs ar ļoti ierobežotiem sistēmas resursiem. Tomēr parasti tam nepieciešama arī kāda veida operētājsistēma. LibreELEC izslēdz starpnieku, instalējot tikai to, kas nepieciešams Kodi palaišanai.

LibreELEC ir nedaudz sarežģītāk pareizi iestatīt un konfigurēt nekā citām Kodi platformām, jo ​​tajā nav failu pārlūka, kas nav Kodi GUI. Tomēr, tiklīdz jūs zināt, kā izpildīt pamata Linux komandas, papildu programmatūras, piemēram, VPN un krātuvju, instalēšana kļūst ļoti vienkārša.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN kopā ar Kodi

Virtuālos privātos tīklus (VPN) bieži izmanto, lai paslēptu tiešsaistes pārlūkošanas ieradumus no lietotāja interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP). Neskatoties uz to, ir daudz veidu, kā Kodi lietotājs var gūt labumu no VPN, pat ja viņi izmanto tikai oficiālus avotus.

VPN palielina jūsu sistēmas drošību, šifrējot tīkla trafiku. Tas neļauj trešajām pusēm redzēt to, ko jūs darāt, padarot lielāko daļu cilvēku vidējā uzbrukuma bezjēdzīgu. Tas arī liedz jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam pārdot jūsu datplūsmas vēsturi vai pārtraukt interneta savienojuma izveidi, pamatojoties uz jūsu straumēšanas paradumiem.

Lai gan visi VPN zināmā mērā palēninās jūsu tīkla darbību, dažiem ir lielāka ietekme nekā citiem. Video straumēšanai nepieciešams ātrs, konsekvents savienojums, tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu VPN, kam ir minimāla ietekme uz jūsu ātrumu. Daži VPN pakalpojumu sniedzēji arī reģistrē jūsu darbības, galu galā neatstājot jūs vairāk aizsargātu kā tas, kurš neizmanto VPN.

Mēs iesakām izmantot IPVanish. Tas nodrošina uzticamus, ātrus savienojumus ar serveriem vairāk nekā 50 valstīs un neveic jūsu interneta datplūsmas žurnālus. Tas ir arī vienkāršākais VPN, ko instalēt vairākās platformās, pateicoties tam paredzētajām Android, iOS un Amazon Firestick lietotnēm..

LASĪTĀJU DARĪJUMS: ietaupiet 60% no IPVanish gada plāna šeit.

VPN instalēšana LibreELEC sistēmās

Tā kā LibreELEC ir minimālistiska Linux izplatīšana, jūs varat ne tikai tieši instalēt VPN programmatūru. Tā vietā OpenVPN mēs izmantosim Kodi papildinājumu ar nosaukumu VPN Manager. Šis papildinājums ir pieejams no Zomboided repo, tāpēc pirmais solis ir šī repo saņemšana LibreELEC sistēmā. Mēs visā pasaulē izmantosim IPVanish, taču process ir vienāds lielākajai daļai citu pazīstamu VPN pakalpojumu sniedzēju.

Zomboided repozitorija instalēšana

Varētu domāt, ka repo instalēšana būtu tikpat vienkārša kā tā adreses ierakstīšana Kodi failu pārvaldniekā, taču diemžēl šajā gadījumā tas nedarbosies. Tā vietā mums ir jāizveido savienojums, izmantojot citu datoru, izmantojot drošā apvalka (SSH) protokolu. Tas izklausās daudz sarežģītāk nekā patiesībā, tāpēc neuztraucieties.

Vispirms lejupielādējiet PuTTY šeit. Šis ir drošas čaulas (SSH) klients, kas padara savienošanu ar citām tīkla ierīcēm ļoti vienkāršu. Mēs to izmantosim, lai pārsūtītu failus uz LibreELEC ierīci. Instalējiet PuTTY, atveriet to un pārliecinieties Savienojuma tips ir iestatīts uz SSH.

LibreELEC ierīcē dodieties uz iestatījumu izvēlni, noklikšķinot uz zobrata ikona sākuma ekrānā. Pēc tam noklikšķiniet uz Sistēmas iestatījumi. Noklikšķiniet uz Papildinājumi tad kreisajā pusē Nezināmi avoti. Pogai pa labi jābūt baltā krāsā, lai apstiprinātu, ka šis iestatījums ir iespējots.

Pēc tam atgriezieties Iestatījumi izvēlne. Šoreiz izvēlieties Sistēmas informācija cilne.Jūs redzēsit IP adresi, kuru jūsu ierīce izmanto.

LibreELEC IP informācija

Ievadiet šo adresi Resursdatora nosaukums laukā PuTTY, pēc tam noklikšķiniet uz Atvērt pogu ekrāna apakšā.

Kā instalēt VPN vietnē LibreELEC

Parādīsies terminālis, un jums tiks lūgts pieteikties. Pēc noklusējuma LibreELEC SSH pieteikšanās lietotājvārds ir “root” un tā parole ir “libreelec”, tāpēc izmantojiet tos savienojuma izveidei, ja vien jūs tos iepriekš neesat mainījis uz kaut ko citu. Rakstot paroli, Linux neuzrāda zvaigznītes, taču esiet droši, ka tā tiek ievadīta.

Kad esat izveidojis savienojumu, ievadiet šādu tekstu bez runas zīmēm:

“Wget https://github.com/Zomboided/service.vpn.manager/archive/master.zip”

LibreELEC ierīcē noklikšķiniet uz Papildinājumi cilni sākuma ekrānā, pēc tam noklikšķiniet uz lodziņa ikona augšējā kreisajā stūrī. Izvēlieties Instalēt no zip faila, tad Mājas mape, un visbeidzot, meistars.zip. Ir jāinstalē OpenVPN pievienošanas VPN pārvaldnieks, un augšējā labajā stūrī tiks parādīts paziņojums, ja viss notiks labi.

VPN pārvaldnieka konfigurēšana OpenVPN pievienošanai

Lai varētu sākt izmantot VPN, tas vispirms ir jākonfigurē. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas VPN Manager for OpenVPN un atlasiet Iestatījumi.

Šeit izvēlieties savu VPN pakalpojumu sniedzēju un ievadiet pieteikuminformāciju. Kodi atgriezīs jūs Add-on Browser lapā, kamēr apkopos jūsu VPN servera informāciju, bet pēc tam jums vajadzētu atgriezties iestatījumu lapā..

Kā instalēt VPN vietnē LibreELEC

Pēc tam noklikšķiniet uz VPN savienojumi cilne ekrāna kreisajā pusē. Tagad varat izvēlēties ne vairāk kā desmit VPN serverus, lai pārslēgtos starp. Šos serverus var mainīt jebkurā laikā, tāpēc nejūtieties, ka jums jāpavada ilgs laiks, lai izlemtu par labākajiem. Kad esat izvēlējies savus serverus, atliek tikai pārbaudīt savienojumu.

LibreELEC Izvēlieties serveri

VPN importēšana ar lietotāja definētu vedni

Ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs nav iekļauts VPN pārvaldnieka sarakstā, tā vietā varat to importēt manuāli. Lai to izdarītu, no VPN pakalpojumu sniedzēja būs jālejupielādē konkrēti faili, kas ļauj jums ar to izveidot savienojumu. Mums būs nepieciešams .crt fails un vismaz viens servera fails ar .ovpn faila tipu. Parasti šos failus, kas saistīti ar jūsu VPN, nodrošina Linux instalēšanas rokasgrāmatās.

Kodi galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz zobrata ikona augšējā kreisajā stūrī. Pēc tam atlasiet Failu menedžeris un noklikšķiniet uz Pievienot avotu. Parādītajā lodziņā pievienojiet VPN konfigurācijas failu atrašanās vietu un norādiet avota vārdu. Šajā piemērā mēs esam izmantojuši IPVanish failu atrašanās vietu, taču tas dažādiem pakalpojumu sniedzējiem atšķirsies.

Pievienot avotu IPVanish

LibreELEC ierīcē atveriet VPN pārvaldnieka OpenVPN iestatījumu lapu. Sadaļā VPN nodrošinātājs atlasiet Lietotājs definēts. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet Lietotāja definēts importēšanas vednis.

Lietotāja definēts importēšanas vednis

Lietotāja definēts importēšanas vednis LibreELEC

Tālāk mums jāinformē VPN pārvaldnieks, kur atrast šos failus. Pēc noklusējuma tos vajadzēja lejupielādēt mapē Sākums, tāpēc dodieties tur un augšupielādējiet abus. Jums tiks vaicāts, vai vēlaties atjaunināt servera failus - tas mēģina automātiski novērst visas bojātās saites un var ietaupīt jūs no manuālas rediģēšanas, tāpēc mēs iesakām to.

LibreELEC VPN imports ir pabeigts

Pēc tam dodieties uz VPN savienojumi cilni un pievienojiet serverus izvēles secībā.  

VPN pārbaude LibreELEC

Parasti VPN savienojuma pārbaude ir tikpat vienkārša kā jūsu IP adreses ievadīšana IP izsekošanas vietnē. Tomēr, tā kā LibreELEC nav tīmekļa pārlūka, mums VPN ir jāpārbauda citā veidā.

Vispirms pārliecinieties, vai jūsu pirmais VPN savienojums ir Amerikas serveris, bet otrais - Lielbritānijas serveris.

Tālāk dodieties atpakaļ uz Papildinājumu pārlūks lappuse. Šoreiz noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves un izvēlieties Kodi papildinājumu repozitorijs. Ritiniet sarakstu, līdz atrodat iPlayer WWW papildinājumu, pēc tam instalējiet to.

BBC iPlayer reģiona bloks

Tā kā BBC reģions bloķē viņu saturu, iPlayer parasti nevar skatīties no ārpuses no Lielbritānijas. Pieslēdzoties amerikāņu VPN serverim, iPlayer uzskata, ka atrodamies ASV. Pieņemot, ka VPN darbojas pareizi, iPlayer vajadzētu neļaut jums redzēt tā saturu.

Visbeidzot, izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri un atkal palaidiet iPlayer papildinājumu. Ja viss darbojas kā paredzēts, šoreiz jums vajadzētu būt iespējai piekļūt iPlayer saturam bez problēmām.

Secinājums

Lai arī sākotnēji VPN instalēšana LibreELEC var šķist biedējoša, tā faktiski ir diezgan vienkārša. Paņēmienus, ko izmanto, lai to izdarītu, nākotnē var izmantot arī papildu krātuvju instalēšanai. Pats labākais, jo jūsu VPN ir instalēts un darbojas pareizi, tagad varēsit droši un privāti izmantot Kodi neatkarīgi no atrašanās vietas..

Skatīt arī: Kā instalēt VPN Firestick

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 69