Kā skatīties 2019. gada marta trakumu kanālā Kodi

Kā skatīties NCAA marta trakumu 2019 kanālā Kodi


Sagatavojiet iekavas! Marta trakums norisinās no šī gada 19. marta līdz 8. aprīlim, un tajā piedalās tādas lielvārdīgas komandas kā Tenesī, Hercoga, Mičiganas, Marketa un citas, kas ir gatavas pilnībā izjaukt jūsu biroja kronšteinus un likt jums zaudēt daudz naudas derību baseinos. Ir vairāki veidi, kā novērot, kā jūsu izlases tiek uzvarētas šogad, un jūs pat varat bez maksas skatīties NCAA March Madness 2019 vietnē Kodi..

Svarīga piezīme: mūsu ceļvedis iesaka tikai oficiālus avotus NCAA March Madness. Marta trakums ir viens no populārākajiem TV sporta notikumiem ASV, un tam ir ievērojamas fanu bāzes visā pasaulē. Tā rezultātā dažas vietnes var mēģināt piedāvāt nelicencētas straumes. Tomēr vietnes un lietotnes, kas piedāvā šīs straumes, bieži rada bažas par privātumu un drošību, jo daudzās valstīs ir ļaunprātīga programmatūra un tiek apkopoti lietotāju dati. Turklāt nelicencētas straumes daudz biežāk tiek buferizētas un neizdodas to spēļu laikā, kuras vēlaties skatīties. Par laimi, vairāki Kodi papildinājumi šogad dos jums piekļuvi vai nu dažai, vai katrai NCAA straumei.

Ja atrodaties ārpus ASV un vēlaties bez maksas skatīties marta trakuma spēles, iespējams, būs jāpieslēdzas VPN serverim ASV.

LABĀKAIS KODI VPN: IPVanish ir mūsu galvenā izvēle. Pakalpojumam ir liels ātru, nepārslogotu serveru tīkls. IPVanish piedāvā spēcīgas drošības, privātuma un anonimitātes funkcijas, kas tai ļauj apiet ISP ātruma samazināšanu un snoopšanu jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Izmēģiniet to bez riska, izmantojot 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

SAISTĪTI: Ja jūs neesat Kodi lietotājs, mums šeit ir ceļvedis, kā tiešsaistē skatīties marta trakumu ārpus ASV.

Brīdinājums: Kodi ir jāizmanto tikai saturam, kuram jums ir likumīgas piekļuves tiesības. Ne Kodi fonds, ne Comparitech neatbalsta Kodi izmantošanu pirātismā.

Kā skatīties NCAA marta trakumu 2019 kanālā Kodi ar VPN

Varat iziet no NCAA marta trakuma reģionālā satura blokiem un ISP ātruma samazināšanas HD video ar VPN. Izpildiet šīs darbības, lai no jebkuras vietas pasaulē skatītos NCAA marta trakumu caur Kodi:

  1. Vispirms pierakstieties pēc izvēlēta VPN. Mēs iesakām IPVanish Kodi lietotājiem, kaut arī salīdzinoši labas iespējas ir arī ExpressVPN, NordVPN un CyberGhost.
  2. Pēc tam lejupielādējiet VPN lietotni vēlamajā ierīcē (pirms reģistrēšanās pārliecinieties, vai tā padara lietotni jūsu ierīcei)
  3. Tagad savienojiet savu VPN ar serveri jūsu izvēlētajā valstī. Jūsu labākais risinājums ir serveris ASV, jo vairums bezmaksas un maksas apraides iespēju, piemēram, CBS, nāks no ASV..
  4. Atveriet video Kodi un sāciet straumēšanu!

Visbeidzot, pirms spēles, kuras vēlaties skatīties, noteikti pārbaudiet straumēšanas iespēju. Tādā veidā jūs varat nodrošināt piekļuvi un veltīsit laiku alternatīvu meklēšanai, ja jūsu Kodi papildinājumi nedarbosies. Mēs iesakām izmēģināt savas iespējas, tiklīdz reģistrējaties, un izmēģināt vairākus VPN serverus, lai pārliecinātos, ka atrodat ātru, uzticamu un darbojas ar vēlamajām straumēm..

NCAA marta trakuma apraides tiesības ir sadalītas vairākos dažādos tīklos. Daži no tiem būs brīvi pieejami Kodi, bet citi ir kabeļtelevīzijas tīkli ar bezmaksas izmēģinājumiem, izmantojot dažādus pakalpojumus. Jo īpaši CBS pārraides būs brīvi pieejamas dažos pakalpojumos, bet TBS, TruTV un TNT pārraides nav nekur brīvi pieejamas (bet tām joprojām var piekļūt, izmantojot dažus Kodi papildinājumus)..

Kā Kodi skatīties NCAA March Madness 2019 bez maksas

Kodi būs lieliska iespēja, jo tā ir pieejama vairākās ierīcēs, ieskaitot Amazon Firestick. Neatkarīgi no tā, kuru opciju jūs izvēlaties, tomēr vairākas lietotnes ļaus jums piedalīties marta trakumā. Īpaši USTVnow, pateicoties bezmaksas CBS pārraidēm, ikvienam visā pasaulē varēs dot bezmaksas piekļuvi daudzām marta trakuma spēlēm..

2019. gada marta trakuma sezonai CBS pārraidīs aptuveni 20 spēles (visvairāk otrajā kārtā), visas “Final Four”, kas aizvadīs Nacionālā čempionāta pēdējo spēli. TBS, TruTV un TNT būs lielākā daļa spēļu, taču, lai tām piekļūtu, ir jāizmanto bezmaksas izmēģinājums no tādiem pakalpojumiem kā Sling TV vai PlayStation Vue..

USTVnow

Kodi USTVNow Plus Addon Main

Izmantojot USTVnow, jūs varēsit bez maksas skatīties visas CBS March Madness spēles. USTVnow ir tiešraides TV pakalpojums, kas piedāvā piecus kanālus par brīvu un 25 kanālus par abonēšanas maksu. Tas ir paredzēts galvenokārt aizjūras zemēs dzīvojošajiem ASV militārajiem locekļiem, taču nav ierobežojumu, kas var reģistrēties. Jums arī nav nepieciešams VPN, lai skatītos, ja atrodaties ārpus ASV, un pat tie, kas dzīvo štatos, bieži var skatīties arī bez VPN, lai gan video trafiku joprojām ietekmē ISP.

Jūs varat maksāt 25 USD mēnesī par ne vairāk kā 25 kanāliem, taču pakalpojums neveic TBS, TNT vai TruTV, tāpēc NCAA faniem tas var nebūt vērts..

Lai instalētu USTVnow, dodieties uz oficiālajā Kodi addon repozitorijā, tad uz Video papildinājumi sadaļa. Pēc tam atlasiet USTVnow un noklikšķiniet uz uzstādīt.

Sling TV

Sling TV kodi forumula 1

Beidzot Sling TV beidzot ir pieejams Kodi kā lejupielādējams papildinājums. Sling TV ir ASV bāzēts OTT pakalpojums, kas nodrošina TBS, TNT, TruTV. Diemžēl CBS nav pieejams Sling TV, taču, ja tas tiek apvienots ar bezmaksas USTVnow kontu, jūs varēsit skatīties katru marta trakuma 2019 spēli tiešraidē Kodi..

Sling TV cena ir diezgan lēta - tikai USD 25 mēnesī. Pakalpojums laiku pa laikam veic arī darījumus un atlaides, tāpēc, iespējams, varēsit saņemt mazāk, atkarībā no tā, kad veicat pārbaudi. Pastāv arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu reģistrēties un noķert lielu skaitu spēļu, pēc tam atcelt savu kontu. Galu galā marta trakums ilgst tikai 3 nedēļas!

Lai instalētu Sling TV addon uz Kodi dodieties uz oficiālo Kodi papildinājumu krātuvi un atrodiet Video papildinājumi sadaļā noklikšķiniet uz Sling TV un instalējiet no turienes. Papildinājumam ir nepieciešams aktīvs konts, tāpēc pirms pierakstīties un sākt straumēšanu, jums būs jāiestata izmēģinājuma konts..

PS Vue papildinājums

PSVue Kodi papildinājums

Atšķirībā no Sling TV papildinājuma, PlayStation Vue ir katrs kanāls, kas jums nepieciešams, lai skatītos NCAA March Madness 2019 kanālā Kodi. Izmantojot bezmaksas izmēģinājumu, jūs varat sekot līdzi savam bezmaksas Sling TV izmēģinājumam ar 5 dienu bezmaksas izmēģinājumu no PS Vue, lai iegūtu gandrīz divu nedēļu vērtu NCAA marta trakuma spēles bezmaksas un augstas kvalitātes straumēšanā..

PlayStation Vue ir četras straumēšanas paketes, sākot no USD 44,99 mēnesī. Lētāka “Core” pakete ir tā, kas jums būs jāreģistrējas, lai iegūtu visus kanālus, kas nepieciešami, lai skatītos marta trakumu šogad, lai gan jums tas nebūs jāmaksā, ja atcelsities pēc bezmaksas izmēģinājuma pāri.

Jūs varat atrast PS Vue Kodi papildinājums oficiālajā Kodi addon repozitorijā Video papildinājumi sadaļa. Lai varētu izmantot šo papildinājumu, ir nepieciešams konts, ar kuru jāizveido savienojums.

DAZN

Instalējiet DAZN Kodi papildinājumu

DAZN ir interesants gadījums. Šis sporta straumēšanas pakalpojums piedāvās visas jums nepieciešamās marta trakuma spēles, taču tikai tad, ja atrodaties Austrijā, Šveicē vai Vācijā. Tomēr DAZN pakalpojums ir pieejams vairākās dažādās valstīs, tostarp ASV un Kanādā. Tas piedāvā dažādas straumēšanas bibliotēkas atkarībā no jūsu IP adreses atrašanās vietas, kuras var mainīt ar VPN. Tas ir arī salīdzinoši lēts vairumā vietu - tikai USD 9,99 mēnesī ar viena mēneša bezmaksas izmēģinājumu.

Mēs esam pārbaudījuši vairākus VPN ar DAZN, un labākajā gadījumā ir apiet tā satura bloķēšanu. Tomēr, ja varat iegūt VPN, strādājot ar DAZN Austriju, Šveici vai Vāciju, šī ir jūsu labākā izvēle. Ir ne tikai augstas kvalitātes DAZN Kodi papildinājums, bet arī apvienojumā ar viena mēneša bezmaksas izmēģinājumu, jūs varēsit bez maksas skatīties katru NCAA marta trakuma spēli, ieskaitot Final Four un Nacionālā čempionāta spēles..

Jūs varat instalēt DAZN Kodi addon tieši no oficiālā Kodi addon repozitorija Video papildinājumi sadaļa.

YouTube papildinājums

YouTube Kodi papildinājums

Vai tikai meklējat izceļamo un atkārtoto materiālu klāstu? YouTube papildinājumu jūs esat sedzis. Ir oficiāla marta trakuma YouTube lapa, kurai var piekļūt tieši no YouTube Kodi papildinājuma.

Jūs atradīsit YouTube papildinājums ir pieejams oficiālajā Kodi addon repozitorijā Video papildinājumi sadaļa.

NCAA ir pilns viņu marta Madness 2019 datumu, grafiku un apraides avotu grafiks vai arī no mūsu diagrammas tieši zemāk.

DatumsArmatūraSākuma laiks (PST / EST)
19. marts Skatījums uz prēriju pret Fērliju Dikinsonu 15:30 / 18:30
Templis pret Belmontu 18:00 / 9:00
20. marts Ziemeļkarolīnas centrālā daļa pret Ziemeļdakotas štatu 15:30 / 18:30
Svētā Jāņa un Arizonas štats 18:00 / 9:00
21. marts Minesota pret Luisvilu 9:00 / 12:00
Jēla pret LSU 9:30 / 12:30
Ņūmeksikas štats vs Auburn 10:20 / 13:20
Vērmonta un Floridas štats 10:50 / 13:50
Bredlijs pret Mičiganas štatu 11:30 / 14:30
Belmonta vai templis pret Merilendu 12:00 / 15:00
Ziemeļaustrumi un Kanzasa 12:50 / 15:50
Murray State pret Marquette 13:20 / 16:20
Florida pret Nevada 15:45 / 18:45
Abilene Christian pret Kentucky 16:00 / 19:00
Svētās Marijas vs Villanova 16:15 / 7:15
Fērlijs Dikinsons vai Prairie View vs Gonzaga 16:15 / 7:15
Montana pret Mičiganu 18:15 / 9:15
Setona zāle pret Voffordu 18:30 / 9:30
Old Dominion pret Purdue 18:45 / 9:45
Beilors pret Sirakūzām 18:55 / 9:55
22. marts Iova pret Sinsinati 9:00 / 12:00
Oklahoma pret Misisipi 9:30 / 12:30
Ziemeļ Kentuki vs Teksasas tehnika 10:30 / 13:30
UC Irvine vs Kanzasa štats 10:50 / 13:50
Kolgate pret Tenesī 11:30 / 14:30
Gārdners-Vebs pret Virdžīniju 12:00 / 15:00
Arizonas štats vai Sentdžona vs Bufalo 12:50 / 15:50
Oregona vs Viskonsina 13:20 / 16:20
Vašingtona un Jūtas štats 15:45 / 18:45
Ziemeļkarolīnas centrālā daļa vai Ziemeļdakotas štats pret hercogu 16:00 / 19:00
Džordžijas štats vs Hjūstona 16:15 / 7:15
Brīvība pret Misisipi štatu 16:15 / 7:15
Jona pret Ziemeļkarolīnu 18:15 / 9:15
UCF pret VCU 18:30 / 9:30
Ohaio štats vs Ajovas štats 18:45 / 9:45
Sentluisa pret Virdžīnijas tehniķi
23. marts TBD 9:00 / 12:00
TBD 9:30 / 14:30
TBD 14:00 / 17:00
TBD 15:00 / 18:00
TBD 16:00 / 19:00
TBD 16:30 / 7:30
TBD 17:30 / 20:30
TBD 18:30 / 9:30
24. marts TBD 9:00 / 12:00
TBD 9:30 / 14:30
TBD 14:00 / 17:00
TBD 15:00 / 18:00
TBD 16:00 / 19:00
TBD 16:30 / 7:30
TBD 17:30 / 20:30
TBD 18:30 / 9:30
28.-31.marts Dienvidu reģionālais 15:00 / 18:00
Rietumu reģionālā 15:00 / 18:00
Austrumu reģionālais 15:00 / 18:00
Vidusrietumu reģionālais 15:00 / 18:00
6. aprīlis Fināla četrinieks 15:00 / 18:00
Fināla četrinieks 17:30 / 20:30
8. aprīlis Nacionālais čempionāts 18:00 / 9:00

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5