Kā skatīties NBA 2018-2019 tiešsaistē, izmantojot Kodi – straumēšanas ceļvedis

NBA_ spēle
2018.-2019. Gada NBA sezona rit pilnā sparā. Pārliecinieties, vai esat gatavs skatīties NBA spēli tiešraidē Kodi, kad iecienītās komandas nonāks laukumā.


Ir vairāki lieliski Kodi papildinājumi, bet citi mēģina sevi nodot kā “bezmaksas”. Mūsu ceļvedis īpaši koncentrējas uz papildinājumiem, kas nodrošina oficiālas straumes NBA spēlēm. Tomēr, ņemot vērā daudzo trešo pušu papildinājumu popularitāti, mēs esam iekļāvuši pārskatu par to, kā šie papildinājumi darbojas un kāpēc mēs uzskatām, ka labāki varianti ir oficiāli papildinājumi.

Comparitech nenožēlo un neveicina autortiesību ierobežojumu pārkāpumus, tostarp nelikumīgu straumēšanu caur Kodi. Kodi var izmantot daudziem lieliskiem, likumīgiem tiešsaistes straumēšanas mērķiem. Pirms lejupielādējat vai straumējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu bez atļaujas, lūdzu, ņemiet vērā likumus, upurus un pirātisma riskus.

Pirms mēs sākam

Gan oficiāli, gan neoficiāli Kodi papildinājumi Kodi lietotājiem uztur dažus un tos pašus riskus. Šī iemesla dēļ, straumējot NBA spēles caur Kodi, mēs iesakām izmantot VPN.

Turklāt tiem, kas mēģina piekļūt NBA spēlēm no ārpus ASV, iespējams, būs nepieciešams VPN, lai palīdzētu pagātnes ģeogrāfiskā satura bloķēšanu. Īpaši tādos sporta pasākumos kā NBA apraides tiesības parasti ierobežo šo straumju pārraidi. Tomēr VPN var palīdzēt jums apiet šādus ģeogrāfiskos blokus un piekļūt NBA straumēm, kuras vēlaties.

Pat ja jūs piekļūstat likumīgām straumēm, izmantojot Kodi, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var mēģināt izjaukt jūsu savienojumu ar straumēšanas vietnēm, jo ​​tas var būt liels joslas platums. Tā rezultātā tiek buferizēts un zemākas kvalitātes video. Turklāt Kodi papildinājumi var dot hakeriem piekļuvi jūsu sistēmai, ja neesat piesardzīgs.

Labs VPN palīdzēs nodrošināt savienojumu, lai jūsu ISP nevarētu iestatīt ātrumu vai redzēt jūsu darbību. Savienojot ar VPN, jūs iegūsit arī uzlabotu privātumu, kas palīdzēs novērst dažus izplatītus hakeru uzbrukumus.

Lasītāja darījums: Mēs iesakām IPVanish, kvalitatīvu VPN pakalpojumu, kas ir pietiekami ātrs straumēšanai un neveic žurnālus, lai jūsu darbība būtu privāta un droša. Mūsu lasītāji var izmantot IPVanish ar 60% atlaidi.

2018-2019 NBA raidorganizācijas

2018.-2019. Gada NBA sezonai apraides tiesības sadala četri dažādi tīkli. Šo sadalījumu var redzēt šādi:

ABC: 18 regulārās sezonas spēles
ESPN: 84 regulārās sezonas spēles
TNT: 66 regulārās sezonas spēles
NBA TV: 107 regulārās sezonas spēles

Katrā no šiem kanāliem ir ievietotas dažas papildu spēles, taču tā ir lielākā daļa no to piedāvātā. Paturot to prātā, šie Kodi papildinājumi jums piedāvās vislabākās skatīšanas iespējas.

Oficiālās NBA tiešraides Kodi papildinājumi

Ir vairāki augstas kvalitātes Kodi papildinājumi, kas nodrošina piekļuvi NBA spēlēm. Šīs iespējas ir pilnībā likumīgas straumēšanas metodes, kurām nepieciešams pakalpojuma abonēšana. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu, satvert konta informāciju un ievadīt Kodi papildinājumu. Pēc tam ar Kodi palīdzību varēsit piekļūt jebkuram no šiem kontiem.

NBA līgas caurlaide

NBA līgas caurlaide
Lielu daļu regulārās sezonas var skatīties, izmantojot NBA League Pass tiešsaistes straumēšanas abonēšanas pakalpojumu. NBA League Pass papildinājums ir pieejams oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorijā. Lai to instalētu, atveriet Kodi un dodieties uz Papildinājumi> Iepakojuma simbols > Instalējiet no krātuves > Kodi papildinājumu repozitorijs > Video papildinājumi > NBA līgas caurlaide > Uzstādīt.

League Pass abonements maksā 200 USD par pilnu regulāro sezonu.

Ja jūs dzīvojat ārpus ASV, jums būs nepieciešams VPN, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas ir spēkā League Pass. Pirms straumes ielādēšanas vienkārši izveidojiet savienojumu ar serveri ASV. VPN var arī palīdzēt apiet reģionālos aptumšojumus, izveidojot savienojumu ar VPN kaut kur ārpus aptumšošanas reģiona.

Diemžēl League Pass abonenti saņem tikai izslēgšanas spēļu un finālu audio straumes. Lai skatītos video, jums būs nepieciešams kabeļtelevīzijas abonements vai izmēģiniet kādu no tālāk norādītajiem Kodi papildinājumiem.

USTV tagad

kodi_ustvnow_install
USTV tagad Kodi papildinājums ir viena no labākajām, pilnībā likumīgajām iespējām, ko jūs atradīsit. Papildinājums straumē USTV Now saturu caur Kodi. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu vietnē USTV Now, pēc tam lejupielādēt lietotni, izmantojot oficiālo Kodi papildinājumu krātuvi. Pēc konta informācijas iegūšanas varat to vienkārši iespraust papildinājumā un sākt straumēšanu.

USTV tagad piedāvā 7 kanālus bez maksas un 29 kanālus par USD 19,99 mēnesī. Šis papildinājums ir īpaši izstrādāts ASV militārajām aizjūras valstīm, taču, ja jūs izmantojat VPN, nav reālu bloķēšanas pret jebkuru citu, kas izmanto šo pakalpojumu..

Starp 7 bezmaksas kanāliem jūs atradīsit ABC, kas nozīmē, ka dažām spēlēm jūs varēsit piekļūt, izmantojot bezmaksas iespēju, lai gan to nav tik daudz. Izmantojot 29 kanālu abonementu, jūs iegūsit arī ESPN, atverot plašāku iespēju klāstu.

Lai instalētu USTV Now Kodi, dodieties uz  Papildinājumi> Iepakojuma simbols > Instalējiet no krātuves > Kodi papildinājumu repozitorijs > Video papildinājumi > USTVnow > Uzstādīt.

Sportsnet tagad

NBA uz kodi sportsnet
Ja jums ir Sportsnet konts, tam varat piekļūt, izmantojot Kodi. Varat arī iegādāties Sportsnet kontu par USD 24,99 mēnesī (USD 19,78 USD). Sportsnet ir Kanādas tīkls, kuram ir straumēšanas tiesības vairāk nekā 40 regulārās sezonas spēlēm, lai gan jūs aprobežosities tikai ar Toronto Raptors.

Tomēr šis pakalpojums sniegs dažas lielas priekšrocības, ja jūs arī vispār esat sporta līdzjutējs, jo jūs varēsit to izmantot, lai skatītos lielu skaitu MLB spēļu Kodi, lielu skaitu NHL spēļu un vairāk nekā 100 Premjerlīgas spēles.

Tāpat kā citus maksas pakalpojumus, pēc konta izveides un straumēšanas varat papildinājumam pievienot sava konta informāciju. Jūs varat instalēt papildinājumu Sportsnet Now, izvēlnē Kodi veicot šādas darbības:  Papildinājumi> Iepakojuma simbols > Instalējiet no krātuves > Kodi papildinājumu repozitorijs > Video papildinājumi > Sportsnet tagad > Uzstādīt.

PS Vue

PS_Vue_Main

PS Vue ir tiešraides televīzijas straumēšanas pakalpojums no Sony Playstation. Cenas sākas no 39,99 USD mēnesī, un tas nodrošina piekļuvi vairāk nekā 40 kanāliem un ļauj jums ierakstīt šovus, lai tos skatītos vēlāk. Ir iekļauts klāsts filmas un TV šovi pēc pieprasījuma, tāpēc jūs neaprobežojaties tikai ar sportu.

PS Vue Kodi papildinājums ir lieliska izvēle NBA skatīšanai, jo tas ir vienīgais oficiālais papildinājums, kas piedāvā TNT tiešraidi. Arī ESPN ir pieejams, tāpēc tas aptver divas no trim raidorganizācijām, kas pārraida pasākumus, bez ABC.

PS Vue papildinājums ir pieejams oficiālajā Kodi addon krātuvē.

ESPN atskaņotājs

ESPN atskaņotājs

Līdzīgi kā NBA League Pass, ESPN Player Kodi papildinājums lepojas gan ar tiešraidēm, gan pēc sporta. Lai sāktu skatīties, reģistrējieties kontā. Cenas sākas ar apmēram 10 USD mēnesī, un ir pieejama arī vienas dienas caurlaide 7 USD vērtībā.

Ņemiet vērā, ka tas iegūs tikai spēles, kuras pārraida ESPN, nevis TNT vai ABC. Pats par sevi šis papildinājums nepiedāvā tādu pašu vērtību kā citi, kurus mēs ieteicām. Tomēr, ja vēlaties skatīties katru notikumu caur Kodi un nevēlaties maksāt par dalību PS Vue, ESPN Player papildinājums ir obligāts.

ESPN Player papildinājums ir atrodams oficiālajā Kodi addon krātuvē.

Kā sākt ar Kodi

Kodi ir bezmaksas un atvērtā koda mājas kinozāles programmatūra, kas var straumēt multividi no ļoti daudziem avotiem - pat tiešraidē notiekošām basketbola spēlēm. Savietojams ar Windows, Mac OSX, Android un Linux, Kodi var paplašināt, lai straumētu gandrīz jebko no interneta, izmantojot trešo pušu papildinājumus. Tas ietver Android straumēšanas ierīces, piemēram, Chromecast, Roku un Amazon Fire TV. Jūs varat atrast Amazon Fire TV uzstādīšanas instrukcijas Kodi šeit.

Lejupielādējiet un instalējiet Kodi no šejienes. Kad tas ir izdarīts, jūs varat izvēlēties no mūsu labāko papildinājumu saraksta NBA tiešraides straumēšanai Kodi, gan bezmaksas, gan maksas. Uzziniet, kā instalēt Kodi papildinājumus un krātuves, izmantojot mūsu apmācību.

Neoficiāli Kodi papildinājumi NBA tiešraidei

Šie bezmaksas Kodi papildinājumi parasti pārveido tiešraides (OTA) un NBA kabeļu tiešraides tiešsaistes tiešraidēs. Kaut arī daži no šiem raidījumiem tiek piedāvāti brīvi, izmantojot OTA tīklus vai izmantojot apmaksātu kabeļu abonēšanu, retranslācija bez atļaujas nav likumīga ASV un dažās citās valstīs. Mēs neiesakām vai neliecam lietotājiem izmantot kādu no šīm iespējām, kuras visas XBMC fonds uzskata par neoficiālām un neapstiprinātām.

Jūs saņemat to, ko maksājat, tāpēc negaidiet brīnumus, meklējot bezmaksas tiešraidi. Daudzas saites nedarbosies. Lielākā daļa būs vidējas vai zemas kvalitātes. Viņi varētu izgriezties spēles vidū.

Jūs varat atrast dažus no šiem papildinājumiem, kas tiek reklamēti kā labas iespējas citās vietnēs, kas saistītas ar Kodi. Mēs esam snieguši nelielu aprakstu par to, kādu saturu šie papildinājumi nodrošina, un kāpēc jums vajadzētu no tiem izvairīties.

SportsDevil

sportsdevil
Kas tas ir? SportsDevil varētu būt Kodi vispazīstamākais bezmaksas tiešsaistes straumēšanas sporta papildinājums. Parasti lietotāji šeit var atrast daudz strādājošu OTA spēļu straumētu straumi, izmantojot vairākas dažādas straumēšanas vietņu iespējas.

Kāpēc jums vajadzētu no tā izvairīties?? Ieguldot kādu laiku šajā papildinājumā, var rasties likumīgs saturs, noteikti ir daudz satura, kas neatbilst autortiesību likuma un noraidošo IPS nepareizajai pusei. Lai gan tas ir ļoti populārs, mēs neiesakām SportsDevil NBA straumēšanai. Tā vietā mēs iesakām lietotājiem pieturēties pie apstiprinātajiem papildinājumiem, kas uzskaitīti šajā rakstā.

UK Turk Playlists

UK Turk
Kas tas ir? Lielbritānijas Turk atskaņošanas saraksts ir milzīgs, bet tas galvenokārt sastāv no pirātiskām plūsmām. UK Turk Playlists nodrošina daudzas straumes no dažādām valstīm, lielu uzsvaru liekot uz ASV un Lielbritānijas saturu. Šis papildinājums arī bieži maina krātuvju atrašanās vietas, parasti, lai izvairītos no atklāšanas.

Kāpēc jums vajadzētu no tā izvairīties?? Lielbritānijas Turk Playlisti ir nedaudz slaveni ar to, cik daudz pirātiska satura tas nodrošina. Neviena no šeit norādītajām straumēm nav likumīga. Lai gan tas piedāvā šo saturu bez maksas, tas netiek darīts ar satura nodrošinātāju atļauju. Mēs neiesakām Lielbritānijas Turk atskaņošanas sarakstus jebkādai satura straumēšanai, it īpaši, ja runa ir par NBA spēlēm. Mēs iesakām pieturēties pie likumīgākiem avotiem, kas uzskaitīti rakstā.

cCloud TV

ccloud TV
Kas tas ir? cCloud TV ir tūkstošiem kanālu no visas pasaules. Daudzi no tiem ir pirātiski, bet daudziem, īpaši daudzām starptautiskām straumēm, jums ir likumīgi piekļūt. Visticamāk, šeit var atrast ABC straumētas spēles, taču, ja arī izskatās pietiekami grūti, varat arī atrast dažas NBA spēles, kas straumētas likumīgi starptautiskos TV tīklos. Tāpat kā citas iespējas, noteikti izvairieties no nelegālas, pirātiskas plūsmas.

Kāpēc jums vajadzētu no tā izvairīties?? cCloud TV, iespējams, šeit ir viens no vismazāk apvainojošajiem pakalpojumiem, jo ​​tas piedāvā zināmu likumīgu saturu. Tomēr, ja jūs meklējat straumes no ASV vai Lielbritānijas un jo īpaši ar NBA saistītu saturu, maz ticams, ka atradīsit straumes, kas nav pirātisks saturs. Mēs neiesakām izmantot cCloud TV NBA straumēšanai, jo tajā tiek izmantots pirātisks saturs. Mēs aicinām lietotājus ievērot likumīgās iespējas šajā rakstā, lai izvairītos no NBA straumēšanas pirātisma caur cCloud TV.

Kā instalēt NBA straumējošu Kodi papildinājumu un skatīties tiešraidi

Lai Kodi instalētu papildinājumu, vispirms jāinstalē tā krātuve. Repozitorijs ir sava veida bibliotēka, kas ir pilna ar papildinājumiem, kurus varat izvēlēties. Kad repozitorijs ir instalēts, varat no tā manuāli instalēt papildinājumus vai izmantot papildinājumu instalētāju.

Sīkākas detalizētas instrukcijas ar attēliem, kā instalēt Kodi papildinājumus un krātuves, var atrast mūsu apmācībā. Vienkāršākais veids ir izmantot pievienojumprogrammas instalētāju un meklēt papildinājuma vārdu.

Dažus papildinājumus var lejupielādēt un instalēt tieši no ZIP faila. Tādā gadījumā jums nevajadzēs krātuvi.

ReneS “Foto no spēles starp Bostonas Celtics un Miami Heat” licencēta saskaņā ar CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1