Kā skatīties Netflix ierīcē Kodi 18 (ar papildinājumu instalēšanas informāciju)

netflix kodi addon


Kodi ir populāra multivides centra programmatūras pakotne. Tas spēj darboties vispopulārākajās ierīcēs, tostarp galddatoros, iPhone, Amazon Fire TV un pat USB atmiņās, kā arī ir likumīgs piekļuvei straumēm no daudzām vietnēm, ieskaitot Netflix. Viena no labākajām lietām par Kodi ir tā dziļums un lietošanas ērtums; iesācēji var ātri iestatīt pamata multivides serveri vai instalēt straumēšanas papildinājumus, taču ekspertiem ir pietiekami sarežģīti, lai izveidotu sarežģītākus iestatījumus..

Kodi lietošana ir pilnīgi likumīga, taču, pateicoties trešo personu pievienojumiem un pirātisma kastīšu pārdevējiem, kas nodrošina neierobežotu piekļuvi licencētam saturam, ir negatīvi ietekmēti presē. Pateicoties nesenajiem DRM atjauninājumiem, Kodi tagad var piekļūt plašākam likumīga satura klāstam, kam nepieciešami konti un pieteikšanās akreditācijas dati, ieskaitot Netflix. Paturot to prātā, šī rokasgrāmata koncentrēsies uz Asciidisco likumīgā Netflix papildinājuma instalēšanu.

Brīdinājums: Kodi ir jāizmanto tikai saturam, kuram jums ir likumīgas piekļuves tiesības. Ne Kodi fonds, ne Comparitech neatbalsta Kodi izmantošanu pirātismā.

Svarīgi: vienmēr izmantojiet VPN kopā ar Kodi

VPN ļaus jums izmantot Kodi privāti, tāpēc jūsu ISP un citi nevar iejaukties jūsu privātumā un redzēt apmeklētās vietnes un straumēto saturu. Bet tas nav vienīgais iemesls, kāpēc to izmantot.

VPN ir īpaši noderīgs, izmantojot Netflix. Tas ļaus jums apskatīt iecienīto Netflix valsts versiju no jebkuras vietas. Tas paver piekļuvi pilnam starptautiskajam Netflix katalogam ar tūkstošiem šovu un filmu, kas ir ierobežotas tikai noteiktos reģionos.

Mēs iesakām ExpressVPN. Tas ir ātrs VPN ar serveriem vairāk nekā 50 dažādās valstīs un ar izcilām atbloķēšanas iespējām (tas bija mūsu saraksta augšgalā kā labākais Netflix VPN). Turklāt ExpressVPN ir ārkārtīgi pārnēsājams ar īpašām lietotnēm operētājsistēmām Windows, Mac, Linux, iPhone un Android.

LABĀKAIS NETFLIX VPN: saņemiet 3 mēnešus bez maksas par ExpressVPN plāniem šeit.

Kodi 18 instalēšana

kodi 18 logotips

Netflix papildinājumu var uzstādīt vecākām Kodi versijām, taču Kodi 18 piedāvā virkni jaunu iespēju, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Android lietotāji var meklēt saturu, izmantojot, piemēram, balss komandas, savukārt Windows lietotāji var instalēt 64 bitu versiju, lai pilnībā izmantotu sava datora aparatūru..

Lai sāktu, dodieties uz galveno lejupielāžu lapu un atlasiet operētājsistēmu, kuru vēlaties izmantot. Atkarībā no izvēlētās platformas šeit redzēsit dažādas iespējas. Windows un Android piedāvā gan 32 bitu, gan 64 bitu versijas, savukārt OS X ir tikai viena opcija.

Noklikšķiniet uz versijas, kuru vēlaties instalēt. Instalēšana jāsāk automātiski un jāsaglabā norādītajā lejupielādes vietā.

Lielākoties Kodi 18 instalētājs ir identisks iepriekšējo versiju instalētājam. Tomēr šajā procesā ir jāveic vienas ļoti svarīgas izmaiņas. Kodi 18 ir tāda pati noklusējuma instalēšanas vieta kā iepriekšējām iterācijām. Tas nozīmē, ka pēc noklusējuma Kodi 18 pārrakstīs visas iepriekšējās jūsu instalētās versijas. Jūs varat saglabāt Kodi 18 atsevišķi, instalējot to citā vietā vai vienkārši mainot noklusējuma mapes nosaukumu.

Piezīme: tā kā Kodi 18 izmanto to pašu profila mapi kā iepriekšējās versijas, visi jūsu mainītie iestatījumi tiks mainīti arī jaunā Kodi 18 instalācijā..

Netflix Kodi papildinājuma instalēšana

Asciidisco Netflix papildinājums galvenokārt tika izstrādāts, paturot prātā Android lietotājus. Tas darbojas arī ar citām platformām, taču ir jāveic vēl viens solis, pirms tā darbosies kā paredzēts. Zemāk mēs izskaidrosim, kā to instalēt, neatkarīgi no tā, kuru platformu izmantojat.

Sāciet, lejupielādējot Netflix papildinājumu. Noteikti saglabājiet to atmiņā paliekošā vietā, jo jums tas būs jāatrod pēc sekundes. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz Cilne Papildinājumi izvēlnē pa kreisi. Pēc tam noklikšķiniet uz lodziņa ikona ekrāna augšējā kreisajā stūrī un izvēlieties Instalēt no zip faila.

Dodieties uz vietu, kur saglabājāt papildinājumu. Atlasiet to un augšējā labajā stūrī būtu jāredz paziņojums, kurā teikts, ka tā ir instalēta pareizi. Ja izmantojat operētājsistēmu Android, atliek tikai pieteikties. Citu platformu lietotājiem ir jāizveido fails Kodi īpašajā: // mājas direktorijā. Problēma ir tā, ka šī nav faktiskā atrašanās vieta - tas ir saīsne mapei, kuras atrašanās vieta mainās atkarībā no jūsu izmantotās operētājsistēmas. Apskatīsim, kā atrisināt šo problēmu.

Saite uz Widevine DRM failu

Netflix izmanto tehnoloģiju Widevine Digital Rights Management (DRM), lai neļautu skatītājiem piekļūt to saturam. Šajā solī mēs izveidosim saiti uz Widevine atšifrēšanas bibliotēku, lai ļautu mums piekļūt Netflix saturam.

Lai sāktu, atveriet teksta redaktoru, piemēram, Notepad vai TextEdit. Precīzās opcijas, kuras redzēsit, atšķirsies atkarībā no izmantotās programmatūras, taču vajadzētu būt diezgan acīmredzamai, kuras jums jāizvēlas.

Kopējiet un ielīmējiet visu no šīs lapas jaunā dokumentā. Pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt kā. Izvēlieties Visi faili iekš Saglabāt kā tipu nolaižamajā sarakstā un piešķiriet failam nosaukumu “Libwidevine.sh”, bez pēdiņām. Pagaidām saglabājiet to savā darbvirsmā; tikai pēc sekundes mēs to pārvietosim uz atbilstošo mapi.

Tagad mums ir jānoskaidro īpašā: // mājas atrašanās vieta jūsu sistēmā. Apskatiet zemāk esošo sarakstu un dodieties uz atbilstošo mapi.

Windows: C: \ Lietotāji \[lietotājvārds]\ AppData \ Viesabonēšana \ Kodi

MacOS: / Lietotāji /[lietotājvārds]/ Bibliotēka / Lietojumprogrammu atbalsts / Kodi

Linux: /mājas/[lietotājvārds]/.kodi

OpenELEC / LibreELEC: /storage/.kodi/

iOS: / privāts / var / mobilais / bibliotēka / preferences / Kodi

Pēc tam izveidojiet mapi ar nosaukumu “cdm” bez pēdiņām. Pārvietojiet iepriekš izveidoto failu libwidevine.sh šajā mapē.

Izmantojot Netflix Kodi papildinājumu

netflix kodi iestatījumi

Pirmoreiz atverot Netflix papildinājumu, jums tiks piedāvāts ievadīt savus Netflix pieteikšanās akreditācijas datus. Tomēr jūs varat pārslēgties starp vairākiem kontiem, dodoties uz pievienojumprogrammas iestatījumu izvēlni un izvēloties Mainīt kontus. Ja jums ir vēlamais konts, noteikti iespējojiet automātisko pieteikšanos, izceļot Cilne Automātiskā pieteikšanās un pārslēdziet parādīto opciju.

Ja konstatējat, ka videoklipiem nepieciešams ilgāks laiks, lai veiktu buferizēšanu vai stostīšanos, ieteicams pielāgot Ievades straumes pievienošanas iestatījumi saskaņā Konts cilne. Tas ļauj mainīt maksimālo video izšķirtspēju un joslas platumu, cerams, nodrošinot konsekventāku pieredzi. Mēs saskārāmies ar problēmu, kad, izvēloties šo izvēlnes opciju, viss pārējais iestatījumu teksts pazuda, taču nākamreiz, atverot izvēlni, tas atkal vajadzētu parādīties..

netflix addon ievades straumes iestatījumi

Varat arī iestatīt PIN numuru gadījumam, ja vēlaties ierobežot piekļuvi pieaugušajiem paredzētam saturam. Ir vērts atzīmēt, ka pat tad, ja vecāku kontroli esat tieši iestatījis Netflix, šis papildinājums nepieprasīs PIN, ja vien tāds nav iestatīts iestatījumu izvēlnē. Tomēr šai metodei ir dažas problēmas. Pirmkārt, PIN var atiestatīt, atinstalējot un atkārtoti instalējot papildinājumu. Otrkārt, šķiet, ka nav ierobežojumu tam, cik daudz mēģinājumu lietotājs var ievadīt PIN. Treškārt, dažreiz pareizais PIN numurs tiek reģistrēts kā nepareizs. Šo iemeslu dēļ mēs iesakām pilnībā izvairīties no šīs funkcijas.

Lielākajai daļai galvenās izvēlnes opciju neizdodas ielādēt saturu. Šis trūkums nozīmē, ka Netflix Kodi papildinājums nav ideāls cilvēkiem, kuri pārlūko kaut ko jaunu, ko skatīties. Tomēr meklēšanas funkcija darbojas kā paredzēts. Kā tādu jūs varat meklēt noteiktu TV šovu vai filmu un skatīties to pilnīgi likumīgi, izmantojot šo papildinājumu. Atliek tikai ķerties pie VPN pakalpojuma, ja vēlaties apiet Netflix ģeogrāfiskā satura bloķēšanu, lai jūs varētu skatīties lielāku satura dažādību nekā tas, kas ir pieejams jūsu dzimtenē.

Kā pārslēgties Netflix reģionu uz Kodi

Izmantojot VPN, ir viegli mainīt savu Netflix reģionu un piekļūt citu valstu Netflix bibliotēkām ārzemēs. Vienkārši rīkojieties šādi:

  1. Vispirms pierakstieties piemērotā VPN. Mēs iesakām ExpressVPN, bet gan NordVPN, gan CyberGhost ir spēcīgas un lētas alternatīvas.
  2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni, rūpējoties, lai iegūtu ierīcei atbilstošo versiju.
  3. Pievienojieties VPN serverim valstī, kuras Netflix katalogu vēlaties izmantot.
  4. Atveriet Kodi un piesakieties Netflix papildinājumā.
  5. Tagad jums vajadzētu būt iespējai straumēt valstij raksturīgus Netflix nosaukumus.

Secinājums

Netflix Kodi papildinājumā joprojām ir dažas problēmas, kuras jāizstrādā, taču tas ir pilnībā likumīgs veids, kā straumēt saturu, izmantojot Kodi. Tomēr tā iestatīšana ir tikai sākums. Mēs varam arī palīdzēt jums iestatīt subtitrus un atrisināt visas iespējamās atskaņošanas problēmas.

Netflix ir lieliska straumēšanas platforma, taču tā nebūt nav vienīgā. Ja vēlaties paplašināt savas satura bibliotēkas lielumu, iespējams, vēlēsities izlasīt mūsu ceļvežus par labākajiem Kodi papildinājumiem anime, filmām, TV tiešraidēm un sportam.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + = 11