Ko darīt, ja Kodi turpina atsākt darbību

Ko darīt, ja Kodi turpina crashing


Vai Kodi turpina restartēt vai pārstartēt? Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā novērst šo kaitinošo problēmu tikai dažu minūšu laikā, neatkarīgi no tā sākotnējā cēloņa.

Kodi var uzstādīt plaša spektra ierīcēm, ieskaitot Android, iPhone un Amazon Firestick. Atsāknēšanas cilpas ir problēma, kas vienādi ietekmē visas platformas. Pastāvīga Kodi restartēšana ir graujoša un nomākta, bet labā ziņa ir tā, ka, lai gan ir daži iespējamie cēloņi, tos visus var atrisināt diezgan ātri.

Šis ceļvedis parādīs, kā novērst atkārtotas palaišanas problēmu un kā rīkoties, lai to novērstu. Ja vien jums nerodas papildu problēmas ar Kodi, pēc atkārtotas sāknēšanas cilpas pārtraukšanas nekas cits neatliks, kā pārtraukt skatīties iecienītos TV šovus, filmas un sporta pārraides.

Pirms mēs sākam, ir svarīgi atzīmēt, ka trešo pušu papildinājumi un pielāgotā Kodi versija izraisa avārijas daudz biežāk nekā oficiālie papildinājumi. Šī iemesla dēļ mēs iesakām mūsu lasītājiem izmantot tikai oficiālus satura avotus un atturēties no versiju instalēšanas, pienācīgi neizprotot, kā tās darbojas.

Brīdinājums: Kodi ir jāizmanto tikai saturam, kuram jums ir likumīgas piekļuves tiesības. Ne Kodi fonds, ne Comparitech neatbalsta Kodi izmantošanu pirātismā.

Pirms mēs sākam: Vārds par VPN un Kodi

Kodi lietotāji bieži izmanto virtuālos privātos tīklus (VPN), lai paslēptu nelicencētu straumēšanu no sava interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP). Neskatoties uz to, VPN sniedz daudz papildu priekšrocību arī likumīgiem Kodi lietotājiem.

Visa VPN tīkla trafiks ir šifrēts, un to nevar redzēt jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai trešā puse, izmantojot uzbrukumu “Man-in-the-Middle”. VPN arī neļauj jūsu ISP automātiski ierobežot tīkla ātrumu, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas paradumiem.

Katrs VPN ietekmēs jūsu tīkla ātrumu, taču daži pakalpojumi palēnina savienojumu ar pārmeklēšanu. Turklāt daži VPN pakalpojumu sniedzēji glabā detalizētus jūsu interneta datplūsmas žurnālus un, domājams, piedāvā vairāk anonimitātes nekā patiesībā. Šī iemesla dēļ ir svarīgi ļoti uzmanīgi izvēlēties savu VPN pakalpojumu sniedzēju.

Mēs iesakām IPVanish. Tas ir ātrs, stabils VPN ar serveriem vairāk nekā 50 valstīs. IPVanish neveic jūsu darbību žurnālus un ir visvieglāk uzstādītais VPN vairākās ierīcēs, ieskaitot iPhone un Amazon Firestick..

LASĪTĀJU DARĪJUMS: ietaupiet 60% no IPVanish gada plāna šeit. IPVanish ir septiņu dienu naudas atmaksas periods, un to var izmēģināt bez riska un ilgtermiņa saistībām.

Kāpēc Kodi turpina pārstartēt?

Ir vairākas lietas, kas var izraisīt Kodi bezgalīgu atsāknēšanu, taču labā ziņa ir tā, ka šī problēma ļoti reti rodas pati par sevi. Parasti vainīgais ir nesen instalēts papildinājums vai būve, un ir diezgan skaidrs, kurš no tiem rada problēmu. Tomēr mēs esam izveidojuši detalizētu ceļvedi, kā atrisināt Kodi reboot cilpas, kad jums nav ne jausmas, kas tos izraisīja.

Kodi kešatmiņa ir pilna

Tāpat kā vairums programmatūras, Kodi kešatmiņā saglabā nelielu datu daudzumu, lai ātrāk piekļūtu. Šī kešatmiņa parasti iztukšojas, bet dažkārt var rasties problēmas, kas to novērš. Parasti šī problēma izpaužas lēnā, stostīgā video veidā, bet ārkārtējos gadījumos tā var izraisīt avārijas / atkārtotas sākšanas cilpu.

kā notīrīt Kodi kešatmiņu

Lai manuāli notīrītu Kodi kešatmiņu, jums būs nepieciešams Indigo papildinājums. Kad tas ir instalēts, atveriet to un noklikšķiniet uz Apkopes rīki opcija, kurai seko Iztīrīt kešatmiņu. Šīs opcijas labajā pusē būs redzams kešatmiņas pašreizējais lielums. Ja tas ir liels, tas norāda, ka kaut kas ir nogājis greizi, taču pat mazās kešatmiņā var būt bojāti faili.

Slikti papildinājumi vai veidojumi

Vai nesen esat instalējis jaunus papildinājumus vai versijas? Ja tā, vispirms mēģiniet tos atinstalēt. Atsevišķu papildinājumu var atinstalēt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tā ikonas (vai atverot iestatījumu izvēlni pašā papildinājumā), izvēloties Informācija, pēc tam noklikšķinot uz Atinstalēt poga labajā malā.

Atjaunojiet Kodi rūpnīcas iestatījumos

Konstrukcijas noņemšana ir nedaudz sarežģītāka. Kodi nav iebūvēta veida, kā to izdarīt, tāpēc vispirms instalējiet Indigo papildinājumu. Atveriet Indigo un pēc tam noklikšķiniet uz Rūpnīcas atjaunošana izvēlnes vienums. Tas noņems visas instalētās būves un papildinājumus, atjaunojot Kodi sākotnējā stāvoklī. Šis process var ilgt dažas minūtes, tāpēc esiet pacietīgs. Kad Kodi ir atjaunots, pārbaudiet, vai problēma ir novērsta, un, ja nē, mēģiniet atinstalēt Kodi, pirms to atkal lejupielādēt..

Atkarība no URLResolver ir novecojusi

URLResolver ir papildinājums, kas darbojas fonā un dekodē failu resursdatorus. Vienkārši izsakoties, tā ir tā, kas atrod īpašos failus, kuriem vēlaties piekļūt. Ja šis papildinājums ir novecojis, tas var izraisīt dažādas problēmas, ieskaitot neveiksmīgas pievienošanas instalācijas un, protams, konsekventu Kodi reboots.

Tā kā par URLResolver atbildīgais izstrādātājs ir pārtraucis darbu ar visiem Kodi papildinājumiem, to tagad uztur TVAddons komanda. Lai iegūtu jaunāko versiju, noklikšķiniet uz zobrata ikona Kodi galvenajā lapā un pēc tam atlasiet Failu menedžeris. Saraksta apakšā noklikšķiniet uz Pievienot avotu un augšējā lodziņā ievadiet (bez pēdiņām): “http://fusion.tvaddons.co”.

TV avotu pievienošana kā avots

Pēc tam atgriezieties sākuma ekrānā un noklikšķiniet uz Papildinājumi cilni, kurai seko lodziņa ikona augšējā kreisajā stūrī. Klikšķis Instalēt no zip faila, pēc tam izvēlieties TVAddons avotu, kas tikko tika pievienots. Iekšpusē Kodi skripti mapē atradīsit failu ar nosaukumu “script.module.urlresolver-X.X.X.zip”, kur X norāda pašreizējās versijas numuru. Vienkārši noklikšķiniet uz šī, lai instalētu jaunāko versiju.

Problēmas ar Kodi datu bāzes vai UserData mapēm.

Kodi ļauj pieredzējušiem lietotājiem izveidot un pārlūkot savas datu bāzes. Lielākā daļa Kodi lietotāju to nedarīs, taču visiem laiku pa laikam rodas skriptu problēmas, un vienmēr ir noderīgi zināt, kā novērst kļūdas, kas var rasties tā rezultātā..

Šīs problēmas risinājums ir ļoti vienkāršs. Ja izdzēsīsit mapi Database, Kodi izveidos jaunu, un kods, kas izraisīja avāriju, tiks noņemts. Tagad šīs mapes atrašanās vieta mainās atkarībā no jūsu izmantotās platformas. Zemāk redzamajā sarakstā atrodiet operētājsistēmu, dodieties uz norādīto vietu un izdzēsiet mapi Database.

Ja problēma joprojām pastāv, ieteicams mēģināt izdzēst arī mapi UserData, jo visi šeit nepareizi rediģētie faili var izraisīt arī biežas avārijas.

Windows

Datu bāzes mape: Noklikšķiniet uz Windows ikonas un ierakstiet “% APPDATA% \ kodi \ userdata” bez runas zīmēm.

UserData mape:  Noklikšķiniet uz Windows ikonas un bez runas zīmēm ierakstiet “% APPDATA% \ kodi \ userdata \ Database”.

Linux

Datu bāzes mape:  ~ / .kodi / lietotāja dati / datu bāze

UserData mape: ~ / .kodi / lietotāja dati

Mac

Datu bāzes mape:  / Lietotāji / JŪSU LIETOTĀJS-ŠEIT / Bibliotēka / Lietojumprogrammu atbalsts / Kodi / userdata / Database

UserData mape: / Lietotāji / JŪSU LIETOTĀJS-ŠEIT / Bibliotēka / Lietojumprogrammu atbalsts / Kodi / userdata /

Android

Datu bāzes mape: Android / data / org.xbmc.kodifiles / .kodi / userdata / Database

UserData mape: Android / data / org.xbmc.kodifiles / .kodi / userdata

Ugunskurs

(Jums būs jāatspējo rādīt slēptos failus un mapes, pirms tie parādīsies. Šo iespēju var atrast ES File Explorer iestatījumu izvēlnes sadaļā “Displejs”.)

Datu bāzes mape: Android / dati / org.xbmc.kodi / faili / .kodi / lietotāja dati / datu bāze

UserData mape: Android / dati / org.xbmc.kodi / faili / .kodi / lietotāja dati

iOS

Datu bāzes mape: / privāts / var / mobilais / bibliotēka / preferences / Kodi / lietotāja dati / datu bāze

UserData mape: / privāts / var / mobilais / bibliotēka / preferences / Kodi / lietotāja dati

LibreELEC / OpenELEC

Datu bāzes mape: krātuve / .kodi / lietotāja dati / datu bāze

UserData mape: /storage/.kodi/userdata/

Elektroapgādes jautājumi

Šī ir problēma, kas parasti ietekmē tikai tādas pārnēsājamās ierīces kā Raspberry Pi, un to bieži var neievērot, jo tā spēj izpausties tikai īpašos apstākļos. Nepietiekama enerģijas padeve tehniski nav Kodi problēma, taču to bieži var kļūdaini klasificēt kā vienu, jo tā varētu notikt tikai tad, kad darbojas Kodi.

Ja jūsu barošanas avots nav pietiekami jaudīgs, iespējams, ka Kodi varēs sākt un, iespējams, pat kādu laiku darboties, pirms visa ierīce izslēgsies un atsāksies. Tas ir tāpēc, ka, lai arī jums varētu būt pietiekami daudz enerģijas ierīces uzturēšanai, tas ir pārāk vājš, lai piegādātu nepieciešamo enerģiju, ja ierīce ir smagi noslogota..

Par laimi risinājums ir vienkāršs. Jums nepieciešama labāka strāvas padeve. Raspberry Pi 3 jums ir nepieciešams krājums, kas spēj nodrošināt 2,5A pie 5 V. Mobilo tālruņu lādētāji parasti to nedaudz zaudē, tāpēc, ja kādu no šiem ierīcēm izmantojat, iespējams, tas ir iemesls, kāpēc tas tiek atsāknēts..

Cerams, ka līdz šim jūsu Kodi atkārtotās palaišanas problēma ir atrisināta, un jūs mierīgi varēsit baudīt iecienītās TV pārraides, filmas un sporta ziņas. Ja jums rodas citas Kodi problēmas, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par visbiežāk sastopamo Kodi problēmu novēršanu un mūsu rakstu par nemierīga video atskaņošanas samazināšanu..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 17

map