Openload Kodi addon: Kas ir Openload un vai to var likumīgi un droši lietot?

Atveriet Kodi papildinājumuJa esat meklējis bezmaksas filmas un TV šovus, iespējams, esat dzirdējis par Openload Kodi papildinājumu. Bet vai Openload Kodi pievienojumprogramma ir likumīga un droša lietošanai?


Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kas ir Openload Kodi papildinājums, kāpēc tas ir tik populārs un kādas varētu būt problēmas. Mēs apspriedīsim arī dažus alternatīvus Kodi papildinājumus, kurus varat izmantot, lai iegūtu bezmaksas filmas un seansus, neizmantojot Openload.

Skatīt arī: 14 labākie Kodi filmu papildinājumi

Kas ir Kodi?

Kodi ir bezmaksas, atvērtā koda programmatūras multivides atskaņotājs no Kodi fonda. Tas lietotājiem ļauj atskaņot videoklipus vai mūziku, kas tiek saglabāta ierīcē vai straumēta no jebkuras vietas internetā. Kodi ir kļuvis populārs starp cilvēkiem, kuri vēlas atrast lētas alternatīvas kabeļtelevīzijas vai satelīta TV pakalpojumiem. To var instalēt Apple TV, Android vai iOS mobilajā ierīcē, Amazon Fire TV Stick, Nvidia Shield vai jebkurā personālajā datorā, kurā darbojas Mac OS, Linux vai Windows.

Kodi ir ieguvis sliktu reputāciju par iespējamu izmantošanu pirātismā. Tomēr ir daudz Kodi papildinājumu, kas straumē tikai no licencētiem avotiem, ieskaitot visus šajā rakstā ieteiktos.

Brīdinājums: Kodi ir jāizmanto tikai saturam, kuram jums ir likumīgas piekļuves tiesības. Ne Kodi fonds, ne Comparitech neatbalsta Kodi izmantošanu pirātismā.

Vienmēr izmantojiet VPN kopā ar Kodi

Cilvēki, kuri izmanto Kodi, lai skatītos nelicencētas TV šovu un filmu straumes, bieži izmanto VPN, lai slēptu savas nelikumīgās darbības. Tomēr visi Kodi lietotāji var gūt labumu no VPN, pat ja viņi straumē tikai no oficiāliem avotiem.

Ja straumējat video bez VPN, jūsu ISP zinās, ka to darāt. Tā rezultātā tas var samazināt jūsu ātrumu, izraisot buferizāciju. Interneta pakalpojumu sniedzēji dažreiz to dara, lai neļautu video straumētājiem pārāk daudz joslas izmantot tīklā. Bet tam ir neveiksmīgas sekas, ka tas bieži vien var sabojāt jūsu baudījumu no lieliskas filmas vai seansa. VPN izmantošana palīdz mazināt šo problēmu, jo tas liedz jūsu ISP zināt, ka straumējat video.

Izmantojot VPN, var arī palīdzēt jums apiet ģeogrāfiskā satura blokus, ko izveido straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix, un tas var apgrūtināt hakeru veikšanu pret jums vidusdaļā..

Ne visi VPN ir noderīgi Kodi lietotājiem. Lielākajai daļai nav lietotņu Amazon Fire Stick vai citām populārām TV ierīcēm. Daudziem nav serveru pietiekami daudzās valstīs, lai varētu droši apiet geoblokus. Daži reģistrē lietotāju uzvedību tiešsaistē, izveidojot datus, kas varētu atklāt privātu informāciju, ja tā nonāk nepareizajās rokās.

Šo iemeslu dēļ mēs iesakām IPVanish Kodi lietotājiem. Tam ir serveri vairāk nekā 60 dažādās valstīs, tajā ir vietējā lietotne Amazon Fire TV, Fire Stick un Nvidia Shield, un tai ir stingra politika “nav žurnālu”..

LABĀKAIS VPN Openload Kodi papildinājumam: IPVanish ir mūsu galvenā izvēle. Tam ir liels nepārslogots serveru tīkls un tas sasniedz labu ātrumu. Spēcīgās drošības un privātuma funkcijas padara IPVanish par iecienītu Kodi un Amazon Fire TV Stick lietotājiem. Izmēģiniet to bez riska, izmantojot 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Kas ir Openload Kodi papildinājums?

Openload ir failu mitināšanas un koplietošanas pakalpojums. Lietotāji tajā var augšupielādēt saturu un koplietot šos failus, nodrošinot citiem saites uz tiem. Tas ir padarījis Openload par populāru vietu, kur glabāt un koplietot videoklipus, ieskaitot hitoto Holivudas filmu kopijas un populārās televīzijas šovu epizodes.

Openload Kodi papildinājums izveido savienojumu ar šo pakalpojumu un nokasa tā saturu, lai atrastu visu, ko meklē lietotājs. Kodi papildinājums ar šo vārdu ir kļuvis tik populārs milzīgā Openlog videoklipu kataloga dēļ.

Skatīt arī: Labākie 112 Kodi papildinājumi

Problēmas ar Openload Kodi papildinājumu

Neskatoties uz šo popularitāti, Openload Kodi papildinājumam ir vairākas problēmas, kas dažiem Kodi lietotājiem var radīt bažas.

Pirmkārt, gandrīz viss Openload saturs ir no neoficiāliem avotiem. Citiem vārdiem sakot, tā saturs galvenokārt ir pirātiski videoklipi, kas nesniedz atlīdzību par autortiesību īpašniekiem. Ja jūs meklējat likumīga jūsu iecienīto TV šovu un filmu straumēm, jūs, visticamāk, neatradīsit tos Openload.

Otrkārt, pastāv daži drošības un privātuma riski, instalējot Openload. Sākotnēji šis papildinājums tika glabāts Dandymedia repo. Bet šī repo tika veikta bezsaistē, un no izstrādātāja vairs nav oficiālu Openload kopiju.

Joprojām var būt daži Openload Kodi papildinājuma eksemplāri, kas pieejami vienādranga tīklos vai pat dažās vietnēs, taču šīs kopijas ir jāaplūko ar aizdomām. Tā kā tie nav no izstrādātāja, tos varēja mainīt, lai saturētu ļaunprātīgu programmatūru.

Piemēram, dažos nesenajos Kodi papildinājumos bija slepens kods, kas lietotāju datorus piespieda mīnēt bitcoin un nosūtīt to izstrādātājam. Kaut arī sākotnējā Openload papildinājumā nebija šāda koda, nekas neliedz trešās puses izstrādātājam ievietot šādu kodu neoficiālās kopijās, kad sākotnējais izstrādātājs ir devies bezsaistē.

Šīs drošības problēmas dēļ un tāpēc, ka Openload satur galvenokārt nelicencētas straumes, mēs neiesakām instalēt Openload Kodi papildinājumu. Tā vietā mēs iesakām izmantot drošākus, likumīgus papildinājumus, kas minēti zemāk.

Saistītais raksts: Īsts saīsinājums par Kodi: Vai tas tiešām darbojas??

Labākā alternatīva Openload: Tubi TV

TubiTV Kodi papildinājums

Labākā alternatīva bezmaksas šovu un filmu saņemšanai Kodi ir Tubi TV Kodi papildinājums. Tubi TV ir bezmaksas straumēšanas video pakalpojums, ko finansē reklāma. Bet reklāmas neparādās, ja Tubi TV skatāties tikai, izmantojot Kodi papildinājumu.

Tubi TV ir vairāk nekā 50 000 nosaukumu, un tas apgalvo, ka ir vislielākais bezmaksas straumēšanas pakalpojumu katalogs. Tajā ir tādas godalgotas filmas kā Patiesa Grit, Viesnīca Rwanda, Nekuriene, un Kareivis, kā arī tādas populāras TV drāmas kā Merilina, Hollyoaks, un Vilka asinis.

Daļa Tubi TV satura tiek bloķēti lietotājiem ārpus dažādām valstīm. Pieejamais katalogs atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Tomēr VPN var viegli apiet šos blokus un atbloķēt visu katalogu.

Tubi TV atrodas Kodi1 repo. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu pilnīgu rokasgrāmatu par Tubi TV for Kodi instalēšanu un lietošanu.

Citas alternatīvas Openload

Papildus Tubi TV šeit ir arī daži citi lieliski Kodi papildinājumi, kurus var izmantot, lai iegūtu bezmaksas TV šovus un filmas.

FilmRise

FilmRise Kodi addon

FilmRise ir TV un filmu izplatīšanas uzņēmums, kam pieder tūkstošiem nosaukumu autortiesības. Uzņēmums daudzus no šiem nosaukumiem ir padarījis pieejamus YouTube bez maksas. Papildinājums FilmRise Kodi ļauj pārlūkot šos bezmaksas video, izmantojot vienkāršu izvēlni.

Katalogā ir šausmu filmas, dokumentālās filmas, patiesi noziegumu šovi, romantiskas filmas, klasiskā cīkstēšanās, britu drāmas un daudz kas cits. Filmā FilmRise ir kaut kas gandrīz visiem.

FilmRise Kodi papildinājums ir atrodams oficiālajā Kodi addon repo. Šeit ir pilnīgs FilmRise for Kodi instalēšanas un lietošanas ceļvedis.

Lielo zvaigžņu filmas

BigStar Movies un TV Kodi papildinājums

Big Star Movies ir vēl viena bezmaksas straumēšanas vietne, kas piedāvā ļoti dažādas spēlfilmas un televīzijas epizodes. Lai arī vietne tiek finansēta ar reklamēšanas palīdzību, neviena no reklāmām netiek rādīta, kamēr jūs izmantojat tikai Kodi papildinājumu, lai skatītu filmas Big Star Movies saturu..

Filma Big Star Movies piedāvā tādas godalgotas neatkarīgas filmas kā Čārlijs Kasanova, Bufalo meitenes, Urban Traffik, un Sasmalcināts, kā arī kempinga šausmu filmas, bērnu un ģimenes šovus, vēsturiskas dokumentālās filmas, trilleri, sci-fi un fantāzijas filmas un daudz ko citu.

Lielo zvaigžņu filmas var atrast oficiālajā Kodi papildinājumu krātuvē. Lai instalētu, sāciet ar Kodi galveno izvēlni. Pēc tam noklikšķiniet uz addons → lejupielādēt → video addons → filmas Big Star Movies → instalēt.

Skatīt arī: Labākie Kodi papildinājumi likumīgu bezmaksas filmu skatīšanai

Sprakšķēt

Oficiālais Crackle Kodi papildinājums

Crackle ir vēl viena ar reklāmām atbalstīta bezmaksas straumēšanas video vietne. Tāpat kā citiem šajā sarakstā iekļautajiem, Crackle videoklipus reklāmas neizjauc, ja tos skatāt tikai ar Kodi papildinājumu. Crackle nes ļoti dažādus nosaukumus, tostarp komēdijas, darbības filmas, anime, trilleri, sporta filmas, sci-fi un citi žanri. Tas ir lielisks papildinājums ikviena Kodi lietotāja papildinājumu bibliotēkai.

Sprakšķēšana notiek laikmetānafobijas repo. Šeit ir norādījumi par tā instalēšanu un lietošanu.

Skatītājs

Kodi Viewster informācija

Skatītājs ir vēl viens straumēšanas video pakalpojums, kas atbalsta reklāmas, un kura reklāmas bloķē Kodi pievienošana. Tajā ir liela anime un spēļu kolekciju kolekcija, kā arī filmas par noziedzību un gangsteriem, korejiešu drāmas, bērnu filmas, mūzikli un cits saturs.

Skatītājs atrodas oficiālajā Kodi krātuvē. Šeit ir instrukcijas, kā instalēt un izmantot programmu Viewster for Kodi.

Mēs ceram, ka jūs atradāt noderīgu šo rokasgrāmatu par Openload Kodi papildinājumu. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā izmantot Kodi, lai atrastu labākos seansus un filmas, izlasiet dažus citus mūsu Kodi ceļvežus, tostarp 15 labākos Kodi modeļus, YouTube instalēšanu Kodi un labākos Kodi papildinājumus TV tiešraidei..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 5 =

map