Buferēts VPN pārskats

Buffered VPN tika dibināts Budapeštā 2013. gadā, un 2016. gada martā beidzot tika palaista tās lietotnes 1.0 versija. Vēl viens VPN pakalpojums, kas apgalvo, ka ir ātrākais un drošākais no tiem visiem, Buffered saka, ka tā misija ir padarīt internetu par mazāk ierobežotu vietu..


Ja vien jūs neesat preses pārstāvis, Buffered nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu. Lietotāji var izmantot 30 dienu naudas atdošanas garantiju ar dažiem brīdinājumiem: jums jāizmanto buferēts mazāk nekā 100 reizes, patērē mazāk nekā 10 GB joslas platuma un jābūt pieslēgtam mazāk nekā 10 stundas.

Buferēšanai ir tikai viens abonēšanas līmenis, taču cenas mainās atkarībā no tā, cik ilgi jūs esat gatavs iesaistīties. Viens mēnesis maksā 12,99 USD (10,03 GBP). Sešu mēnešu plāns samazina cenu līdz 9,99 USD (7,72 GBP) mēnesī, bet pilns gads - līdz 8,25 USD (6,37 GBP) mēnesī. Tas ir skaidri redzams augšējā cenu kategorijā līdz VPN, turpat ar ExpressVPN.

Iespējas

buferēti serveri un savienoti
Abonēšana nodrošina jums neierobežotu joslas platumu un līdz pat pieciem vienlaicīgiem savienojumiem, padarot to izdevīgāku ģimenei, draugu grupai vai nelielam birojam nekā atsevišķiem lietotājiem..

Buferēts atbalsta tikai OpenVPN protokolu neatkarīgi no tā, vai izmantojat tā lietotni. OpenVPN tiek plaši uzskatīts par visuzticamāko un drošāko VPN protokolu patērētājiem, taču tam nav iebūvēta atbalsta lielākajā daļā operētājsistēmu, piemēram, PPTP vai L2TP / IPSec. Buferēts atbalsta gan UDP, gan TCP savienojumus, bet pēc noklusējuma ir UDP.

Mums būtu labi ar tikai OpenVPN pakalpojumu, izņemot to, ka Buffered neveic nekādas mobilās lietotnes, kas nav paredzētas Android, iOS vai citai mobilajai platformai. Tā kā klienti nevar vienkārši iestatīt L2TP / IPSec savienojumu, izmantojot savā tālrunī iebūvētos VPN iestatījumus, viņiem ir jālejupielādē trešās puses lietotne OpenVPN, piemēram, OpenVPN Connect. Tā kā buferšķīduma konfigurācijas faili nav iekļauti šajās lietotnēs, mobilo ierīču lietotājiem tie ir jālejupielādē un jāimportē no buferētās vietnes.

Darbvirsmas klienti ir pieejami operētājsistēmai Windows un Mac OSX. Mantotā Linux versija (v0.6) joprojām ir beta versijā.

Vai buferētais VPN darbojas ar Netflix?

Jā, mums bija iespēja straumēt ASV Netflix šovu katalogu, kad tika izveidots savienojums ar buferētu serveri Amerikas Savienotajās Valstīs. Buferētais VPN bez kļūdām apiet Netflix starpniekservera kļūdu. Patiesībā Buffered ir tik pārliecināti, ka viņiem pat ir īpaša Netflix lapa.

Iestatīšana un interfeiss

Kad konts ir aktivizēts, izmantojot e-pasta apstiprinājumu, lietotājam vienkārši ir jālejupielādē un jāinstalē klients, pēc tam jāievada lietotājvārds un parole.

Bufera darbvirsmas lietotnei ir jauks un vienmērīgs interfeiss. Vienkāršajā izkārtojumā ir serveru saraksts un to ping laiki, lai gan ping laiki, kas norāda latentumu, nekad nedarbojās, kad mēs to pārbaudījām. Serverus var piespraust augšpusē, atzīmējot tos ar zvaigznīti. Opciju izvēlnē noteikti ieslēdziet iestatījumu “saglabāt pieteikšanās informāciju”, lai jums katru reizi, atverot lietotni, nebūtu atkārtoti jāievada akreditācijas dati. Varat arī iestatīt, lai tā automātiski pieteiktos un izveidotu savienojumu.

Kad savienojums ir izveidots, lietotne parāda savienojuma kopsavilkumu, kurā iekļauts savienojuma laiks, ping (nedarbojās), lejupielādes un augšupielādes ātrums, kopējais datu lejupielādes un augšupielādes pašreizējā sesijā un piešķirtā IP adrese.

buferizētas lejupielādes un ugunsmūra testi

Lejupielādes pārbaude ļauj pārbaudīt gan lejupielādes ātrumu starp datoru un VPN serveri (iekšējais IP), gan ātrumu starp VPN serveri un adresātu (ārējais IP). Turklāt ugunsmūra pārbaude ļauj lietotājam redzēt, kuri UDP un TCP porti ir atvērti, kas ir noderīgi, ja jums ir jāpārsūta savienojums. Pirms savienojuma izveidošanas lietotāji savienojuma opcijās var izvēlēties no vairākiem portiem.

Papildus ping datiem, kas vienmēr parādās kā “N / A”, buferētā lietotne ir vienkāršs, intuitīvs un atsaucīgs klients, kura iesācējiem lietotājiem nav problēmu izdomāt.

Serveri un veiktspēja

Buffered darbojas serveros 31 valstī, pa divām vietām katrā ASV un Apvienotajā Karalistē. Tā ir izvēle pa vidu, bet, iespējams, mazliet par šauru, ņemot vērā cenu.

Mēs straumējām 1080p HD video bez problēmām. Video tika ielādēts tālu līdz buferim. Mēs varējām spēlēt Brawlhalla, Super Smash Bros stila tiešsaistes cīņas spēli, bez manāmas nobīdes.

Savienojumi bija stabili, kad vienreiz izveidojās un darbojas, bet dažreiz mēs saskārāmies ar savienojumu uzsākšanas problēmām. Porta nomaiņa no noklusējuma 443, šķiet, šo problēmu atrisināja.

Lai empīriskāk pārbaudītu ātrumu, mēs trīs reizes no trim dažādiem serveriem trīs dažādos laikos dienā lejupielādējām to pašu 82,7 MB failu (saspiestu no 103 MB), kopā deviņus testus. Mēs rīkojāmies tāpat kā bez VPN kā kontroles grupa. Mēs salīdzināšanas labad iekļāvām TigerVPN, vēl viena VPN, kura testēšana tajā laikā notika, testa rezultātus. Mēs pārbaudījām ASV austrumu krasta serveri, ASV rietumu krasta serveri un Londonas serveri. Zemāk redzamajā lodziņā bieza melna līnija norāda vidējo lejupielādes laiku, bet sarkanais dimants apzīmē vidējo. Zemāks ir labāks.

vpn ātruma pārbaude

Bufera veiktspēja bija pietiekami laba, taču mūs tas neatbaidīja. Rezultāti bija diezgan konsekventi, bez lielākiem novirzēm. Kaut arī vidējais lejupielādes laiks bija lielāks nekā TigerVPN, vidējais vidējais lejupielādes laiks tika novērtēts ievērojami labāk.

Ņemiet vērā, ka šis tests nav precīzs VPN rādītājs. Internetam raksturīgā nepastāvība palielina ievērojamu nejaušības koeficientu, tāpēc VPN ātruma testi vienmēr jāveic ar lielu sāls daudzumu. Mūsu testētāja atrašanās vieta ir Buenosairesā, Argentīnā, kur šie testi tiek veikti ar 10 Mb / s savienojumu. Tie, kuriem ir ātrāks savienojums, iespējams, pamanīs lielāku atšķirību ātrumā.

Drošība

Savienojumi ar buferētiem serveriem tiek šifrēti ar 128 bitu AES SSL algoritmu. Tas nav tik drošs, kā 256 bitu šifrēšana, kuru izmanto daži konkurenti, taču tam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamam, lai neļautu NSA, jūsu ISP un hakeriem atrasties. Mazāka šifrēšana rada arī nedaudz ātrāku savienojumu.

buferētie iestatījumi

Buferētā veidā tiek izmantoti tikai dinamiski koplietoti IP, kas periodiski mainās, un tos izmanto daudzi lietotāji vienlaikus. Tas palielina anonimitātes līmeni, taču var radīt neērtības, apmeklējot vietnes, kas reģistrē lietotāju IP (piemēram, tiešsaistes banku darbība).

Buferēto lietotņu lietotāji ISP vietā izmantos uzņēmuma DNS serverus, kas nodrošina lielāku privātumu. Ātra pārbaude vietnē IPleak.net parādīja, ka DNS aizsardzība pret noplūdi darbojas labi.

Buferētajā lietotnē nav iekļauts izslēgšanas slēdzis vai tīkla bloķēšana, tāpēc, ja VPN savienojums samazinās, trafiks turpinās braukt caur noklusējuma ISP. Tas var parādīt sliktas ziņas mocītājiem un līdzīgiem cilvēkiem, kuri nevēlas, lai viņu interneta pakalpojumu sniedzējs vai kāds cits ķeras pie viņu aktivitātes.

Buferētie stāvokļi “mēs nekad nepiesakāmies” savā vietnē, bet tas patiesībā nozīmē, ka tajā netiek glabāti lietošanas žurnāli. Tajā tiek reģistrēti daži sesijas metadati, tostarp lietotāja IP adrese, pieslēgšanas laiks un savienojuma ilgums. Šajos žurnālos nav neviena lietotāja VPN trafika satura vai darbības, taču joprojām būtu vēlama patiesa nulles žurnālu politika.

Savienojuma žurnāli tiek saglabāti arī vietējā mašīnā, kuru tehniskais atbalsts var lūgt, lai palīdzētu novērst problēmas, taču šie žurnāli netiek saglabāti bufera serveros. Tā vietā tie tiek saglabāti slēptā failā vietējā lietotāja direktorijā, un tiem var piekļūt no lietotnes.

Buffered galvenā mītne atrodas Ungārijā, kas ir Eiropas Savienības dalībvalsts un atrodas Šengenas zonā.

Vietne vāc parastos datus, piemēram, IP, lietotāja aģentu, un saglabā norēķinu informāciju. Lietotāji var ievadīt savu adresi un tālruņa numuru, taču tā ir pilnīgi brīvprātīga un var būt viltota.

Klientu atbalsts

Buferēts klientu atbalsts ir atkarīgs tikai no biļešu iesniegšanas sistēmas. Šeit neatradīsit tiešraidi vai tālruņa numuru. Divas mūsu iesniegtās biļetes, lai saņemtu atbildi, aizņēma apmēram pus dienu, nevis tieši ātru apgrozījumu. Nav uzskaitīts neviens darba laiks, bet mums ir aizdomas, ka klientu atbalsts tiek ievērots tikai Ungārijas darba laikā. Atbildes bija kompetentas un saturīgas.

Atjaunināt: Buffered saka, ka tagad tam ir visu diennakti strādājošs atbalsta personāls, un atbildes laiks ir samazināts līdz četrām stundām. Tomēr joprojām nav dzīva atbalsta.

Vietne mitina plašu FAQ un atbalsta rakstu klāstu, ieskaitot manuālas iestatīšanas instrukcijas visām ierīcēm, kurām vēl nav lietotnes. Tomēr vietnē tie nav meklējami, tāpēc jums varētu būt vieglāk atrast vajadzīgo, ierakstot to Google.

Laikā, kad mēs izmantojām buferi, mēs nesaņēmām nevēlamus e-pastus vai citu saziņu.

Spriedums

Buferēts ir stabils VPN pakalpojums ar draudzīgu lietotni, padarot to par labu izvēli iesācēju lietotājiem. Ātrumi ir pieņemami, drošība ir pietiekama, un tas pieļauj daudz vienlaicīgu savienojumu, taču nekas īsti nekliedz “wow”. Negatīvie ir daži žurnāli, klientu apkalpošana ir lēna, un nav nevienas mobilās lietotnes. Tas, ko jūs galu galā patiesībā negarantē augstā cena, ja vien jūs nesaņemat dažus draugus vai kolēģus.

Apmeklējiet buferēto VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − 22 =

map