Kā atbloķēt video straumēšanas vietnes, izmantojot VPN

šis video nav pieejams no jūsu atrašanās vietas


“Šis video nav pieejams no jūsu atrašanās vietas.”

Šīs ziņas variācijas ir vieni no biežākajiem vilšanās cēloņiem internetā. Saturs, parasti video formā, ir nepieejams ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ, ko ieviesis satura izplatītājs bez sejas. Lai kas notiktu ar brīvo un atvērto vakardienas internetu?

Par laimi, risinājums ir pieejams. Iespējams, ka iepriekš esat dzirdējis par virtuālajiem privātajiem tīkliem vai VPN. Šie jaudīgie rīki tiek izmantoti, lai apietu cenzūru, drošu interneta savienojumu un, protams, atbloķētu video un citu straumēšanas saturu.

Atkarībā no jūsu kompetences līmeņa un no tā, cik daudz jūs esat gatavs maksāt (ja kaut kas tiek veikts), pakalpojumu līmenis, veiktspēja, drošība un lietošanas ērtums ievērojami atšķiras no VPN uz VPN. Lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, jums būs nepieciešams VPN, kas ļauj jums izvēlēties no daudzām valstīm, caur kurām jūsu tīmekļa trafiks tiks novirzīts, lai “sabojātu” jūsu atrašanās vietu.

Atbloķējiet saturu no ārzemēm

BBC iPlayer, ITV Player, Hulu, Deezer, Spotify un desmitiem citu straumējoša satura pakalpojumu nosaka ģeogrāfiskus ierobežojumus, jo viņiem dažās valstīs pieder tikai sava satura satura licences. Dažreiz tiek bloķēts tikai noteikts saturs, piemēram, izrāde vai albums, savukārt citreiz visa lietotne vai vietne nav pieejama. Lai apietu šos “ģeogrāfiskos slēdzenes”, vienkārši izmantojiet savu VPN, lai izveidotu savienojumu ar valsti, kur šis saturs ir pieejams. Piemēram, lai skatītos BBC iPlayer no ASV, izveidojiet savienojumu ar serveri Londonā.

Ja iepriekš mēģinājāt skatīties bez ieslēgta VPN, lietotne vai vietne to varētu atcerēties un turpināt bloķēt piekļuvi. Lai to izvairītos, restartējiet lietotni un / vai notīriet pārlūkprogrammas sīkfailus un izskalojiet DNS kešatmiņu. Iespējams, iestatījumos būs jāpielāgo sava dzīvesvietas valsts. Ja nevēlaties izdzēst visus sīkfailus savā pārlūkprogrammā, izmēģiniet tādu paplašinājumu kā EditThisCookie.

Apiet ISP droseļvārstu

Ja jums ir ātrs savienojums, bet tomēr uzskatāt, ka videoklipam ir jāpārtrauc daudz buferizēt vai tas vienkārši tiek atskaņots zemā kvalitātē, pastāv liela iespēja, ka jūsu ISP samazina joslas platumu, dodoties uz video resursdatoru un no tā. Comcast, kabeļu un interneta pakalpojumu sniedzējs lielam ASV skaitam, ir visiecienītākais ISP, kas izmanto šo taktiku pret Netflix. VPN šifrē jūsu interneta trafika saturu un galamērķi, padarot Comcast neiespējamu noteikt, vai tas ir saistīts ar Netflix serveriem vai nē.

Joslas platuma droseļošana notiek, neraugoties uz tīkla neitralitāti - principu, saskaņā ar kuru viss interneta saturs ir jāizturas vienādi un interneta pakalpojumu sniedzējiem jāpaliek neitrāliem tāpat kā citiem komunālajiem pakalpojumiem..

Nesankcionētas straumes un straumēm

Nesenis Netflix VPN aizliegums, iespējams, izraisīs pirātisma un nekontrolētu straumju atjaunošanos. ISP, korporācijas un tiesībaizsardzības iestādes var uzraudzīt Netizens savienojumus, lai skatītos, ko viņi lejupielādē un straumē. Vienkārši ieslēdzot VPN, pieņemot, ka tajā ir iekļauti standarta šifrēšanas un drošības standarti, šīs entītijas nevar apskatīt to, ko lietotāji dara, vai pat noteikt viņu patieso atrašanās vietu.

Ja straumējat vai lejupielādējat no nelegālajām vietnēm, ieguldiet VPN bez žurnāla vai bez zināšanām. Šie VPN pakalpojumu sniedzēji un serveru mitināšanas uzņēmumi, ar kuriem viņi sadarbojas, neuzraudzīs un nepierakstīs jūsu darbību, tāpēc viņiem nav pierādījumu, ko nodot iestādēm, ja MIAA vai kāda cita tiesvedības organizācija nolemtu uzsākt tiesvedību pret jums. Ņemiet vērā, ka mēs nelūdzam un neveicinām nelegālu straumju vai straumju izmantošanu.

Piezīme par Netflix

Netflix šonedēļ izpildīja savu apņemšanos aizliegt VPN izmantošanu, kas apiet ģeogrāfiskās licencēšanas ierobežojumus un ļauj klientiem piekļūt šoviem, kas savās izcelsmes valstīs citādi nav pieejami. Pārvietošanās dod labumu satura izplatītājiem - citiem uzņēmumiem, kuriem ir tiesības pārraidīt un / vai straumēt šovus citās valstīs, bet sāp pats Netflix, VPN pakalpojumu sniedzēji un galalietotāji.

Netflix šķiet nopietns attiecībā uz izpildi, bet kritiķi ir skeptiski noskaņoti par to, cik ilgi saglabāsies VPN aizliegums. Hulu galu galā pirms dažiem gadiem atteicās no līdzīgas taktikas, lai bloķētu VPN lietotājus, un daži citi ir pat mēģinājuši. Netflix atbloķēšana ir galvenais VPN abonentu izmantošanas gadījums, tāpēc VPN pakalpojumu sniedzējiem ir interese izvairīties no bloķēšanas. Lietotāji paši, bez šaubām, meklēs veidus, kā rīkoties tāpat, padarot Netflix izpildi par aizvien sarežģītāku dauzīšanas spēli. Vārds uz ielas ir tāds, ka, lai apietu aizliegumu, pietiek ar VPN izmantošanu ar privātu IP, nevis kopīgotu publisku.

Kaut arī patlaban Netflix varētu būt nepieejams VPN, gandrīz visi citi straumēšanas satura pakalpojumi joprojām pieliek acis praksei. Gan Hulu, gan BBC iPlayer zināmā mērā ir bloķējuši arī VPN lietotājus. Katru dienu arvien izplatītāka kļūst tehnoloģija, kas šifrē un novirza interneta trafiku caur serveri lietotāja izvēlētā vietā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties piekļūt saturam, kas pieejams tikai jūsu valstī, ceļojot uz ārzemēm, piekļūt saturam, kas pieejams tikai citā valstī no jūsu mītnes valsts, apiet joslas platuma droseles, ko uzstādījis jūsu ISP, vai vienkārši vēlaties kaut ko skatīties anonīmi, VPN ir viena pieturas risinājums.

ATJAUNINĀT: Mēs esam izveidojuši rokasgrāmatu par to, kā apiet aizliegumu, ja Netflix bloķē jūsu VPN pakalpojumu.

Jums varētu patikt arīVPNKā ārvalstīs atrast un droši izmantot wifi un kiberkafejnīcasVPNKā bez maksas noņemt spiegprogrammatūru un kādus rīkus izmantotVPNKas ir cilvēks vidējā uzbrukumā un kā no tā izvairīties? VPN300 + drausmīgā kibernoziedzības un kiberdrošības statistika & Tendences [2019. gada IZDEVUMS]

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1