סקירת OneVPN

OneVPN הוא ספק ה- VPN החדש ביותר שמחפש להשיג דריסת רגל בשוק צפוף. דף הבית של אתר OneVPN מכריז בביטחון, "ה- VPN המהיר ביותר בעולם הוא כאן!" אז איך הוא מדורג בהשוואה לשירותים המדורגים המובילים כמו ExpressVPN?


כשבדקנו לראשונה את OneVPN בחודש מאי, זה בהחלט היה הערכת יתר. מאז, OneVPN עמל למלא את הפערים שב- VPN החוזר שלה ולשייף את קצוותיו המחוספסים. משתמשים פוטנציאליים יכולים להירשם באמצעות שם ודוא"ל.

חודש בודד של OneVPN יעלה 7.95 דולר, שישה חודשים תמורת 4.99 דולר לחודש, וכרגע כתיבת החברה מנהלת הצעה מיוחדת "קנה 1, קבל 3 שנים בחינם", שמורידה את המחיר לסכום של $ 1 לחודש, שזה הזול ביותר שראינו. לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף בשבעה ימים.

מאפיינים

חלונות onevpn
OneVPN אינו מייצר תוכנת לקוח משל עצמה. במקום זאת, היא ממליצה למשתמשים להוריד ולהתקין את אפליקציית OpenConnect עם הקוד הפתוח. אתה יכול גם להגדיר חיבור PPTP באופן ידני דרך הגדרות ה- VPN המובנות של המכשיר שלך, או להשתמש באפליקציה אחרת התואמת OpenVPN.

הגדרת חיבור openevpn onevpn

OpenConnect אינו מקום התחלה אידיאלי למשתמש מתחיל. זה דורש תהליך הגדרה מסובך יחסית כולל הזנת תחומי שרת, סיסמאות והתקנת אישורי לקוח. כדי להחמיר את המצב, מצאנו שהמדריך באתר OneVPN היה למעשה חסר שלב חיוני, שהיה עלי לפתור את עצמי. כל קבצי התצורה והתעודות מאוחסנים באופן מעצבן בפורמט .rar דחוס, מה שאומר שתזדקק לתוכנית צד ג 'כמו WinRaR כדי לפתוח אותם..

כל שרת שברצונך לחבר דורש תהליך תצורה נפרד, מה שהופך את הוספת שרתים רבים לתהליך מייגע. אני לא בטוח מדוע OpenConnect היא האפליקציה המומלצת על פני משהו אינטואיטיבי יותר כמו OpenVPN GUI, הדורש רק הורדה מהירה ויבוא של קובץ תצורת השרת. זה עדיין דורש תצורה נפרדת לכל שרת, אבל זה הרבה יותר פשוט לשימוש.

בכל מקרה, לא ייקח הרבה זמן להוסיף את כל השרתים הזמינים ב- OneVPN, מכיוון שיש רק ארבעה מהם. אף אחד מהם לא נמצא בארצות הברית או בבריטניה. במקום זאת, תוכלו להתחבר לשרתים בסינגפור, הולנד, קנדה או צרפת. פירוש הדבר שביטול החסימה של תוכן המוגבל בארה"ב ובריטניה, כמו נטפליקס או ארה"ב BBC iPlayer אינה אפשרות (להלן רשימת VPN שעובדות עם iPlayer).

מכיוון ש- OneVPN אינו מייצר יישום משלו, הוא חסר הרבה תכונות. בין השאר חסרים הגנות מפני דליפות DNS, מתג להרוג אינטרנט, בדיקות מהירות וציוד קל של פרוטוקולי אבטחה וחיבור..

התקנה וממשק

OneVPN מציע כעת אפליקציות שעדיין נמצאות בבדיקות בטא עבור Mac OSX ו- Windows. ניסינו את גרסת Windows, קובץ הניתן להפעלה דחוס לתיקיית מיקוד המחייבת הפעלה של מערכות פרטיות אדמיניסטרטיביות. לרוע המזל, האפליקציה לא עבדה כלל. כדי להשתמש ב- OpenVPN, יהיה עליכם להתקין את יישום OpenVPN עם הקוד הפתוח בנפרד. עשינו זאת, אך OneVPN לא הצליח לאתר את זה, ולכן ניסינו את L2TP במקום זאת. גם זה לא עבד; האפליקציה לא הגיבה לשום ניסיון להתחבר לשרת כלשהו.

אנו ממליצים להשתמש ב- OpenVPN GUI במקום האפליקציה המומלצת OpenConnect בשולחן העבודה. בבסיס הידע של OneVPN יש קבצי תצורה הניתנים להורדה שתוכלו לייבא ליישום. קבצי קביעת תצורה זמינים לתצורות TCP ו- UDP. TCP הוא בדרך כלל יציב יותר בעוד UDP מהיר יותר.

iOS ידרוש הגדרה ידנית באמצעות אפליקציה של צד שלישי. AnyConnect מומלץ ל- iOS.

onevpn openconnect אנדרואיד

אפליקציית ה- OneVPN המוגמרת היחידה היא לאנדרואיד. למרבה הצער לא הצלחנו לבדוק זאת מכיוון שקישור Google Play החזיר שגיאה בדף 404.

אנו מעריכים שמתחיל שלם ייקח בין חצי שעה לשעה בהקמתו באמצעות תצורה ידנית, בעוד שמשתמשים מנוסים יותר יכולים כנראה לקצץ את זה עד 15 או 20 דקות. הדרכות לכל פלטפורמה - Windows, Mac OSX, iOS, Android ו- Linux - כל אלה רשומים בבסיס הידע. כולם דורשים הגדרה ידנית עבור כל שרת נפרד. היעדר אפליקציות סולידיות ומותאמות אינו פועל לטובת OneVPN לא בפונקציונליות ולא בשימושיות.

שרתים וביצועים

OneVPN הגדיל את מספר השרתים ל 18 מדינות, עלייה משמעותית לעומת הארבע המקורית. מערך זה כולל את ארה"ב, בריטניה, קנדה ואוסטרליה. משתמשי P2P וטורנטרים יועברו ככל הנראה לשרת ההולנדי, שם פעילויות כאלה אינן חוקיות.

הזרמת וידאו HD 1080p במהירות 60 פריימים לשנייה לא הייתה בעיה בשרתים האמריקאים, וזה שיפור מאז שבדקנו את OneVPN בפעם האחרונה. הפיגור שקיבלנו בעבר במהלך המשחקים המקוונים היה כעת זניח גם. האפליקציות החדשות התפוגגו עד כה, אך לפחות נראה שביצועי השרת השתפרו.

כדי לבדוק את המהירות בצורה אמפירית יותר, הורדנו את אותו קובץ 82.7MB (דחוס מ- 103MB) שלוש פעמים משלושה שרתים שונים בשלוש זמנים שונים ביום בסך הכל של תשעה בדיקות. לשם השוואה, עשינו את אותו הדבר בלי VPN כקבוצת ביקורת. בסבב הבדיקות החדש שלנו התחברנו לשרת בכל חופי ארצות הברית ואחד בבריטניה. השלכנו כמה בדיקות קודמות של VPNs אחרים לשם השוואה. במגרש הקופסה שלמטה, הקו השחור העבה מייצג את זמן ההורדה החציוני, ואילו היהלום האדום מייצג את הממוצע. התחתון עדיף.

מבחן מהירות onevpn 2

"ה- VPN המהיר ביותר של היקום", כפי שמצהיר OneVPN בדף הבית שלו, הוא עדיין הערכת יתר אדירה, אך היא בהחלט משתפרת. החוויה המשופרת שלנו עם הזרמת וידאו ומשחקים ברשת השתקפה בתוצאות בדיקת המהירות. שיעורי ההורדה היו הרבה יותר מהירים ועקביים יותר מאשר לפני מספר חודשים, כאשר OneVPN דורג מתחת לממוצע. למרות תוצאה איטית מהשרת הבריטי, OneVPN גברה על TigerVPN בכל החזיתות. זמן ההורדה החציוני שלה היה מהיר יותר מזה של Buffered, אם כי הזמן הממוצע שלה היה גבוה יותר.

זכור כי מבחן זה אינו אינדיקטור מוחלט לגבי ה- VPN המהיר ביותר. התנודתיות המובנית של האינטרנט מוסיפה גורם משמעותי של אקראיות, ולכן תמיד יש לבצע בדיקות מהירות של VPN עם גרגר גדול של מלח. המיקום המקורי שלי נמצא בבואנוס איירס, ארגנטינה, שם אני מבצע בדיקות אלה בחיבור של 10 מגה-ביט לשנייה. אנשים עם חיבורים מהירים עשויים בהחלט להבחין בפער גדול יותר במהירויות.

אבטחה

OneVPN תומך בפרוטוקולי PPTP ו- OpenVPN. אנו ממליצים מאוד על האחרונה, מכיוון ש- PPTP ידעה פגיעויות אבטחה למרות העובדה שהיא מובנית במערכות ההפעלה המודרניות ביותר. OpenVPN מוצפן כברירת מחדל עם אלגוריתם AES של 128 סיביות, וזה יותר ממספיק לרוב המטרות.

openconnect על onevpn

כעת ניתן למצוא מדיניות פרטיות באתר האינטרנט, המהווה שיפור רק מכיוון שלא הייתה קיימת כלל לפני כן. המדיניות החדשה מורכבת מסכום כולל של ארבעה משפטים. OneVPN לא שומר על יומני פעילות אך מאחסן יומני הפעלה. אלה משמשים למקרה של פעילות פלילית כמו פריצה או הונאה, אך מותר לבצע סיקור.

כמו רוב ספקי ה- VPN, OneVPN משתמש בכתובות IP משותפות. זה מוסיף נדבך משמעותי של אנונימיות, מכיוון שלא ניתן לאתר את כתובת ה- IP למשתמש יחיד.

OneVPN מבוסס על הונג קונג, שהיא מבחינה טכנית אזור מנהלי מיוחד בסין, אך למעשה היא מדינה עצמאית.

שירות לקוחות

OneVPN מציג תמיכה בצ'אט חי 24/7 באתר האינטרנט שלה. התחברנו עם נציג תוך פחות משתי דקות בערב יום חול. לא הייתי מצמיד את תמיכת הלקוחות למקצועית, אבל בהחלט להוט להרשים. השאלות שלי לגבי מדיניות כניסה וסטנדרטים של הצפנה הותירו את הצוות שאיתו דיברתי מעט התבלבל, וזה אולי פשוט נושא בקיעת שיניים בגלל שלב ההתבגרות של החברה, אבל OneVPN חזר אלי למחרת עם תשובות מפורטות יותר בדוא"ל..

האתר השאיר אותי קצת רצון. מלבד דף ההרשמה, התוכן האמיתי היחיד הוא בסיס ידע מלא במדריכי התקנה עבור כל מערכת הפעלה נתמכת. אנו צופים כי הדבר יתבצע יותר קרוב לשיגור הרשמי.

תוך כדי שימוש ב- OneVPN, מעולם לא קיבלתי דוא"ל או הודעות לא רצויות. האתר ללא מודעות.

פסק דין

OneVPN עדיין זקוק להרבה עבודה. האפליקציות צריכות להיות בראש סדר העדיפויות אם היא רוצה להתחרות עם השחקנים שהוקמו. המהירות השתפרה מאוד, מה שהניע אותנו לפגוע בדירוג חצי כוכב. שירות לקוחות מגיב במהירות ומתלהב לעזור למשתמשים. צפו במרחב הזה כפי שאומרים לנו שיש עוד שיפורים לבוא.

בקר ב- OneVPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map