Kā atgūt zaudētos fotoattēlus iOS ierīcē (iPhone, iPad utt.)

Kā atgūt zaudētos fotoattēlus iOS ierīcē


Ja jūs līdzināsit 90% cilvēku, kuriem mūsdienu laikā pieder viedtālrunis, tad, visticamāk, jūs uzņemat lielāko daļu, ja ne visus savus attēlus, izmantojot mini datoru dators kabatā, nevis parasts point-and-shoot vai DSLR.

Tā kā objektīvu un sensoru kvalitāte mūsu viedtālruņos un planšetdatoros gada laikā turpina uzlaboties, tas, kas savulaik bija jaunums, kopš tā laika ir kļuvis par galveno metodi jūsu lolotāko atmiņu notveršanai un saglabāšanai. Bet, tāpat kā jebkura digitālā ierīce, arī šo fotoattēlu saglabāšana un saglabāšana var būt sarežģīts process, un dažreiz ikviena lielākās bailes sabojāt viedtālruni var izraisīt simtiem, pat tūkstošiem attēlu zaudēšanu vienlaikus no jūsu iPhone vai iPad..

Lasiet mūsu ceļvedī, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par zaudēto fotoattēlu atkopšanu no iOS ierīces (iPhone vai iPad), ja tas kādreiz notiks ar jums!

Pārbaudiet savu nesen izdzēsto albumu

Visizplatītākais veids, kā vairums cilvēku pazaudē fotoattēlus iPhone, ir nejauši izdzēšot tos caur jūsu tālruņa fotoattēlu bibliotēku. Par laimi Apple inženieri jau domāja par šo scenāriju, tāpēc viņi iekļāva vienkāršu metodi ar šo metodi izdzēsto fotoattēlu ātrai atjaunošanai..

Ja esat nejauši izdzēsis fotoattēlu vai fotoattēlu kopu tieši no savas bibliotēkas, vispirms atveriet lietotni Fotoattēli no sākuma ekrāna:

ios fotoattēlu lietotne

Pēc tam apskatiet ekrāna apakšējo labo stūri un redzēsit pogu Albumi. Pieskarieties šim, un jūs tiksit atvērts ekrānā, kurā ir visi jūsu ierīcē pašlaik saglabātie albumi:

Ritiniet uz leju un redzēsit albumu ar nosaukumu Nesen izdzēsts:

Kā atgūt zaudētos fotoattēlus iOS ierīcē (iPhone, iPad utt.)

Pieskarieties šim, un jūs atradīsit visu fotoattēlu ierakstu, kas tika izdzēsti pēdējo 30 dienu laikā. Lai atgūtu fotoattēlu vai fotoattēlu kopu, vienkārši pieskarieties Izvēlieties augšējā labajā stūrī un pēc tam izvēlieties fotoattēlus, kurus vēlaties atgūt. Kad esat izvēlējies fotoattēlus, piesitiet Atgūt ekrāna labajā apakšējā stūrī:

ios-nesen-izdzēsts-ekrānuzņēmums

Visi fotoattēli, kas izdzēsti, izmantojot fotoattēlu bibliotēku, paliks jūsu nesen izdzēstajā albumā “līdz 40 dienām”, kā apgalvo Apple, lai gan vidējais glabāšanas laiks svārstās tikai ap 30 dienām. Jūs vēlēsities pēc iespējas ātrāk atgūt fotoattēlus no šī albuma.

ios-atgūt-attēls-ekrānuzņēmums

Pārbaudiet savu iCloud kontu

Otra iespēja zaudēto fotoattēlu atkopšanai iOS ierīcē ir iet cauri iCloud, lai redzētu, vai jūsu ierīce automātiski ir dublējusi jūsu meklētos fotoattēlus. Pirmoreiz iestatot iCloud, pēc noklusējuma tas ir iestatīts automātiski dublēt fotoattēlus ikreiz, kad jūsu iOS ierīce tiek uzlādēta, pievienots WiFi tīklam un sākuma ekrāns ir bloķēts.

Tas nozīmē, ka tik ilgi, kamēr esat nesen pievienojis tālruni mājās vai netālu no publiska WiFi tīklāja, ļoti iespējams, ka jūsu fotoattēli jau ir dublēti jūsu iCloud kontā, un jums nav jāpaceļ pirksts.

Lai pārbaudītu, vai pazaudētie fotoattēli ir automātiski dublēti, vienkārši tīmekļa pārlūkā piesakieties savā iCloud kontā (mobilais vai darbvirsma darbojas tieši tāpat) un pieskarieties Fotogrāfijas ikona pēc ielādes:

ios-icloud-photo-recovery

Šeit redzēsit visu to fotoattēlu sarakstu, kuri ir dublēti jūsu kontā, ieskaitot tos, kas varētu būt zaudēti ierīces sabojāšanas dēļ vai attēlus nejauši izdzēšot uz vietas.

Kā atgūt zaudētos fotoattēlus iOS ierīcē (iPhone, iPad utt.)

Tomēr ņemiet vērā, ka bezmaksas kontiem iCloud dalībnieku kopējais krātuves apjoms ir tikai 5 GB. Tiklīdz jūs pārsniegsiet šo ierobežojumu, iCloud pārtrauks sinhronizēt visus ierīces fotoattēlus ar mākoni, ja vien jūs neiegādāsities mēneša plānu ar vairāk vietas vai izdzēsīsit visus fotoattēlus, kas jau ir saglabāti kontā, lai būtu vieta jauniem attēliem..

Fotoattēlu atkopšana, izmantojot iTunes dublējumu

Ja esat jau pilnībā izmantojis savu iCloud dublēšanas vietu, bet joprojām regulāri dublējat savu iOS ierīci klēpjdatorā vai darbvirsmā, izmantojot iTunes, fotoattēlus var arī atgūt, izmantojot lietotni iTunes.

Lai to izdarītu, vienkārši pievienojiet tālruni ierīcē, kuru izmantojāt regulārai iTunes sinhronizēšanai, un pēc pievienošanas jūs redzēsit opciju ar apzīmējumu Sinhronizēt fotoattēlus:

iTunes sinhronizēt fotoattēlus

Ļaujiet sinhronizācijas procesam pabeigties, un visi fotoattēli, kas tika zaudēti kopš tālruņu pēdējās sinhronizācijas ar iTunes, tiks automātiski atjaunoti atpakaļ ierīcē..

Izmantojiet atkopšanas programmatūru operētājsistēmai iOS

Ja neviena no iepriekš uzskaitītajām metodēm nav reāla iespēja (vai nu tāpēc, ka pats tālrunis ir bojāts, jūs nekad neesat iestatījis iCloud dublējumu, vai arī ir pagājis pārāk ilgs laiks kopš pēdējās iTunes sinhronizācijas), pēdējā iespēja ir izmantot trešās puses atkopšanu. programmatūra, lai mēģinātu glābt visus pazudušos attēlus.

Atkopšanas metode atšķirsies atkarībā no tā, kādu programmatūras opciju jūs galu galā izmantojat, taču mēs iesakām pārbaudīt mūsu ikgadējo pārskatu par labākajiem atkopšanas programmatūras klientiem 2018. gadā, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par jūsu ierīcei pieejamo un konkrēto iOS versiju..

Kā nākotnē novērst pazaudētas fotogrāfijas operētājsistēmā iOS

Lai turpmāk neļautu šai problēmai atkārtoties, šeit ir ieteikumu saraksts, kā garantēt, ka nekad vairs nezaudējat nevienu fotoattēlu iOS, neatkarīgi no situācijas:

  • Regulāri dublējiet savu iCloud kontu: pārliecinieties, vai iOS ierīce ir iestatīta visu fotoattēlu dublēšanai iCloud ikreiz, kad tālrunis tiek pievienots. Ja vien jūs nepārsniedzat 5 GB robežu vai esat iegādājies lielāku plānu, tas nodrošinās, ka tālrunis regulāri izkrauj visus vērtīgos fotoattēlus mākonī, un tie joprojām būs pieejami neatkarīgi no tā, vai vietējā ierīce var nodarīt kaitējumu.
  • Izmantojiet trešās puses fotoattēlu lietotni: Vēl viena iespēja ir lietotni, piemēram, Google fotoattēli, kuru var ieslēgt operētājsistēmā iOS, lai automātiski lejupielādētu visus fotoattēlus, kurus uzņemat, izmantojot tālruni, tūlīt pēc to uzņemšanas. Tādā veidā, pat ja nofotografējat Lielo kanjonu un pēc tam nejauši nolaižat to no klints, ja vien jūsu tālrunis ir apkalpots, iespējams, augšupielāde tiks pabeigta, pirms tālrunis eksplodēs uz zemāk esošajām klintīm.

Jums varētu arī patiktData atkopšanas programmatūraKā atgūt zaudētos fotoattēlus savā Android ierīcēData atkopšanas programmatūraLaiksmīgākā bezmaksas datu atgūšanas programmatūra 2020Data atkopšanas programmatūrai10 šokējoša datu zudumu un katastrofu atkopšanas statistika

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =