Ako odstrániť všetky vaše príspevky na Facebooku, Twitteri alebo Instagrame

Ako odstrániť všetky vaše príspevky na Facebooku, Twitteri alebo Instagrame


Existuje celý rad dôvodov, prečo môžete chcieť hromadne odstrániť všetky svoje príspevky na sociálnych sieťach. Možno hľadáte zamestnanie a chcete sa ubezpečiť, že nič nezmení vašu skvelú povesť. Alebo chodíte s niekým novým a pripomenutie starých vzťahov nie je to, čo chcete objavovať na Facebooku. Možno prevádzkujete firmu, ktorá prechádza rebrandingom a chcete svoje sociálne médiá začať od začiatku.

Jedným jednoduchým riešením je, samozrejme, deaktivovať svoj účet a začať znova. Znamená to však, že stratíte všetkých priateľov a sledovateľov a akékoľvek ďalšie verejné alebo súkromné ​​informácie, ktoré ste priradili k svojmu účtu. Z vášho účtu sa tým odstránia nežiaduce príspevky. Problém je v tom, že ak sa chcete zbaviť tisícov príspevkov, ich vymazanie môže byť vážne náročné na čas, nehovoriac o únave. Našťastie existuje množstvo riešení pre sociálne médiá, ktoré vám umožňujú hromadne odstraňovať príspevky.

V tomto článku preskúmame vaše hlavné možnosti pre niektoré z najpopulárnejších stránok (Facebook, Twitter a Instagram)..

Ako odstrániť všetky príspevky na Facebooku

Chcete si vymazať svoju stránku alebo profil na Facebooku? Tu sú vaše možnosti:

Odstráňte príspevky z profilu Facebook

Pokiaľ ide o váš profil na Facebooku, vstavané nastavenia platformy umožňujú iba jedno odstránenie naraz. Postupujte takto:

 • Nájdite príspevok na svojej časovej osi.
 • Kliknite na tri bodky v pravom hornom rohu príspevku.
 • cvaknutie delete.

Alternatívna možnosť vám umožňuje usporiadať príspevky podľa konkrétnych kategórií. Ísť do Protokol aktivít a vyberte filter. Potom môžete kliknúť na ikonu ceruzky vedľa každého príspevku a vybrať delete. Týmto spôsobom môžete naraz odstrániť iba jeden príspevok.

Pomocou rozšírení prehľadávača je možné hromadne odstraňovať príspevky z profilov Facebook. Jedným z takýchto doplnkov je Správca príspevkov v sociálnych knihách pre prehliadač Chrome, ktorý sa dá zadarmo používať. Umožňuje vám hromadne mazať profilové príspevky a vykonávať ďalšie dávkové akcie, ako je skrytie alebo skrytie viacerých príspevkov.

Ako používať Správcu príspevkov v sociálnych knihách:

 • Nainštalujte si do svojho prehliadača Chrome Správcu príspevkov zo sociálnych kníh.
 • Otvorte svoj profil na Facebooku a kliknite na Protokol aktivít. Vyberte filter na ľavej strane stránky. Môžeš si vybrať Protokol aktivít (ktorý zobrazuje všetky aktivity) alebo jeden z ďalších filtrov, ako napríklad Príspevky, ktoré ste označili alebo Skryté z časovej osi.
 • Otvorte rozšírenie Social Book Post Manager. Upozorňujeme, že ak sa pokúsite otvoriť rozšírenie, keď sa nenachádzate v denníku aktivít, zobrazí sa výzva na navigáciu na správnu stránku. Po otvorení vyzerá doplnok takto:

Rozhranie Správca príspevkov v sociálnej knihe.

 • V rozšírení sa zobrazí séria polí vrátane rok, mesiac, Text obsahuje, a Text neobsahuje. K dispozícii je tiež Prescan na strane začiarkavacie políčko (začiarknite toto políčko, ak chcete skontrolovať príspevky pred odstránením) a rozbaľovaciu ponuku. Vyplňte tieto možnosti podľa pokynov a vyberte delete (ďalšie možnosti zahŕňajú súkromia, Skryť / Odkryť, na rozdiel od, a zálohovanie).

Všimnite si, že rok a mesiac polia zahŕňajú Vybrať všetko možnosti. To znamená, že môžete efektívne odstraňovať príspevky každý mesiac alebo ročne alebo každý príspevok odstrániť. Ak však chcete odstrániť príspevky z určitého časového obdobia, ako sú napríklad tri mesiace alebo tri roky, musíte to urobiť vždy jeden mesiac alebo jeden rok..

Text obsahuje a Text neobsahuje Polia môžu byť použité ako vyhľadávacie filtre, ktoré pomôžu doplnku rozhodnúť sa, čo môže zostať alebo ísť. Môžete napríklad zvoliť odstránenie každého príspevku so slovom „marketing“. V týchto poliach sú povolené operátori.

Poznámky k selektoru rýchlosti naznačujú, že doplnok môže byť niekedy nespoľahlivý, a preto vám odporúča zvoliť nižšiu rýchlosť, ak predchádzajúci pokus nebol úplne úspešný..

Vylúčenie zodpovednosti za toto rozšírenie zahŕňa skutočnosť, že odstránené príspevky nie je možné obnoviť, takže sťahovanie údajov z Facebooku vopred (pozri vyššie) môže byť múdrym krokom. Okrem toho, ako je uvedené v poznámkach o rýchlosti, rozšírenie bude pravdepodobne potrebné spustiť viackrát, aby sa všetky príspevky odstránili.

Odstrániť všetky príspevky na stránke Facebook

Stránky Facebooku (zvyčajne sa používajú pre firmy) fungujú oveľa inak ako profily Facebook. Ak máte stránku na Facebooku, je jednoduché odstrániť viac príspevkov naraz, aj keď je potrebné pamätať na to, že touto metódou môžete súčasne odstrániť iba 25 príspevkov:

 • Prejdite na svoju stránku a kliknite na nastavenie, potom vyberte Nástroje na publikovanie.

Nastavenia Facebooku.

 • Mali by ste vidieť zoznam publikovaných príspevkov. Kliknite na pole naľavo od príspevky vyberte všetky.
 • Klikni na Akcia rozbaľovacia ponuka a vyberte položku delete.

A to je všetko. Ak máte viac ako 25 príspevkov, ktoré chcete odstrániť, môžete tento postup opakovať, až kým nebudete hotoví.

Ak chcete odstrániť hromadné príspevky, ale obávate sa, že budete potrebovať informácie, ktoré sú v nich obsiahnuté, neskôr, môžete zvážiť stiahnutie údajov zo služby Facebook..

Ďalšie možnosti príspevku na Facebooku

Okrem odstraňovania príspevkov vám Facebook ponúka aj ďalšie možnosti, ako napríklad skryť príspevok alebo obmedziť počet používateľov, ktorí uvidia minulé príspevky. Môže to byť užitočné, ak existujú konkrétne príspevky, ktoré nechcete, aby sa niektorým ľuďom zobrazovali.

Ak chcete príspevok skryť, prejdite na príspevok, kliknite na tri bodky v pravom hornom rohu a vyberte položku Skryť z časovej osi. Príspevky stále existujú a môžu sa objaviť kdekoľvek na Facebooku, ale už sa nebudú zobrazovať na vašej časovej osi.

Ďalšou možnosťou je obmedziť, kto môže vidieť vaše minulé príspevky. Ísť do nastavenie > súkromia a hľadaj Vaša aktivita časť, ktorá by mala byť na vrchu. Tu je možnosť „Obmedziť publikum na príspevky, ktoré zdieľate s priateľmi alebo verejnosťou?“ Ak vyberiete možnosť Obmedziť minulé príspevky, potom budú všetky príspevky, ktoré sa momentálne nachádzajú na vašej časovej osi, viditeľné iba pre ľudí vo vašom zozname priateľov.

Nastavenia ochrany osobných údajov na Facebooku.

Je to užitočné napríklad vtedy, ak nechcete, aby vaše príspevky videl snoopingový zamestnávateľ, ale chcete svoj profil zverejniť.

Upozorňujeme, že iné príspevky nemôžete odstrániť, ale môžete zabrániť tomu, aby sa na vašej časovej osi zobrazovali, odstrániť značky alebo nahlásiť príspevok ako nevhodný. Môžete tiež odstrániť príspevky, ktoré ste vytvorili na stránke niekoho iného.

Ako odstrániť všetky príspevky na Twitteri

Podobne ako Facebook, aj vstavané nastavenia služby Twitter vám umožňujú mazať príspevky iba individuálne. Robiť to:

 • Nájdite príspevok (tweet) na svojej časovej osi.
 • Kliknite na šípku nadol v pravom hornom rohu tweetu.
 • vybrať Odstrániť Tweet.

Pre hromadné odstraňovanie tweetov je k dispozícii niekoľko možností:

TweetDelete je aplikácia, ktorá vám umožní odstrániť 3 200 najnovších tweetov, čo je pravdepodobne pre väčšinu ľudí dostatok. Umožňuje vám tiež nastaviť automatické mazanie tweetu pre stanovené časové rámce. Keďže služba TweetDelete funguje v ľubovoľnom webovom prehliadači a nemusíte sťahovať aplikáciu ani rozšírenie, môžete ich použiť na počítači, telefóne alebo tablete. Táto aplikácia je bezplatná na používanie a je jednoduché ju začať:

 • Prejdite na domovskú stránku TweetDelete, prečítajte si podmienky a začiarknite príslušné políčko a kliknite na tlačidlo Prihláste sa pomocou Twitteru.

TweetDelete domovskú stránku.

 • Zobrazí sa výzva na prihlásenie do vášho účtu, čím aplikácii povolíte používanie účtu.

TweetOdstrániť povolenie.

 • Zobrazí sa vám niekoľko možností. Hlavnou možnosťou je funkcia automatického odstránenia. Môžete ho nastaviť tak, aby automaticky odstraňoval tweety určitého veku. Predvolená hodnota je tri mesiace, ale môžete si vybrať rôzne časové rámce, od jedného týždňa po jeden rok. Začiarknutím políčka vedľa môžete tiež odstrániť všetky svoje tweety Pred aktiváciou tohto plánu VYMAZAŤ VŠETKY MOJE DVOJKROKY.

Aktivujte stránku TweetDelete.

 • Po výbere môžete zasiahnuť Aktivujte TweetDelete.

Ak máte viac ako 3 200 tweetov na odstránenie, môžete tento postup opakovať, kým sa nedokončí. Na druhú stranu, ak sa chcete zbaviť svojho účtu všetkých Tweetov v jednom spadnutí a máte čo do činenia s nimi, môžete skúsiť TweetEraser. Táto aplikácia stojí 6,99 dolárov a má možnosť odstrániť všetky tweety naraz.

Tieto aplikácie vaše príspevky natrvalo odstraňujú, takže ak by ste chceli získať nejaké informácie aj po tom, čo najskôr, môže byť rozumné požiadať o archív Twitter pred odstránením tweetu. Upozorňujeme tiež, že jedným z vyhlásení o odmietnutí zodpovednosti spoločnosti TweetDelete je, že hromadné vymazanie tweetu môže „spôsobiť veľké chyby v časovej osi služby Twitter, ktoré môžu opraviť iba služby Twitter“. V službe Twitter sa uvádza, že medzi príčiny rôznych problémov so službou Twitter môže patriť hromadné odstránenie tweetov..

Upozorňujeme, že niektoré odstránené tweety môžu byť stále viditeľné prostredníctvom služieb ako Wayback Machine a Google cache. Pre Wayback Machine by niekto musel úmyselne archivovať stránku pomocou tweetu. Pri vyrovnávacej pamäti Google sa s najväčšou pravdepodobnosťou uložia nedávne tweety významných používateľov.

Pozrite si tiež: 1 z 5 používateľov Twitteru tvrdí, že do jedného roka budú dosť

Ako odstrániť všetky príspevky na Instagrame

Vďaka zabudovaným nastaveniam vám Instagram umožňuje manuálne mazať iba jednotlivé príspevky. Je to však ešte reštriktívnejšie, pretože nemôžete odstrániť príspevky z webového prehliadača, iba z oficiálnej aplikácie pre iOS alebo Android. Postup odstránenia príspevkov Instagramu z aplikácie:

 • V aplikácii vyhľadajte príspevok vo svojom účte Instagram.
 • Kliknite na tri bodky v pravom hornom rohu príspevku.
 • vybrať delete.

Všimnite si, že máte aj Archív možnosť, ktorá skryje príspevok pred zobrazením. Archivácia je reverzibilná, zatiaľ čo vymazanie nie.

Rovnako ako v prípade Facebooku a Twitteru, aj externé aplikácie vám môžu pomôcť zbaviť sa viacerých príspevkov na Instagrame naraz. Medzi obľúbené možnosti patria Cleaner for Ins (iOS) Cleaner for IG (iOS) a Cleaner for Instagram (Android). Upozorňujeme, že podľa recenzií a prehľadov používateľov majú tieto typy aplikácií tendenciu v systéme iOS pracovať omnoho lepšie ako v systéme Android, takže ak máte túto možnosť, vyskúšajte najprv aplikáciu iOS..

Tieto aplikácie vám umožnia vykonať určitý počet operácií zadarmo pred požiadaním o inováciu na platený účet.

U tohto príspevku vám ukážeme, ako používať Cleaner for Ins:

 • Stiahnite si aplikáciu Cleaner for Ins do svojho zariadenia iOS.
 • Zobrazí sa výzva na prihlásenie (použite poverenia Instagramu).

Aplikácia InstaClean.

 • Prečítajte si zmluvné podmienky a súhlaste s nimi.
 • vybrať pošta v dolnej ponuke sa zobrazia vaše príspevky.
 • Klepnite na všetky, ktoré chcete odstrániť, a kliknite na delete v pravom hornom rohu.

Bezplatná verzia programu Cleaner for Ins vám poskytuje 40 operácií pri prvom prihlásení, ale môžete zarobiť viac denným prihlásením, pravdepodobne tak, aby vám aplikácia mohla zobrazovať reklamy (v tejto aplikácii je veľa kontextových reklám Facebooku). Prípadne môžete zaplatiť za inováciu. Cena je 1,39 dolárov za 80 operácií, 2,79 dolárov za 200 operácií a 3,99 dolárov za verziu Pro. Poslednou možnosťou je jednorazová platba, ktorá vám poskytuje neobmedzené operácie a žiadne reklamy.

Okrem hromadného odstraňovania príspevkov môžete vykonávať aj ďalšie operácie vrátane zrušenia sledovania ostatných, blokovania aktuálnych sledovateľov, pridávania používateľov na bielu listinu a odstraňovania hodnotení „Páči sa mi“.

Opäť je potrebné poznamenať, že niektoré vylúčenia zodpovednosti, ktoré prichádzajú s touto aplikáciou. Aj keď verzia aplikácie Pro umožňuje odstrániť ľubovoľný počet príspevkov, Instagram stanovuje svoje vlastné limity, ktoré stále platia pri používaní aplikácie Čistič:

 • Instagram môže dočasne pozastaviť váš účet, ak vykonávate viac ako 50 operácií za hodinu.
 • Môže tiež pozastaviť váš účet, ak vykonávate viac ako 1 000 operácií za deň.

Verzia aplikácie Pro môže stále stáť za to, ale nezabudnite, že ak máte veľa príspevkov na odstránenie, môže to byť zdĺhavý proces..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 59