12 labākā piekļuves pārvaldības programmatūra un rīki

12 labākā piekļuves pārvaldības programmatūra un rīki


Kas ir piekļuves pārvaldība?

Piekļuves pārvaldība (AM), zināms arī kā Identitātes un piekļuves pārvaldība (ES ESMU), ir prakse, kā nodrošināt, lai organizācijas cilvēkiem būtu piemērota pieeja tehnoloģiju resursiem.

Labi piekļuves pārvaldības rīki nodrošina to, ka jūsu lietotāji var piekļūt jūsu tīkla / sistēmu zonām, kas vajadzīgas viņu darbam, vienlaikus nodrošinot, ka citas zonas tiek neierobežotas, lai aizsargātu organizāciju (piemēram, datu zādzības) un arī paši lietotāji (piemēram, nejauši). datu iznīcināšana).

Tirgū ir daudz piekļuves pārvaldības rīku, kas palīdzēs īstenot jūsu politikas, šeit ir mūsu labāko piekļuves pārvaldības programmatūru saraksts:

 1. SolarWinds piekļuves tiesību pārvaldnieks (BEZMAKSAS izmēģinājums) Pārvalda piekļuvi resursiem, izmantojot piekļuves direktoriju, un instalē Windows Server.
 2. Paessler PRTG Active Directory monitors (BEZMAKSAS izmēģinājums) Active Directory monitors, kas ir daļa no plašāka sistēmas pārvaldības rīka. Instalē operētājsistēmā Windows Server.
 3. SolarWinds Passportal (GET DEMO) Mākonis balstīta parole un piekļuves tiesību kontrolieris, kas var mijiedarboties ar piekļuves tiesību kontrolieriem uz vietas.
 4. Atera (BEZMAKSAS izmēģinājums) RMP sistēma MSP, kas uzrauga un pārvalda visus tīkla aspektus, ieskaitot piekļuves tiesības
 5. Pārvaldīt motoru AD360 (BEZMAKSAS IZMĒĢINĀJUMA VERSIJA) Active Directory saskarne, kas darbojas uz Windows Server.
 6. ManageEngine ADAudit Plus (BEZMAKSAS IZMĒĢINĀJUMA VERSIJA) Ielaušanās atklāšanas sistēma, kas izmanto aktīvo direktoriju kā tiesību atsauci.
 7. Apache direktorijs Bezmaksas LDAP ieviešana, kas tiek instalēta operētājsistēmās Windows, Linux, Unix un Mac OS.
 8. 389 direktoriju serveris Bezmaksas LDAP balstītas piekļuves tiesību pārvaldnieks, kas darbojas Linux GNOME vidēs.
 9. BezmaksasIPA LDAP ieviešana RHEL Linux un Mac OS. IPA apzīmē identitāti - politiku - revīziju.
 10. LDAP konta menedžeris Bezmaksas LDAP piekļuves tiesību pārvaldnieks Fedora, Debian un Suse Linux.
 11. AWS direktoriju pakalpojums Mākoņu bāzes Active Directory pārvaldnieks, ko nodrošina Amazon Web Services.
 12. JumpCloud DaaS Aktīvās direktorijas un LDAP maisījums, kas balstās tiešsaistē, bet var pārraudzīt gan Windows, gan Linux sistēmu jūsu telpās.

Labākie piekļuves pārvaldības rīki

Nākamajās sadaļās sniegta sīkāka informācija par katru no šīm iespējām

1. SolarWinds piekļuves tiesību pārvaldnieks (BEZMAKSAS izmēģinājums)

12 labākā piekļuves pārvaldības programmatūra un rīkiSolarWinds ir vadošais IT resursu pārvaldības rīku ražotājs, un piekļuves tiesību pārvaldnieks ir labākā izvēle tiem, kuri vēlas labāku kontroli pār Active Directory. Šis rīks ir pieejams tikai Windows Server vidē. Tomēr tas var piekļūt AD direktorijiem dažādiem pakalpojumiem, ieskaitot Microsoft Exchange Server un NTFS.

Piekļuves tiesību pārvaldnieks seko darbībām, kas ietekmē domēna kontrollerus, kas darbojas jūsu tīklā. Tas jūs brīdinās, ja AD datu bāzēs tiks veiktas kādas izmaiņas. Tas ir svarīgs monitors, jo piekļūšana Active Directory, lai mainītu atļaujas, ir stratēģija, kuru izmanto hakeri un ļaunprātīga programmatūra. Audita funkcijas ietver pastkastu, kalendāru un Microsoft Exchange koplietoto mapju izmaiņu uzskaitīšanu.

Izmantojot piekļuves tiesību pārvaldnieku, varēsit mainīt atļaujas AD ierakstos. Saskarne ļauj arī pievienot, apturēt un dzēst atļaujas. Rīkā ir arī pašapkalpošanās modulis, kas ir balstīts uz tīmekli un ļauj lietotājiem izveidot vai mainīt savus kontus. Tas ir liels izmaksu ietaupījums, jo aizmirsto paroļu gadījumā samazina zvanus uz palīdzības dienestu.

Rīks ietver analīzes modulis, kas ziņos par visām uzskaitīto lietotāju darbībām. Šī ir vēl viena kiberdrošības funkcija, jo tā palīdzēs pamanīt anomālijas, kas varētu signalizēt par apdraudētu kontu, kuru izmanto hakeris.

Pārskatu rīks piekļuves tiesību pārvaldniekā palīdz jums izveidot dokumentāciju, lai demonstrētu standartu ievērošanu un sazinātos ar citiem departamentiem.

SolarWinds piekļuves tiesību pārvaldnieks ir lielisks identitātes un piekļuves pārvaldības rīks, un tas ietaupīs laiku un naudu, veidojot un pārraugot lietotāju kontus tīklā. Šis rīks nav lēts, taču jūs varat saņemt 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai pārbaudītu sistēmu pats.

SolarWinds piekļuves tiesību pārvaldnieksLejupielādējiet BEZMAKSAS 30 dienu izmēģinājumu vietnē SolarWinds.com

2. Paessler PRTG Active Directory Monitor (BEZMAKSAS IZMĒĢINĀJUMA VERSIJA)

PRTG Active Directory monitors

PRESS, Paessler, ir viens no galvenajiem tīkla uzraudzības instrumentiem tirgū. Par laimi, šī ļoti visaptverošā vadības sistēma sastāv no moduļiem, kurus sauc par sensoriem. Jūs maksājat tikai par aktivizētajiem sensoriem, kaut arī instalētajā programmatūrā ir visi sensori pilnā sistēmā. Viens no šiem sensoriem ir Active Directory monitors. Lieliska lieta par Paessler maksas struktūru ir tā programmatūru var izmantot bez maksas, ja aktivizējat tikai līdz 100 sensoriem.

Tātad, kaut arī tas ir uzraudzības pakalpojums ar daudzām funkcijām, jūs vienkārši varētu ieslēgt AD sensoru, un tas jums neko nemaksās. Tomēr, ja jūs kādreiz nolemjat izpētīt infrastruktūras uzraudzības moduļus, jums jau ir instalēta visa programmatūra un jums vienkārši jāieslēdz visi pārējie biti. Ja kādreiz vēlaties izmēģināt visu sistēmu, varat to iegūt bezmaksas piekļuvi tam 30 dienu izmēģinājums.

PRTG sistēma darbojas tikai Windows Server, tāpēc tā koncentrējas uz Active Directory uzraudzību. PRTG ir tikai uzraudzības sistēma; tajā nav iekļautas pārvaldības funkcijas, tāpēc jūs varēsit uzraudzīt un revidēt savu Active Directory mežu, taču šo rīku nevar izmantot datu bāzu atjaunināšanai..

Šis monitors ir īpaši spēcīgs datu bāzes replikācijas kļūdu novēršanā vai identificēšanā. Šis rīku piegādātājs ir vienīgais šajā sarakstā, kas uzsver kļūdu un saišu kļūmju biežumu un bīstamību, kas var rasties, kad domēna kontrolleri pavada savas datu bāzes kaimiņiem mežā. PRTG monitors pamana atšķirības piekļuves atļauju datu bāzēs visā tīklā un rada brīdinājumus, lai palīdzētu jums pēc iespējas ātrāk novērst šīs problēmas..

PRTG Active Directory Monitor ir spēcīgas audita procedūras, un tas labi darbotos sadarbībā ar AD vaicājumu un rediģēšanas rīku, lai nodrošinātu jūs ar pilnu identitātes un piekļuves pārvaldības sistēmu..

PRTG Active Directory MonitorLejupielādējiet BEZMAKSAS 30 dienu izmēģinājumu vietnē Paessler.com

3. SolarWinds Passportal (GET DEMO)

Pases informācijas panelis

Pases ir mākoņu bāzes paroli pārvaldnieks, kas attiecas uz pilnīgas piekļuves tiesību pārvaldnieku. Šis rīks spēj kontrolēt piekļuves tiesības uzņēmumam vairākās vietnēs, kā arī ietver attālos pakalpojumus, piemēram, AWS un Debeszils mākoņa serveri.

Šis pakalpojums ir kuru mērķis ir JTP un ir vairāku īrnieku. Pārvaldītie pakalpojumu sniedzēji var izmantot šo rīku, lai pārvaldītu piekļuves tiesības visiem resursiem visu klientu sistēmās. Rīku var izmantot arī IT departamentos.

Paroļu pārvaldnieks darbojas kā centrālais kontrolieris, kas apvieno daudzās dažādās piekļuves tiesību sistēmas, kas darbojas vienā uzņēmumā. Passportal veiktās paroļu un piekļuves tiesību izmaiņas tiek automātiski atjauninātas vietnes piekļuves tiesību kontrolieriem. Tie ietver Active Directory, Office 365, Debeszils serveri un LDAP implementācijas.

Sistēma Passportal sāk kalpot klientam līdz plkst esošo piekļuves tiesību pārvaldnieku meklēšana un visu to atļauju iegūšana. Kad šie dati ir ievilkti Passportal, sistēmas administrators var sākt iestatīt piekļuves tiesības un paroles, izmantojot Passportal saskarni, un viņiem tie nav jāsinhronizē ar vietējiem kontrolieriem. Paroles tiek glabātas tiešsaistes paroļu glabātuve, kas ir nodrošināts ar šifrēšanu.

Passportal var iestatīt, lai panāktu paroles pagriešanu, un tas iestatīs arī sarežģītas paroles. To var iestatīt tā, lai lietotāju noteiktās paroles tiktu pieņemtas tikai tad, ja tām ir iepriekš iestatīts sarežģītības līmenis.

Pamata Passportal paketē ietilpst paroļu pārvaldnieks un dokumentu pārvaldnieks. Šis dokumentu pārvaldnieks arī nāk ar droša glabāšana. Šajā sistēmā ir iespējams saglabāt lietotāju palīdzības lapas, lai palīdzētu lietotāju kopienai izprast uzņēmuma politikas paroļu pārvaldībā. SolarWinds MSP piedāvā Passportal demonstrācijas sistēmu, lai jūs to varētu pārbaudīt pirms pirkšanas.

SolarWinds PassportalGet demonstrācija

4. Atera (BEZMAKSAS izmēģinājums)

12 labākā piekļuves pārvaldības programmatūra un rīki

Atera ir attālinātas uzraudzības un pārvaldības (RMM) sistēma kas ir īpaši paredzēts lietošanai JTP (pārvaldītie pakalpojumu sniedzēji). Šī pakete kā sistēmas uzraudzības un pārvaldības platforma var uzraudzīt, dublēt un atjaunot piekļuves tiesību pārvaldības sistēmas, piemēram, Active Directory.

Atera sistēmā ietilpst arī profesionālu pakalpojumu automatizācijas (PSA) pakete. PSA ir pārvaldības sistēma, kas palīdz MSP vadīt klientu tīklu apkalpošanas biznesu. Daļa no PSA funkcijām ir paroļu krātuve. Tas veido piekļuves pārvaldības sistēmu automatizētai un manuālai iejaukšanās darbībai, kas JTP jāveic tīklos, serveros un lietojumprogrammās, ko izmanto klienti..

Atera pakete ir piegādāts no mākoņa, tāpēc MSP nav jāinstalē un jāuztur programmatūra savos serveros, lai to lietotu. Patiesībā MSP pat ir nepieciešami serveri sava biznesa vadīšanai, kad tas izmanto Atera.

Platformai var piekļūt caur parasts tīmekļa pārlūks un ir arī mobilā lietotne lai tehniķi nokļūtu sistēmas konsolē. Visu piekļuvi informācijas panelim ar paroli aizsargā lietotāji. Pakalpojumā ir integrēta Atera sistēmas piekļuves pārvaldības daļa.

Atera RMM un PSA pakete ir jāmaksā par abonēšanu ar maksu, ko mēnesī iekasē vienam tehniķim. Šī ir lieliska iespēja neatkarīgiem atbalsta tehniķiem un maziem JTP, jo tas novērš nepieciešamību maksāt par visu nepieciešamo programmu, kas JTP ir nepieciešama. Uzlādes struktūra ir ļoti pielāgojama, un ir viegli pievienot vairāk tehniķu abonementu, jo bizness uzņem jaunus klientus un paplašinās..

Atera ir pieejama bez saistībām 30 dienu bezmaksas izmēģinājums jebkuram JTP, kas pēta jaunas RMM un PSA iespējas.

AteraStart 30 dienu BEZMAKSAS izmēģinājums

5. ManageEngine AD360 (BEZMAKSAS IZMĒRS)

Pārvaldīt motoru AD360

ManageEngine piedāvā vairākas lietotāju autentifikācijas uzraudzības sistēmas. Visu to pamatā ir Active Directory. AD360 ir pirmais no šiem rīkiem mūsu sarakstā. Koncentrēšanās uz Active Directory nozīmē, ka šis rīks jums būs tikai noderīgs Windows Server vidē, lai gan ManageEngine parasti raksta visu programmatūru, lai tā varētu darboties arī Linux. Šī ir ļoti visaptveroša AD pārvaldības sistēma, kas ne tikai piekļūst AD failiem, bet arī uzrauga tos, lai pasargātu tos no hakeru viltošanas..

AD360 kontrolē Active Directory pārklājumu failu sistēmām, tīkla resursiem, Microsoft Office un Microsoft Exchange Server e-pasta sistēmām. Tas var arī izsekot piekļuvei mākonis balstīti pakalpojumi caur attāliem domēna kontrolleriem. Šī pārvaldības rīka saskarne ļauj piekļūt AD ierakstiem. Izmantojot AD360, varat pievienot, dzēst, mainīt un apturēt piekļuves tiesības.

Jūs varat izveidot vienreizēja pierakstīšanās vidē, izmantojot AD360, un izmantojiet rīka daudzfaktoru autentifikācijas pārvaldības iespējas. Vadības pults izkārtojumu var pielāgot. Tas ļauj sniegt daļēju skatu jaunākajam personālam un palīdzības dienesta personālam, lai viņi varētu veikt deleģētos uzdevumus, neiegūstot pilnīgu piekļuvi jūsu lietotāja atļauju sistēmai..

Lietotāja veidnes atvieglo darbības, kas vajadzīgas jauna lietotāja konta izveidošanai. Tie kontrolē arī lietotāju grupu izveidi. Jaunus kontus var izveidot arī masveidā, ielādējot datus no CSV faila. Konta apturēšanu un dzēšanu var veikt arī bez taras.

AD360 ir lieliska IAM pakete, kas ietver audita, analīzes un ziņošanas rīkus. ManageEngine ļauj jums veikt 60 dienu bezmaksas programmatūras izmēģinājumu, lai jūs varētu to pārbaudīt bez riska.

ManageEngine AD360Lejuplādēt 60 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

6. ManageEngine ADAudit Plus (BEZMAKSAS izmēģinājums)

ADAudit Plus

ManageEngine ADAudit Plus nedaudz atšķiras no citiem piekļuves pārvaldības rīkiem šajā sarakstā, jo uz to attiecas uzraudzības aktivitātes drošības nolūkos, nevis ļaut administrēšanai piekļūt atļauju rediģēšanas rīkiem.

Šī rīka galvenās darbības ir lietotāju darbību izsekošana, piemēram, pieteikšanās un izrakstīšanās laiki un neveiksmīgi pieteikšanās mēģinājumi. Rīks uzrauga domēna kontrolleru izmaiņas un visas izmaiņas Active Directory lietotāju atļauju datu bāzē. Šīs izmaiņas ir ierakstītas žurnālā, par kuru jāziņo, un tās arī notiks izraisīt trauksmi. Brīdinājumi tiek parādīti programmatūras informācijas panelī, un tos var jums nosūtīt arī pa e-pastu. Revidenta žurnālists saglabā iepriekšējās AD direktoriju vērtības, padarot vieglu iepriekšējo iestatījumu atjaunošanu.

ADAudit Plus revīzijas piezīme vienlaikus piedāvā divas darbības perspektīvas. Tās ir lietotāja darbības un aparatūras / failu sistēmas izmantošana. Šīs revīzijas reģistrē komandas locekli, kurš ieviesa katru datu izmaiņu. Lai nodrošinātu atbilstību standartiem, audita dati trīs gadus jāuzglabā arhīvos. Šī ir prasība HIPAA, PCI-DSS, SOX, GLBA un FISMA. ADAudit Plus saspiež šos audita failus, vienlaikus arī indeksējot tos ātrai piekļuvei.

Pārskata modulī ietilpst vairāk nekā 150 iepriekš rakstisku ziņojumu formātu, bet ir arī iespējams izveidot savu. Pārskatus var ieplānot periodiski, un tos var automātiski izsūtīt. Atskaites var ģenerēt CSV, XLS, HTML un PDF formātos.

ADAudit Plus rīks nav bezmaksas, taču jūs varat to iegūt 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā. ManageEngine piedāvā vairākus bezmaksas rīkus darbam ar Active Directory. Tie ietver a CSV ģenerators, kas iegūs AD ierakstus, Aktīvās direktorijas vaicājumu rīks, Pēdējās pieteikšanās reportieris, un AD replikācijas pārvaldnieks.

ManageEngine ADAudit PlusDownload 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

7. Apache direktorijs

Apache direktorijas ekrānuzņēmums

Apache Directory darbojas Windows, Linux, Unix un Mac OS. Šī ir LDAP ieviešana, kas ir labākā izvēle Linux lietotājiem. Apache ir labi pazīstama ar savu tīmekļa serveru sistēmu. Apache direktorija ir atvērtā koda, piemēram, Apache HTTP Server, bet abi projekti nav saistīti. Liela šīs piekļuves tiesību pārvaldības sistēmas pievilcība ir tā, ka tā ir brīvi izmantot.

Šīs lietojumprogrammas izveido divus moduļus. Tiek izsaukta paketes servera daļa Apache DirectoryDS. Šis ir piekļuves pārvaldības sistēmas galvenais dzinējspēks un ietver atļauju datu bāzi. Otra paketes daļa ir klients, saukts Apache direktoriju studija. Šī ir direktorija lietotāja saskarne un ļauj skatīt ierakstus. Lietojumprogramma arī ļauj jums pievienot ierakstus, tos grozīt un izdzēst.

Apache Directory pamata pakotnei var pievienot citus elementus. Šie paplašinājumi ir visi bez maksas. Apache Fortress pievieno atribūtiem un uz lomu balstītu piekļuves kontroli, kā arī atvieglo deleģētās administrēšanas un paroli politikas pakalpojumus. Apache Kerby ir Kerberos ieviešana, kas pievieno šifrēšanu jūsu direktoriju sakariem. Divas citas iespējas ir Apache Directory API un Mavibot, kas ir vairāku versiju vienlaikus valūtas vadības BTree sistēma (MVCC), rakstīta Java, kas varētu aizstāt Apache DirectoryDS moduli.

Apache DirectoryDS izmanto vairāku maģistru replikācijas sistēma. Tas nozīmē, ka datu bāzi var izplatīt, jo dažādi domēna kontrolleri satur atšķirīgus ierakstus. Tomēr katru datu bāzi var atkārtot, lai tās būtu pieejamas tuvāk lietotāju piekļuves punktiem.

8. 389 direktoriju serveris

389 direktoriju serveris

389 Directory Server ir vienkāršs, bet efektīvs LDAP ieviešana operētājsistēmai Linux. Tas ir bezmaksas programmatūras gabals izstrādāts Fedora projektā. Šis ir atvērtā pirmkoda projekts, tāpēc jūs nesaņemsit nekādu atbalstu no programmatūras nodrošinātāja, jo to izstrādājuši brīvprātīgie ar kurpju auklas budžetu.

Programmatūras lejupielādē ietilpst GUI saskarne GNOME videi. Tomēr, lai pēc iespējas labāk izmantotu šo pakalpojumu, jums tas ir jāsavieno pārī ar visaptverošāku identitātes un piekļuves pārvaldības rīku. Lielais ieguvums no tā, ka LDAP ir protokols, nevis programmatūra, ir tas, ka ikviens var izveidot LDAP lietojumprogrammas. Kamēr tas atbildīs protokolam, tas būs savietojams ar visu citu programmatūru, kas rakstīta šajās vadlīnijās.

Nākamais piekļuves pārvaldības rīks mūsu sarakstā ir patstāvīgi izstrādātu papildprogrammu piemērs, kas var labi darboties ar 389 Directory Server.

9. BezmaksasIPA

BezmaksasIPA ekrānuzņēmums

FreeIPA ir gudra LDAP lietojumprogrammu kombinācija, ko izstrādājuši citi. FreeIPA direktoriju pārvaldnieks ir 389 direktoriju serveris, par kuru tikko lasīji. FreeIPA stratēģija, kas apvieno saderīgas bezmaksas lietojumprogrammas, ir laba ideja. Fakts, ka šī rīka lielākā daļa jau tiek izmantota visā pasaulē, nozīmē, ka visi šie komponenti ir pārbaudīti reālajā pasaulē, un tāpēc ir pierādīts, ka tie darbojas.

Šo identitātes un piekļuves pārvaldības rīku var instalēt Red Hat Enterprise Linux (RHEL) un Mac OS. Vārds “Free” runā pats par sevi, un “IPA” nozīmē “Identitāte, politika un audits.Šis nosaukums jums norāda visas šīs lietojumprogrammas funkcijas. Uz nosaukuma “identitātes” daļu attiecas LDAP piekļuves atļauju datu bāze. Šis ir pamata piekļuves pārvaldnieks.

Lai nodrošinātu datu drošības atbilstību, tiešām piekļuves kontrolierim ir jāpievieno audita funkcijas, un to nodrošina bezmaksas IPA. Tas arī ļauj iestatīt visas sistēmas konfigurācijas un standartizēt lietotāja piekļuvi, izmantojot veidnes. Uz to attiecas FreeIPA nosaukuma “politikas” daļa.

Komplektā ietilpst lietotāja saskarne, kas mijiedarbojas ar 389 direktoriju serveri, nodrošinot vieglāku ceļu uz to atjauniniet, pievienojiet un noņemiet ierakstus nekā sākotnējā priekšējā daļa, kas ir apvienota ar servera programmu. Jūs arī saņemat a Kerberos ieviešanu, kas ļaus jums piekļuves pārvaldības sakariem pievienot šifrēšanas un autentifikācijas procedūras. Šī papildu drošība ir ļoti svarīga, ja vēlaties iegūt attālinātu piekļuvi domēna kontrolleriem citās vietnēs vai ja tīklā izmantojat mākoņa resursus..

10. LDAP kontu menedžeris

12 labākā piekļuves pārvaldības programmatūra un rīki

LDAP konta pārvaldnieks ir bezmaksas piekļuves pārvaldības rīks ar apmaksātu alternatīvu, ko sauc par LDAP Account Manager Pro. Abas programmatūras versijas darbojas Fedora, Debian un Suse Linux.

Bezmaksas LDAP konta pārvaldniekā ietilpst serveris, kas aizsargā atļauju datu bāzi un darbojas kā domēna kontrolieris. Komplektā ir arī klientu programma, kas ir saskarne, kas administratoriem ļauj pievienot, dzēst un mainīt piekļuves atļaujas.

Apmaksātajā rīka versijā tajā ir vairāk funkciju. Tie ietver iespēju pārvaldīt daudzfaktoru autentifikāciju un pašapkalpošanās sistēmu, kurai ir arī pazaudēta paroles atiestatīšanas funkcija.

LDAP konta pārvaldniekam trūkst identitātes un piekļuves pārvaldības rīka, jo tajā nav iekļautas audita funkcijas. Tomēr, tā kā šī ir LDAP ieviešana, tā būs savietojama ar citiem LDAP utilītiem, un jūs varētu pievienot audita iespējas no citiem avotiem.

11. AWS direktoriju pakalpojums

AWS direktoriju pakalpojums

AWS nozīmē Amazon Web Services. Šis ļoti populārais mākoņu pakalpojumu sniedzējs piedāvā glabāšanas vietu, tīmekļa mitināšanu un ļoti plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot mākoņu bāzes Active Directory pārvaldnieku. Lai gan direktoriju pakalpojums ir lieliska iespēja tiem, kas AWS mitina savus Amazon Web pakalpojumus vai lietojumprogrammu un failu serverus.

AWS Active Directory ieviešana ir saderīga ar HIPAA un PCI DSS prasības, jo tas ietver audita funkcijas, lai palīdzētu nodrošināt datu integritāti. Sistēmas momentuzņēmumi tiek veikti katru dienu, taču tos varat arī iegūt kritiskos punktos, piemēram, tieši pirms lietojumprogrammas atjaunināšanas.

Šī AD nodrošina grupas politikas ieviešanu un var arī pārvaldīt vienas pierakstīšanās stratēģiju. Dažādus servera abonementus varat apvienot vienā mežā vai arī izvēlēties dažus domēna kontrollerus nošķirt.

Lai gan tiešsaistes platformai var piekļūt, izmantojot pārlūku, padarot tās saskarni ar operētājsistēmu neitrālu, piekļuves pārvaldības pakalpojums mijiedarbojas tikai ar Active Directory, tāpēc tas var būt noderīgs tikai tiem, kas darbojas a Windows vide uz vietas.

Maksas iekasēšanas metodika ir ļoti pielāgojama, jo maksa tiek iekasēta kā mēra pakalpojums. Lieliski, ka jums nav jāizvēlas dažādi abonēšanas plāni un jāuztraucas, ka jūs varētu tikt piesaistīts pakalpojumu skaitam, kas jūsu biznesam varētu pāraugt. Vēl viens liels maksas iekasēšanas struktūras aspekts ir tas, ka jūs maksājat mēneša beigās, tiklīdz tiek aprēķināta mēneša caurlaidspēja, tāpēc jums nav jāmaksā lielas naudas summas iepriekš, kā jūs darītu ikgadējā abonēšanas plāna gadījumā.

Minimālais pakalpojumu līmenis nodrošina divus domēnus, un par papildu domēniem tiek iekasēta maksa par zemāku stundas tarifu. Amazon piedāvā AWS direktoriju pakalpojumu 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā.

12. JumpCloud DaaS

JumpCloud Daas

JumpCloud Daas ir ļoti interesants pakalpojums, kas, iespējams, norāda ceļu uz piekļuves pārvaldības sistēmu nākotni. Tas ir tiešsaistes pakalpojums, tāpat kā AWS direktoriju pakalpojums. Tomēr atšķirībā no AWS pakalpojuma JumpCloud var pārvaldīt jūsu vietējos resursus un jebkura mākoņa pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus, kurus esat integrējis tīklā..

DaaS nozīmē “direktorijs kā pakalpojums.Šī pakalpojuma jēdziens ir tāds, ka tas ir tieši tāds pats, it kā jūs darbinātu Active Directory uz sava servera, izņemot to, ka visa apstrāde faktiski tiek veikta JumpCloud serverī no attāluma. Tas ir noderīgs panākums tradicionālajā AD koncepcijā, jo tas nozīmē, ka audita faili tiek automātiski ierakstīti attālā vietā, pasargājot tos no iespējamām vides katastrofām uz vietas. Par audita datu drošību ir atbildīga JumpCloud.

Pakalpojuma JumpCloud modelis atzīst, ka liela daļa tīkla aktivitāšu tagad notiek internetā. Ņemiet vērā darbinieku skaitu, kas tagad strādā ārpus vietas - aģentus, piegādes darbiniekus, klientu vietņu konsultantus, amatniekus un darbiniekus, kā arī pielieciet telekomunikāciju pieaugumu. Jūs varat redzēt, cik liela daļa no jūsu tīkla trafika faktiski notiek ārpus uzņēmuma, un cik bieži par autentifikāciju un piekļuves tiesībām tiek panākta vienošanās internetā. Tātad, pārvietojot Active Directory serveri uz mākoni, apstrādes efektivitātei nav nekādas atšķirības.

Vēl viena neparasta JumpCloud pakalpojuma īpašība ir tā, ka tai ir izdevies līdzināties Active Directory, lai tā varētu darboties ar Linux. Šis patiešām ir saģērbts LDAP pakalpojums, taču tas ir ļoti pārliecinošs un palīdz izmantot gan Windows, gan Linux serveri jauktā vidē, ko pārvalda ar vienu prasmju kopu.

JumpCloud DaaS sistēma ir vērts izmeklēšanas laiku, un jūs varat izmantot sistēmu pastāvīgi bezmaksas serverim līdz 10 lietotājiem. Šīs ir lieliskas ziņas jaunizveidotiem uzņēmumiem, un lielas organizācijas var izmantot šo bezmaksas pakalpojumu, lai izpētītu sistēmu un izvērstos līdz pilnam pārklājumam, tiklīdz izmēģinājuma rezultāts būs veiksmīgs..

Piekļuves pārvaldības ieviešana

Mūsu saraksta iespējām vajadzētu dot jums daudz iespēju izpētīt. Šis ceļvedis var sniegt jums tikai garšu par katru no šiem lieliskajiem rīkiem, bet, cerams, ar tikai īsu aprakstu, jūs varat sākt sašaurināt savas iespējas, daudz vieglāk pieņemt lēmumus par nodrošināšanu. Visi šajā sarakstā iekļautie rīki ir bezmaksas vai piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc jūs netērēsit naudu, izmēģinot dažus no tiem..

Vai jums jau ir piekļuves pārvaldības sistēma? Kuru rīku jūs izmantojāt? Vai esat izmēģinājis kādu no šajā sarakstā iekļautajiem rīkiem? Atstājiet ziņojumu zemāk komentāru sadaļā un dalieties pieredzē ar sabiedrību.

Attēlu veidojis Tomass Brēhers no Pixabay.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 77