30 labākās PuTTY alternatīvas SSH klientiem

30 labākās PuTTY alternatīvas SSH klientiem (1)


PuTTY ir termināļa emulators. Tas ļauj pieteikties citā datorā, kas, iespējams, atrodas tajā pašā tīklā vai kuram var piekļūt internetā. Pamatprogrammai nav nekādas drošības, bet jūs varat apvienojiet to ar SSH, lai pievienotu autentifikācijai un šifrēšanai lai aizsargātu savienojumus visā internetā. Rīks ietver arī failu pārsūtīšanas iespēju, kuru var padarīt drošu, pievienojot SCP un SFTP. Sākotnējā programma tika uzrakstīta Windows, bet tagad ir arī versijas, kuras darbojas Linux un Unix.

30 labākās PuTTY alternatīvas SSH klientiem

Programma ir veca. Sākotnēji tā tika izlaista 1999. gadā. Neraugoties uz tās samērā sarežģīto saskarni, pastāvīgie lietotāji ir paļāvušies uz programmu. Neviens neapšauba, kāpēc nosaukums tiek uzrakstīts ar neregulāriem burtiem kā “PuTTY”. Neviens neapšauba, ko nozīmē akronīms - nosaukums faktiski neko neliecina.

Tīkla programmatūras kvalitāte pēdējos gados ir patiešām uzlabojusies, un tagad ir pieejami daži patiešām labi bezmaksas terminālu emulatori, kas ir daudz labāki nekā PuTTY.

Mēs atrodam daudz informācijas par katru no rīkiem, kas izveidoja šo sarakstu zemāk, bet, ja jums pietrūkst laika, tas ir šeit labāko PuTTY alternatīvu kopsavilkums:

 1. KiTTY - PuTTY dakša, kas ietver SCP un darbojas operētājsistēmās Windows, Linux, Unix un Mac OS.
 2. MobaXterm - Šis rīks ir bezmaksas lietošanai mājās, un tam ir maksas profesionāla versija. Tas darbojas operētājsistēmā Windows, bet atbalsta Linux komandas.
 3. mRemoteNG - Bezmaksas Windows programmatūra, kas ļauj palaist vairākas sesijas cilnes cilnes interfeisā.
 4. Bitvise SSH klients - Bezmaksas utilīta, kas darbojas operētājsistēmā Windows un ietver trīs termināla protokolus, kā arī SFTP.
 5. Xshell 6 - Bezmaksas lietošanai mājās ar apmaksātu versiju uzņēmumiem, šo rīku instalē operētājsistēmā Windows, taču var sazināties ar Unix un Linux mašīnām, un tajā ietilpst SFTP.
 6. SuperPuTTY - Ļoti līdzīgs sākotnējam PuTTY, šis rīks ir brīvi lietojams, darbojas operētājsistēmā Windows un ietver SFTP un SCP utilītas.
 7. PuTTYTray - bezmaksas, atvērtā koda operētājsistēma Windows, kas ietver rlogin un drošu SSH opciju.
 8. Mintty - Bezmaksas ar Xterm saderīga PuTTY 0.60 kopija operētājsistēmai Windows, kurai nav failu pārsūtīšanas moduļu.
 9. Cmder - ConEmu termināla emulatora ieviešana operētājsistēmai Windows ar Unix līdzīgu skriptu valodu.
 10. ZOC - Apmaksāts termināļa emulators operētājsistēmai Windows un Mac OS ar rlogin un SSH savienojuma iespējām un SCP utilītu.
 11. FireCMD - maksas pakalpojums ar desmit sesiju bezmaksas izmēģinājumu. Šim rīkam ir cilne ar cilni un tas ļauj veikt vairākas atvērtas sesijas.
 12. ExtraPutty - PuTTY 0,67 dakša, šī utilīta aizsargā savienojumu ar 4096 bitu RSA šifrēšanu, ietver FTP, SFTP un SCP, darbojas operētājsistēmā Windows un ir brīvi izmantojama..
 13. SmarTTY - Bezmaksas SSH bāzes termināla emulators operētājsistēmai Windows ar interfeisu ar cilni, kas paredzēta vairākām sesijām, un SCP utilīta.
 14. Termināļi - Bezmaksas ar SSH aizsargāts termināla emulators operētājsistēmai Windows ar papildu tīkla pārvaldības rīkiem.
 15. WinSSHTerm - SSH aizsargāts termināla emulators operētājsistēmai Windows gan ar bezmaksas, gan ar apmaksātu versiju.
 16. iTerm2 - Šis termināla emulators darbojas operētājsistēmā Mac OS 10.10 un jaunākā versijā - ietver sadalīta ekrāna interfeisu vairākām vienlaicīgām sesijām.
 17. z / Darbības joma - Apmaksāta utilīta ar 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai izveidotu savienojumu ar Unix un IBM AS / 400 no Windows, Chromebook vai tīmekļa pārlūkprogrammām..
 18. Sv - Bezmaksas PuTTY aizstājējs Linux, kas aizņem ļoti maz vietas diskā.
 19. WinSCP - Bezmaksas Windows drošas failu pārsūtīšanas utilīta, kas ietver ar SSH aizsargātu attālās piekļuves iespēju.
 20. SolarWinds Solar-PuTTY (BEZMAKSAS rīks) - SSH utilīta operētājsistēmai Windows, kas ietver aizsargātu termināla emulatoru, kā arī SCP un SFTP.
 21. Konsole - Bezmaksas atvērtā koda utilīta operētājsistēmai Windows, kas ietver CMD, PowerShell, Cygwin un PuTTY.
 22. PromptPal - Apmaksāts nešifrēts termināla emulators operētājsistēmai Windows ar 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu.
 23. Rxvt-unicode - Mazs bezmaksas termināļa emulators Linux, kas neietver šifrēšanu vai jebkuru failu pārsūtīšanas utilītu.
 24. ConEmu - Bezmaksas, nešifrēts termināla emulators ar Windows, kuram ir interfeiss ar cilni, lai pārvaldītu vairākus vienlaicīgus savienojumus.
 25. OpenSSH - Atklāta pirmkoda šifrēts termināla emulators ar SCP un SFTP, paredzēts Windows, Mac OS, Linux un iOS.
 26. Hiper - Bezmaksas atvērtā koda paplašināms termināla emulators operētājsistēmai Windows, Mac OS un Linux.
 27. Guake terminālis - Bezmaksas atvērtā koda emulators Gnome operētājsistēmā Linux ar interfeisu ar cilni, kas paredzēta vairākiem savienojumiem.
 28. Karaliskais TS - Apmaksāts emulators operētājsistēmai Windows, Mac OS, Android un iOS ar bezmaksas izmēģinājuma versiju; terminālu sesijas un SFTP failu pārsūtīšana ir aizsargāta ar SSH.
 29. SulaSSH - Bezmaksas emulators Android, ko aizsargā SSH un 256 bitu atslēgas AES šifrēšana.
 30. Termius - SSH aizsargāts termināla emulators un SFTP sistēma operētājsistēmai Windows, Linux, iOS un Android ar bezmaksas un maksas versijām.

Šajā tabulā parādīta operētājsistēmas saderība ar katru no piedāvātajām PuTTY alternatīvām SSH klientiem:

RīksWindowsMac OSLinuxAndroidiOS
KiTTY
MobaXterm
mRemoteNG
Bitvise SSH klients
Xshell 6
SuperPuTTY
PuttyTray
minty
cmder
ZOC
FireCMD
ExtraPutty
SmarTTY
Termināļi
WinSSHTerm
iTerm2
z / Darbības joma
st
WinSCP
Saules-PuTTY
Konsole
PromptPal
rxvt-unicode
ConEmu
OpenSSH
Hiper
Guake terminālis
Karaliskais TS
SulaSSH
Termius

Labākās PuTTY alternatīvas SSH klientiem

Šeit ir sīkāka informācija par mūsu sarakstu PuTTY alternatīvas SSH klientiem. Daži no kritērijiem, kurus mēs ņēmām vērā, pasūtot šo sarakstu, ir uzticamība, lietošanas ērtums, uzstādīšanas vienkāršība un atbalsta un dokumentācijas dziļums, kā rīks tiek uzturēts mūsdienīgs un tā izmantošanas popularitāte.

1. KiTTY

KiTTY

KiTTY ir PuTTY dakša. Tas nozīmē, ka PuTTY pirms kāda laika tika kopēts un mainīts, lai izstrādātu šo atsevišķo utilītu. Kopš šīs kopijas uzņemšanas sākotnējā programma ir pārskatīta un atjaunināta. KiTTY tiek periodiski atjaunināts, tāpēc šis rīks ir pakāpeniski atšķīries no sākotnējā PuTTY funkcionalitātes. KiTTY ir pieejams tikai operētājsistēmai Windows, un to var brīvi izmantot. Lai arī saskarne darbojas tikai operētājsistēmā Windows, jūs varat pieteikties attālos datoros, kas darbojas Windows, Linux, Unix, un Mac OS.

Varat izveidot skriptus, lai automātiski pieteiktos un izpildītu komandas attālā datora komandrindā. Saskarne spēj attēlot vairākas vienlaicīgas sesijas.

KiTTY interfeiss ietver divus SCP implementācijas. Šie ir pscp un WinSCP. Rīks ietver arī tērzēšanas sistēmu un teksta redaktoru.

2. MobaXterm

MobaXterm

MobaXterm mājas lietošanai ir bez maksas, un uzņēmumiem ir arī maksas versija. Šis rīks darbojas Windows, bet tas atbalsta dažus Unix / Linux komandu valoda. Saskarne pārvalda pieteikšanos attālos datoros, kā arī integrē failu pārsūtīšanas sistēmu. Jūs varat atvērt vairākas SSH sesijas, kurām katrai var piekļūt, izmantojot interfeisa cilnes. Bezmaksas versija ļaus veikt ne vairāk kā 12 vienlaicīgas sesijas, bet maksas versijai nav sesiju ierobežojuma.

Failu pārsūtīšana tiek veikta, izmantojot SFTP protokols un termināļa sesija izmanto X servera sistēmu. Rīku var paplašināt ar spraudņiem, kas ļauj izveidot savienojumu ar citiem protokoliem, piemēram, tunelēšana ar HTTPS un jūs varat arī pievienot SSL.

3. mRemoteNG

mRemoteNG

mRemoteNG rīks ir bezmaksas un kods ir pieejams lejupielādei, jo tas ir atvērtā koda projekts. Šī programma ir oriģināla dakša mRemote sistēma. Nosaukums mRemote apzīmē “multi-remote” sesijas. Tātad, tas jums saka, ka ar šo rīku ir iespējams izveidot vairākas attālo terminālu sesijas. Tāpat kā daudziem citiem rīkiem šajā sarakstā, vairākām sesijām var piekļūt, izmantojot interfeisu ar cilni.

Rīks darbojas Windows un tas ietver virkni sakaru sistēmu. Daži no tiem nav droši, un tos nevajadzētu izmantot, lai piekļūtu attāliem datoriem internetā. Šo nedrošo sistēmu piemēri ir LAP un rlogin. Tomēr jūs varat izmantot SSH ar šo saskarni un HTTPS. Diemžēl, mRemoteNG neietver drošu failu pārsūtīšanas utilītu, tomēr tā labi darbojas kā bezmaksas SSH klients.

4. Bitvise SSH klients

Bitvise SSH klients

Bitvise SSH klients ir brīvi izmantot un darbojas Windows. Rīks ietver gan termināļa funkciju, gan failu pārsūtīšanas sistēmu. Termināļa emulators izmanto xterm, vt100, un bvterm protokoli. Failu pārsūtīšanas utilīta izmanto SFTP drošas metodes. Gan termināļa emulators, gan failu pārsūtīšanas iespēja ir aizsargāta ar SSH autentifikācijas un šifrēšanas sistēmas.

Savienojumus var tunelēt, izmantojot starpniekserveri, un, lai uzlabotu drošību, jūs varat pievienot arī ekstras RSA vai DSA šifrēšana. Ostas ekspedīcija ir iespējams arī ar klienta interfeisa iestatījumiem. Komandrindas versija nodrošina arī dinamisku portu pāradresāciju un FTP tiltu. Kopumā tas ir ļoti ērts Windows SSH klients.

5. Xshell 6

Xshell

Xshell ir bezmaksas lietošanai mājās, un uzņēmumiem ir pieejama maksas versija. Šis rīks darbojas Windows, bet ar to var sazināties Linux un Unix serveriem. Drošības opcijas ļauj jums izvēlēties starp SSH1 un SSH2. Ir arī rlogin opcija. Tomēr tas neietver šifrēšanu, tāpēc jums labāk būtu pieturēties pie SSH sesijas opcijām. Rīks var jums dot terminālu attālajiem datoriem, un tas bieži vien apmeklēto serveru gadījumā glabās jūsu akreditācijas datus šifrētā formātā. Izmantojot cilnes, kas tiek parādītas interfeisa termināla loga augšdaļā, varat atvērt vairākus savienojumus un pārslēgties starp tiem.

Iebūvētā failu pārsūtīšanas funkcija Xshell izmanto SFTP sistēma, kas ir droša.

6. SuperPuTTY

Supermaksa

SuperPuTTY ir ļoti tuvu oriģinālam PuTTY oriģinālam. Faktiski tā ir PuTTY saskarnes nomaiņa, un tai ir nepieciešama sākotnējās programmas uzstādīšana un darbība. Tā ir entuziastu rakstīta utilīta, kas darbojas Windows un to var brīvi izmantot.

SuperPuTTY saskarne ļauj veikt vairākas sesijas, katram savienojumam darbojoties cilnes cilnē. Termināla protokoli, kurus piedāvā programma, ir SSH, Telnet, rlogin, un RAW. SSH opcija ir labāka izvēle, jo tā ietver lietotāja autentifikāciju un šifrēšanu. Drošas failu pārsūtīšanas funkcijas seko SCP un SFTP metodes.

7. PuTTYTray

PuTTYTray

PuTTYTray ir atvērtā koda projekts ar kodu, kas pieejams lejupielādei GitHub vietnē. Programma darbojas operētājsistēmā Windows, un to var brīvi izmantot. Šis rīks ļoti cieši atdarina oriģinālu PuTTY ar dažām pievienotajām ekstrām. Jūs varat iestatīt, lai programma darbotos sistēmas startēšanas laikā, un, ja tā netiek lietota, tā tiks samazināta līdz sistēmas teknei. Jūs varat izvēlēties izmantot drošo SSH sistēma vai neaizsargāts rlogin.  PuTTYTray neietver failu pārsūtīšanas funkciju.

8. minty

Mintty

Mintty ir saderīgs ar xterm termināla emulators Windows. Programmu var brīvi izmantot, un, ja plānojat pielāgot programmatūru savam dizainam, varat arī piekļūt avota kodam. Programma ir viegla un izvairās no jebkādu reģistra ierakstu veikšanas, saglabājot tās konfigurāciju failā. Mintty tika izstrādāts no PuTTY 0,60. Šajā rīkā nav failu pārsūtīšanas sistēmas.

9. cmder

cmder

Cmder ir tieša termināļa emulators Windows. Programma darbojas Windows un tā ir kombinācija ConEmu termināla emulācija programma ar Unix līdzīgi skriptu valoda, kas darbojas Windows. Termināla emulatoram nav šifrēšanas, tāpēc tas būtu piemērots tikai savienojumiem privātajos tīklos. Rīkam trūkst arī failu pārsūtīšanas sistēmas.

10. ZOC

ZOC

ZOC ir termināļa emulators Windows un Mac OS. Programmatūru var brīvi izmantot, un, kaut arī to nevar palaist Linux, to var izveidot savienojumu ar datoriem, kuros darbojas šī operētājsistēma. Sistēmā ir iekļauta jaudīga skriptu valoda, kas var palīdzēt automatizēt procesus, piemēram, informācijas apkopošanu attālinātās sistēmās. Termināļa emulatoru var iestatīt tā, lai tas izmantotu xterm, VT220, Wyse, QNX, TN3270, vai TN5250 standartiem. Saskarne ļauj vienlaikus atvērt vairākas sesijas.

Savienojumu drošību nodrošina SSH. Neaizsargātas savienojuma metodes, piemēram, rlogin ir pieejami arī privātiem tīkliem. ZOC piedāvā plašu failu pārsūtīšanas standartu klāstu, ieskaitot Kermīts, Xmodem, Ymodem, un Zmodem. Tomēr iespēja, kas jums, iespējams, jāizvēlas failu pārsūtīšanai internetā, ir ZOC SCP ieviešana. Diemžēl ZOC nav bezmaksas. Programmatūru izplata uzņēmums Eiropā un cits ASV, tāpēc jūs varat izvēlēties maksāt eiro vai ASV dolāros.

11. FireCMD

FireCMD

FireCMD ir vēl viena apmaksāta alternatīva PuTTY. Šis rīks ir Brainsoft produkts, un jūs to varat iegūt bez maksas. Bezmaksas izmēģinājuma periods ilgst desmit palaišanas. Tātad, ja jūs ilgstoši uzturēsit programmu atvērtu, pēc iespējas labāk izmantosit bezmaksas piedāvājumu.

FireCMD ir īsais rīka nosaukums, kas ir Ugunsdzēsības komanda. Šis rīks ļauj vienlaicīgi atvērt terminālu sesijas lapās ar cilnēm. Tajā ir arī teksta redaktors. Rīkā nav failu pārsūtīšanas iespēju, taču jūs varat kopēt un ielīmēt, izmantojot saskarni.

FireCMD atceras jūsu iepriekšējo sesiju, kad izveidojāties savienojumu ar serveri, un pāriet uz direktoriju, kurā atradāties, kad šajā datorā aizvērāt pēdējo sesiju. Tajā tiek saglabāta arī komandu vēsture no pēdējās sesijas.

12. ExtraPutty

ExtraPuTTY

ExtraPuTTY ir dakša PuTTY versija 0.67. Tas tikai darbojas Windows, bet tas ir bez maksas. Saskarne integrējas 4096 bitu atslēgas RSA šifrēšana. Tas ir ļoti spēcīgi, jo garāki taustiņi apgrūtina šifra uzlaušanu, un 4096 bitu atslēga ir ļoti gara.

Interfeiss ietver skriptu valodu, ko sauc par lua 5.3. Lai paātrinātu darbu ar rīku, varat arī izveidot īsinājumtaustiņus un automātiskos pieteikšanās skriptus. Termināļa emulatoru var palaist gar Xmodem, Ymodem, un Zmodem standarti un failu pārsūtīšanas iespējas ietver SCP un SFTP kā arī FTP.

13. SmarTTY

SmarTTY

SmarTTY ir bezmaksas un darbojas Windows. Šis SSH bāzes termināla emulatorā ietilpst arī drošs SCP failu pārsūtīšanas sistēma. Daudz PuTTY alternatīvas izmanto cilnes, lai vienā interfeisa panelī varētu piekļūt vairākām sesijām. Tomēr, SmarTTY ir neparasts dizains. Šī rīka dizaineri nevis izvietoja cilnes gar displeja paneļa augšdaļu, bet cilnes vietu izvietoja ekrāna kreisajā pusē un apakšējā malā. Indeksa panelis pa kreisi no galvenā termināla ekrāna parāda datora direktoriju struktūru pašreiz parādītajā sesijā. Šis direktoriju pārlūks ir atsaucīgs, tāpēc varat pārvietoties pa failu krātuvi, noklikšķinot uz direktoriju ikonām.

SCP ir droša failu pārsūtīšanas sistēma, taču tai nav daudz funkciju - tikai vienkārša kopija uz darbību vai kopija no darbības. SmarTTY pievieno lietojamību SCP dodot iespēju vienlaikus pārvietot veselus direktorijus. Pāris citas noderīgas šī rīka funkcijas ir iegultas failu redaktors un heksadecimāls termināļa tips, lai pārraudzītu portu trafiku..

14. Termināļi

Termināļi

Termināļi ir bezmaksas, atvērtā koda PuTTY aizstājējs, kas darbojas Windows. Šī termināla emulatora drošību nodrošina SSH. Tas ir lielisks veids, kā ar SSH sesijas palīdzību iegūt pilnīgu drošu apvalku. Saskarne ļauj parādīt vairākus vienlaicīgus savienojumus, izmantojot izkārtojumu ar cilnēm. Jūs varat izvēlēties parādīt pašreizējo atvērto logu pilnekrāna režīmā, lai liktos, it kā jūs tiešām strādātu tieši attālajā datorā. Citas termināļa funkcijas ietver savienojuma žurnālu, ekrāna koplietošanu un ekrāna uztveršanas rīku, ko visi aizsargā ar attālo SSH.

Konsolei ir integrēti tīkla analīzes rīki, kas ietver Ping un Tracerts. Tur ir arī DNS vaicājumu funkcijas, ostas skeneris un Wake-on-LAN iespējas.

15. WinSSHTerm

WinSSHTerm

WinSSHTerm, kā norāda nosaukums, ir a Windows SSH klients un ir pieejams divās versijās: bezmaksas un maksas. Termināļa emulators ir aizsargāts ar SSH. Ekrānā var būt daudz sesiju, pateicoties cilnēm displeja logā, un cilni var atvērt arī jaunā logā. Rīks ir aizsargāts ar paroli, taču rīka ekrāna skatus varat dalīties ar citiem. Drošu failu pārsūtīšanas utilītu piegādā uzņēmums WinSCP (Skatīt zemāk). SCP sesija tiek atvērta savienojumā pašreizējā atvērtā cilnē, kas nozīmē, ka jums nav atkārtoti jāpiesakās failu pārsūtīšanas utilītā.

Lietotājiem patīk šī rīka īsinājumtaustiņi un tas, ka izpildāmo var palaist no USB atmiņas kartes.

16. iTerm2

iTerm2

iTerm2 sistēma ir pieejama Mac. Konkrēti, programma var darboties Mac OS 10.10 un augstāka. Šajā saskarnē tiek parādītas dažādas termināļu sesijas, izmantojot dalītā ekrāna metodi, ļaujot sesijas sakārtot blakus. Lai mazinātu neskaidrības, aktīvais panelis tiek parādīts pilnā izšķirtspējā, bet pārējie ir pelēcīgi. Varat iestatīt īsinājumtaustiņus, lai ātri pārvietotos pa rīka funkcijām.

Pašreizējo sesijas tekstu var meklēt, izmantojot meklēšanas teksta lauku, kas ir iestrādāts sesijas loga augšējā rāmī. Emulators arī atceras iepriekšējās sesijā izdotās komandas un, uzrakstot jaunu komandu, piedāvā uznirstošo logu ar automātiskās pabeigšanas ieteikumiem. Ierakstīšanas funkcija ļauj jums skatīties visu sesijā notikušo atkārtojumu. Interfeiss satur paroļu pārvaldnieku, lai droši saglabātu akreditācijas datus visiem datoriem, kuros regulāri pieslēdzaties no attāluma. Rīks neietver failu pārsūtīšanas utilītu.

17. z / Darbības joma

zScope

z / Darbības joma termināla emulators ir rakstīts, lai darbotos Windows, ChromeBook, un tīmekļa pārlūkprogrammas. Rīks specializējas savienojumos ar Unix un IBM AS / 400. Šī utilīta nav bezmaksas, taču to varat iegūt 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā. Savienojumus aizsargā SSL / TLS drošība. Ir pieci dažādi izdevumi z / Darbības joma un tikai trīs no tiem integrējas SSH.

Visās versijās tiek izmantots izkārtojums ar cilnēm, lai vienā logā varētu skatīt vairākas vienlaicīgas sesijas. Tikai vietnes Web versija z / Darbības joma ietver failu pārsūtīšanas funkciju. Klasiskās versijas lietotāji var maksāt papildus, lai pievienotu failu pārsūtīšanas iespējas. Tomēr pieejamā lietderība ir FTP, kas nav drošs.

18. st

st

Izstrādātāji st kuru mērķis bija radīt savu termināļa emulatora kodu, nevis paļauties uz tradicionālajiem termināla protokoliem, piemēram, xterm. Viņu motivācija šim darbam ir tāda, ka viņi uzskata, ka parastās termināļu emulācijas sistēmas ir pārāk izstrādātas un neefektīvas. Pieņēmums ir tāds st’s saspringts un efektīvs kods jūsu CPU un atmiņu patērēs daudz mazāk nekā plašāk izplatīti skavu emulatori.

Šis ir atvērtā koda projekts un PuTTY aizstājēju var brīvi izmantot. Bija rakstīts, lai darbotos Linux. Komplektācijā nav nevienas failu pārsūtīšanas iespējas st.

19. WinSCP

WinSCP

WinSCP ir failu pārsūtīšanas utilīta, kas paredzēta Windows. Lietderību var brīvi izmantot, un līdz šim tā ir lejupielādēta vairāk nekā 113 miljonus reižu. SCP, kas ir protokols, uz kura balstās rīks, neietver iespējas izdot komandas attālajā datorā, tāpēc jūs domājat, ka tas nebūtu ļoti labs pamats PuTTY nomaiņa.

Šis ir ļoti populārs rīks, kas piedāvā ne tikai SCP. Rīks ietver arī FTP, SFTP, un WebDAV implementācijas. Par laimi, par šo pārskatu PuTTY aizstājēji, rīks ietver attālo komandu iespēju. Tas ir SSH aizsargāts attālās piekļuves sistēma.

20. SolarWinds Solar-PuTTY (BEZMAKSAS rīks)

Saules-PuTTY

SolarWinds ir viens no pasaules vadošajiem tīkla programmatūras piegādātājiem. Uzņēmums izceļas ar infrastruktūras uzraudzības rīku ražošanu. Uzņēmums nokļuva tirgus augšgalā, nodrošinot ļoti augstas kvalitātes instrumentus. Jūs varētu gaidīt, ka maksāsit lielāko dolāru par šāda līmeņa programmatūru. Tomēr dažreiz lietotāju kopienai paveicas un SolarWinds nolemj izlaist ļoti noderīgu rīku bez maksas. Tas attiecas uz Saules-PuTTY lietderība.

Šī drošā termināļa programma darbojas Windows vidē un integrē SSH drošību. Tāpat kā oriģinālā PuTTY, varat izmantot šo rīku, lai attālināti pieteiktos datorā. Varat to izmantot arī failu pārsūtīšanai. Saules-PuTTY integrējas SCP un SFTP drošai failu pārsūtīšanai, un tai ir arī klasikas ieviešana Telnet sistēma.

Programmas failu var lejupielādēt no SolarWinds vietne. Tas nav uzstādītājs, bet pats rīks. Jums vienkārši jānoklikšķina uz faila, lai atvērtu lietojumprogrammu.

Vienlaicīgi ar rīku var atvērt vairākas termināļa sesijas. Katrā sesijā saskarnē tiek atvērta jauna cilne. Saskarne saglabās jūsu akreditācijas datus serveriem, kuros regulāri piesakāties un automātiski pierakstās. Saskarne dod jums iespēju katras sesijas laikā kodēt krāsu, lai jūs varētu tās atšķirt. Tas var arī atjaunot saiti un vēlreiz pieteikties jūs, ja savienojums tiek pārtraukts.

SolarWinds Solar-PuTTYDownload 100% BEZMAKSAS rīks

Vairāk PuTTY aizstājēju

Ir daudzas programmas, kas darbosies kā termināla emulatori, un visizplatītākā drošības metode, kas pastāv attālas piekļuves aizsardzībai, ir SSH. Šeit ir vēl desmit termināla emulatori, kurus jūs varētu pārbaudīt.

21. Konsole

Konsole ir bezmaksas, atvērts avots un paredzēts Windows. Tas skrien CMD, PowerShell, Cigvins, un PuTTY, bet nav failu pārsūtīšanas utilītas.

22. PromptPal

Promptpal ir rakstīts Windows, un tas nav bezmaksas, taču tam ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Tam nav šifrēšanas un failu pārsūtīšanas utilītas.

23. rxvt-unicode

Rxvt-unicode ir bezmaksas, viegls emulators Linux. Tam nav šifrēšanas un failu pārsūtīšanas utilītas.

24. KonEmu

ConEmu ir bezmaksas termināla emulators Windows. Tam ir tabulēts interfeiss vairākiem vienlaicīgiem savienojumiem, taču tajā nav šifrēšanas vai failu pārsūtīšanas iespēju.

25. OpenSSH

OpenSSH ir plaši izmantots atvērtā koda bezmaksas emulators Windows, Mac OS, Linux, un iOS. To aizsargā SSH un iekļauj SCP un SFTP failu pārsūtīšanai.

26. Hiper

Hiper ir bezmaksas atvērtā koda emulators, kas paredzēts Windows, Mac OS, un Linux. To var paplašināt ar papildinājumiem, taču tam nav šifrēšanas vai failu pārsūtīšanas iespēju.

27. Guake termināls

Guake terminālis ir bezmaksas atvērtā koda emulators Rūķis ieslēgts Linux.  Tam ir tabulēts interfeiss vairākiem savienojumiem, taču tam nav šifrēšanas vai failu pārsūtīšanas iespēju.

28. Karaliskais TS

Karaliskais TS ir maksas emulators ar bezmaksas izmēģinājumu. Tas darbojas tālāk Windows, Mac OS, Android, un iOS. Tam ir konsole ar cilni, kas paredzēta vairākām sesijām, un tai ir SSH aizsardzība un SFTP failu pārsūtīšanai.

29. JuiceSSH

SulaSSH ir bezmaksas emulators Android. To aizsargā SSH un AES šifrēšana ar 256 bitu atslēgu, taču tai nav failu pārsūtīšanas iespēju.

30. Termius

Termius ir bezmaksas un apmaksāts termināla emulators Windows, Linux, iOS, un Android. Tam ir SSH aizsardzība un SFTP failu pārsūtīšanai ir pieejama apmaksātajā versijā.

Termināla emulatora izvēle

Termināla emulatoru tirgus ir ļoti labi piegādāts. Kā jūs varat redzēt no mūsu saraksta, PuTTY alternatīvu kategorija operētājsistēmai Windows ir pārsniegta. Lai gan šis iespēju saraksts šķiet ļoti garš, patiesībā ir daudz vairāk. Neuztraucieties par to, vai būs SSH serveris, mēģinot izveidot attālo SSH sesiju, jo gandrīz katrai operētājsistēmai ir SSH iespējas.

Atcerieties, ka, ja jūs veidojat savienojumu internetā, jums vajadzētu izvēlēties tikai termināla emulatoru, kas ir aizsargāts ar šifrēšanu. Tas pats padoms attiecas arī uz failu pārsūtīšanu internetā - nepaļaujieties uz FTP, izmantot SCP vai SFTP.

Jums noteikti nav jāturas pie PuTTY tikai tāpēc, ka esat pie tā pieradis. Tur ir daudz labāku sistēmu, un vairums no tām ir bezmaksas. Gandrīz visas maksas iespējas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus. Tātad izpētiet šīs alternatīvas PuTTY un jūs atradīsit attālinātas piekļuves sistēmu, kas pārspēj PuTTY un uzvar jūsu apbrīnu.

Vai jums ir iecienītākais termināla emulators? Vai esat apņēmies pieturēties? PuTTY? Atstājiet ziņojumu Komentāri un dalieties pieredzē.

Skatīt arī:
SFTP komandu lapa
SolarWinds SFTP / SCP Server pārskats
20 labākie bezmaksas SFTP un FTPS serveri operētājsistēmai Windows un Linux
Powershell apkrāpšanas lapa

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map