8 labākie paroļu pārvaldītāji uzņēmumiem un tīkliem

8 labākie paroļu pārvaldītāji uzņēmumiem un tīkliem


Paroļu pārvaldības rīki ievērojami samazinās laiku, kas jūsu IT atbalsta personālam jāpavada, palīdzot lietotājiem. Paroļu pārvaldības sistēmām jāspēj ieviest uzņēmuma politikas attiecībā uz paroles stiprumu un rotāciju. Sistēmai jāspēj arī informēt lietotājus par piemērotiem paroles formātiem, ģenerēt ieteiktās paroles, automātiskās aizpildīšanas paroles laukus un, ja iespējams, nodrošināt daudzfaktoru autentifikāciju..

Ja jums pietrūkst laika, lai izlasītu visu ziņu, šeit ir mūsu labāko tīkla paroli pārziņu saraksts:

  1. SolarWinds Passportal (GET DEMO) Paroļu pārvaldnieks un dokumentu pārvaldnieks, kas paredzēts pārvaldītajiem pakalpojumu sniedzējiem.
  2. ITBoost Tiešsaistes paroli pārvaldnieks MSP ar pavaddokumentu pārvaldības sistēmu.
  3. IT līme Uz mākoņiem balstīta paroļu pārvaldības sistēma un dokumentu pārvaldnieks ar citiem sistēmas pārvaldības rīkiem.
  4. Hipervaults Šis paroļu pārvaldnieks, kas piemērots IT departamentiem vai MSP. Piegādāts no mākoņa.
  5. Dašlāna bizness Mākoņu piekļuves paroļu pārvaldnieks ar Windows, MacOS, iOS un Android lietotnēm.
  6. Passbolt Šī paroļu pārvaldnieka lokālo vai mākoņa versiju izvēle, kas integrēta ar AD un LDAP.
  7. LastPass komandas Tiešsaistes paroli pārvaldnieks, kas ietver uz mākoņiem balstītu paroli glabātuvi.
  8. ManageEngine Password Manager Pro Visaptveroša lokālo paroļu pārvaldība.

Tā kā datu aizsardzības standarti kļūst arvien nozīmīgāki, uzņēmumiem jāspēj pierādīt atbilstību. Šo standartu ieviešana bieži ir nepieciešama, lai uzvarētu klientus, un ievērojot stingru piekļuves drošību, tas arī aizsargās uzņēmumu no tiesvedības pret datu zaudēšanu.

Paroļu pārvaldnieki automatizē daudzus uzdevumus, kas jāveic jūsu IT atbalsta komandai, lai tīkls, aprīkojums, dati un lietojumprogrammas būtu pieejami pareizajiem cilvēkiem. Visaptverošajā paroļu pārvaldniekā ietilpst pašapkalpošanās portāls, tas samazina stresu, kas lietotājiem var izraisīt nepareizu paroļu ievadīšanu, kā arī ļauj viņiem atiestatīt paroles, ja tās aizmirst.

Pareizi pārvaldītas paroļu sistēmas mazinās jūsu uzņēmuma datu risku un pazeminās lietotāju atbalsta izmaksas.

Labākie tīkla paroli pārvaldnieki

Tirgū ir daudz paroļu pārvaldības sistēmu, un, ja jūsu pienākums ir iegādāties jaunu programmatūru savam uzņēmumam, jūs pavadīsit daudz laika tirgus izpētei un katras iespējas izpētei..

Šajā pārskatā jūs lasīsit par labākajiem paroļu pārvaldītājiem uzņēmumiem un to tīkliem. Piedāvātais īsais saraksts samazinās laiku, kas jums jāpavada pētījumos, izceļot labāko šodien pieejamo paroļu pārvaldnieku.

Plašāku informāciju par katru no šīm iespējām varat lasīt nākamajās sadaļās.

1. SolarWinds Passportal (GET DEMO)

Pases paroļu ekrāns

SolarWinds Passportal ir mākonis balstīts pakalpojums kas ietver paroļu pārvaldnieku un drošu dokumentu pārvaldnieku. Varētu šķist, ka tā ir neparasta pakalpojumu kombinācija. Tomēr abiem šīs paketes virzieniem nepieciešama droša glabāšana, tāpēc starp tiem ir diezgan daudz kopības punktu.

Šis pakalpojumu komplekts tiek piedāvāts pārvaldīti pakalpojumu sniedzēji (MSP), bet tas tikpat viegli var darboties IT departamentos. Pakalpojuma piedāvāšanas JTP koncepcija ir tāda, ka šie uzņēmumi pēc tam var pārdot pārvaldītos kontu pakalpojumus klientu uzņēmumiem. Par pakalpojumiem tiek iekasēta maksa par abonēšanu.

Paroļu pārvaldnieks var darboties kā biznesa piekļuves tiesību pārvaldības sistēmu saraksta priekšmets, ieskaitot Active Directory, Office 365, Debeszils serveri un LDAP implementācijas.

Passportal spēja saskarni ar piekļuves tiesību sistēmām ļauj sistēmas administratoriem centralizēt visus ar paroli saistītos uzdevumus vienā saskarnē. Passportal veiktās izmaiņas automātiski tiek ieviestas piekļuves tiesību sistēmās, kas aizsargā uzņēmumu izmantoto tīklu, ierīces, serverus un lietojumprogrammas. Tiek izsaukta papildu utilīta, kuru var pievienot Passportal Pases mirgošana. Šī pašapkalpošanās funkcija, kas lietotājiem ļauj mainīt savas paroles. Šī lietderība ievērojami samazina zvanu skaitu, kas palīdzības dienestam jāveic uz lauka.

Passportal ir iekļauta arī automātiskās atklāšanas funkcija, kas identificē ar paroli aizsargātas programmas kas jāiekļauj paroļu pārvaldniekā. Rīks var piespiest paroles pagriešanu un tas ietver paroļu ģenerators lai izveidotu sarežģītas, nesalaužamas paroles. Šīs paroles tiek glabātas šifrēta paroles glabātuve un lietojumprogrammas, kurām lietotāji mēģina piekļūt, var iestatīt, lai tās automātiski aizpildītu nenoņemamās paroles. Audita taka izseko piekļuvei paroļu pārvaldniekam, un tiek reģistrēta visa pieeja aizsargātajām lietojumprogrammām. Jūs varat pieprasīt demonstrāciju aizpildot savu informāciju savā vietnē.

SolarWinds PassportalGet demonstrācija

2. ITBoost

ITBoost informācijas panelis

ITBoost ir arī a mākonis balstīts pakalpojums kas tiek pārdots MSP. Nav iemesla, kāpēc iekšējie IT departamenti arī neizmanto šo sistēmu, lai pārvaldītu savas korporatīvās paroles. Šis bizness ir daļa no ConnectWise, kas ir IT infrastruktūras pārvaldības sistēmu nodrošinātājs un arī ražo vairākas programmatūras platformas JTP. Šī paroļu pārvaldības sistēma ir komplektā ar dokumentu pārvaldnieku un konfigurācijas pārvaldnieku.

Paroļu pārvaldnieks ļauj administratoram izveidot un atsaukt lietotāju kontus tīklā un visā uzņēmumā. Tas arī ļauj sistēmas pārvaldniekam atiestatīt paroles. Pakalpojumā ietilpst paroļu glabātuve un tiek reģistrēti visi piekļuves mēģinājumi audita un drošības nolūkos.

Ar paroļu pārvaldnieku saistītās dokumentu pārvaldības sistēmas galvenais mērķis ir. Izveidošana un pārvaldība zināšanu bāzes. Pakalpojums ietver glabāšanas vietu, un mākoņa diskos ir iespējams saglabāt visu veidu failus.

ITBoost integrējas ar ConnectWise sistēmas pārvaldības pakalpojumiem: ConnectWise vadība, ConnectWise automatizējiet, un ConnectWise Pārvaldīt. Tas ir arī integrējams ar MSP RMM un PSA programmatūru, ko ražo citi pakalpojumu sniedzēji, ieskaitot Pulseway, SolarWinds, Atera un Kaseya.

ITBoost pakalpojumi ir pieejami trīs izdevumos: Pamata, Plus, un Piemaksa. Paroļu pārvaldnieks un piekļuves revīzijas funkcijas ir iekļautas visos izdevumos. ITBoost ir pieejams 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā.

3. IT līme

ITGlue

IT līme ir ļoti līdzīgs gan ITBoost, gan Passportal. Tas arī apvieno paroļu un dokumentu pārvaldību un paroļu pārvaldību vienā mākoņa bāzes paketē. IT līmi tirgo kā pakalpojums JTP bet to varētu izmantot arī IT departamenti iekšējo paroļu pārvaldībai. Šis tiešsaistes pakalpojums ir sadalīts Kasija, kas ražo sistēmas uzraudzības programmatūru, ieskaitot RMM un PSA programmatūru MSP.

Šis paroļu pārvaldnieks var saskarni un sinhronizēt ar Active Directory, kas padara to par lielisku rīku tiem administratoriem, kuriem AD struktūra ir neskaidra un vietējā saskarne nelietderīga. Rīks ietver piekļuves izsekošana un tur ir droša paroļu glabātuve glabājas uz mākoņa. Vēl viena lieliska īpašība ir rīka spēja identificēt riska kontus un brīdināt administratoru tos slēgt.

Papildinājums pamata IT līmes abonementam ir sistēma, kurai var tieši piekļūt MSP klienti, kuri labprātāk pārvalda savas paroles uzņēmumā. To sauc MyGlue un IT departamenti to var izvietot kā atsevišķu paketi, nevis IT Līme.

Maksa par IT līmi tiek iekasēta pēc abonēšanas principa vienam lietotājam mēnesī. Ir trīs pakalpojuma izdevumi: Pamata, Bizness, un Uzņēmējdarbība. Paroles pārvaldība ir iekļauta visās tajās.

4. Hipervaults

Hipervaults

Hypervault ir a mākonis balstīts pakalpojums. Rīks pārrauga piekļuves tiesības tīkliem, ierīcēm, galapunktiem, serveriem un lietojumprogrammām. Tas ir labs rīks gan IT departamentiem, gan JTP.

Paroļu pārvaldības sistēma spēj administrēt piekļuves tiesības jebkura lieluma komandām. Saistību starp lietotājiem un resursiem var kartēt hierarhijā, tāpat kā Active Directory. Ir arī iespējams iestatīt piekļuve grupai uz resursiem. Hypervault spēj rīkoties kā vienota front-end daudzām dažādajām piekļuves tiesību sistēmām, kuras jūs, iespējams, šobrīd darbojaties tīklā.

Hypervault paketē ietilpst veidņu bibliotēka. Šīs ir patiesas kartes starp Hypervault paroļu pārvaldības sistēmu un citu piekļuves tiesību sistēmu. Starpinot veidnes, daudzas nesaderīgas paroļu pārvaldības sistēmas var apvienot Hypervault pārvaldības konsolē. Visi konta izveidošana vai Hypervault veiktās izmaiņas automātiski tiek parādīti attiecīgajam piekļuves vietnei piekļuves tiesību pārvaldniekam. Visi ieraksti, kas iestatīti Hypervault, tiek glabāti droša mākonis mitināta paroles glabātuve. Visa saziņa starp Hypervault un klienta vietni ir šifrēta, tāpat kā pārlūka piekļuve sistēmas konsolei.

Hypervault paroli pārvaldnieks spēj uzlikt daudzfaktoru piekļuves sistēma par resursiem, kurus tas aizsargā. Piekļuvi pašai konsolei var aizsargāt arī ar divu faktoru autentifikāciju.

Hypervault sistēmas noderīga iezīme ir tā, ka to var marķēt ar baltu apzīmējumu, kas nozīmē, ka varat ievietot sava uzņēmuma vārdu un logotipu uz paneļa, visām citām saskarnēm un visiem sistēmas pārskatiem..

Tiek iekasēta Hypervault abonēšanas maksa vienam lietotājam mēnesī. Konti ar lielāku lietotāju skaitu saņem zemāku likmi vienam lietotājam. Ir arī atlaide 10 procentu apmērā kas pazemina cenu tiem uzņēmumiem, kas par pakalpojumu maksā katru gadu iepriekš. Hypervault sistēmu var pārbaudīt 7 dienu bezmaksas izmēģinājumā.

5. Dašlāna bizness

Dašlāna bizness

Dashlane Business ir mākoņu mitināta paroļu pārvaldības sistēma. Gan lietotāja saskarnei, gan pārvaldības konsolei var piekļūt, izmantojot lietotnes no dažādām operētājsistēmām. Šis Dashlane paroles aizsardzības pakalpojuma izdevums ir paredzēts komandu paroļu pārvaldībai.

Pakalpojuma Dashlane Business abonenti saņem paroles glabātuve un droša glabāšanas vieta, abi mitināti Dashlane serveros. Mākoņu skatuves telpa, kas ir iekļauta Dashlane plānā, ir segmentēta katram lietotājam, un ir iekļauta arī uzņēmuma mēroga krātuves telpa.

Citas pakalpojuma iespējas ietver paroļu ģenerators lai izveidotu spēcīgas paroles ar nejaušām rakstzīmēm. Šīs garās paroles nav atmiņā paliekošas, tāpēc Dašlāna lietotāja lietotne to arī darīs automātiski aizpildiet paroles laukus sistēmas galalietotājiem. Sistēmas administratori var arī izvēlēties uzlikt divu faktoru autentifikācija piekļuvei tīklam un citiem uzņēmuma resursiem. Dašlāna sistēma veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai veiksmīgi īstenotu šo politiku.

Dashlane Business uzrauga tīmekļa lapas un bloķē inficēto vai bīstamo lapu ielādi uzņēmuma darbinieku pārlūkprogrammās. Lietotņu un drošas pārlūka pārraudzības kombinācija padara piekļuvi uzņēmuma resursiem drošiem no daudzām dažādām ierīcēm. Lietotne Dashlane ir pieejama Windows, MacOS, iOS, un Android.

Par pakalpojumu ir jāmaksā vienam lietotājam mēnesī un ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versijā.

6. Passbolt

Passbolt

Passbolt ir pieejams gan uz vietas, gan kā mākoņa pakalpojums. Ir arī bezmaksas versija uz vietas esošās programmatūras versiju. Paroļu sistēma aptvers visus uzņēmuma resursus, ieskaitot tīklu, serverus, parametrus un lietojumprogrammas, kas uz tiem darbojas.

Passbolt administratora konsole ļauj izveidot lietotāju kontus privātpersonām un arī piekļuves paroles grupai.

Tiek saukta Passbolt bezmaksas versija Kopiena. Ir divas maksas versijas, sauktas Bizness un Uzņēmējdarbība. Par Passbolt izdevumiem, par kuriem jāmaksā, ir ievērojami vairāk funkciju nekā bezmaksas versijai. Piemēram, Business and Enterprise Passbolt var sinhronizēt ar Active Directory un LDAP sistēmas. Citi noderīgi rīki šajos divos plānos ir daudzfaktoru autentifikācija, piekļuves reģistrēšana un sistēmas audits.

Lokālo programmatūru instalē Debian un CentOS Linux. Sistēmu var darbināt arī operētājsistēmā Windows, izmantojot Docker virtualizāciju. Passbolt Cloud ir pieejams 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā.

7. LastPass komandas

LastPass komandas

LastPass komandas ir LastPass biznesa versija, kuras bāzes versija ir paredzēta personām. Pakalpojums ir piegādāts no mākoņa un koncentrējas uz administratora konsoli. Paroles sistēmas pārvaldības centrā ir vieta, kur sistēmas administrators izveido lietotāju kontus. Šos kontus var arī apturēt vai noņemt, un to paroles var atiestatīt.

Lietotāji ir spējīgi dalīties ar parolēm īpašiem failiem. Šiem failiem jābūt pastāvīgajiem droša glabāšanas vieta kas ir iekļauts LastPass Teams sistēmā. Glabāšanas zona tiek turēta drošā vietā ar šifrēšanu, tāpat kā visas pārraides starp LastPass serveri un tā klientu tīkliem.

Uzņēmumiem, kas abonē LastPass Teams pakalpojumu, nav jāuzstāda programmatūra uz vietas. Konsolei var piekļūt, izmantojot jebkuru interneta pārlūku. LastPass komandas ir pieejams 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā.

8. ManageEngine Password Manager Pro

ManageEngine Password Manager Pro

ManageEngine Password Manager Pro ir lokālā programmatūra, kas darbojas Windows un Linux serveriem. Sistēma neaprobežojas tikai ar paroļu uzraudzību resursdatorā. Tas arī administrēs paroles MacOS, Unix, Oracle, Sybase, MySQL, SQL Server, Juniper Networks un Cisco Systems ierīcēs. Sistēma pamanīs aizdomīgas konta darbības datu zudumu novēršanai.

Varat izmantot šo paroļu pārvaldnieku, lai iestatītu un administrētu paroles visos uzņēmuma resursos. Funkcijas ietver periodiska paroles atiestatīšana un paroles stiprināšanas nodrošināšana. To ir arī iespējams īstenot daudzfaktoru autentifikācija. Pārskatu sniegšanas funkcijas ietver revīzijas funkcijas, kas jāpierāda, ievērojot datu aizsardzības standartus, piemēram, PCI-DSS un HIPAA.

Sistēma ietver šifrētu paroļu glabātuvi. Tomēr atcerieties, ka šī ir lokālā sistēma. Uzņēmumam būs jāorganizē sava attālā krātuve uz dublēt paroļu datu bāzi droši plānot avārijas seku novēršanu. Par laimi, Password Manager Pro iekļauj velvju replikācijas un rezerves pakalpojumus, lai īstenotu šīs politikas.

Ir četras Password Manager Pro versijas: Bezmaksas, Standarta, Piemaksa, un Uzņēmējdarbība. Bezmaksas versija ir ierobežota ar desmit resursu apsardzi. Apmaksāto izdevumu cena ir atkarīga no administratoru skaita, kuri izmantos sistēmu. Paroles pārvaldnieka Pro Enterprise versija ir pieejama diviem administratoriem 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā.

Korporatīvā tīkla paroli pārvaldnieka atlasīšana

Paroļu pārvaldība ir svarīgs uzdevums, kuru nevajadzētu atstāt nejaušu manuālu procesu dēļ. Daudzi sistēmas administratori paļaujas uz izklājlapām, lai saglabātu informāciju par lietotāja kontu. Pat maziem uzņēmumiem šī stratēģija vienkārši nav pietiekami laba. Pirmkārt, jebkurš hakeris, kurš atklāj šo failu, izpētot tīklam pieslēgtos resursus, nekavējoties iegūt neierobežotu piekļuvi uz visiem uzņēmuma datiem. Ikviens, kurš var iekļūt finanšu pārvaldnieka kontā, nekavējoties saņems piekļuvi maksājuma autorizācijas funkcijām un var notīrīt uzņēmuma bankas kontu..

Lielāki uzņēmumi noteikti jāiegulda paroļu pārvaldības sistēmā. Pat tikai paroļu glabātuve būtu labs sākums. Šajā ieteicamo korporatīvo un tīkla paroli pārvaldnieku sarakstā iekļauto rīku funkcionalitāte atšķiras. Izskatot šo rīku aprakstus, jums jāidentificē viens, kas ietver visas jūsu uzņēmumam nepieciešamās funkcijas.

Izmantojiet bezmaksas izmēģinājumu iespējas, ko piedāvā daudzi no mūsu saraksta rīkiem. Tiklīdz jūs redzēsit šos rīkus darbībā, jums būs labāks priekšstats par to, kurš ir vislabākais jūsu uzņēmumam.

Attēls: Paroles maska ​​no Pixabay. Publiski pieejams.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 22 =