Kā atrisināt ECONNREFUSED – savienojumu noraidīja servera kļūda

Econnrefused - serveris atteicis savienojumu


Ja meklējat ātru labojumu “ECONNREFUSED - savienojumu atteicis serveris” FileZilla kļūdas ziņojumi, mēģiniet mainīt sava porta numuru no 21 (noklusējuma FTP ports) uz 22 (noklusējuma SFTP ports) vai otrādi, jo tas ir viens no biežākie labojumi. Ja tas nedarbojas vai ja jums ir interese uzzināt, kāpēc tas darbojas, turpiniet lasīt, jo šeit atradīsim šo labojumu un citus izplatītus risinājumus šai problēmai.

FileZilla Econnrefused savienojumu noraidīja servera kļūda

FileZilla ir populārs, bezmaksas un atvērts avots FTP, FTPS, un SFTP klients, ko izmanto, lai augšupielādētu un lejupielādētu failus. “ECONNREFUSED - savienojumu atteicis serveris” ir viena no biežākajām kļūdām, ar ko var saskarties FileZilla lietotāji. Jūs zināt, ka esat saņēmis šo kļūdu, kad pēc savienojuma mēģināšanas redzat kaut ko līdzīgu šim:

Statuss: Savienojuma izveide ar vietni: 21 ...
Statuss: savienojuma mēģinājums neizdevās "ECONNREFUSED - serveris noraidīja savienojumu".
Kļūda: Nevarēja izveidot savienojumu ar serveri
Statuss: atvienots no servera

Šī kļūda var rasties dažādu iemeslu dēļ, tāpēc labojums, kas darbojas vienai personai, var nedarboties citam. Zemāk mēs apskatīsim vairākus iespējamos šī ziņojuma cēloņus un veidus, kā tos novērst.

Jūs izmantojat nepareizu portu

Ja mēs izmantojam StackOverflow kā atsauce viens no visizplatītākajiem šīs problēmas risinājumiem. FTP un SFTP kalpo līdzīgiem mērķiem, taču tām ir dažas galvenās atšķirības. Divas galvenās atšķirības ir:

 • Pēc noklusējuma FTP NAV šifrēts un pēc noklusējuma izmanto portu 21, kamēr
 • SFTP tiek šifrēts pēc noklusējuma un pēc noklusējuma izmanto 22. portu.

Dažreiz, vienkārši mainot izmantoto portu, ECONNREFUSED ziņojumu var atrisināt. Biežāk ir tā, ka, pārejot no 21. porta uz 22., problēma tiek atrisināta, jo portu 21 bieži bloķē ISP un IT komandas. Tomēr, iespējams, ka jūsu problēma tiks atrisināta, pārejot no 22. porta uz 21. portu.

Lai mainītu porta numuru FileZilla, vienkārši ievadiet ciparu vērtību Osta: lauks, kā parādīts zemāk.

FileZilla mainīšanas osta

Nepārprotama un netieša FTPS

Ir vērts atzīmēt, ka tiešais FTPS bieži izmanto 21. portu, bet netiešais FTPS izmanto portu 990. Tiem, kuri jums nav pazīstami ar diviem FTPS veidiem, pārbaudiet šo FileZilla Wiki. Īsumā, skaidri izteikts FTPS ir modernāka versija un sākas ar standarta FTP savienojumu, savukārt netiešs FTPS klausās atsevišķā ostā un pieņem, ka savienojums ir šifrēts jau no paša sākuma.

Jums arī jāpatur prātā, ka ir iespējams, ka vietnes administrators ir mainījis vietnes noklusējuma portu, un jums būs jāizmanto nestandarta porta numurs. Lai pārliecinātos, vai tas tā ir, sazinieties ar vietnes administratoru (vai turpiniet lasīt, lai uzzinātu par dažiem portu skeneriem, kas varētu palīdzēt).

Kaut kas bloķē savienojumu

Kā mēs norādījām iepriekš minētajā risinājumā, dažreiz bloķēts ports var būt jūsu problēmas cēlonis. Jūs varat rīkoties šādi pārbaudiet, vai jūsu savienojums netiek bloķēts:

 • Pārliecinieties, ka jūsu ugunsmūri ļauj izejošo trafiku no datora, kurā darbojas FileZilla klients, uz faila servera TCP 21. vai 22. portu (vai jebkuru citu jūsu izmantoto portu).
 • Servera pusē, pārliecinieties, vai ir ienākošie savienojumi uz TCP 21. vai 22. portu (vai jebkuru citu jūsu izmantoto portu) ir atļauts.
 • Servera pusē, pārliecinieties, vai failu serveris klausās vēlamajā ostā. Komanda “netstat”, kurā mēs iekļāvāmies tīkla traucējummeklēšanas rīku raksts šeit varētu būt noderīgi.
 • Pārliecinieties, ka vietējie ugunsmūri (piemēram, Windows ugunsmūris) vai pretvīrusu programmas netraucē jūsu savienojumu vai bloķējot lietojumprogrammu “filezilla.exe”.

Ja nepieciešams padziļināti izpētīt un pārbaudīt, kādi porti ir atvērti failu serverī tīklā, apsveriet iespēju izmantot tādu rīku kā nmap lai novērstu traucējumus. Ja nmap ir pārāk uzlabots, lai jūs varētu to izmantot, pārskatiet mūsu galīgs ceļvedis nmap vai apsveriet iespēju izmantot SolarWinds bezmaksas ostas skeneris. SolarWinds portu skeneris nav tik uzlabots kā nmap, taču tam ir labs funkciju komplekts pats par sevi un ar to ir viegli sākt darbu.

Piezīme: Kamēr bufera uzlīmes un t-krekli teiks, ka ostas skenēšana nav likumīga, ja vēlaties kļūdīties piesardzības dēļ, izmantojiet tikai portu skenerus pret serveriem, kurus esat pilnvarots skenēt.

Ja esat tā servera administrators, kuram ir problēmas, un jums ir aizdomas, ka konfigurācija ir problēmas sastāvdaļa, ieteicams izmēģināt citus SFTP / FTPS serverus. Ja tas tā ir, pārbaudiet mūsu raksts par labākajiem SFTP / FTPS serveriem.

FQDN jāpievieno “ftp.”

Ja esat vietnes administrators un izmantojat tādus pakalpojumus kā Vietnes bloķēšana vai Sucuri vietnes ugunsmūris jūsu vietnei, iespējams, būs jāpievieno “ftp” Pilnībā kvalificēts domēna vārds (FQDN) veiksmīga savienojuma izveidošanai, izmantojot FileZilla un citus failu pārsūtīšanas klientus.

Pievienot FTP

Kudos uz HostPapa par šo padomu. Ja meklējat citus šīs problēmas risināšanas veidus, piemēram, “Atbilde: 421 pārāk daudz savienojumu (#) no šī IP”, īpaši tie, kas saistīti ar trešo pušu mitināšanas vietnēm, pārbaudiet viņu zināšanu bāzes raksts par tēmu.

Jums jāizmanto pasīvās pārsūtīšanas režīms / aktīvās pārsūtīšanas režīms

Īsuma labad es neiedziļināšos atšķirībās starp Pasīvās pārsūtīšanas režīms un Aktīvās pārsūtīšanas režīms. Tomēr, ja neviens no iepriekš minētajiem padomiem nepalīdzēja jūs atrisināt problēmu un izmantojat FTP vai FTPS, mainot savu varētu palīdzēt pārsūtīšanas režīms.

Lai mainītu noklusējuma aktīvā / pasīvā pārsūtīšanas režīma iestatījumus FTP pārsūtījumiem, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet FileZilla.
 2. Klikšķis Rediģēt > Iestatījumi.
  FileZilla rediģēšanas iestatījumi
 3. Zem Savienojums, klikšķis FTP.
  FileZilla savienojuma FTP
 4. Atlasiet vēlamā pārsūtīšanas režīma pogu. Parasti mēs iesakām arī pārbaudīt “Neveiksmes gadījumā ļaujiet atgriezties citā pārsūtīšanas režīmā'Rūtiņa (pēc izvēles jānorāda). Zemāk redzamajā piemērā mēs izvēlamies pasīvās pārsūtīšanas režīmu ar “Pasīvs (ieteicams)'radio poga.
  Atlasīts FileZilla pasīvais režīms

Pēc šo izmaiņu veikšanas mēģiniet vēlreiz izveidot savienojumu ar vietni.

Paziņojiet mums, vai šie padomi palīdzēja

Šis ir mūsu FileZilla kļūdas “ECONNREFUSED - savienojums noraidīts ar serveri” parasto cēloņu un risinājumu saraksts

Vai šie darbi jums izdevās? Vai jums ir citi padomi vai jautājumi, kas saistīti ar šo jautājumu? Paziņojiet mums tālāk komentāru sadaļā.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 25