10 הפתרונות הטובים ביותר להגנת נקודות קצה

פתרונות הגנה על נקודות קצה


מהי הגנת נקודת קצה?

הגנת נקודת קצה היא פיתרון אבטחה העוסק בבעיות אבטחה של נקודות קצה, אבטחה והגנה על נקודות קצה מפני ניצולים, התקפות, ונזילת נתונים שלא בכוונה כתוצאה מטעות אנוש..

אנו נכנסים לפרטים רבים על כל אחד מהכלים שיצרו רשימה זו, אך אם אין לך זמן לקרוא עד הסוף, הנה הרשימה שלנו של 10 הפתרונות הטובים ביותר להגנת נקודות קצה:

  1. צג האיום של SolarWinds (ניסיון חינם) פתרון משולב להגנת נקודת קצה ורשת.
  2. אבטחת נקודת קצה של אזור הכבידה של Bitdefender הגנה על מכשירים הניתנים לשילוב עם הגנת רשת.
  3. נקודת הקצה של סופוס ליירט X מערכת אבטחה מבוססת AI.
  4. אבטחת נקודות קצה של ESET הגנת נקודת קצה הכוללת כלים להגנת רשת.
  5. טרנד מיקרו אייפקס אחד תערובת של טכניקות הגנה מסורתיות וחדשניות.
  6. איתור ותגובה של סימנטק חידוש הגנה מפני תוכנות זדוניות והגנה מפני פריצות
  7. הגנת נקודת קצה של פנדה הגנה על מחשבים ברשת, מנוהלת מהענן.
  8. CounterTack GoSecure ESL הגנת נקודת קצה חזויה, מונעת AI.
  9. הגנת נקודות קצה של Malwarebytes הגנה מבוססת ענן למחשבים ברשת.
  10. Cylance Protect הגנה על איומי AI על נקודות קצה.

מדוע הגנת נקודות קצה?

ברגע שמפיקי האנטי-וירוס מייצרים פיתרון לפיסת תוכנה זדונית, האקרים מגלים אסטרטגיית התקפה נוספת. וירוסים חדשים, שעבורם טרם נוצר תרופת נגד, נקראים התקפות "יום אפס". האקרים יכולים להמשיך ולגרום נזק למחשבים של עסקים ולקהל הרחב על ידי הפעלת צינור ייצור וירוסים.

בידיעה ש תמיד יהיה וירוס נוסף באופק להתמודד איתם בחרו חברות אבטחת הרשת בגישה חדשה. במקום לנסות ולזהות וירוסים בודדים ולעבוד עבור בלוקים עבורם, חברות מתמקדות כעת באיתור התנהגות חריגה ובנעילת שירותי מפתח במחשבים ובמכשירים ממוחשבים כדי למנוע חבלה..

אסטרטגיה חדשה זו רחבה יותר מגישת האנטי-וירוס או antimalware של יישום אחד להגנה על מחשב. רב כבר לא כולל מסד נתונים של וירוסים, שמשמעותה, לפי כמה הגדרות בתעשייה, היא שאינה זכאית לתווית "אנטי-וירוס". מילת באזז חדשה המופיעה בתחום היא טכנולוגיית "החלפה". סוויטות אבטחת סייבר חדשות אלו מחליפות מערכות אנטי-וירוס לחלוטין במערכות גילוי בסיסיות AI מבוססות AI חדשות.

מונח המטריה המיושם על כל מאמצי אבטחת הרשת להגן על מכשיר המחובר לרשת, בניגוד לרשת עצמה, הוא "הגנת נקודות קצה.סקירה זו תבחן את המובילים בתחום הגנת נקודות הקצה וכיצד כל אחד מאותם ספקי אבטחת סייבר ניגש למשימה של הגנה על מכשירי משתמשים.

אין פורמט פתרונות יחיד לטכנולוגיית החלפה. התכונה המגדירה של הגנת נקודות קצה היא שהיא מבוססת על המכשיר שאליו המשתמש ניגש. במקרים מסוימים הפיתרון הזה מועבר ממקור חיצוני, אך העדיפות שלו היא להגן על התקנים בודדים, ולא על מערכת שלמה של התקנים המחוברים לרשת..

חומות אש אינן נחשבות כחלק מהגנת נקודות הקצה. הסיבה לכך היא שהם נועדו להגן על רשתות. ביישומים רבים מבית, חומות אש פועלות על מחשב ופועלות להגנה על מחשב אחד בלבד. עם זאת, חומות אש נועדו לחסום תנועה, ואילו הגנת נקודות הקצה מסתכלת על התהליכים הפועלים במחשב.

ישנם סוגים מסוימים של אסטרטגיות אבטחת סייבר שנמצאות הן בקטגוריות הגנת הרשת והן ההגנה על נקודות הקצה. דוגמא לכך היא הגנת רשת שמתמקדת בניתוח הודעות קבצי יומן כדי לאתר פעילות זדונית - ניתן ליישם את האסטרטגיה הן להגנה על רשת והן על הגנת נקודות הקצה..

מערכות ההגנה על נקודות הקצה הטובות ביותר

למרות שהתקפות על מכשירים בבעלות פרטית מעוררות דאגה רצינית, המוקד העיקרי של ענף הביטחון הקיברנטי הוא על פתרונות להגן על עסקים. קונים חברות זקוקים להגנה על כל הציוד שלהם, כולל רשתות ונקודות קצה. אז מערכות הגנה על נקודות קצה רבות מהוות חלק ממנה חבילה של תוכניות שמכסים את כל תשתיות הטכנולוגיה. במדריך זה נפרט רק את המודולים המגנים על נקודות קצה.

תוכל לקרוא עוד על אפשרויות אלה בסעיפים הבאים.

1. צג האיום של SolarWinds (ניסיון חינם)

מוניטור האיומים של SolarWinds

ה מוניטור האיומים של SolarWinds היא דוגמה טובה להתפתחות אבטחת נקודות הקצה לסוויטה מלאה של הגנה מפני התקפות. זה חלק משירות אבטחת מערכות כולל, המנוהל מהענן. הכלי משתמש בשיטות ניתוח יומנים והגנה שמקורן SIEM (מידע מערכת וניהול אירועים).

המודול הראשי של מוניטור האיום בוחן קבצי יומן עבור סימני אזהרה. כמעט כל פעולה שמתרחשת במחשב וברשת שלך יוצרת הודעת יומן. הודעות יומן אלה לא נאספות באופן אוטומטי. עסקים רבים פשוט מתעלמים מהמקור המדהים הזה של מידע מערכת שיבליט את פעילות חריגה זה נגרם על ידי תוכניות זדוניות או גישה לא מורשית.

מוניטור האיומים אינו סתם אבטחת נקודות קצה מכיוון שהוא מכסה גם רשתות. השירות אוסף את כל הודעות האירוע ואוחסן אותן בקבצים לניתוח. הכלי הוא מערכת הגנה מפני חדירות (IPS) שיכולה ליצור סימנים סטנדרטיים שמשהו אינו תקין במערכת שלך. הגנה מסורתית מפני תוכנות זדוניות תזהיר אותך מפני תהליכים מסוכנים. ה- IPS הולך צעד אחד קדימה מאשר סתם חסימת תהליכים או הסרת פיסת תוכנה מכיוון שהוא יכול לחסום גם משתמשים זדוניים.

SolarWinds מייצרת מגוון כלי אבטחת מערכות. בתוך קבוצת מוצרים זו מהווה אלטרנטיבה למוניטור האיומים, שהוא מנהל אירועי האבטחה. לכלי זה פונקציונליות דומה מאוד לצג האיום. תוכלו להפיק תועלת ממנהל התיקונים. שמירה על עדכוני התוכנה שלך היא משימת אבטחה חשובה מכיוון שבתי תוכנה מייצרים באופן קבוע עדכונים למוצריהם על מנת לסגור מעללי האקרים שהתגלו לאחרונה. מנהל התיקונים יוצר פנקס רשימות של כל התוכנות והצגים שלך לעדכונים עבור אלה. זה יפעיל אוטומטית את העדכונים עבורך.

כל מוצרי SolarWinds זמינים בניסויים והדגמות. אתה יכול לקבל ניסיון ללא תשלום של 14 יום של מעקב האיומים.

בחירת העורכים

עקוב אחר איומי אבטחה בזמן אמת, והגיב ודיווח ממקומות מרוחקים. הממשק פשוט ועם זאת חזק, קל לפריסה וניתן להרחבה במלואו.

הורד: מוניטור האיומים של SolarWinds

אתר רשמי: SolarWinds.com

2. אבטחה עסקית של Bitdefender Gravity Zone

אזור הכבידה של Bitdefender

Bitdefender היה יצרן אנטי-וירוס (AV) מאז זה התחיל בשנת 2001. לאחרונה, החברה העבירה את מערכות ההגנה שלה מדגם האנטי-וירוס המסורתי לחבילות הגנה מערכתיות מקיפות. החברה מייצרת מערכות הגנה ברשת כמו גם הגנה על נקודות קצה.

GravityZone כולל בסיס נתונים לזיהוי חתימות, הדומה לשיטה המסורתית לעיין ברשימה של מאפייני וירוסים. דמיון נוסף לביצועי AV המסורתיים הוא ש- GravityZone מסיים תהליכי וירוסים ומסלק את התוכנית. GravityZone מוסיף נהלים לגילוי חדירות לשכבה זו של פעולות AV.

הכלי עוקב אחר ניסיונות גישה למכשיר וחוסם את אותם מקורות תקשורת המציגים כוונה זדונית. זה גם עוקב אחר פעילויות רגילות במכשיר שאליו קבע קו בסיס של התנהגות טיפוסית. פעילות חריגה החורגת מאותו קו בסיס מעוררת אמצעי הגנה. המדדים כוללים מעקב אחר פעילות ניצול לכאורה המאפיינת "יום אפסהתקפות.

נוסף על רזולוציית האיום, חבילת האבטחה תחזק את ההגנות של המכשיר שלך. מודול זה של הסוויטה כולל מנהל תיקונים להתקנה אוטומטית של עדכונים לתוכנה. זה גם מצפין את כל הדיסקים שלך כדי להפוך נתונים לקריאים לפורצים. החבילה כוללת גם הגנה מפני איומים ברשת, בדיקות USB ומוניטורי יישומים. החבילה כוללת גם חומת אש.

Bitdefender מציע תקופת ניסיון בחינם של GravityZone.

3. סופוס ליירט X

סופוס יירט X

סופוס הוא אחד המיישמים המובילים של שיטות AI בענף אבטחת הרשת. ליירט X משתמש למידת מכונה ליצור קו בסיס של פעילות קבועה במכשיר ואז יוצר התראות כאשר הוא מגלה אירועים שאינם מתאימים לדפוסי עבודה רגילים. רכיב זה במערכת האבטחה מגלה תוכנות זדוניות ופריצות זדוניות. אלמנט שני אוטומציה של תגובות כדי לאתר בעיות.

אלמנטים אחרים בחבילת Intercept X מתמקדים בסוגי איומים ספציפיים. לדוגמה, CryptoGuard היא מערכת חסימת תוכנת ransomware. כלים אחרים בחבילה מונעים מהתגנבויות מתגנב למכשיר שלך באמצעות דפדפן. מערכת זו חוסמת את השיטות בהן נעשה שימוש תוכנה זדונית חסרת קבצים, אשר דולף למחשב מדפי אינטרנט נגועים. כלי אחר בודק הורדות אחר וירוסים ויחסום את השלמת ההורדות אם נגיף מרחרח בקובץ בזמן שהוא מוריד. באופן דומה התוכנה סורקת את כל הספריות אחר תוכנות זדוניות ותאמת גם כל מקלות זיכרון USB כאשר הם מחוברים.

4. Trend Micro Apex One

טרנד מיקרו אייפקס אחד

Trend Micro הוא יצרן AV בולט שחצה לפתרונות הגנת נקודות קצה מתוחכמות יותר. Apex One הוא תערובת של ישן וחדש. יש לה עדיין מערכת מסורתית נגד תוכנות זדוניות, אך מסד הנתונים האיום הזה מפרט את פגיעויות המערכת ולא חתימות וירוסים. Apex One הוסיף ניטור התנהגות לשיפור הגנות מפני התקפות אפס יום.

ה ציד איומים אלמנט בחבילה זו הוא מערכת גילוי חדירה מבוססת מארח עם פעולות הגנה אוטומטיות. הכלי יזהה תהליכים זדוניים. זה הורג את התוכנית הזו ומבודד את התוכנית שהתחילה אותה. החברה מכנה זאת "תיקון וירטואלי". היא תשהה את יכולותיה של התוכנית הבעייתית עד שתהיה אפשרות לתיקון שלה כדי לסגור את הניצול. תהליך זה מסיר אוטומטית תוכנות זדוניות מכיוון שתוכנות זדוניות אלה לעולם לא יקבלו עדכון להסרת ההתנהגות המטרידה.

איפקס הראשון מספק הגנה נגד קריפטומיינינג, תוכנות רנסומיס ותוכנות זדוניות חסרות קבצים כמו גם הטרויאנים והוירוסים המסורתיים. זהו שירות מבוסס ענן, אך תצטרך להתקין סוכן במחשב שלך כדי לפקח על המערכת. זה פועל ב- Windows ו- Windows Server.

5. אבטחת נקודות קצה של ESET

אבטחת נקודות קצה של ESET

ESET Endpoint Security מגן על מחשבי החברה מפני פעילות זדונית שעלולה להיכנס לרשת שלך. זה גם חוסם כל התחברות לרשת שלך באמצעות תוכנות זדוניות. זה מכונה "חומת אש דו כיוונית" וזה קו ההגנה השני. קו ההגנה הראשון הוא מערכת מניעת חדירות מבוססת מארח (HIPS) העוקבת אחר הודעות אירועים בקובצי היומן שבמחשבים שלך..

ה ירכיים המתודולוגיה מחפשת דפוסי התנהגות זדונית. התגובות לכל גילוי ניתנות לאוטומציה כך שהנזק לא יימשך בתקופות בהן לוח המחוונים של מערכת האבטחה ללא השגחה. חלק מהפעולות שמערכת האיתור מחפשת הן הודעות בוטנט המייצרות מתקפות DDoS במחשבים אחרים ותוכנות כופר.

שירות אבטחה זה פועל באתר וניתן להתקין אותו בחלונות ולינוקס. גרסה מבוססת ענן זמינה. ESET מייצרת גם תוכנת הגנה מפני התקפות רשת.

6. איתור נקודת קצה של סימנטק ותגובה

איתור ותגובה של סימנטק

איתור ותגובת נקודת הקצה של סימנטק מעסיק שיטות AI למעקב אחר פעילות זדונית - זה נקרא "ציד איומים." המערכת זמינה כמודול תוכנה, כמכשיר וכשירות מבוסס ענן. אם תבחר בגרסת הענן, אתה עדיין צריך להתקין תוכנת סוכן באתר שלך. זה פועל ב- Windows ו- Windows Server. התוכנה המקומית פועלת במערכת Windows, Windows Server, Mac OS ו- Linux. הגנת נקודת קצה ותגובה היא שדרוג לשירות ההגנה הבסיסי של סימנטק.

המערכת מיישמת נהלי SIEM לבדיקת אירועים מדאיגים הכתובים בקבצי יומן. זה גם קובע דפוס של התנהגות תקינה במכשיר ומעלה התראה כאשר תהליכים במחשב סוטים מהרשומה הזו. ה צייד איומים גם סורק ברציפות זיכרון אחר פעילות זדונית. זה רושם תיעוד של כל דפוסי הפעילות לניתוח לטווח הארוך. בנוסף להעלאת התראות, המערכת יכולה גם להפעיל פעולות אוטומטיות בכדי לכבות תהליכים זדוניים ברגע שהבחינו בהם. אתה יכול להשיג את מערכת זיהוי ותגובה של נקודת הקצה לניסיון חינם.

7. הגנת נקודות קצה של פנדה

הגנת נקודת קצה של פנדה

הגנת נקודות קצה מפני פנדה אבטחה מרכזת את ההגנה על כל המחשבים המחוברים לרשת שלך. כלומר, אתה יכול לראות את כל אירועי האבטחה בכל המחשבים ברשת שלך במסוף אחד, המסופק מהענן. ההגנה פועלת על מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, מכשירים ניידים ושרתים; נקודות קצה מוגנות אלה יכולות להריץ Windows, Windows Server, Mac OS, Linux או Android. החברה מכנה זאת "מודיעין קולקטיבי".

המערכת תבדוק את הסטטוסים של ציוד היקפי וכן את המכשירים המחוברים ישירות. היא קובעת את קו המדיניות ואז מורידה אוטומטית תהליכים שאינם תואמים את הפרופיל.

8. CounterTack GoSecure ESL

CounterTack GoSecure ESL

GoSecure הוא המותג העיקרי של הפעלת Cyber ​​Security, CounterTack. ESL מייצג את סגנון החיים האבטחה של Endpoint. זהו צג פגיעות והוא אינו כולל אף מודול אנטי-וירוס. עם זאת, היא תפקח על כל מערכת AV של צד שלישי הפועלת בנקודות הקצה המחוברות לרשת שלך.

התכונות של כלי זה כוללות גילוי נכסים, ניהול טלאים, ניטור AV, ניהול תצורה והערכת פגיעות.

הנחת היסוד של כלי זה היא שאתה רק צריך לשמור על מערכת הדוקה עם כל התוכנות המעודכנות כדי להגן מפני תוכנות זדוניות. שירות זה מועבר מהענן.

9. הגנת נקודות קצה של Malwarebytes

הגנת נקודות קצה של Malwarebytes

מערכת האבטחה Malwarebytes תגן על נקודות קצה בהן פועל מערכת ההפעלה Windows ו- Mac. זוהי מערכת מבוססת ענן, כך שתזדקק לגישה לרשת דרך חומת האש שלך.

המערכת המרוחקת מתקשרת עם סוכן המותקן באחד מהשרתים שלך. הסוכן מחפש במחשבים במערכת שלך כדי לקרוא רשימות של תהליכים פעילים, פעילות כריתת עצים. לאחר מכן הוא בודק כל פעילות חריגה שאינה תואמת את דפוס ההתנהגות הרגיל הזה. מערכת איתור תוכנות זדוניות מסתמכת גם על שיטת ה- AV המסורתית של מאגר נתונים המאיים את ההתנהגות האופיינית של וירוסים ידועים.

התגובות לאיומים שזוהו מופעלות אוטומטית. ההגנה משתרעת על חסימת פעילות הבוטנט והסירוב לאפשר לדפדפנים לטעון דפי אינטרנט נגועים.

Malwarebytes מציע תקופת ניסיון בחינם של הגנת נקודת קצה.

10. Cylance Protect

Cylance Protect

Cylance Protect היא מערכת הגנת נקודות קצה מבוססת AI המסלקת את הצורך ב- מאגר איומים. יש לך אפשרות לבחור להתקין את תוכנת Cylance Protect בשרת משלך, או לגשת אליה כשירות מבוסס ענן עם תוכנית סוכנים המותקנת באחד מהאתרים שלך..

השירות עוקב אחר פעולות הקבצים במחשבים שלך וחוסם את ההתקנה של תוכניות זדוניות. זה גם יסרוק זיכרון עבור פעילות לא מורשית, מה שיחסום את פעולתם של תוכנות זדוניות חסרות קבצים. בסך הכל, אסטרטגיית ה- Cylance נועדה למנוע התקפות של אפס יום על ידי מניעת הצורך בניתוח תוכנות זדוניות והפצת תגובה לאיום..

טיפול באיום מתרחש מייד. זה מקבל צורה של חסימת תנועה נכנסת מכתובת חשודה, אתחול פורצים והריגת תהליכים זדוניים.

הגנה על נקודות קצה בהקשר

כמשתמש עסקי אתה תנהל נקודות קצה רבות בתוך משרדיכם וגם מחשבים מרוחקים בבעלות פרילנסרים ועובדים מהבית. רשת פתוחה הכוללת התקנים בבעלות מרוחקת ובעלות משתמשים חשופה לסיכון גדול יותר מאשר רשת LAN משרדית כלולה.

הגנת נקודות קצה היא בהחלט הכרחית. עם זאת, זה לא אמור להיות קו ההגנה היחיד שלך מפני תוכנות זדוניות וחודרים. עליך להתייחס לתשתית ה- IT שלך כולה בעת יישום אמצעי אבטחה ולוודא שהרשת שלך מוגנת על ידי אבטחה חזקה וכן על ידי הצגת הגנת נקודות קצה..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map