מערכות איתור חדירות מבוסס מארח הוסברו – 6 כלי ה- HIDS הטובים ביותר שנבדקו

6 כלי HIDS הטובים ביותר


מהי מערכת גילוי HIDS או מערכת גילוי חדירות לארח?

HIDS הוא ראשי תיבות של מערכת גילוי חדירות לארח. הוא יפקח על המחשב / הרשת עליה הוא מותקן ומחפש גם חדירות וגם שימוש לרעה. אם נמצא, הוא יומן את הפעילות ויודיע למנהל המערכת.

HIDS דומה לשימוש במצלמות אבטחה חכמות בביתך; אם פורץ היה פורץ לביתך המצלמה הייתה מתחילה להקליט ושולחת התראה למכשיר הנייד שלך.

להלן רשימת ה- ששת כלי ה- HIDS הטובים ביותר:

  1. מנהל אירועי אבטחה של SolarWinds (ניסיון חינם) HIDS מעולה עם דיווח מקיף לעמידה בתקני אבטחת מידע. פועל בשרת Windows אך גם אוסף נתונים ממערכות לינוקס ויוניקס.
  2. Papertrail (תכנית חופשית) צובר יומן מבוסס ענן של SolarWinds בגרסאות חינמיות וגם בתשלום.
  3. ManageEngine Analyst Log Analyzer (בחינם ניסיון) כלי זה בוחן נתוני קובצי יומן מ- Windows Server או Linux ומוסיף מודיעין איום ממקורות אחרים.
  4. OSSEC מעבד קבצי יומן חינם המיישם אסטרטגיות גילוי מבוסס-מארח וגם מבוססות-רשת. מתקין ב- Windows, Linux, Unix ו- Mac OS.
  5. סגן מערכת גילוי חדירה מבוססת מארח בחינם המשתמשת באסטרטגיות מבוססות חתימה וגם על אנומליה. יכול לרוץ על Linux, Unix ו- Mac OS.
  6. מתיז מערכת גילוי חדירה מבוססת מארח בחינם עם מהדורה בתשלום הכוללת גם שיטות מבוססות רשת. התקנות במערכת ההפעלה Windows, Linux ו- Mac OS וכן אתה מהווה גם גרסה מבוססת ענן.

גילוי חדירות הפך לשיטת הגנה חשובה לרשתות במטרה להילחם בחולשות אבטחה הגלומות בכל מערכת הכוללת אלמנט אנושי. לא משנה כמה מדיניות הגישה שלך למשתמשים חזקה, האקרים תמיד יכולים לעקוף אותם על ידי הונאת עובד לחשוף אישורי גישה.

האקרים עם גישה יכולים להעסיק מערכת עסקית במשך שנים מבלי שתגלה. התקפה מסוג זה נקראת an איום מתמיד מתקדם (APT). תעודות זהות מכוונות באופן ספציפי לחסל את APT.

כלי HIDS מתמקד במעקב אחר קבצי יומן. מרבית היישומים מייצרים הודעות יומן ואחסון רשומות אלה לקבצים מאפשר לך לחפש בהן לאורך זמן ומציין אינדיקציות לפריצה. בעיה אחת גדולה של איסוף כל הודעת יומן במערכת שלך היא שתגמור עם זה כמות גדולה של נתונים. אחסון הודעות יומן בצורה מסודרת עוזר לך לזהות את הקובץ הנכון לקבלת נתונים לפי יישום ותאריך. אז, הצעד הראשון ביכולת הוצא מידע משמעותי ממערכת הרישום שלך הוא לארגן את שמות הקבצים ואת מבנה הספריות של שרת קבצי היומן שלך.

השלב הבא ביישום ה- HIDS הוא להשיג איתור אוטומטי. HIDS יחפש באמצעות הודעות יומן אירועים ספציפיים שנראים כאילו הם רשמו פעילות זדונית. זהו הליבה של כלי HIDS ושיטת הגילוי שמציינת אילו רשומות לאחזור נקבעת על ידי מדיניות ו בסיס כלל.

HIDS רבים מאפשרים לך לעשות זאת כתוב כללי יצירת התראה משלך. עם זאת, מה שאתה באמת מחפש כשאתה בוחר מערכת אבטחה הוא קבוצה של כללים שנכתבו מראש המשלבים את המומחיות של מומחי האבטחה שכותבים את התוכנה..

איידס הוא רק טוב כמו המדיניות שהוא מספק. לא ניתן לצפות ממכם לשמור על כל ווקטורי ההתקפה האחרונים תוך הקדישו זמן למשימות היומיומיות של העבודה שלכם ואין טעם לנסות לדעת הכל אם תוכלו להשיג זאת מומחיות המסופק עבורך ככלי HIDS.

החשיבות של קבצי יומן

נפח הודעות היומן והאירועים יכול להיות מהמם ומפתה פשוט להתעלם מהן. עם זאת, הסיכון להתדיינות נגרמת כתוצאה מגילוי נתונים או הנזק שיכול להיגרם לעסק באמצעות אובדן נתונים פירושו שכישלון בהגנה על נתונים יכול להרוס את העסק שלך.

בעיות אבטחה והגנה על נתונים הפכו כעת משולב בדרישות חוזה ויש הרבה סטנדרטים שעובדים כיום על ידי תעשיות על מנת להרגיע את בעלי העניין ולהגן על העסק. עמידה בתקני תקינות נתונים כוללת דרישות לתחזוקת קבצי יומן.

תלוי באיזה תקן החברה מיישמת, תצטרך לאחסן קבצי יומן למשך מספר שנים. אז ניהול קבצי יומן הפך כעת לדרישה עסקית חשובה. בזמן שאתה מגדיר שרת יומן, יתכן שגם כן לשלב בו אמצעי אבטחה, וזה מה ש- HIDS עושה.

אבטחת קובץ יומן

שמירה על שלמות קובץ היומן היא חלק מהותי מ- HIDS. הודעות אירוע יכולות לזהות פריצה וכך קבצי יומן הם יעדים להאקרים. פורץ יכול לכסות את עקבותיו על ידי מניפולציה של קבצי יומן להסרת רשומות מפלילות. לכן, שרת יומן שמגבה קבצי יומן ובודק שינויים לא מורשים חשוב לתאימות לתקני אבטחת מידע.

מערכות HIDS אינן יכולות להגן באופן יעיל על משאבי המערכת שלך אם מידע המקור שלה נפגע. ההגנה על קבצי יומן משתרעת גם על מערכת האימות של הרשת שלך. אף מערכת הגנה אוטומטית של קבצי יומן לא תוכל להבחין בין גישה מורשית ללא גישה לקובצי יומן מבלי לפקח גם על אבטחת הרשאות המשתמש..

HIDS לעומת NIDS

מערכות איתור פריצות מבוססות מארחים אינן שיטות ההגנה מפני החדירה היחידות. מערכות גילוי חדירות מחולקות לשתי קטגוריות. HIDS הוא אחד מאותם מגזרים, והשני הוא מערכות גילוי חדירות מבוססות רשת.

גם HIDS וגם NIDS בודקים הודעות מערכת. זה מסתכם הן בהסתכלות ביומן והן בהודעות אירועים. למרות זאת, NIDS בוחן גם נתוני מנה כשהוא עובר ברשתות. כלל האצבע המפצל את האחריות לגילוי חדירות בין שתי המתודולוגיות הללו הוא ש- NIDS לוכדת נתונים חיים לגילוי ו HIDS בוחן רשומות בקבצים.

היתרון של NIDS הוא בכך שהוא מציע תגובה מהירה יותר מ- HIDS. ברגע שמתרחש אירוע חשוד ברשת, ה- NIDS צריך לאתר אותו ולהעלות התראה. עם זאת, האקרים ערמומיים ומתאימים כל העת את שיטותיהם כדי להתחמק מגילוי. דפוסי פעילות מסוימים מתגלים רק כזדוניים כאשר הם נחשבים בהקשר רחב יותר.

אם עדיף לקבל HIDS או NIDS זה לא נושא גדול כי באמת אתה זקוק לשניהם.

תכונות ה- HIDS העיקריות

על ידי ניתוח נתונים היסטוריים על פעילויות, HIDS מצליח לאתר דפוסי פעילות המתרחשים לאורך זמן. עם זאת, אפילו ברשתות בינוניות, נפחי רישומי היומן שנוצרים על בסיס יומי יכולים להיות גדולים מאוד, לכן חשוב לבחור בכלי מיון וחיפוש יעילים.

לא יהיה כדאי להשתמש ב- HIDS שלך אם הוא איטי מדי. תזכרי את זה רשומות חדשות מצטברות ללא הרף, כך ש- HIDS מהירה יכולה לעתים קרובות להיות טובה יותר מכלי שהוצג היטב. מנהלי מערכות חכמים מעדיפים להתפשר על המצגת כדי להגיע למהירות. עם זאת, כלי HIDS שהוא גם מהיר וגם מוצג היטב הוא העסקה הטובה מכולם.

HIDS ו- SIEM

אתה תיתקל במושג SIEM הרבה כשאתה חוקר מערכות אבטחת רשת. ראשי תיבות אלה מהווים מידע אבטחה וניהול אירועים. זהו מונח מורכב שהתפתח על ידי שילוב ניהול אבטחת מידע (סים) ו ניהול אירועי אבטחה (SEM). ניהול מידע אבטחה בודק קבצי יומן, וכך זהה ל- HIDS. ניהול אירועי אבטחה עוקב אחר נתונים חיים, מה שהופך אותם למקבילים ל- NIDS. אם אתה מיישם מערכת גילוי פריצות היברידיות, תיצור SIEM.

מערכות מניעת חדירות

כמערכת גילוי חדירות, HIDS הוא מרכיב חשוב בהגנת רשת. עם זאת, הוא אינו מספק את כל הפונקציונליות הדרושה לך כדי להגן על נתוני החברה מפני גניבה או נזק. אתה גם צריך להיות מסוגל לפעול על פי המידע ש- IDS מספק.

ניתן לבצע טיפול באיום באופן ידני. יתכן שיש לך כלים לניהול רשת שיעזרו לך לחסום פורצים. עם זאת, קישור איתור ותיקון יחד יוצר מערכת מניעת חדירות (IPS).

גם אסטרטגיות לגילוי חדירות וגם אסטרטגיות למניעת חדירות פועלות מתוך הנחה ששום חומת אש או מערכת אנטי-וירוס אינן ניתנות לאי-קריאה. IDS הוא קו ההגנה השני ומומחי אבטחת IT רבים מזהירים זאת אף אחד לא צריך להסתמך על אסטרטגיה של הגנה על הרשת בגבולותיה מכיוון שמערכת אבטחה כלשהי יכולה להתערער על ידי טעויות משתמש או פעילויות עובדים זדוניות.

"מערכת למניעת חדירות" היא קצת לא נכון כיוון ש- IPS סוגרים את הפרות האבטחה לאחר שהתגלו במקום ליצור מערכת כל כך עמידה במים, עד שלא יתכן כי כל פריצה יכולה להתרחש מלכתחילה.

הגנה מפני איומים מתקדמים

מונח נוסף שאתה עשוי לראות כשמתמודדים עם איומים מתמשכים מתקדמים הוא ATP. זה מיועד להגנה מפני איומים מתקדמים. במתכונתה הבסיסית, מערכת ATP זהה ל- IDS. עם זאת, חלק מספקי ה- ATP מדגישים את מודיעין האיומים כמאפיין מכונן של המערכות שלהם. מודיעין האיום הוא גם חלק מההגדרה של IDS ​​ומערכת SIEM.

ב- HIDS, מודיעין האיומים מבוסס על בסיס הכללים של מונחי חיפוש נתונים ובדיקות מערכת המזהות פעילות זדונית. ניתן לספק זאת בצורה של צ'קים מקודדים או כללים ניתנים להתאמה המוגדרים כמדיניות. ניתן לנסח מודיעין איום גם בתוך תעודת זהות באמצעות AI. עם זאת, אסטרטגיות גיבוש המדיניות של מערכות אוטומטיות יכולות להיות מקיפות רק כמו כללי ההסכמה הקושרים אליהם בעת יצירתם..

ספקי ATP מדגישים את שירותי המודעות לאיומים המרכזיים שלהם כתכונה מגדירה. שירותים אלה מוצעים כמנוי נוסף לתוכנת ATP או כלולים במחיר הרכישה. זה אלמנט לשיתוף מידע המאפשר לספק תוכנת ATP להפיץ מדיניות וכללי איתור חדשים מבוסס על זיהוי מוצלח של וקטורי התקפה חדשים על ידי ארגונים אחרים. חלק מספקי HIDS כוללים שירות זה וחלק HIDS נתמכים על ידי קהילות משתמשים החולקות מדיניות גילוי חדשה. עם זאת, ספקי HIDS אינם כה חזקים במרכיב חלוקת המידע על האיומים בשירותיהם כמו ספקי ATP.

שיטות גילוי HIDS

ניתן לחלק את HIDS וגם NIDS לשתי קטגוריות משנה בהתאם לשיטות הגילוי שלהם. אלו הם:

  • גילוי מבוסס אנומליה
  • איתור מבוסס חתימה

אין מיפוי ישיר בין NIDS ל- HIDS לאף אחת משתי האסטרטגיות הללו. כלומר, לא ניתן לומר כי NIDS נשען יותר על אחת משיטות אלה ו- HIDS עוסק בשיטת הגילוי האחרת. גם HIDS וגם NIDS יכולים להשתמש באחת או בשתי אסטרטגיות גילוי אלה.

HIDS עם אסטרטגיה מבוססת חתימה פועלת באותו אופן כמו מערכות אנטי-וירוס; NIDS מבוסס חתימה פועל כמו חומת אש. כלומר, הגישה מבוססת החתימה מחפשת דפוסים בנתונים. חומת אש מחפשת מילות מפתח, סוגי מנות ופעילות פרוטוקול בתעבורת רשת נכנסת ויוצאת, בעוד NIDS מבצע את אותן בדיקות על תנועה הנוסעת ברשת. תוכנית אנטי-וירוס תחפש דפוסי סיביות או מילות מפתח ספציפיות בקבצי תוכנה ו- HIDS עושה את אותו הדבר עבור קבצי יומן.

אנומליה תהיה התנהגות בלתי צפויה של משתמש או תהליך. דוגמה לכך היא אותו משתמש שנכנס לרשת מלוס אנג'לס, הונג קונג ולונדון, וכל אותו היום. דוגמא נוספת תהיה אם מעבדי השרת יתחילו לעבוד קשה בשעה 02:00 לפנות בוקר. HIDS מבוסס אנומליות יחפש בקבצי יומן רישומים של פעילויות חריגות אלה; NIDS מבוסס אנומליות ינסה לאתר את אי הסדירות הללו בזמן שהם מתרחשים.

בדומה לבחירה בין HIDS ל- NIDS, ההחלטה אם ללכת לגילוי מבוסס חתימה או IDS המבוססים על אנומליות נפתרת על ידי פעולה עבור שניהם.

כלי HIDS מומלצים

תוכל לצמצם את החיפוש אחר מערכת גילוי חדירה מבוססת מארח על ידי קריאת ההמלצות שלנו. רשימה זו מייצגת את מיטב הגזע עבור כל היבט של HIDS.

תוכל למצוא כלים בחינם ברשימה, שלחלקם יש ממשקי משתמש גרועים מאוד, אך הגיעו לרשימה מכיוון שיש להם מהירויות עיבוד נתונים מהירות מאוד. תוכלו למצוא כלים ברשימה הכוללים נהלים כלליים לניהול קבצי יומן ונכתבו במיוחד כדי לעמוד בדברים הידועים תקני אבטחת מידע. כלים אחרים הם מקיפים ומעניקים לך את כל מה שאתה צריך ב- HIDS הן בנדנד והן בממשק.

1. מנהל אירועי אבטחה של SolarWinds (ניסיון בחינם)

יומן Solarwinds ומנהל אירועים

SolarWinds יצרה HIDS שיש לו יכולות תיקון אוטומטיות, מה שהופך את זה למערכת מניעת חדירות, האבטחה מנהל אירוע.  הכלי כולל דוחות ביקורת על תאימות כדי לעזור לך לעקוב עם PCI DSS, SOX, HIPAA, ISO, NCUA, FISMA, FERPA, GLBA, NERC CIP, GPG13 ו- DISA STIG.

תכונות הגנת קבצי יומן המובנות בכלי שירות זה כוללות הצפנה במעבר ואחסון, וניטור בדיקת תיקיות וקבצים. אתה יכול העברת הודעות יומן ו גיבוי או ארכיב תיקיות וקבצים שלמים. לכן, ניהול קבצי היומן ותכונות היושרה של הכלי הזה הם יוצאי דופן.

הכלי יעקוב כל העת אחר קבצי היומן שלך, כולל אלה שעדיין פתוחים לרשומות חדשות. אינך צריך להוציא שאילתות ידנית, מכיוון מנהל אירוע האבטחה יעלה התראות באופן אוטומטי בכל פעם שמתגלה מצב אזהרה. יש גם כלי ניתוח בתוך החבילה שמאפשר לבצע בדיקות ידניות על שלמות הנתונים ונקודת חדירה בעין אנושית..

למרות שתוכנה זו תתקין רק ב- Windows Server, היא תאסוף נתוני יומן ממערכות הפעלה אחרות, כולל לינוקס ויוניקס. אתה יכול לקבל ניסיון חינם למשך 30 יום של מנהל אירועי האבטחה של SolarWinds.

מנהל אירועי אבטחה של SolarWinds הורד ניסיון חינם למשך 30 יום

2. Papertrail (תוכנית חופשית) 

צילום מסך של Papertrail

SolarWinds מפעילה א שירות ניהול יומן מבוסס ענן, הנקרא Papertrail. זה צובר יומן שמרכז את אחסון קבצי היומן שלך. פפרטרייל יכול להסתדר יומני אירועים של חלונות, הודעות Syslog, קבצי יומן שרת אפצ'י, הודעות בתוכנית Ruby on Rails, והתראות נתב וחומת אש. ניתן לצפות בהודעות בשידור חי בלוח המחוונים של המערכת בעת נסיעה לקבצי יומן. בנוסף לניהול קבצי יומן, הכלי כולל כלי עזר אנליטי.

נתוני יומן מוצפנים הן במעבר והן במנוחה והגישה לקבצי יומן נשמרת על ידי אימות. הקבצים שלך מוחזקים בשרת Papertrail ו- SolarWinds דואגת לגיבויים וארכיון, כך שתוכלו לחסוך כסף בקנייה, ניהול ותחזוקה של שרתי קבצים.

פפרטרייל מעסיקה הן שיטות איתור מבוססות באופן חריג ואתה נהנה מעדכוני מדיניות שנלמדו מאיומים שמכוונים ללקוחות אחרים של פפרטרייל. אתה יכול גם להרכיב כללי גילוי משלך.

SolarWinds מציעה למנוי Papertrail עם מגוון תוכניות, הנמוך שבהם הוא בחינם.

SolarWinds Papertrail Log Aggregator הירשם לתכנית בחינם כאן

3. ManageEngine מנתח יומן אירועים (ניסיון חינם)

ManageEngine Analyzer Log Log

נהל מנתח יומן האירועים של ManageEngine הוא גם HIDS וגם NIDS. מודול ניהול היומן אוסף ומאחסן סיסלוג ו SNMP הודעות. מטא נתונים על כל הודעת Syslog מאוחסנים גם הם.

קבצי יומן מוגנים על ידי דחיסה והצפנה והגישה מוגנת באמצעות אימות. ניתן לשחזר גיבויים באופן אוטומטי כאשר המנתח מגלה התייחסות לקובצי יומן.

לוח המחוונים ניתן להתאמה אישית וניתן להקצות מסכים ותכונות שונות לקבוצות משתמשים שונות. הדיווח כולל ביקורת תאימות עבור PCI DSS, FISMA ו- HIPAA בין היתר. אתה יכול גם להפעיל התראות על תאימות מערכת.

מנתח יומן האירועים פועל חלונות או לינוקס והוא יכול להשתלב עם כלי ניהול התשתיות של ManageEngine. א מהדורה בחינם של כלי זה זמין המאפשר עד 5 מקורות יומן בלבד. אתה יכול גם להוריד 30 יום ניסיון חינם של ה גרסת פרימיום. לקבלת אפשרויות תמחור נוספות אתה יכול צור קשר עם צוות המכירות שלהם.

נהל Analyzer יומן אירועים מנועי הורד ניסיון חינם למשך 30 יום

4. OSSEC

צילום מסך של OSSEC

OSSEC הוא מקור פתוח בחינם HIDS מיוצר על ידי Trend Micro. זה כולל גם תכונות ניטור מערכת המיוחסות בדרך כלל ל- NIDS. זהו מעבד יעיל מאוד של נתוני קובצי יומן, אך הוא לא מגיע עם ממשק משתמש. רוב המשתמשים מכניסים קיבנה או גריילוג בחזית OSSEC.

כלי זה יארגן לך אחסון קבצים ביומן ויגן על קבצים מפני חבלה. איתור חדירות הוא מבוסס אנומליות ומיושם באמצעות "מדיניות."ניתן לרכוש ערכות כללים בחינם מקהילת המשתמשים.

ניתן להתקין את תוכנת OSSEC חלונות, לינוקס, יוניקס, או מערכת ההפעלה Mac. זה מפקח יומני אירועים של חלונות וגם את הרישום. זה ישמור על חשבון השורש ב לינוקס, יוניקס, ו מערכת ההפעלה Mac. תמיכה זמינה בחינם מקהילת המשתמשים הפעילה, או שתוכלו לשלם Trend Micro עבור חבילת תמיכה מקצועית.

5. סגן

צילום מסך של סאגאן

סגן הוא א HIDS חינם שמתקין ב- יוניקס, לינוקס, ו מערכת ההפעלה Mac. הוא מסוגל לאסוף יומן האירועים של חלונות הודעות, למרות שזה לא פועל ב- Windows. אתה יכול להפיץ את העיבוד של Sagan כדי לשמור על התקורה על מעבד ה- CPU של שרת היומן. המערכת משתמשת הן שיטות איתור מבוססות באופן חריג.

אתה יכול להגדיר שפעולות יתקיימו באופן אוטומטי כאשר יתגלה פריצה. לכלי כמה תכונות ייחודיות שחסרות בחלק מה- HIDS הבולטות יותר. אלו כוללים מתקן גיאוגרפי IP שיאפשרו לך להעלות התראות כאשר פעילויות של כתובות IP שונות נובעות מאותו מקור גיאוגרפי. הכלי מאפשר לך גם להגדיר כללים הקשורים בזמן להפעלת התראות. המערכת נכתבה כך שתואמת אותה נחר, שהיא מערכת גילוי רשת, המעניקה יכולות Saga NIDS בשילוב עם אספן נתונים ברשת. סגן כולל מתקן לביצוע תסריט מה שהופך את זה ל- IPS.

6. נקע

מתיז

Splunk מציעה תכונות HIDS וגם NIDS. חבילת הבסיס של כלי זה היא חופשי לשימוש וזה לא כולל התראות על נתונים מבוססי רשת, כך שמדובר ב- HIDS טהור. אם אתם מחפשים HIDS מבוסס אנומליות, זו אפשרות טובה מאוד. המהדורה העליונה של Splunk נקראת Splunk Enterprise ויש גרסת תוכנה כשירות (SaaS) של זה, המכונה Splunk Cloud. בין הגרסה החינמית למהדורת Enterprise יושבת ספלקל אור, עם מגבלות שירות מסוימות. יש גם גרסה מקוונת של Splunk Light, הנקראת Splunk Cloud Cloud.

ל- Splunk תכונות אוטומציה של זרימת עבודה שהופכות אותה למערכת למניעת פריצות. מודול זה נקרא מסגרת פעולות הסתגלות והוא מקשר בין סקריפטים אוטומטיים להפעלת התראות. אוטומציה של פתרונות לבעיות שהתגלו זמינה רק עם האפשרויות בתשלום הגבוה יותר של Splunk.

לוח המחוונים של Splunk אטרקטיבי מאוד עם הדמיות נתונים כמו גרפים של שורות ותרשימי עוגה. המערכת כוללת מנתח נתונים בכל המהדורות של ספלאנק. זה מאפשר לך להציג רשומות, לסכם, למיין ולחפש אותם ולקבל אותם מיוצגים בתרשימים.

כל רמות ה- Splunk פועלות ב- Windows, Linux ו- macOS. אתה יכול לקבל תקופת ניסיון בחינם של Splunk Light למשך 30 יום, תקופת ניסיון בחינם של 60 יום של Splunk Enterprise, וניסוי חינם של 15 יום של Splunk Cloud.

בחירת HIDS

ישנם כל כך הרבה כלים לניהול יומנים עם יכולות ניתוח הקיימות בשוק, עד שתוכלו להקדיש זמן רב להערכת כל אפשרויות ה- HIDS שלכם. עם הרשימה במדריך זה, עכשיו יש לך הרבה מהמחקר והשלב הבא הוא להתמקד בכלים הפועלים במערכת ההפעלה של השרת שלך. אם אתה רוצה להשתמש בשירותים מבוססי ענן, אז Papertrail ו- Splunk Cloud צריכים לעניין אותך במיוחד.

למרבה המזל, כל הכלים ברשימה שלנו יכולים להשתמש בחינם או זמינים באתר ניסויים בחינם, כך שתוכלו להתקין כמה מועמדים כדי להריץ אותם בקצב שלהם ללא כל סיכון כלכלי.

האם אתם מבצעים כיום HIDS? איזו מערכת בחרת? האם אתה חושב שחשוב לשלם עבור כלי או שאתה שמח להשתמש בכלי שירות בחינם? השאר הודעה ב הערות החלק הבא ושתף את החוויות שלך עם הקהילה.

תמונה: אבטחת IT מבית Pixabay. נחלת הכלל.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − 84 =