7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ’ה קסנדרה

כלי המעקב הטובים ביותר לאפצ'ה קסנדרה


מה זה אפאצ'ה קסנדרה? 

אפאצ'ה קסנדרה היא מערכת ניהול בסיס נתונים עם קוד פתוח. אפאצ'ה קסנדרה שימשה חברות כמו אפל, ספוטיפיי, נטפליקס ואובר. המערכת נמצאת בשימוש נרחב מכיוון שהיא פיתרון מסד נתונים סובלני לתקלות, ניתן להרחבה ומבוזר. ניתן להוריד את קסנדרה בחינם מאתר Apache כאן.

למרות שקאסנדרה מגיעה עם תכונות כמו סובלנות תקלות מובנית, היא עדיין צריכה להיות מנוהלת ביעילות. שימוש בכלי לניטור רשת למדידת הביצועים ובריאותם של מסדי נתונים הוא הכרחי בכדי לספק את הביצועים הטובים ביותר ולהימנע מאירועי אבטחה.

ישנם כלים רבים למטה, אך לסיכום מהיר הנה הרשימה שלנו עם 7 הכלים הטובים ביותר לפיקוח על אפאצ'ה קאסנדרה:

  1. שרת SolarWinds & מוניטור יישומים (בחינם ניסיון) הבחירה העליונה שלנו לניטור אפאצ'ה קסנדרה. נהדר לניטור לינוקס או יוניקס כולל נתונים סטטיסטיים על הצמתים, מעקב ובריאות רשת.
  2. ניהול יישומי ניהול מנועי תואם גם את MongoDB, כולל לוח מחוונים נהדר שיכול לעקוב אחר אשכולות ועוד.
  3. Dynatrace מזהה אוטומטית מסדי נתונים של אפאצ'ה קסנדרה, יכול להעמיק בנתונים שהיא אוספת.
  4. AppDynamics כמו כן מגלה אוטומטית מסדי נתונים של אפאצ'ה קסנדרה ומציע אפשרויות ניטור ומעקב טובות.
  5. SignalFx דומה לאפשרויות שלמעלה אך מבוסס על ענן. מתאים להגדרת התראות.
  6. אינסטקלוסט צג רשת עם ממשק API לפיקוח Cassandra בהתאמה אישית. מספק עדכונים של 20 שניות ותצוגת סיכום אשכול טובה.
  7. אינסטנה צג זה טוב לספק מדדים ממש עד לרמת הצומת.

הכלים הטובים ביותר לניטור אפאצ'ה קזנדרה

1. שרת SolarWinds & מוניטור יישומים (בחינם ניסיון)

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

שרת SolarWinds ומוניטור יישומים הוא כלי לניטור רשת שיכול לפקח על אפאצ'ה קסנדרה. הכלי תוכנן לפקח על הביצועים והזמינות של שרתי אפאצ'ה קסנדרה ב- לינוקס או יוניקס. פרטים על שירותי בריאות, סטטיסטיקות הצומת, ו מעקב רשת ניתן להציג את כולם דרך לוח מחוונים מאוחד אחד.

אתה יכול גם להגדיר התראות בהתאמה אישית ב שרת SolarWinds & מוניטור יישומים. גורמים שנמצאים תחת פיקוח כוללים חביון מוגבר או פעילות רמזים מתמשכת. ניתן להציג התראות דרך כל ההתראות הפעילות דף שמציג רשימה של כל ההתראות הנוכחיות כולל סיבת ההתראה וכמה זמן היא פעילה.

כפתרון ניטור קסנדרה של אפאצ'י, שרת SolarWinds & מוניטור יישומים הוא מוצר מצוין בגלל מערכת ההתראות שלו ולוח המחוונים המגוון שלה. שרת SolarWinds & מוניטור יישומים מתחיל ב -2995 דולר (2,397 ליש"ט). אתה יכול להוריד א 30 יום ניסיון חינם.

שרת SolarWinds & ניסיון ביישום הורד ניסיון חינם למשך 30 יום

2. ManageEngine Applications Manager 

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

ניהול יישומי ניהול מנועי הוא כלי לניטור יישומים התואם את אפאצ'ה קסנדרה ו- MongoDB. מדדי ביצועים שאפשר לפקח עליהם ניהול יישומי ניהול מנועי לכלול שימוש במעבד, ביצועים מבצעיים, חביון, משימות ממתינות, ו ניצול זיכרון. לוח המחוונים תוכנן במיוחד כדי לסייע לכם לפקח על אשכולות, ומפרק את מצב הבריאות של אשכולות בודדים בפורמט רשימה..

מעבר ללוח המחוונים, ישנם גרפי ביצועים רבים ומגוונים המראים לך כיצד ביצועי קסנדרה. יש גרפים עבור ניצול זיכרון, שימוש במעבד, ו סטטיסטיקת אחסון. לדוגמה, גרף השימוש בזיכרון מראה לך כיצד זיכרון משומש, זיכרון חופשי, ו זיכרון מוחלט השתנה עם הזמן.

ישנן שלוש גרסאות של ניהול יישומי ניהול מנועי: חינם, מקצועי ו ארגוני. הגרסה החינמית תומכת בעד חמישה אפליקציות או שרתים ללא עלות. הגרסה המקצועית מתחילה ב -25 צגים במחיר של 945 $ (756 £) ועד 250 מסכים במחיר של 7,195 $ (5,759 ליש"ט).

גרסת Enterprise עולה 9,595 $ (7,680 ליש"ט) עבור 250 מסכים עד 83,995 $ (67,238 ליש"ט) עבור 5000 מסכים. ניתן להוסיף צגים נוספים של עד 10,000 צגים בסך הכל. אתה יכול להוריד את גרסת הניסיון ללא תשלום של 30 יום.

3. Dynatrace 

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

Dynatrace הוא כלי לניטור ביצועי יישומים שיכול לפקח על אפאצ'ה קסנדרה. Dynatrace מזהה אוטומטית מסדי נתונים של קסנדרה תוך פחות מחמש דקות, כך שתוכלו להתחיל לעקוב אחר הביצועים שלהם. מדדי ביצועים שאתה יכול לפקח עליהם כוללים מעבד, קישוריות, זמן איסוף אשפה, השעיה, ו העברת מחדש. על פרטים נוספים בכרטיסייה, אתה יכול להתחיל להסתכל על נתונים סטטיסטיים עמוקים יותר שימוש בדיסק, מטמון, רמזים, עומס, הברכות הברגה, ו Java מנוהל זיכרון.

ניתוח גורם שורש הוא אחד מאלה של Dynatrace התכונות החזקות ביותר. Dynatrace תוכל הדגיש את הגורם השורש לבעיות ביצועים על צמתים בודדים. אוטומציה של ניתוח הגורמים השורש מאפשרת לך להגיב לבעיות שרת מהר הרבה יותר על ידי כך שיש לך את כל המידע הדרוש בכדי לתת תשובה מושכלת.

אם אתה זקוק לכלי ניטור של קסנדרה שקל להגדיר את התצורה ואת הנראות הנמתח ממש עד לרמת הצומת Dynatrace הוא כלי שאתה בהחלט צריך לקחת בחשבון. אם אתה רוצה לדעת מה המחיר של Dynatrace תצטרך ליצור קשר ישיר עם החברה. יש גם ניסיון חינם למשך 15 יום.

4. AppDynamics 

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

AppDynamics הוא כלי מוביל נוסף לניהול יישומים שיכול לעקוב אחר מסדי נתונים של קסנדרה. עם AppDynamics, תוכל לראות ממש למטה בפרטי עסקאות עסקיות. המוצר מגלה אוטומטית מסדי נתונים של אפאצ'ה קסנדרה ומוסיף אותם לסביבת הניטור שלך.

יש הרבה ערכים שאתה יכול לפקח עליהם AppDynamics. לדוגמה, על ידי ניטור תקשורת אחורית של קסנדרה אתה יכול ללכוד נתונים עליהם זמן תגובה ממוצע, טעויות לדקה, ו שיחות לדקה. מידע זה נותן סקירה כללית על ביצועי השירות.

ישנן שלוש גרסאות של AppDynamics זמין לרכישה; APM Pro, APM מתקדם, ו שיא APM. APM Pro כולל ניטור עסקאות כחבילה בסיסית אך אתה זקוק ל- APM Advanced כדי להשתמש גם בנראות השרת ובנראות הרשת..

APM Peak היא חבילת הפרימיום הכוללת ניטור ביצועים עסקיים, ניתוח עסקאות ונסיעות עסקיות. בכדי להציג את מחיר החבילות הללו, עליכם ליצור קשר עם צוות המכירות. אתה יכול להוריד את תקופת הניסיון ללא תשלום של 15 יום.

5. SignalFx 

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

SignalFx הוא מוצר ניטור ענן המיועד לניטור תשתיות כמו קסנדרה. SignalFX שימושים קולקט ו JMX לאסוף נתוני ביצועים מקאסנדרה. ערכים שאתה יכול לפקח על ידי כלי זה כוללים חביון, בקשות תפוקה, שגיאות, פעילות דחיסה, ו פעילות רמז. ניתן להציג את כל הנתונים הללו באמצעות לוחות מחוונים לפיקוח.

אתה יכול גם הגדר כללי התראה כדי לקבוע איזו פעילות תפעיל התראה. התראות מסווגות כ- קריטי, גדול, קטינה, אזהרה, ו מידע. ניתן לנהל את כללי ההתראה ב- התראות צפה היכן אתה מגדיר את התצורה שם הכלל ומקור, לזהותשם, ו משך הזמן. ישנה גם אפשרות להשתמש בניתוח בזמן אמת כדי לאתר מגמות שימוש חשובות (שיכולות להעיד על בעיות ביצועים אחרות).

SignalFx זמין בשתי גרסאות; ניטור תשתיות SignalFx ו SignalFx Microservices APM. ניטור תשתיות SignalFx עולה בין $ 15 (£ 12) ל- $ 25 (£ 20) למארח בחודש. APM של SignalFx Microservices נע בין 45 $ (36 £) ל 65 $ (52 £) למארח בחודש. ניסיון חינם זמין.

6. אינסטקלוסטר 

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

אינסטקלוסט היא פלטפורמת ניטור רשת שיש לה ממשק API לניטור קסנדרה. ממשק API לניטור קסנדרה עוקב אחר ה- השימוש בדיסק, ניצול CPU, קורא וכותב, משימות חביון, פעולות ממתינות, סטטיסטיקת משימות, תאים חיים ו מצבות בקריאה. כל ערך מתעדכן כל 20 שניות כך שכל המידע שאתה רואה מעודכן. עבור פרספקטיבה תקורה, סיכום אשכול התצוגה מספקת לך מספיק מידע כדי לבדוק את תקינותו של האשכול.

הדמיה כלולה ב- אינסטקלוסט עוזר לך לעקוב אחר השינויים בערכים לאורך זמן. לדוגמה, אתה יכול צפה בתרשים שמראה לך את התנודות ב'קריאה חשיפה 'לאורך זמן. גרפים אלה מקלים על זיהוי מגמות שאתה עלול לפספס אם אתה משתמש במרכז השליטה.

יש ארבע גרסאות של אינסטקלוסט זמין לרכישה: מפתח - Starter, מפתח - מקצועי, הפקה, ו ארגוני. מפתח - Starter עולה 20 $ (£ 16) לכל צומת בחודש עם נפח אחסון של 5 ג'יגה-בייט וזיכרון 2000 מגה-בייט. הגרסה המקצועית עולה 79 $ (63 £) לצומת בחודש עבור אחסון של 30 ג'יגה-בייט וזיכרון 3750-4000 מגה בייט.

גרסת הייצור מתחילה במחיר של 250 $ (£ 200) עבור אחסון של 250-3200 GB ו -8000-122000 מגה בייט של זיכרון. גרסת ה- Enterprise מתחילה ב -2,500 דולר (2,000 ליש"ט) ומכוונת לחברות המעוניינות לפקח על יותר מ -30 צמתים. אתה יכול להוריד את תקופת הניסיון בחינם.

7. אינסטנה 

7 הכלים הטובים ביותר לניטור אפצ'ה קסנדרה

אינסטנה הוא כלי לניטור ביצועי יישומים עם מגוון תמיכה עבור קסנדרה. לאחר פריסת אינסטנה היא תעשה זאת מגלה אוטומטית את קסנדרה. תכונות הגילוי האוטומטי עוזרות לך להתקין במהירות מבלי שתצטרך לנהל המון תצורות ידניות. מבחינה נראות, התוכנה מציגה ממש עד לערכים ברמת הצומת כמו בקשות, שיעורי קריאה / כתיבה של לקוח ו בקשות ממתינות. יש גם ערכים ברמת אשכול המראים לך פרטי מרחב המפתחות, גורמי שכפול, ו גדלי דיסק.

אתה יכול גם לפקח על בריאות קסנדרה באמצעות גרף דינמי. הגרף הדינמי מציג אירועי תשתית לצד ציר זמן כך שתוכלו לראות כיצד הביצועים משתנים לאורך זמן. הצגת מידע זה לפניך נותנת מבט ברור על מגמות הביצועים המשפיעות על השירות.

ישנן שתי גרסאות של אינסטנה זמין לרכישה: ניטור תשתיות ו ניהול ביצועי יישומים. ניטור תשתיות עולה 11 $ (£ 8) לכל מארח בחודש עם משתמשים ללא הגבלה ומעל 100 חיישנים. חבילת ניהול ביצועי האפליקציות עולה 75 $ (£ 60) לכל מארח, לחודש וכוללת ניטור תשתיות, פיקוח על משתמשי קצה וניתוח. אתה יכול להוריד את תקופת הניסיון בחינם.

באיזה כלי עלי להשתמש כדי לפקח על אפאצ'ה קסנדרה? 

אם אתה משתמש כעת ב- Apache קסנדרה לניהול מסדי הנתונים שלך, פתרון ניטור הוא חיוני. כלי ניטור תשתיות טוב יעזור לוודא כי מסד הנתונים שלך מבצע ביצועים. כלים כמו שרת SolarWinds & מוניטור יישומים ו Dynatrace ידועים במתן נראות עמוקה לתשתית הפיזית והווירטואלית.

מבחינת תצורה ועומק, Dynatrace היא אחת הטובות ברשימה זו (במיוחד בגלל היכולת שלה לזהות את קסנדרה באופן אוטומטי!). עם זאת, אם אתה מעוניין יותר בגישה מבוססת לוח המחוונים לפיקוח, שרת SolarWinds & מוניטור יישומים הוא הבחירה העליונה.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 1