סקירת בקרת הורים בקוסטודיו

לקוסטודיו אולי יש שם טיפשי, אבל תוכנת בקרת ההורים שלה מתייחסת לתפקיד שלה ברצינות רבה, והמאמץ מראה. קוסטודיו מציעה את אחת מרשימת התכונות המקיפות ביותר שראינו בסוויטת תוכנת בקרת הורים עד כה, אך מגיעה גם עם נקודת מחיר לא פחות מגדילה לגבות אותה.


עדכון: אתה יכול לנסות Qustodio בחינם למשך 3 ימים

האם תוכנה זו קצת עשירה מדי בארנק עבור מה שתקבל, או שמא יכולות לוח המחוונים המהימנות והסינון שלה להיות בכדי להצדיק את העלות? המשך לקרוא בסקירת בקרת ההורים Qustodio שלנו כדי לגלות!

מסך התקנת qustodio -

התקנה / התקנה

הקמת קוסטודיו היה תהליך די פשוט לעבור לעומת אפשרויות בקרת הורים אחרות, ואפילו נתקלנו בכמה חידושים מפתיעים בדרך שלא ראינו קודם.

כדי להתחיל, נרשמנו לחשבון ב- Qustodio.com (היישר מהעמוד הראשון) והורדנו את לקוח Windows 10. לאחר הורדת הלקוח, הדפדפן שלנו ניווט אוטומטית להגדרת הפרופיל הראשונה שלנו מבלי שנצטרך להרים אצבע.

להתקין מסך

כמו כן, לאחר ההתקנה הופתענו לגלות שקוסטודיו שידרג אי פעם את החברות שלנו לחשבון Premium מבלי שנצטרך לשאול (או אפילו להזין מספר כרטיס אשראי).

זה בעצם מסתכם בתקופת ניסיון, אבל העובדה שהם לא גרמו לנו לחבוט מידע כלכלי בכדי לקבל גישה הייתה בהחלט מגע יפה.

אפשרות שנתקלנו בה במהלך התקנת שולחן העבודה שלא נראתה בשום מקום אחר בעבר הייתה תיבה שאפשר היה לבדוק בהגדרה שכותרתה "אל תיתן לאף אחד לראות שקוסטודיו הותקן במחשב זה". זה מונע מאפליקציית Qustodio להופיע בכל מקום בפרופיל המשתמש, כך שבמידת הצורך תוכלו להריץ את תוכנת הניטור מבלי שהמוניטורי המיועד יהיה החכם יותר..

קוסטודיו מחיל גם את אותה רמת ההמצאה על תהליך ההתקנה של ניטור הרשת החברתית כשאתה מקבל את ה- iup של חשבון הפייסבוק המקושר. בעוד שתוכנה מסוימת מחייבת אותך לדעת את הסיסמה של ילדך כדי להיכנס (או להשתמש במחשב בו הם כבר מחוברים), קוסטודיו משמש כאפליקציה נוספת שיכולה להשתלב בשאר שהם כבר הציגו בפרופיל שלהם.

qustodio פייסבוק

הבקשה להוסיף את אפליקציית Qustodio תופיע בכל פעם שהם ינסו להיכנס לפייסבוק מהמכשיר המפוקח. אם הם ידחו את הבקשה, הם לא יוכלו לגשת לפרופיל שלהם עד לחיצה על לחצן "התחבר לפייסבוק".

ברגע שעברנו את ההתקנה והטענו את כל הפרופילים שלנו ומוכנים לדרך, הגיע הזמן לחפור לתוכנית עצמה כדי לראות מה היא באמת יכולה לעשות.

חוויית עיצוב / משתמש

עיצוב קוסטודיו

ראינו לוח מחוונים נהדר וראינו לוחמים מגושמים, אך עדיין לא ראינו משהו נקי ואינטואיטיבי כמו מה שהביא קוסטודיו לשולחן כאן.

קשה לדבר על חוויית המשתמש מבלי להזכיר גם קטעים מתהליך ההתקנה ... ואני אסביר מדוע. שלא כמו תוכנות אחרות לבקרת הורים אשר נותנות לך את האפשרות להגדיר הכל מראש (מגבלות קטגוריות, רשימה שחורה וכו '), קוסטודיו מעודד אותך לאפשר לקטנה שלך להשתולל תחילה לזמן מה, ואז לאחר מספר שעות או יום או כך של ניטור התגנבות (זכרו, הם אפילו לא יידעו שזה שם אם לא תרצו שהם) הגדרת כללים על בסיס התוכן שהם צפו כשהם חשבו שהם לא מוגבלים.

זה עושה את זה הרבה יותר פשוט לראות באילו אפליקציות הם נמצאים וכמה זמן, כמו גם באילו אתרים הם מבקרים או תכונות חברתיות. לאחר שנרשמו אלה (השלימו סמלי לוגו תואמים משלהם), תוכלו להיכנס לאחר מעשה ולהגדיר כללים פרטניים לכל יישום. מכיוון שיש לך מושג גס כמה הם באמת משחקים במשחק מסוים או גולשים באתרים מסוימים, זה נותן לך אינדיקציה טובה יותר לגבי הגבולות הגיוניים עבור כל המעורבים.

קוסטודיו משתנה

ברגע שיש לך את רשימת התוכניות שהילד משתמש בהן ביותר, אתה יכול להגדיר שלכל תוכנית תהיה מגבלות יום פרטניות. נגיד, Minecraft במשך שעה אחת על לילות השבוע אבל שלוש שעות בסופי שבוע, וכן הלאה. אתה יכול גם לעשות זאת באמצעות אתרים, מאפשרים שעה וחצי של טוויטר, חצי שעה של פייסבוק וכו '. כל זה מטופל באמצעות אייקון של התוכנית לצד מתג ירוק גדול, פשוט מספיק אפילו עבור הכי פחות טכנולוגי- הורים מפותחים להבין.

ציר זמן של פעילות קוסטודיו

אם כבר מדברים על קל להבנה, האופן בו קוסטודיו מניח את כל הדברים בציר הזמן אינו תואם. זה אולי לא נראה כמו הבדל עצום מקיר הטקסט שאנו רגילים אליו ברוב היישומים, אבל יש משהו כמו תצוגה מקדימה של עמוד מלא בציר הזמן של היסטוריית הגלישה באינטרנט של ילדכם, בשילוב עם תעודת Web of Trust, פשוט נותן לך תחושת הביטחון הנוספת לגבי הדומיין בטוח עבורם או לא.

חוויית המשתמש הנייד הייתה טובה באותה מידה כמו שראינו בשולחן העבודה. אפליקציית iOS במיוחד לדעתי מקבלת הביתה את הפרס של "אפליקציית בקרת ההורים הכי יפה שראינו". אין גביע, אבל בכל זאת זה כבוד די גבוה.

דוגמא מקף qustodia

הכל עובד באופן שמקל על ניטור מהיר של הפעילות בעזרת אגודל אחד בלבד, וניווט מהגדרה להגדרה היה משב רוח. סוגיה אחת קטנה בה אנו פוגשים היא שאינך יכול לשנות בפועל תצורות כלשהן בתוך האפליקציה, אך דפדפן יופעל במקום בו תזין את אישוריך פעם נוספת כדי להגיע למרכז השליטה של ​​התצורה במקום זאת.

מאפיינים

למחיר, קוסטודיו הוא בקלות אחת מסוויטות בקרת ההורים העשירות ביותר בתכונות שסקרנו עד כה. חברות פרמיה שנתית (כל ספירת מכשירים) מגיעה כסטנדרט עם התכונות הבאות:

  • מערכות הפעלה: Windows, OSX, iOS, Android, Kindle
  • יכולות סינון אינטרנט (שולחן עבודה ונייד)
  • מגבלות זמן למכשיר
  • ניטור וחסימה של אפליקציות
  • ניטור SMS ושיחות (אנדרואיד בלבד)
  • מעקב אחר מיקום (נייד בלבד)
  • ניטור מדיה חברתית (פייסבוק)
  • לחצן פאניקה נייד

נייד

ב- iOS, קוסטודיו סובל מאותה בעיה כמו שכל תוכנת בקרת הורים אחרת עושה, בכך שאי אפשר לשלוט באמת על שום דבר פרט למה שקורה בתוך אפליקציית / דפדפן האינטרנט קוסטודיו עצמה. עם זאת, החברה עדיין עושה ככל יכולתה כדי להפוך אותו לגמיש ככל האפשר, מוסיפה לא רק תכונות ניטור וחיפוש בטוח, אלא גם אפשרות להפעיל שעות תזמון שמכבות את הדפדפן אם הן מנסות לגלוש מחוץ לשעות המיועדות..

סקירת בקרת הורים בקוסטודיואנדרואיד היא כמובן הרבה יותר גמישה, ומאפשרת לך לשלוט כמעט בכל היבט של חווית המובייל שלהם. תפוקת הנתונים של המכשיר עוברת תחילה דרך אפליקציית Qustodio, מה שאומר שניתן לבצע ניטור SMS ושיחות אפשרי, כמו גם מעקב אחר כל פעילות שמתרחשת בכל המכשיר. זה כולל את האפליקציות המותקנות, כמה זמן משתמשים באפליקציות האלה, לאילו מונחים מחפשים (דפדפן-אגנוסטי) והיסטוריית אתרים מכל דפדפן (לא רק Chrome).

מעקב אחר מיקום פועל הן למכשירי iOS והן לאנדרואיד בדיוק כפי שהייתם מצפים, וניתן להגדיר אותם לדיווח בכל (x) דקות ושעות, תלוי בהעדפתכם. הפתעה מבורכת נוספת מצד הפיצ'ר הייתה תוספת של לחצן מצוקה.

כפתור "פאניקה!" עובד כך: אתה מוסיף לארבעה מספרי טלפון מהימנים וכתובות דוא"ל למכשיר של ילדך. אם הילד אי פעם בצרות, הם יכולים ללחוץ על הפאניקה! לחצו או לחצו על מיקרופון האוזניות שלהם שלוש פעמים, וכל מי שנמצא ברשימה הזו יקבל מייד הודעה על כך שמשהו לא בסדר.

תוספות כמו אלה מעניקות לקוסטודיו את אותם יתרונות קטנים שאנו מחפשים בתוכנת בקרת הורים, ומראה שהחברה באמת מושקעת בכך שהיא תוודא שתקבל את כל מה שאפשר לרצות מתוך סט מלא של כלי בקרת הורים שמצוידים למודרני. ילד.

ביצועים

חסימת קוסטודיו

במהלך הבדיקות שלנו, קוסטודיו ביצע באופן עקבי הרבה מעל עקומת הדירוג מבחינת מה הוא עצר, מה הוא עבר, ומה התגלה כחיובי כוזב.

ברבים מאותם תרחישים שבהם הופעלו אפשרויות בקרת הורים אחרות, נראה היה כי קוסטודיו ידע כמעט באופן אינטואיטיבי אילו אתרים היו בסדר לראות ואילו לא, וזה לאחר שכבר הספקנו להתמקד בתשעים עם אפשרויות תצורה מותאמות אישית..

שלא כמו חלק משירותי הניטור ברשת החברתית שעשויים להימשך 24 שעות לפני שהם מעדכנים פעילות כלשהי, קוסטודיו משתמש בהרשאות האפליקציה שלה בכדי לתת לך מייד חלון לדברים שהילד שלך מפרסם ברגע שהם מפרסמים אותה, כמו גם כל התגובות שצצות עדכוני סטטוס משלהם. אתה יכול גם לעבור את כל ההיסטוריה של כל מה שנמצא על ציר הזמן שלהם ללא קשר להגדרת הפרטיות שלו, משהו שראינו עד כה רק בקוסטודיו.

בסך הכל, הביצועים של תוכנת הסינון פגעו ככל הנראה בכ- 98% מהתנאים שזרמנו לדרך לדיוק. עם זאת, חלק מההורים עשויים לרצות להקפיד על הפעלת אתרים מסובכים כמו Twitch.tv או Youtube, שבהם חלק מהערוצים בסדר לחלוטין ואחרים מאוד לא, ולכן לדעת איזה תוכן הם צופים לפני הזמן הוא באמת הדרך היחידה להשיג את זה מוגדר נכון.

תכונה אחת שפספסנו כאן הייתה סוג של דיווח או תגובה לבקשת גישה, מה שיאפשר לילדך לצלצל אליך ישירות אם הם ייחסמו לאתר שאולי יהיה בסדר להם לראות. אם להורה יש התראות מוגדרות, הוא יוכל מייד לראות מה נחסם, אך אם הוא מקבל אותו מואר בירוק פירושו שהוא יצטרך למצוא שולחן עבודה ולנקות את האתר באופן ידני ממרכז השליטה של ​​הדפדפן..

תמחור

תמחור קוסטודיו

Qustodio מגיע גם בגרסת Free וגם ב- Premium, כאשר האפשרות Free מכסה מכשיר אחד בלבד בכל פעם עם אפשרויות פיקוח על פעילות מוגבלת למדי כלולות..

התייחסות מעשית: נסה את Qustodio בחינם למשך 3 ימים

כפי שהזכרנו קודם, כל חשבונות Qustodio החדשים משודרגים אוטומטית לחברות פרימיום לשלושה ימים ללא קשר לשאלה אם אתה מתכוון לקנות או לא, אבל אם כן, הנה כיצד מתקבל מודל המינוי.

האפשרות הראשונה (התוכנית "קטנה") מכסה שלושה מכשירים בסך הכל עם הרשאת חשבונות ללא הגבלה לכל אחד, במחיר של 39.95 דולר לשנה. התוכנית "בינונית" מעניקה לך הגנה על עד 5 מכשירים בכל פעם, והיא פועלת במחיר של $ 54.95 לשנה. סוף סוף יש את האפשרות "גדולה" המגנה על עד 10 מכשירים במחיר של 96.95 דולר לשנה.

אם בכל נקודה כלשהי אתה צריך להוסיף מכשירים נוספים לתוכנית שלך, Qustodio מציע צינור שדרוג קל שיחייב אותך רק עבור ההבדל בין המנוי הישן שלך לזה החדש, במקום לגרום לך לשלם עבור החברות החדשה לגמרי לפני כן.

לבסוף, לקוסטודיו יש גם אפשרויות לבתי ספר, לקוחות עסקיים וארגוניים, אם כי עם הצעות מחיר מותאמות אישית הנדרשות לכל אחת מהן לא ניתן לנו לפרט את הפרטים המדויקים של מבנה התמחור שלהם בסקירה זו..

קוסטודיו מפעיל מדי פעם מכירות, כאשר האחרונה היא מכירה עונתית עם הנחה של 10% אם אתה משתמש בקוד XMAS10. אנו ממליצים להתחיל כאן בניסיון ללא תשלום ואז להשתמש בקוד אם תמשיכו לגרסה בתשלום.

שירות לקוחות

קשר qustodio

קוסטודיו מציעה רק אפשרות לתמיכת לקוחות אחת דרך דף הגשת כרטיסים, והחברה אומרת כי הם מנסים לחזור לכל הלקוחות שלהם תוך 1-2 ימי עסקים..

משהו שמצאנו קצת מוזר היה פתק קטן בתחתית עמוד הקשר שנטען שמשתמשי קוסטודיו פרימיום זוכים לתגובה בעדיפות ”, שנראתה כמו טקטיקת מכירות נמוכה כדי לנסות להביא אנשים לספינה אם אני כנה..

סיכום

לקוסטודיו אולי אין את השם הבולט ביותר שיש שם, אבל מה שחסר בבהירות המותג הוא יותר מאשר ממציא עם אפשרויות בקרת ההורים הכוכבות הנמתחות על פני כל פלטפורמה שאפשר להעלות על הדעת..

התוכנה משלבת לוח מחוונים לבקרה מוביל בתעשייה עם ממשק משתמש מוצק, רשימת תכונות נרחבת וביצועים סולידיים. כן זה יקר אבל אני מבטיח שתקבל כאן את מה שאתה משלם לו, ואם היית על הגדר בקשר לבקרת הורים עד עכשיו - אל תחכה עוד, תפס את קוסטודיו עוד היום.

בקרו בקוסטודיו

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 + = 48

map