מאגרי הקודי הטובים ביותר, 6 שאנחנו אוהבים וחלקם להיזהר מהם

6 הטוב ביותר עבור קודי Repos


אחד הדברים הטובים ביותר בקודי הוא הרבגוניות שלו. ניתן להתקין אותו בקלות על גבי מספר עצום של מכשירים כולל מחשב, אייפון, אנדרואיד, מגן Nvidia, Roku, Amazon Fire TV, Amazon Firestick, Apple TV ואפילו כונן הבזק מסוג USB. מכיוון שאין שום פער בין פלטפורמות, כל המקרים האחרונים שנדון בהם יעבדו על כל המכשיר שתרצה להשתמש בו..

יש לנו שני קריטריונים לדירוג חוזרי קודי. ראשית, אנו בודקים אם יש לרפאו תוספים שאינם זמינים במקומות אחרים, ואז אנו שוקלים את הפופולריות של התוספים שאחראי עליהם. כאשר נותנים בחשבון גורמים אלה, הערך של מאגר נתון מתבהר במהירות.

יש לציין שחלק מהמאגרים שלהלן מכילים תוספים המציעים גישה בלתי מוגבלת לתוכן מורשה. צירפנו את אלה בגלל הפופולריות שלהם, אך אנו ממליצים בחום להשתמש במקורות רשמיים בכל מקום אפשרי. זה מאפשר לך לתמוך באנשים ובארגונים היוצרים את התוכן ומקטין את הסיכון לתוצאות השלכות משפטיות. שימוש במאגרים רשמיים מפחית משמעותית את הסיכון להתקנת תוכנות זדוניות או תוספים ששונו בזדון.

הקפד ללמוד את חוקי מדינתך בנושא הזרמת תוכן באופן מקוון לפני שתנסה להשתמש בקודי למטרה זו. אם ברצונך להסיר התקנה של תוסף של צד שלישי פוגע מתוך ריפו, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התוסף, עבור לדף המידע שלו ובחר בלחצן "הסר התקנה"..

אזהרה: יש להשתמש בקודי רק לתכנים אליהם יש לך זכות חוקית לגישה. לא קרן קודי ולא קומפריטיטק תומכים בשימוש בקודי לצורך פיראטיות.

לפני שנתחיל: השתמש תמיד ב- VPN עם Kodi

חלק ממשתמשי Kodi זורמים דרך רשת פרטית וירטואלית (VPN) כדי להסתיר את פעילותם מספק שירותי האינטרנט שלהם (ISP). למרות זאת, ישנן דרכים רבות שמשתמש בקודי שומר חוק יכול להפיק תועלת משימוש ב- VPN.

מכיוון ש- VPN מצפין את תעבורת הרשת שלך, צופה חיצוני לא יכול לראות מה אתה עושה. זה מונע מרבית התקפות Man-in-Middle (MitM) ועוצר את ספק שירותי האינטרנט שלך להצער את מהירויות האינטרנט שלך..

כל ה- VPN מאטים מעט את חיבור האינטרנט שלך, אך חלקם מציעים הפחתת מהירות קטנה יותר מאחרים. זה חשוב במיוחד למשתמשי Kodi מכיוון שנדרש מהירות מהירה כדי להזרים וידאו. כמו כן, חלק מספקי ה- VPN מנהלים יומנים על פעילויותיך, ומנצחים לחלוטין את מטרת השירות.

אנו ממליצים על IPVanish. זהו אחד ה- VPN המהירים ביותר שבדקנו ומציע חיבורים יציבים לשרתים ביותר מ- 50 מדינות. IPVanish לא שומר על יומני התעבורה שלך וניתן להתקין אותם בקלות במגוון רחב של מכשירים כולל ה- Firestick של אמזון.

ה- VPN הטוב ביותר לקודי: IPVanish היא הבחירה העליונה שלנו. בעל רשת שרתים גדולה שאינה מסתתרת ומשיג מהירויות טובות. תכונות אבטחה ופרטיות חזקות הופכות את IPVanish למועדף על משתמשי Kodi ו- Amazon Fire TV Stick. נסה זאת ללא סיכון באמצעות ההחזר הכספי למשך 7 יום.

מאגרי הקודי הטובים ביותר: יוני 2019

המאגרים שלהלן מכילים בעיקר תוספים רשמיים. מכיוון שנוצרים תוספים רשמיים עם נהלי בדיקה ואימות מחמירים יותר, הם בדרך כלל בטוחים יותר מתוספות של צד שלישי. תוספות רשמיות מזרימות וידיאו ממקורות בעלי רישיון מתאים, וככאלה, התוכן שלהן זמין בחופשיות או דורש התחברות כדי לצפות.

ריפו רשמי של קודי Addon

לוגו של קודי

התוסף הרשמי של קודי הוא המאגר היחיד שמגיע להתקנה מקדימה עם קודי ומציע מבחר גדול של תוספות לגיטימיות. כמה מההרחבות הפופולריות ביותר של הרדיו של Kodi כוללות YouTube, iPlayer WWW, ודפדפן PlayOn, אך ישנם גם כמה כלי עזר מועילים כגון Trakt ו- Log Viewer עבור Kodi..

מאגר זה מתועד היטב וצוות קודי פעיל מאוד במדיה החברתית. המשמעות היא שאם נחטף אחד מהרחבים הרשמיים של הרפו, ישנם מקורות רבים של מידע אמין, וסביר להניח שתודעו לפני שתעדכנו אותו, עדיין אין כל התחייבות שתקבל את האזהרה לפני שייגרם נזק, מה שהופך את ההגנה על החיבור שלך לחשוב וכיבוי עדכוני ההרחבה האוטומטיים גם כן צעד הכרחי..

הריפו של Eracknaphobia

הריפו של ארקנאפוביה

הריפו של Eracknophobia הוא ביתם של כמה תוספות ספורט והגרסה המעודכנת של התוספת Crackle Kodi. ריפו זה מכיל תוספות ספורט מרובות, כולל MLB.TV, NHL TV ו- NBC Sports Live Extra, שמסתירים את מרבית הסרטונים שלהם מאחורי לוח שכר, אך התוספת של March Madness Live מציעה תוכן ספורט איכותי בחינם.

למרות שהמפתח לא ממש משתמש בחשבון הטוויטר שלו, הריפו מתחזק ומתעדכן לעיתים קרובות. בגלל המחויבות של ארקנאפוביה למדיניות נגד הפיראטיות של קודי, ישנם מקורות רבים של מידע מכובד, אם אתה נתקל בקשיים בהתקנת אחד מהתוספים שלו.

ניתן למצוא כאן את הריפו של Eracknaphobia.

ריפו Kodinerds.net

הריפו של קודינרד

ריפו Kodinerds.net מכוון בעיקר למשתמשים גרמנים, אך יש כאן המון גם לדוברים שאינם גרמניים. קח לדוגמא את התוספות של YouTube, Dailymotion ו- Eurosport. בנוסף, ריפו זה מציע מבחר רחב של תוספות IPTV כולל כמה עבור ZDF, ARD ו- 7TV.

לרפאו זה יש פורום וחשבון טוויטר ייעודי משלו, אולם שניהם בשפה הגרמנית. משמעות הדבר היא כי אלא אם היזמים יודיעו בכמה שפות, משתמשי קודי דוברי אנגלית יצטרכו להסתמך על כלי תרגום לא מהימנים אם הריפו נפגע.

ניתן למצוא את הרטורו של Kodinerds.net כאן.

ריפו של TVAddons

ריפו של TVAddons

מאגר TVAddons כולל כמה תוספים שימושיים כולל LiveTube, USTVNow ואינדיגו. אינדיגו שימושית במיוחד מכיוון שהיא מאפשרת לבצע תחזוקה בהתקנת Kodi שלך, להחזיר את Kodi להגדרות המפעל ולהתקין מאגרים חדשים ישירות מ- GitHub, בין היתר.

ל- TVAddons יש פורום משלה וצוות הפיתוח פעיל מאוד במדיה החברתית, כך שיש כמה דרכים לברר אם מישהו מהרחבים הנלווים ברפאו הזה נחטף.

אתה יכול למצוא את ריפו TVAddons כאן.

מאגר MetalChris

ריפו מטאלכריס

אם אתה מחפש תוספים איכותיים במיוחד שלא הבנת אפילו שאתה זקוק להם עד היום, התקן את המאגר של MetalChris, stat. ברפרטו זה יש למעלה מ -30 מוסיפים ייחודיים, שאת חלקם אתם בהחלט תרצו.

התוספות הזמינות כאן שהכי מעניינות אותנו הן סרטים וטלוויזיה של ביגסטאר, CBC ספורט ורשת טלוויזיה CW.

ביגסטאר סרטים וטלוויזיה מחברים אותך ישירות לביגסטאר, אתר סטרימינג מבוסס אוסטרליה לפי דרישה. BigStar דומה מאוד לשירותים חינמיים לפי דרישה כמו Tubi TV, Yahoo View, Viewster ו- Crackle. יש בו המון תוכן בחינם, שחלקם מוערכים ומוערכים במיוחד.

CBC Sports הוא ערוץ ספורט קנדי ​​המכסה מגוון עצום של תוכן כולל אתלטיקה, מרוצי סוסים וכדורגל. רשת הטלוויזיה CW מספקת גישה לפרקים מלאים של מופעי CW כמו חץ, הפלאש ו- iZombie, כך שתמיד יהיה לך מה לצפות.

כל התוכן שנמצא במאגר של MetalChris ניתן לגישה חופשית. עם זאת, חלקו נעול באזור, כלומר תזדקק ל- VPN כדי לצפות בו בחו"ל. אתה יכול להוריד ולהתקין את מאגר MetalChris מ- github.

פשוט ריפו של קז

פשוט ריפו של קז

מאגר זה כלל להכיל כמה תוספות שגרדו תוכן ממקורות לא רשמיים אך לאחר שאיימו על ידי ה- MPA, היוצר החליט להסיר את כל התוכן הזה. ריפו ה- Simply Caz כולל כעת רק תוספים רשמיים כמו FilmOn Simple, USTV Catchup ו- YouTube.

מאגרי ההרחבה הלא-רשמיים של קודי הטובים ביותר שיש להימנע מהם

המאגרים הבאים מכילים בעיקר תוספות לא רשמיות, וכפי שאי פעם, אנו ממליצים לקוראינו למצוא מקורות רשמיים בכל מקום אפשרי. אנו רוצים להדגיש כי נוכחות ריפו ברשימה זו אינה מהווה אישור לכך. במקום זאת הם רשומים מכיוון שהם פופולריים בקהילה של קודי, לטוב ולרע.

LazyKodi

הריפו של LazyKodi מארח את אקסודוס רדוקס, 13 ליצנים וגאות גאות, שהם, בין היתר, כמה מהתוספים הזרמים הפופולאריים ביותר ללא רישיון. בנוסף, למפתחים אין חשבונות מדיה חברתית ייעודיים, כלומר אין דרך לדעת בוודאות אם הריפו נחטף בעתיד. מסיבה זו איננו ממליצים למשתמשים בקודי להתקין את הריפו LazyKodi.

קודי בא

הריפו של Kodi Bae מכיל תוספת אינדיגו, אך מציע גם מבחר מקורות לא לגיטימיים לסרטים ותכניות טלוויזיה. בין אלה ניתן להוסיף תוספות יודה, אקסודוס וספורט דוויל הידועים לשמצה. זה מבהיר כי הרפרטואר של Kodi Bae אינו מיועד למשתמשים בקודי המחפשים מקורות רשמיים.

Kodil / Kodisrael

ריפו ה- Kodil (Kodi Israel) מכיל מעל 500 מוסיפים כולל FilmOn.TV, ITV ואינדיגו. עם זאת, הוא מארח גם תוספים רבים שאינם מגרדים קישורים מספקים מורשים כראוי. אלה כוללים Goodfellas 2.0, רשימות השמעה של טורקים בבריטניה ו- Planet MMA.

רבים מההרחבות הכלולות ברפאו זה כבר לא עובדים, ובהתחשב בכך שחשבון הטוויטר של המפתח הוא בעברית ולא נעשה בו שימוש מאז 2016, הוא לא יועיל לרוב המשתמשים בקודי. מהסיבות שלעיל איננו ממליצים למשתמשים בקודי להתקין את ריפו Kodil.

9 ריפו חדש

ישנם כמה מאגרי מידע המכילים את התוספת 9Anime, אולם היחיד שיש לו גרסת עבודה הוא repo 9Anime של DxCx. ריפו זה מכיל רק 9Anime, תוספת שמגרדת קישורים מכמה מקורות ללא רישיון.

מכיוון שנראה שיש מפתח יחיד, התוספת הזו נמצאת בסיכון גבוה יותר לחטיפה בהשוואה לחלק אחר. כמו כן, חשבון הטוויטר של המפתח לא פורסם מאז יולי 2017. ללא נוכחות אחרת במדיה החברתית, ובהתחשב בגירסאות הרבות של התוספת 9Anime הזמינות, זה יכול להיות קשה מאוד למצוא מידע הרלוונטי לגירסא שלך אליו או לרפאו. מסיבות אלה איננו ממליצים לקוראינו להתקין את הריפו 9Anime.

קופסת ישו

ריפו ה- Jesus Box היה מקור נוסף למוסף הרשמי של יוטיוב. עם זאת, הוא הכיל גם כמה תוספים שאספו קישורים מספקים לא רשמיים. אלה כללו את FlixNet, Jesus Box IPTV, ואת ה- Genesis Reborn הידוע לשמצה. למרות הפופולריות של ריפו זה, המפתחת שלו הודיעה בשנת 2018 כי היא עוברת באופן לא מקוון לצמיתות, ככל הנראה בגלל איומים משפטיים של ה- MPA.

פרויקט ארס

Repo Project Ares מכיל מספר תוספים שימושיים כמו אשף Ares, Plexus ו- YouTube. עם זאת, הוא מארח גם כמה תוספים המשתמשים במקורות לא רשמיים, כולל SportsDevil ו- Planet MMA.

אשף Ares שימושי אם אתה מעוניין לשנות את ההתקנה של Kodi שלך, אך יש אלטרנטיבות טובות בהרבה. מהסיבות שלעיל, אנו ממליצים למשתמשים בקודי להימנע מ repo Project Ares אלא אם זה מיועד אך ורק לאשף Ares..

דאקי ברווז

הריפו של Mucky Ducks הוא ביתו של אשף הברווז Mucky, מוסף להתקנת מבנים וביצוע תחזוקה בהתקנת Kodi שלך. הוא מכיל גם עשרות מוספים המפרים זכויות יוצרים, ללא מקורות לגיטימיים ביניהם.

בהתחשב בכך של- Wizard Ares ו- Indigo יש פונקציונליות דומה והמאגרים שלהם מכילים לפחות תוספת אחת רשמית כל אחת, לרפפו זה יש מעט מאוד מה להציע. מהסיבות לעיל, איננו ממליצים למשתמשים בקודי להתקין את הריפו Mucky Ducks.

מאגרים שאנו אוהבים שאינם פעילים עוד

ריפו של גרייסי

ריפו של גרייסי

עדכון: לרוע המזל, Repo של Gracie אינו פעיל יותר. זה מצער, שכן במאגר הזה היו הרבה יצירות איכותיות, אך למרבה הצער, גרייסי החליטה לסגור את החנות.

הריפו של גרייסי אינו ידוע במיוחד, וחבל מכיוון שהוא מכיל כמה תוספות מצוינות. ישנן חיות פנטסטיות, HammerTime ופולאריס אם אתם אוהבים סרטים דוקומנטריים, קולנוע הזהב, סרטי טמפוס וצהריים גבוהים עבור חובבי קולנוע ופינת קידז לסרטים מצוירים. יש לציין כי כמה תוספים, כגון Serendipity, מציעים תוכן ללא רישיון, לכן אנו ממליצים להימנע מאלה ולהשתמש רק בתכונות הלגיטימיות..

ריפו של Noobsandnerds

ריפו של Noobsandnerds

עדכון: עקב לחצים משפטיים, החליט הצוות שמאחורי Noobsandnerds לסגור את החנות. זה בהחלט היה אובדן טרגי. בעוד שלנוובנדנדרדים היו כמה תוספות שמפרות זכויות יוצרים פופולריות, הם גם סיפקו אפשרויות לגיטימיות רבות, והיו צוות מפתח שעומד מאחורי העוזרים החדשים ללמוד לקוד בפייתון. 

בואו נהיה ברורים: הריפו של Noobsandnerds מכיל כמה תוספים כמו אליסיום המספקים גישה לא מורשית לתוכן מורשה. עם זאת, הוא מכיל גם כמה תוספות לגיטימיות כמו ITV וגרסאות חלופיות של iPlayer ו- FilmOn.

ראוי לציין שבגלל מספר התוספות הבלתי לגיטימיות שהרפאו הזה מכיל, פורומים רבים של קודי אינם מאפשרים למשתמשים שלהם לדון בזה. עם זאת, מכיוון שזו ריפו פופולרי כל כך, יש הרבה תמיכה בפורומים לא רשמיים.

סיכום

כדי למצוא את התוספות הטובות ביותר לקודי, עליכם תחילה למצוא את המאגרים הטובים ביותר. מאמר זה הראה שיש שפע של ריפו איכותי המציע מקורות תוכן רשמיים. זה מפריך את הרעיון שקודי הוא פלטפורמה גרועה לסטרימינג ומדגיש את הפוטנציאל שיש לו לשירותי סטרימינג בעתיד..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =