Dailymotion Kodi addon: כיצד להתקין את Dailymotion על Kodi

כיצד להתקין תוספת של Dailymotion על Kodi


אם אתה מחפש סרטונים קצרים, מבדרים וחופשיים לצפייה, אתה לא יכול להשתבש עם התוספת של Kodi Dailymotion.

Dailymotion הוא אתר לשיתוף וידיאו הדומה ל- YouTube. בניגוד ל- YouTube, הוא מבוסס בצרפת ויש לו הנחיות תוכן מעט פחות מחמירות. יש הרבה סרטונים ב- Dailymotion שאינם זמינים ב- YouTube. הוספת Dailymotion למקורות הסטרימינג שלך, אם כן, יכולה להגדיל את קטלוג הסרטונים העומד לרשותך.

Dailymotion שימושי במיוחד כשאתה ניגש אליו דרך תוספת של Kodi. זה מונע ממך את הצורך לעבור בין דפדפני האינטרנט לקודי במכשיר שלך.

Dailymotion הוא תוסף חוקי וקל להתקנה.

מה זה קודי?

Kodi הוא נגן מדיה עם קוד פתוח שפותח על ידי קרן XBMC, קונסורציום טכנולוגי ללא מטרות רווח. שלא כמו תוכנת סטרימינג מבוססת אינטרנט, קודי לא נוצר כדי לעבוד עם שירות של ספק תוכן מסוים. במקום זאת, זה אמור להיות נגן מדיה לכל מטרה, שניתן להשתמש בו כדי לגשת למגוון רחב של תוכן מכל מקום באינטרנט.

קודי פופולרי מאוד בקרב חובבי מחשב קולנוע ביתי. זה פופולרי גם בקרב אנשים שפשוט רוצים להזרים תוכן ממקורות רבים ושונים מבלי שיצטרכו לעבור ללא הפסקה בין יישומים.

ניתן להתקין קודי על מחשב אישי, סמארטפון אנדרואיד או iOS, Roku box, Apple TV או Amazon Firestick.

כיצד להשתמש בקודי בבטחה ובפרטיות

משתמשי Kodi פופולריים בקרב אלו הזורמים תוכן המוגן בזכויות יוצרים ללא אישור, ופונים רבים לרשת וירטואלית פרטית (VPN) כדי להסוות את זהותם. עם זאת, קודי משויך בצורה הטובה ביותר עם VPN לכולם, גם לאלה שמשתמשים בו לצורך הזרמה משפטית ממקורות רשמיים.

שירותי אינטרנט רחבים בפס רחב ידועים גם כמאטים את מהירויות הלקוחות הזורמים וידיאו העלולים לגרום לקודי למאגר. שירותי אינטרנט בפס רחב לא אוהבים לבזבז כסף על שדרוג התשתית שלהם כדי להתמודד עם התנועה הנוספת שנגרמת על ידי streamers. מצערת מאפשרת להם להגדיל את ההכנסות מבלי להציע מהירויות טובות יותר עבור הלקוחות.

ובעוד שתוספות של צד שלישי מועדות יותר לפריצה, אפילו תוספות רשמיות כמו Dailymotion יכולות להיות מיזם מסוכן. כל התוספים מפותחים על ידי מפתחים בודדים אשר מהימנים עליהם כי הם כנים. עם זאת, כמה מפתחי addon ניצלו לרעה את האמון הזה. ניתן להעלות מחדש כל תוסף לשרת אחר עם קוד זדוני חדש המאפשר להאקרים לגנוב את הנתונים שלך.

 VPN יכול להקל על שני התרחישים על ידי הצפנת החיבור שלך ואנונימיית הנתונים והזהות שלך. כתוצאה מכך ספק שירותי האינטרנט שלך ותוקפי יכולת להיות אינם יודעים שאתה מזרז וידיאו. זה מונע מהאקרים לקבל את הנתונים האישיים שלך ומפסיק את שירותי האינטרנט להשתמש בהרגלי הצפייה שלך כתירוץ להפחתת רוחב הפס שלך.

עבור משתמשי Kodi, מצאנו ש- IPVanish הוא ה- VPN הטוב ביותר לשימוש. בעוד שחלק מה- VPNs שוכרים את הציוד שלהם מאחרים, IPVanish מספקת רשת פיזית משלה. זה מאפשר להם לשמור על מהירויות סטרימינג גבוהות, מה שמוביל לווידיאו ושמע חלקים ברזולוציה גבוהה. הם גם לא שומרים על יומנים, כך שיש לך שקט נפשי בידיעה כי הנתונים הפרטיים שלך בטוחים.

מבצע הקוראים: אתה יכול לחסוך 60% במנוי שלך ל- IPVanish ויכול לקבל אותו ב -4.87 דולר לחודש אם תירשם לשנת שירות. ישנן גם הפחתות לתכניות של חודש ושלושה חודשים כאן.

בעוד ש- IPVanish היא המועדפת עלינו, יש לנו כאן רשימה מלאה של VPNs הטובים ביותר לקודי.

Comparitech אינו מתיר או מעודד הפרה כלשהי של מגבלות זכויות יוצרים, כולל הזרמה בלתי חוקית דרך Kodi. ניתן להשתמש בקודי למטרות רבות של הזרמה מקוונת ומשובחת. אנא שקול את החוק, הקורבנות והסיכונים של פירטיות לפני שאתה מוריד או זורם חומר המוגן בזכויות יוצרים ללא אישור.

מדריך ההתקנה של Dailymotion Kodi

התוספת של Dailymotion Kodi היא חלק ממאגר הקודי הרשמי. כדי להתקין אותו, בצע את הצעדים הבאים.

  • מהתפריט הראשי, לחץ על "תוספות"
  • Dailymotion Kodi addon: כיצד להתקין את Dailymotion על Kodi
  • לחץ על הסמל שנראה כמו תיבה פתוחה
  • לחץ על "התקן ממאגר"
  • לחץ על "מאגר ההוספות של קודי"
  • Dailymotion Kodi addon: כיצד להתקין את Dailymotion על Kodi
  • לחץ על "תוספות וידאו"
  • Dailymotion Kodi addon: כיצד להתקין את Dailymotion על Kodi
  • גלול מטה ברשימה עד שתמצא את "Dailymotion.com" ממפתח בשם "LORE." לחץ להתקנה.
  • Dailymotion Kodi addon: כיצד להתקין את Dailymotion על Kodi

כיצד להשתמש ב- Dailymotion Kodi

לאחר התקנת ההרחבה, לחץ עליו כדי להציג את האפשרויות לפתיחה, הגדרה, הפעלה או כיבוי של עדכון אוטומטי, ביטול או הסרה של התקנה..

לחיצה על "קביעת תצורה" מאפשרת לך להגדיר את הרזולוציה המרבית שהטלוויזיה או המכשיר שלך יכולים להציג, את מספר הסרטונים שאתה רוצה שיוצג בדף בעת חיפוש, ואת גרסת הקטלוג שאתה רוצה ש- Kodi יגלוש על סמך המדינה שלך..

Dailymotion קודי addon

יש גם אפשרות להתאים אישית את ההרחבה על ידי הזנת שם המשתמש שלך ב- Dailymotion. תיאורטית, זה אמור לגרום לתיקיית "הדברים שלי" להציג את הסרטונים, הערוצים שאתה עוקב אחריהם ותכנים אחרים שאתה מעוניין בהם במיוחד. כשניסיתי לבדוק זאת, מצאתי שזה לא עובד. אני מקווה שזה יתוקן בעדכון עתידי.

לחץ על "פתח" כדי להפעיל את ההרחבה. אתה יכול לדפדף בסרטונים על בסיס ערוץ לערוץ, אך הדרך המהירה ביותר למצוא את מה שאתה מחפש היא ללחוץ על "חיפוש". הקלד מילות מפתח ולחץ על "אישור" כדי לקבל רשימת סרטונים..

Dailymotion Kodi addon: כיצד להתקין את Dailymotion על Kodi

סקירה כללית של תוסף Kodi Dailymotion

Dailymotion מספק קטלוג ענק של סרטונים מצחיקים, קדימונים לסרטים, סרטי מוזיקה וסרטים שהופקו באופן עצמאי. והכי חשוב, זה לגמרי בחינם.

אם אתה מחפש addon שירחיב מאוד את מספר הסרטונים הזמינים לזרם מבלי שיעלה לך כלום, התוספת של Kodi Dailymotion היא אחת שתשקול. סקרנו כאן מגוון רחב יותר של תוספות לסרטי קודי שיראו לכם אילו תוספות קודי הן בטוחות וחוקיות ועוזרות להרחיק אתכם ממוספים כמו Kodi SALTS, Kodi Bennu and Codi Covenant שמתמקדים בתוכן פיראטי.

פופולרי: איך לצפות ב- NFL ב- Kodi

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =