Kodi addon Animetoon לא עובד? האם יש תיקון או תוספת חלופית?

תוסף קודי אנימטון


האם ההוספה של Animetoon Kodi שלך לא עובדת? התוסף Animetoon פופולרי, אך סביר להניח שתיתקל בבעיות כשאתה מנסה להריץ את התוספת הזו. להלן, אנו בוחנים מדוע ייתכן שהתוסף הזה כבר לא עובד, וכמה דרכים לעקיפת הבעיה ואלטרנטיבות שעשויות לעזור לך להשיג את הזרמת האנימה והסרטים המצוירים שאתה מחפש..

מה זה קודי?

Kodi הוא נגן מדיה עם קוד פתוח מקרן Kodi. הוא מפעיל אפליקציות המכונות "הרחבות" המאפשרות למשתמשים לצפות בסרטוני סטרימינג כמעט מכל מקום באינטרנט. ניתן להתקין אותו בטלוויזיה Fire Fire או ב- Nvidia Shield, או להטיל אותו לרוקו באמצעות טלפון אנדרואיד או iOS..

לפעמים מאשימים את קודי בפירטיות מקוונת. עם זאת, ישנם הרבה תוספות קודי חוקיות שמזרימות תוכן מורשה.

עליך להשתמש תמיד ב- VPN עם Kodi

השימוש בקודי טומן בחובו סיכוני פרטיות ואבטחה, ממש כמו שימוש בכל תוכנת הזרמת וידאו אחרת. מסיבה זו, משתמשי Kodi צריכים תמיד להשתמש ב- VPN בעת סטרימינג.

VPNs יכולים לעזור בהגנה מפני התקפה של אדם באמצע, המתרחשת כאשר האקר מיירט את הנתונים שלך ומתיימר להיות האתר שאיתו אתה מתקשר. זה יכול לעזור במניעת בעיה זו מכיוון שהיא מצפינה את הנתונים הנכנסים והיוצאים של המכשיר שלך, מה שהופך את המידע לבלתי קריא לכל אחד מלבד היעד המיועד. בנוסף, VPNs יכולים להסתיר את מיקומך מאתרי סטרימינג, ולמנוע מהם לחסום תוכן על סמך מקום מגוריך.

אולם לא כל ה- VPN יעילים. חלקם פולשים לפרטיות המשתמשים על ידי שמירת יומני התנהגותם, אין להם שרתים במדינות מספיק כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיות, או שאין להם אפליקציות למכשירי טלוויזיה פופולריים כמו Amazon Fire Stick.

מסיבות אלה אנו ממליצים למשתמשים בקודי לנצל את ה- IPVanish. שלא כמו VPNs רבים אחרים, ל- IPVanish יש שרתים ביותר מ -60 מדינות, אינה שומרת על יומנים, ויש לה אפליקציה הן לאמזון פייר והן ל- Nvidia Shield. זהו כלי נהדר להגן על הפרטיות של משתמשי קודי.

התייחסות לקוראים: חסוך כאן עד 60% תוכניות IPVanish כאן.

אזהרה: יש להשתמש בקודי רק לתכנים אליהם יש לך זכות חוקית לגישה. לא קרן קודי ולא קומפריטיטק תומכים בשימוש בקודי לצורך פיראטיות.

מה זה Animetoon Kodi addon?

Animetoon הוא תוסף שפותח על ידי אדם המכנה את עצמו "מוצא". הגרסה הנוכחית שוכנת ברפרטו של Origin. עם זאת, הגרסה הנוכחית אינה עובדת ולא ידוע היכן ניתן למצוא גרסה שעובדת כמתוכנן. במקור, Animetoon סיפקה קישורים לאתרים שהציעו זרמים פיראטיים של כותרות אנימה פופולריות. היה הרבה תוכן בחינם זמין באמצעות Animetoon, וזו הסיבה שכל כך הרבה משתמשי קודי אהבו את זה.

התקנת Animetoon מתוך ריפו המקור מייצרת כעת הודעה היכן שהתפריט הראשי אמור להיות. הודעה זו אומרת:

"Addon נמחק, אנא הסר את ההתקנה. בגלל האופי העשוי להפר זכויות יוצרים של מדיה מסוימת שמקורם בגלוי באינטרנט, לא כדאי להמשיך בפיתוח ולסכן את חיי התחביב. אני מכבד את ההחלטות של אלה שבחרו להמשיך כל כך מקווה שגם אתם כולכם יכולים לכבד את שלי. "

תפריט ראשי של Ainemetoon

ככל הנראה, כעת חושש היזם כי תנקוט נגדו צעדים משפטיים בגין אספקת קישורים לחומר פיראטי. ההרחבה של Animetoon כבר לא מתעדכנת וכבר אין עוד עותקים עובדים רשמיים.

סיכוני פרטיות ואבטחה של Animetoon Kodi addon

יתכנו כמה עותקים ישנים של Animetoon שצפים באינטרנט שעדיין עובדים כמתוכנן. עם זאת, כל עותק שנמצא צריך להיחשב כסיכון גבוה לביטחון ופרטיות המשתמשים המתקינים אותו. מכיוון שהעותקים אלו אינם מהריפו הרשמי של Origin, אין דרך לדעת אם טופלו בהם ומשמשים להתקנת תוכנה זדונית במחשבי משתמשי קודי..

אפילו אם ניתן היה למצוא עותק שהוכח כי אינו מכיל תוכנות זדוניות, אין זה סביר שרבים מהקישורים יעבדו. יש לעדכן סוגים אלה של תוספות באופן קבוע מכיוון שאתרי פיראט תמיד נלקחים במצב לא מקוון, מה שמוביל לקישורים מתים. מכיוון ש- Animetoon לא עודכן לאחרונה, אפילו עותקים שפועלים כנראה לא מציעים הרבה תוכן.

בנוסף, ידוע כי Animetoon זורם כמעט אך ורק מאתרים ללא רישיון. אז אם אתם אוהבים אנימה, השימוש באנימטון אינו מעודד את יוצרי יצירות האמנות הגדולות הללו להמשיך ולייצר יותר.

מהסיבות הללו, אנו ב- Comparitech לא ממליצים להתקין את Animetoon. במקום זאת, אנו ממליצים להתקין את התוספים החוקיים המוזכרים למטה שעובדים ממש טוב.

האלטרנטיבה הטובה ביותר ל- Animetoon: Crunchyroll

Crunchyroll Kodi addon

אם אתה אוהב סדרות אנימה בתרגום לעברית, קראנצ'רול הוא המקום הטוב ביותר למצוא אותן. הקטלוג שלה כולל כותרות כמו דרגון בול סופר, כלה המאגוס העתיקה, חתיכה אחת, תלתן שחור, ורבים אחרים.

קראנצ'רול הצטרף לאחרונה לשותפות עם Funimation, חברת הפקות הידועה בייצור תקליטורי DVD של אנימה מדובבים באנגלית. בגלל זה, רבים מאותם הכותרות הזמינים ב- Funimation Now (מופיעים בהמשך) נמצאים גם ב- Crunchyroll. ל- Crunchyroll יש את הגרסאות בתרגום לעברית ואילו ל- Funimation יש את המדובבים. שותפות זו הרחיבה מאוד את מספר התארים ב- Crunchyroll.

בנוסף לקטלוג גדול של סדרות אנימה בעבר, קראנץ'רול גם לעתים קרובות הופך פרקים חדשים לזמינים באותו יום בו הם משדרים ביפן..

Crunchyroll עולה 6.99 דולר לחודש עבור גרסת השירות הפרמיה ללא מודעות. הוא מציע ניסיון חינם למשך 7 הימים הראשונים. הוא מציע גם שירות בסיסי הנתמך על ידי מודעות המאפשר לצפות באנימה בחינם עם פרסומות. עם זאת, הדרך היחידה להירשם לשירות הבסיסי מבלי לנסות את הפרמיה היא להירשם ואז ללחוץ משם כאשר הוא מבקש מידע על כרטיסי אשראי. אם תירשם לשירות הבסיסי, לא תוכל להשתמש איתו בתוסף Kodi.

מלבד שלא קיים שירות חינמי שעובד עם קודי, החיסרון העיקרי הנוסף לקראנצ'ירול הוא שרוב הספרייה שלו היא כתובית. השירות כולל כ -80 סדרות מדובבות, אך זהו מספר קטן בהשוואה לספריית התוכן הכוללת שלהם.

למדו כיצד להתקין את התוספת Crunchyroll Kodi.

פונקציה עכשיו

פונקציה עכשיו

אם אתה אוהב אנימה שכונתה באנגלית, Funimation Now הוא המקום למצוא אותה. תמורת 5.99 $ לחודש, Funimation Now מאפשר לצפות בספרייה ענקית של סדרות אנימה בעבר, כולל כותרות פופולריות כמו Yu יו האקושו, ילדי וולף, בובופ קאובוי, ו אגדה. זה גם מאפשר לך לצפות בפרקים של סדרות אנימה חדשות באנגלית 2-4 שבועות לאחר ששודרו במקור ביפן.

השירות מציע תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום אם תרצו לנסות זאת. אם אינך רוצה לשלם לאחר תאריך זה, תוכל לבטל אותו ולחזור לתכנית בסיסית המאפשרת לך עדיין לגשת לכותרות בחינם. כמו עם זאת קראנצ'רול, אין דרך להירשם ישירות לתוכנית הבסיסית מבלי ליצור חשבון קודם. תוסף ה- Funimation Now Kodi תואם לגירסאות השירות החינמיות והפרמיות כאחד.

ייתכן שעדיין נותרו כמה אנימות בתרגום לעברית ב- Funimation Now. אך מאז שהשותפות שלהם עם קראנצ'ירול החלה, הם מוחקים אט אט את הכותרות הללו ומתמקדים אך ורק בתכנים מדובבים.

Funimation Now נמצא במאגר ההרחבות הרשמי של Kodi.

מאמר קשור: הטוב ביותר תוספות קודי לאנימה וכמה שיש להימנע מהם

טלוויזיה בטובי

תוסף TubiTV Kodi

Tubi TV הוא סרט וטלוויזיה בחינם. הוא מכיל ספרייה של מעל 50,000 כותרים, כולל 116 סדרות אנימה וסרטים. יש לזה אקונומיקה, יוגי הו!, הודעת פטירה, מקרוס פלוס, .גרזן // שורשים, וסדרות רבות אחרות בעלות דירוג גבוה, שחלקן קשה למצוא במקומות אחרים.

עבור מעריצי אנימה, ההגרלה של Tubi TV היא שאתה לא צריך חשבון כדי להשתמש בו. הוא מציע אנימה בחינם מבלי לגרום לכם לקפוץ דרך חבורת חישוקים.

כמו קראנצ'ירול, גם הטלוויזיה של טובי נושאת אנימה בעיקר כתובית. אז אם אתה מעדיף את האנימה שלך המכונה באנגלית, יתכן וזה לא השירות המתאים לך.

למד כיצד לצפות בטובי טלוויזיה בקודי.

Viewster

אנימה של Viewster

Viewster הוא אתר טלוויזיה וסרטים בחינם נוסף הדומה לטובי TV. יש לו מעל 60 סדרות אנימה, כולל רצח נסיכה, מלחמות ספריות, ו דרקון חצי. בדומה לטובי TV, האתר אינו דורש רישום ואינו מציע גרסת פרימיום לשירותו. כשדפדף באוסף של Viewster, כל כותרות האנימה שמצאתי הוחלפו בכותרות.

ראה גם: כיצד להתקין את Viewster עבור Kodi

סיכום

התוספת של Animetoon Kodi הייתה דרך פופולרית לצפות באנימה דרך קודי. עם זאת, גרסאות נוכחיות לא עובדות מאז שהמפתח הפסיק לעדכן אותו, וגרסאות עבר מהוות סיכון אבטחה. בנוסף, Animetoon סיפקה זרמים ללא רישיון שלא קידמו יצירת אנימה חדשה. אלטרנטיבה טובה יותר עבור משתמשי קודי היא להשתמש בתוסף Crunchyroll Kodi כדי לצפות באנימה. ניתן להשתמש בתוספות Funimation, Tubi TV ו- Viewster למטרה זו.

אם נהנית ממאמר זה, ייתכן שתרצה מידע נוסף על תוספות קודי. אם כן, מומלץ לבדוק את המדריך שלנו לתוספות הטובות ביותר לקודי אנימה, לתוספות הטלוויזיה הקודיות הטובות ביותר לקודי, או להתוספות הטובות ביותר להשיג סרטים בחינם..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =