Ako žiť stream Anglicko vs Južná Afrika testovať kriket online

Ako sa pozerať na kriket v Anglicku a Južnej Afrike naživo online


Anglicko a Juhoafrická republika, dve ťažké v kriketovom svete, to vytrhnú pre dominantné postavenie v dvojstranných testovacích sériách, ktoré sa majú začať v deň boxu. Prvý kriketový test v Anglicku a Južnej Afrike sa koná na Centurion Park vo štvrtok 26. decembra o 8:00 GMT a jeho ukončenie je naplánované na pondelok 30. decembra.

Dobrou správou je, že v Južnej Afrike nemusíte byť fyzicky prítomní, aby ste mohli sledovať zápasy naživo. V tomto článku vám ukážeme, ako môžete vysielať testovacie série Anglicko vs Juhoafrická republika z ktoréhokoľvek miesta na svete pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN)..

Upozorňujeme, že vám odporúčame iba oficiálne zdroje, aby ste sa mohli pripojiť k vašim službám domáceho vysielania zo zahraničia. Na fórach a diskusných fórach je pravidelne inzerovaných množstvo falošných služieb a služieb na sprostredkovanie streamovania. Keďže sú nezákonné, môžu byť stiahnuté bez varovania. Navyše, väčšina obsahuje video nízkej kvality, slabý zvuk a veľa invazívnych reklám. Pretože existuje veľa oficiálnych tokov, neodporúčame vám používať nelicencované možnosti.

Ako live streamovať Anglicko vs Južná Afrika online

Je to v poriadku, ak ste predtým VPN nepoužili. Prevedieme vás krok za krokom, ako zostaviť a spustiť živé vysielanie kriketovej série Anglicko vs Južná Afrika 2019..

Tu je návod, ako live streamovať kriket Anglicko vs Južná Afrika online odkiaľkoľvek:

  1. Prvým predmetom podnikania je zaregistrovať sa v službe VPN. Naše odporúčanie je ExpressVPN. Avšak CyberGhost aj NordVPN sú vynikajúcimi alternatívami, ktoré ponúkajú dobrú hodnotu za peniaze.
  2. Po dokončení registrácie pokračujte v sťahovaní a inštalácii príslušných aplikácií VPN.
  3. Otvorte aplikáciu VPN alebo rozšírenie prehliadača a pripojte sa k príslušnému serveru. Ak sa napríklad prihlasujete z Veľkej Británie pomocou služby Sky Sports, budete potrebovať britský server. Používatelia siete Willow budú potrebovať server v USA a používatelia v Austrálii, ktorí vysielajú údaje zo streamu Fox Sports, budú potrebovať austrálsky server.
  4. Nezabudnite vyčistiť vyrovnávaciu pamäť prehliadača a súbory cookie. Týmto sa odstránia všetky identifikátory polohy a zabráni vašej streamovacej službe určiť skutočnú geografickú polohu.
  5. Prihláste sa do uprednostňovanej streamovacej služby, ako je napríklad Sky Sports. Ak ešte nemáte účet, musíte sa pred týmto krokom zaregistrovať.
  6. Gratulujem! Všetok váš obľúbený obsah by mal byť k dispozícii.

Odporúčame vám vyskúšať tieto kroky ešte pred začiatkom zápasov. To vám poskytne čas na kontaktovanie zákazníckej podpory, ak narazíte na nejaké problémy; nechcete nechať ujsť počiatočnú akciu z dôvodu riešenia problémov. 

Ako žiť v Anglicku proti Juhoafrickému kriketu v televízii vo Veľkej Británii

vlajka Spojeného kráľovstva

Fanúšikovia kriketu vo Veľkej Británii s potešením konštatujú, že Sky Sports bude vysielať celé turné naživo. Existujúci zákazníci môžu pomocou aplikácie Sky Go streamovať zápasy kdekoľvek na svete. Takže ak cestujete do zahraničia, jednoducho sa prihláste do siete VPN, vyberte server vo Veľkej Británii a prihláste sa do služby Sky Go.

Ak nie ste súčasným zákazníkom služby Sky Sports, náklady na športový balík stojí 23 GBP mesačne, okrem pravidelného predplatného služby Sky TV. Prípadne by ste mohli použiť pasáž televízneho vysielania Now, ktorá vám umožní sledovať všetok obsah v službe Sky Sports bez toho, aby ste sa museli dlhodobo dohodnúť. Denné permanentky sú k dispozícii za 9,99 GBP, týždenné cestovné stojí 14,99 GBP a mesačný lístok vás vráti späť 33,99 GBP. 

Ako sme už uviedli, na streamovanie televíznych staníc Sky Go alebo Now TV zo zahraničia budete potrebovať britskú IP adresu. ExpressVPN funguje dobre na tento účel; zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete službu vyskúšať bez rizika. 

Kde inde môžem žiť prúd Anglicka verzus kriket v Južnej Afrike?

Sky Sports ponúka všetky hry vo formáte HD, ale určite to nie je jediné miesto, kde môžete sledovať testovacie série Anglicko vs Južná Afrika. V tejto časti vám ukážeme niekoľko ďalších možností:

južná Afrika

Vlajka Južnej Afriky

Spoločnosť Star Sports má výhradné práva na vysielanie všetkých kriketových hier v Anglicku a Južnej Afrike. Je to monotónna služba športového streamu a zahŕňa kriket, ako aj množstvo ďalších športov. Ak chcete streamovať spoločnosť Star Sports, musíte byť zákazníkom DSTV. Balíčky, ktoré zahŕňajú všetky kanály Star Sports, sa začínajú na R809 mesačne (v tomto okamihu je cena R709 čierna piatok). 

Kompaktný balík DSTV, ktorý začína na R519 mesačne, zahŕňa Star Sports 8, nie je však jasné, či budú všetky zápasy Anglicka verzus Južná Afrika vysielané iba na tomto kanáli.

Bohužiaľ, neexistuje žiadny balík iba na streamovanie alebo možnosť na mesačnú zmluvu. 

Ak ste už existujúcim používateľom Star Sports, jednoducho odošlite svoju polohu do Južnej Afriky, ak cestujete do zahraničia. Akonáhle budete mať juhoafrickú IP adresu, prihláste sa na webovú stránku Star Sports a streamujte všetok požadovaný kriket.

Austrália

austrálska vlajka

Foxtel bude vysielať testovacie zápasy Anglicko vs Južná Afrika naživo online prostredníctvom aplikácie Foxtel Go. Ľutujeme, ale ľudia mimo Austrálie sa nemôžu zaregistrovať v službe Foxtel, pretože na to potrebujete miestnu adresu, telefónne číslo a kreditnú kartu. Ak však hľadáte nové pripojenie Foxtel, existuje špeciálny vianočný balík, ktorý môžete využiť za 58 dolárov mesačný poplatok. Zahŕňa to prístup k 13 športovým kanálom a kriket. 

Existujúci predplatitelia Foxtel sa môžu pripojiť k serveru VPN v Austrálii a vysielať všetok kriket, ktorý chcú zo zahraničia.

USA

Vlajka USA

Willow je špecializovaná služba streamingu kriketu a je jedným z oficiálnych vysielateľov ICC. Ktokoľvek v USA môže vysielať všetky zápasy Anglicka a Južnej Afriky naživo. Tí, ktorí cestujú do zahraničia, môžu streamovať Willow s IP adresou v USA. 

Mesačné predplatné začína na 9,99 USD alebo 45 USD na ročné predplatné. Žiaľ, niet skúšobnej verzie zadarmo. 

Kanada

Kanadská vlajka

Willow je k dispozícii aj v Kanade. Mesačné balíčky sú lacnejšie v porovnaní s balíčkami v USA, keď začínajú od 7,99 CAD. Willow Canada bude vysielať sériu Anglicko vs Južná Afrika, ale v porovnaní s celkovou verziou v USA má menší zoznam obsahov kriketu. Kanadskí predplatitelia cestujúci do zahraničia budú musieť pred prihlásením do Willow získať kanadskú IP adresu. 

Kto vyhrá testovacie série Anglicko vs Južná Afrika?

Nedávno bolo ohlásené anglické testovacie družstvo pre jeho juhoafrické turné, s veľkým prekvapením bolo vylúčenie bývalého stotníka Moeen Aliho. Tím však vyzerá silne na papieri aj napriek nedávnym neúspechom na Novom Zélande. Návrat Jimmyho Andersona ako priekopníka bowlingového útoku je pre Barmy Army dobrou správou. Jeho úžasný výkyv a kontrola nad červenou loptou by mala zázraky pôsobiť na bowlingových plochách v Južnej Afrike.

Juhoafrický kriket prechádza trochu nepokojmi. Medzi hráčmi a juhoafrickou kriketovou doskou sa vyskytli určité výrazné nezhody, pričom niektorí hráči hrozili štrajkom. Očakáva sa, že bývalý kapitán Graeme Smith čoskoro prevezme kontrolu na vyššej pozícii, čo by mohlo pomôcť zmierniť obavy hráčov. Bez ohľadu na to je to momentálne mierna situácia a nie je to dobré pre hráčsku morálku vedúcu k tejto kritickej sérii..

Juhoafrický tím je však veľmi ťažké poraziť doma. Faf Du Plessis bude bezpochyby zhromažďovať svoje jednotky, aby vyniesli svoje najlepšie oproti svojim tradičným súperom. V súčasnej podobe je to hra pre kohokoľvek. 

Aktualizácia 15. januára: Po hučivom návrate Anglicka v druhom teste je séria teraz otvorená. Južná Afrika bezpochyby pociťuje teplo, pretože na nich je tlak, aby obrátili tempo. Mal by to byť fascinujúci tretí test!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 + = 63

map