Ako žiť stream Formula E zadarmo online

Ako žiť stream Formula E zadarmo online


FIA Formula E je závod s elektrickým pohonom, ktorý sa začal v roku 2014. Všetky preteky prebiehajú na úzkych uličkách, čo vytvára vzrušujúcu atmosféru. Našťastie môžu diváci vo Veľkej Británii zachytiť preteky Formula E v tejto sezóne zadarmo. Za normálnych okolností nie sú tieto živé prenosy dostupné divákom mimo Veľkej Británie. Ktokoľvek však má prístup k bezplatným streamom vo Veľkej Británii pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). To znamená, že ak máte streamingové zariadenie, môžete získať prístup k bezplatným live streamom Formule E v Spojenom kráľovstve.

Prvý závod Formule E je v Hongkongu 10. marcath. Žiadny jazdec alebo tím sa nezúčastnil jednoznačného vedenia z prvých troch kôl, pričom v každom kole zvíťazili rôzni vodiči a tímy. Fanúšikovia si však nechcú nechať ujsť štvrté kolo v Mexico City, pretože to sa môže dobre zmeniť, najmä vzhľadom na zmeny, ktoré k športu prinieslo auto Gen2 Formula E.

Súťaž bola v tejto sezóne zatiaľ tvrdá, ale šampión Jean-Éric Vergne 2017/2018 pravdepodobne nebude sedieť a pozerať sa, ako jeho oponenti získajú titul.. Tento rok môžete na YouTube sledovať, ako Vergne a ďalší vodiči súťažia v sérii Formula E.

Upozorňujeme, že všetky metódy, ktoré odporúčame, sú oficiálne. Pri veľkých športových udalostiach, ako je Formule E., sa môžete stretnúť s nelicencovanými tokmi. Tieto však sú do značnej miery horšie. Niekedy je prúd trhaný a môže dokonca vypadnúť pred dokončením závodu. Sledovanie týchto nelicencovaných tokov za to nestojí, najmä ak máte k dispozícii bezplatnú a zákonnú možnosť. Ak chcete sledovať preteky Formule E online zadarmo mimo Veľkej Británie, budete potrebovať VPN.

Najlepšie VPN pre FIA ​​Formula E Championship: ExpressVPN

ExpressVPNJanuár 2020

Dostupné aplikácie:

  • PC
  • gumák
  • IOS
  • Android
  • linux

Webové stránky: www.ExpressVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

VPN maskujú váš internetový prenos a chránia vašu identitu online. Pripojením k serveru VPN môžete zabrániť všetkým, vrátane hackerov a dokonca aj vášho poskytovateľa internetových služieb, sledovať vašu online aktivitu. S VPN máte prístup aj k geograficky uzamknutému obsahu, ako je majstrovstvá FIA Formula E. Odporúčame ExpressVPN pre streaming Formula E, pretože poskytuje rýchle streaming a má viac ako 2000 serverov po celom svete, vrátane niekoľkých vo Veľkej Británii. Okrem toho je tiež schopný odblokovať Netflix, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer a ďalšie streamingové služby.

Registrácia pomocou ExpressVPN je rýchla a vy môžete začať streamovať formule E a akýkoľvek iný geograficky uzamknutý obsah behom niekoľkých minút.. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si dĺžku predplatného (1, 6 alebo 12 mesiacov). Ak sa počas tohto okna rozhodnete zrušiť, budete mať 30-dňovú záruku vrátenia peňazí s úplnou refundáciou.

NAJLEPŠIA VPN PRE FORMULA E: ExpressVPN je našou voľbou # 1. Ponúka rýchlu a spoľahlivú sieť a zároveň poskytuje najlepšie zabezpečenie a súkromie vo svojej triede a vynikajúcu zákaznícku podporu. Navyše môže odblokovať väčšinu streamovaných stránok, ktoré sme vyskúšali. 30-dňové vrátenie peňazí znamená, že môžete vyskúšať bez rizika.

Ako streamovať FIA Formula E Championship zadarmo pomocou VPN

Ak ste mimo Veľkej Británie, môžete sledovať preteky Formule E bezplatne a naživo na YouTube, prostredníctvom webovej stránky BBC Sport, aplikácie BBC Sport alebo prostredníctvom prehrávača BBC iPlayer (k dispozícii aj na serveri Kodi). Ak chcete sledovať preteky, postupujte takto:

  1. Najprv sa zaregistrujte pre vhodnú službu VPN. Krátko sme sa zmienili o ExpressVPN vyššie, avšak NordVPN a CyberGhost sú vynikajúcimi a dostupnými alternatívami.
  2. Potom si do svojho zariadenia stiahnite zodpovedajúcu aplikáciu VPN.
  3. Teraz sa pripojte k britskému VPN serveru.
  4. Prejdite na stránku YouTube Formule E a vyberte živý dostih hneď, ako bude k dispozícii.

Je dobré vopred vyskúšať, či vaša sieť VPN dobre funguje so servermi vo Veľkej Británii, aby ste sa uistili, že počas živého vysielania nenastanú problémy s pripojením. To vám poskytne čas na kontaktovanie zákazníckej podpory, ak veci nefungujú správne, čím sa minimalizuje riziko chýbajúcich častí pretekov.

Všimnite si, že ak pozeráte vzorec E, napriek nedostatku overovacej metódy, ak ste vy Ak žijete vo Veľkej Británii, mali by ste mať platnú televíznu licenciu.

Kde môžem zadarmo sledovať formule E.?

Ako už bolo uvedené, Formule E vysiela bezplatne sezónu 2018-2019 na YouTube pre fanúšikov britského motoristického športu. BBC tiež získala práva a bude vysielať bezplatne prostredníctvom služby BBC Sport a na prehrávači BBC iPlayer.

Ak ste mimo Veľkej Británie, VPN pripojená k britskému serveru odblokuje britské kanály YouTube a stránku Formula E. Ak ste občanom Spojeného kráľovstva a cestujete do zahraničia a máte platnú televíznu licenciu, môžete tiež použiť aplikácie BBC Sport alebo iPlayer alebo streamovať prostredníctvom svojho prehliadača..

Vo všetkých prípadoch sa musíte uistiť, že ste sa pripojili k sieti VPN najprv aby správne fungovali prúdy.

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN na streamovanie vzorca E.?

Bezplatné siete VPN sa môžu zdať atraktívne na povrchu, ale odrádzame od ich používania. Keďže sú tieto služby bezplatné, zvyčajne sú preplnené používateľmi. Môžete očakávať pomalú rýchlosť pripojenia a zlé skúsenosti so streamovaním a prehliadaním. V mnohých prípadoch tieto bezplatné služby nemôžu odomknúť geograficky obmedzený obsah, čo z nich robí nevhodných kandidátov pre používateľov mimo Veľkej Británie, ktorí chcú sledovať Formule E na YouTube alebo prostredníctvom digitálneho vysielania BBC.

Bezplatné siete VPN s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú transparentné v tom, ako fungujú, a často zhromažďujú a predávajú užívateľské údaje, aby zarobili peniaze. Väčšina renomovaných platených služieb naznačuje, že za svoje služby platia poplatky používateľom. Mnoho bezplatných sietí VPN však zarába peniaze diskrétne. Robia to pomocou rušivých reklám, ktoré sa zobrazujú všade a prerušujú tak prehliadanie používateľov. Niektoré bezplatné siete VPN dokonca ukladajú sledovacie súbory cookie vo vašom prehliadači. To im umožňuje zhromažďovať údaje o návykoch prehliadania používateľov, ktoré potom môžu byť predané tretím stranám. Toto zásadne ohrozuje vaše súkromie.

Dôveryhodné a legitímne bezplatné VPN je ťažké získať. Niektorí poskytovatelia zadarmo zachádzajú tak ďaleko, že predávajú svoju nečinnú šírku pásma na škodlivé účely. Pri použití bezplatnej siete VPN dokonca riskujete inštaláciu škodlivého softvéru vloženého do kódu bezplatnej siete VPN. Aj keď narazíte na poskytovateľa bez škodlivého softvéru, existuje veľká šanca, že služba bude neštandardná, čo vás otvorí možnosti úniku DNS a nešifrovanej sieťovej prevádzky..

S cieľom poskytnúť vám najlepšiu ochranu pri streamovaní online, odporúčame vám ísť s renomovaným poskytovateľom VPN, ktorý neuchováva protokoly a má preukázanú históriu ochrany súkromia svojich zákazníkov..

Ako sa pozerať na formule E v televízii

Ak chcete sledovať vzorec E priamo z televíznej siete, nasledujúce možnosti majú vysielacie práva v príslušných krajinách.

Spojené kráľovstvo

Ak ste vo Veľkej Británii, môžete sledovať Formule E na BT sport alebo Eurosport 1, ak už máte káblové predplatné vrátane týchto kanálov.

USA

Diváci v USA môžu sledovať preteky Formula E na Fox Sports 1 a Fox Sports 2.

Francúzsko

Diváci vo Francúzsku môžu sledovať preteky Formula E na Canal + Decale, Eurosport 1 alebo Canal + Sport.

Dánsko a Švédsko

Diváci vo Švédsku a Dánsku môžu sledovať preteky Formule E na Eurosport 1.

Filipíny

Diváci na Filipínach môžu sledovať formule E na Fox Sports 3 SEA.

Turecko

Diváci v Turecku môžu sledovať Eurosport 1 na Eurosport 1.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 + = 73

map