Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta žien zadarmo online

Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta žien online


Tohtoročný Majstrovstvá žien žien sa momentálne nachádzajú vo štvrťfinále (v čase písania tohto článku sa do semifinále dostalo iba Anglicko). Zostáva však ešte veľa akcií, keďže finále sa uskutoční až do 7. júla. Ďalej vysvetlíme, ako sledovať každý zápas Svetového pohára žien naživo, či už ste v USA, Veľkej Británii, Švédsku, Španielsko alebo kdekoľvek inde na svete.

Tento príspevok odporučí iba oficiálne zdroje. Kým populárne športové udalosti sú často k dispozícii na stránkach s obmedzeným prenosom údajov, dôrazne vám ich neodporúčame používať. Najprv zvyčajne ponúkajú iba lagúcké video s nízkym rozlíšením a čo je ešte horšie, nelicencované prúdy môžu byť kedykoľvek v režime offline na porušenie autorských práv. Preto možno ani neuvidíte, kto vyhrá daný zápas. Majstrovstvá sveta žien môžete sledovať zadarmo, čo znamená, že nie je dôvod používať toky tretích strán.

Táto udalosť sa zobrazí iba na platformách s obmedzeným geografickým umiestnením. To znamená, že budete potrebovať sieť VPN, aby ste mohli sledovať svetový pohár žien v roku 2019 v zahraničí.

Ako sledovať svetový pohár žien v roku 2019 v zahraničí pomocou VPN

Prístup k službám uzamknutým v regióne pomocou VPN je veľmi jednoduchý. Jednoducho postupujte podľa pokynov nižšie a odblokujte a streamujte Majstrovstvá sveta žien odkiaľkoľvek:

  1. Najprv budete potrebovať VPN. Odporúčame ExpressVPN, aj keď NordVPN a CyberGhost sú vynikajúcimi nízkonákladovými alternatívami.
  2. Po registrácii si softvér prevezmite a nainštalujte. Zvyčajne si môžete vybrať z niekoľkých verzií, preto si pre svoje zariadenie nájdite tú správnu.
  3. Rozhodnite sa, ktorú službu s geografickým obmedzením chcete odblokovať.
  4. Pripojte sa k serveru VPN v požadovanej krajine. Na prístup k Fox Sports by ste použili napríklad americký server alebo britský BBlayer iPlayer.
  5. Skúste prehrať video na vami vybranej stránke. Malo by sa začať okamžite, ale ak nie, vymazanie vyrovnávacej pamäte a súborov cookie, obnovenie stránky vyrieši väčšinu problémov.

Upozorňujeme, že keďže tieto zápasy sa budú vysielať naživo, je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že vaša sieť VPN funguje správne pred začiatkom hry. Týmto sa ubezpečíte, že budete mať dostatok času na kontaktovanie tímu podpory zákazníkov siete VPN, ak sa niečo stane. Tento prístup znižuje pravdepodobnosť, že vám bude chýbať niečo z toho, čo bude určite veľmi vzrušujúce.

Ako žiť bezplatne na Svetovom pohári žien v televízii vo Veľkej Británii

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

BBC má výhradné vysielacie práva na túto udalosť vo Veľkej Británii. Preto môžete sledujte všetky zostávajúce zápasy Svetového pohára žien naživo na prehrávači BBC iPlayer. Túto platformu môžete používať zadarmo, musíte si však najprv vytvoriť účet. Neprepadajte panike, keď budete požiadaní o zadanie poštového smerovacieho čísla, pretože bude fungovať ktorýkoľvek britský poštový smerovací kód.

Podľa britských zákonov musíte mať televíznu licenciu, aby ste mohli vysielať čokoľvek, čo sa zobrazuje na tradičných televízoroch. Napriek tomu, že program BBC iPlayer občas zobrazuje kontextové okno s upozornením na túto požiadavku, v skutočnosti sa neoveruje, či máte licenciu alebo nie..

Aplikácia BBC iPlayer je uzamknutá pre región a je k dispozícii iba vo Veľkej Británii. K nemu máte stále prístup z iných krajín tak, že sa najprv pripojíte k britskému serveru VPN. Ešte nemáte VPN? ExpressVPN prichádza s 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo znamená, že môžete vysielať svetový pohár 2019 žien bez rizika. Ak nemáte žiadny dojem alebo jednoducho VPN nepotrebujete, môžete zrušiť a požiadať o plnú náhradu.

Kde inde môžem online streamovať Majstrovstvá sveta žien 2019 online?

Do tohtoročného Svetového pohára žien sa prihlásilo 24 krajín, takže na túto udalosť sú pochopiteľne medzinárodní vysielatelia po celom svete. Pozrite sa nižšie a zistite, ktoré siete ukazujú turnaj vo vašej krajine:

USA

Vlajka USA

Každá súťaž Svetového pohára žien sa bude zobrazovať na Fox Sports. Ak váš káblový balík obsahuje FS1 a FS2, máte šťastie: stačí sa prihlásiť na webovú stránku Fox Sports s podrobnosťami o poskytovateľovi a zvyšok turnaja budete môcť vysielať naživo a bezplatne..

Nebolo by fér zastaviť sledovanie, pretože nemáte káblovú televíziu. DirecTV Teraz vám fuboTV, Hulu s Live TV, PlayStation Vue, Sling TV a YouTube TV umožňujú streamovať Fox Sports naživo a najlepšie zo všetkého je, že všetky majú bezplatnú skúšobnú dobu (najviac jeden týždeň, päť dní pre PlayStation Vue). To znamená, že sa môžete zaregistrovať, streamovať zostávajúce zápasy a zrušiť, aby ste sa vyhli účtovaniu poplatkov.

Vyššie uvedené služby sú dostupné iba v USA. Američania majú stále prístup k týmto platformám v zahraničí pripojením sa na server VPN v USA.

Kanada

Kanadská vlajka

TSN, RDS a CTV zdieľajú pokrytie svetového pohára žien v roku 2019 v Kanade. TSN a RDS budú vysielať každé zariadenie naživo (v angličtine a francúzštine), zatiaľ čo CTV bude zobrazovať iba Taliansko verzus Holandsko, semifinále a finále. Ak balík káblov obsahuje niektorý z týchto kanálov, môžete ich streamovať online bez ďalších nákladov.

Existuje spôsob, ako sa pozerať, aj keď nemáte kábel. RDS a TSN ponúkajú iba predplatné za 4,99 CAD CAD za deň alebo 19,99 dolárov za mesiac. Bohužiaľ nie je k dispozícii skúšobná doba, ale keďže žiadna zostávajúca hra na svetovom pohári žien sa nezobrazuje, v skutočnosti neexistujú žiadne iné možnosti..

TSN, CTV a RDS sú všetky geograficky obmedzené. Aby ste ich mohli používať, musíte byť buď v Kanade alebo pripojení k jednému z kanadských serverov vašej VPN.

Austrália

austrálska vlajka

Austrálski futbaloví fanúšikovia môžu sledovať každý zápas na Optus Sport. Existujúci odberatelia môžu začať streamovať ihneď, bezplatne, ale v opačnom prípade budete musieť platiť 14,99 USD AUD mesačne, pretože neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia.

SBS ponúka veľmi podobné pokrytie, s výnimkou toho, že nebude ukazovať play-off tretie miesto. Všetky hry SBS môžete sledovať úplne zadarmo na webových stránkach The World Game a Freeview. SBS vysiela každý deň najdôležitejšie udalosti o 18:00 hod. AEST a krátko po ukončení vysielania sú dostupné krátke záznamy z predchádzajúcich zápasov..

Optus Sport a SBS sú geograficky obmedzené, a preto budete potrebovať VPN, aby ste k nim mali prístup z krajín mimo Austrálie..

Francúzsko

Flag_of_France-e1527750876576

Zostávajúce zápasy si môžete pozrieť na TF1 alebo Canal +. Aj keď obe siete ukazujú finále, TF1 má výhradné práva voči Francúzsku vs. USA. Canal + medzitým ukáže všetky ostatné zápasy, vrátane play-off na treťom mieste.

Živý stream TF1 môžete žiť zadarmo, hoci je k dispozícii iba francúzsky komentár a musíte si najprv vytvoriť účet. Canal +, na druhej strane, zvyčajne začína na 6,99 EUR mesačne. Existuje jeden mesiac, čo znamená, že môžete zaregistrujte sa, sledujte Majstrovstvá sveta žien online a jednoducho ich zrušte pred naúčtovaním poplatkov.

Obe tieto streamingové platformy sú geograficky obmedzené. To znamená, že na ich používanie mimo Francúzska budete potrebovať sieť VPN.

Nemecko

nemecko-flag

Pozerať sa na svetový pohár žien v Nemecku v roku 2019 je veľmi ľahké. Každý zápas je k dispozícii s nemeckým komentárom Das Erste alebo ZDF, dva kanály, ktoré ponúkajú úplne bezplatné živé vysielanie. Ak chcete, môžete tieto svietidlá vysielať na serveri DAZN Nemecko (9,99 EUR mesačne s mesačnou skúškou), ale keďže táto platforma má rovnaké pokrytie, nie je dôvod na jej použitie..

Das Erste, DAZN a ZDF sú všetky uzamknuté v regióne. DAZN blokuje väčšinu VPN priamo, ale ak sa pripájate k nemeckému serveru VPN, mali by ste mať stále možnosť pozerať ZDF alebo Das Erste v zahraničí..

Taliansko

talianska vlajka - talianska

Tieto zápasy sa zobrazia s talianskym komentárom k Rai Play a Sky Sports. Služba Rai Play je bezplatná a nevyžaduje si ani vytvorenie účtu. Webové stránky Sky Sports bohužiaľ neponúkajú žiaden živý prenos. Našťastie existuje riešenie: Teraz spoločnosť TV Italia ponúka denné, týždenné a mesačné vstupenky Sky Sports za 7,99 EUR, 14,99 EUR a 29,99 EUR..

Tretie miesto na treťom mieste a finále sú jedinými dvoma zostávajúcimi zápasmi, ktoré na Rai Play nebudú. Ako taký môžete sledujte väčšinu turnaja zadarmo a jednoducho si zakúpte týždenný vstupný lístok Now TV na posledné dve hry.

Rai Play a Sky Sports Italy sú geograficky obmedzené. Preto budete potrebovať sieť VPN, aby ste ich mohli sledovať v zahraničí.

Iné miesta

Ak sme nespomenuli vašu krajinu vyššie, nepropadajte panike: Majstrovstvá sveta žien v roku 2019 vysielajú v príliš mnohých regiónoch na to, aby sa im venovali jednotlivo. Namiesto toho vám odporúčame vyskúšať nasledujúci zoznam vysielateľov Svetového pohára žien FIFA. Nemôžete nájsť vysielateľa? Nezabudnite, že prostredníctvom siete VPN môžete využívať bezplatné streamingové služby z iných krajín (ako je BBC iPlayer alebo Zattoo), nech ste kdekoľvek..

2019 Svetový pohár žien: úplný rozvrh

DátumOkrúhlyupínačKickoffov čas (CEST)
28. júna Štvrťfinále Francúzsko vs. USA dvadsaťjeden hodín
29. júna Štvrťfinále Taliansko vs. Holandsko 3 HODINY POPOLUDNÍ
29. júna Štvrťfinále Nemecko vs. Švédsko 18:30
2. júla semifinále Anglicko vs. TBA dvadsaťjeden hodín
3. júla semifinále TBA vs. TBA dvadsaťjeden hodín
6. júla Play-off tretie miesto TBA vs. TBA sedemnásť hodín
7. júla Konečné TBA vs. TBA sedemnásť hodín

Ktoré tímy sa od nich očakávajú dobre?

Americký futbalový tím žien je momentálne najobľúbenejšou výhrou a je ľahké pochopiť, prečo: boli dominantnou silou vo svojej skupine, rozobrali thajskú skupinu 13-0 začiatkom tohto mesiaca a dôsledne spôsobovali problémy súperom.. Dajte pozor na svojho hviezdneho útočníka Mal Pugha: je bleskurychlá, neuveriteľne presná a nebezpečná v akomkoľvek dosahu.

Anglický tím sa tentokrát daril zvlášť dobre a prešiel cez šestnásť kolo bez toho, aby pripustil jediný gól. Navyše často skórovali dva alebo viac gólov proti náročným tímom, ako sú Nórsko a Japonsko. Ak sú v semifinále spárované s Holandskom alebo Talianskom, Anglicko má dobrú šancu na výhru.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 84

map