Ako sa pozerať na veľkú cenu Abu Dhabi 2019 naživo online zadarmo

Ako sa pozerať na veľkú cenu Abu Dhabi 2019 naživo online zadarmo


Tohtoročná Grand Prix Abu Dhabi na okruhu Yas Marina Circuit bude trvať tri dni od 29. novembra do 1. decembra. Je naplánovaných viac ako osem hodín svetovej formule 1, takže fanúšikovia sa určite budú na čo tešiť. Nižšie vám dáme vedieť, ako sledovať live stream Grand Prix v Abú Zabí kdekoľvek na svete.

Táto príručka sa bude vzťahovať na všetky zadarmo a platené fanúšikovia F1 z celého sveta môžu využiť výhody živého vysielania závodu. Všimnite si, že väčšina možností je geograficky blokovaná, čo znamená, že sú je možné sledovať iba z určitých krajín. Na obídenie týchto obmedzení odporúčame pomocou VPN smerovanie vášho internetového pripojenia cez server v inej krajine. To vám umožní odblokovať voľné toky v Brazílii a USA.

Odporúčame ExpressVPN. Je rýchly, ľahko použiteľný a má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. ExpressVPN vám umožní pripojenie na internet prostredníctvom servera v 94 rôznych krajinách, takže môžete sledovať exkluzívny obsah odkiaľkoľvek. ExpressVPN je dostatočne rýchly na to, aby mohol prenášať živé videozáznamy, a pritom vás pritom chráni.

NAJLEPŠÍ VPN PRE Grand Prix: ExpressVPN je našou najlepšou voľbou. Super rýchla a spoľahlivá voľba, ktorá odblokuje väčšinu hlavných streamovacích služieb. Špičková bezpečnosť a ochrana osobných údajov. Vyskúšajte to bez rizika s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ako sa pozerať na Grand Prix Abú Zabí na oficiálnych kanáloch

Môžete trénovať praktický tréning Abu Dhabi v roku 2019, kvalifikácie a hlavnú udalosť prostredníctvom množstva právnych zdrojov. Ešte lepšie je, že mnohé služby ponúkajú bezplatné skúšobné verzie, čo vám umožní sledovať live stream Grand Prix Abu Dhabi zadarmo.

Pokrytie Spojenými štátmi

V USA má spoločnosť ESPN vysielacie práva na celú sezónu Grand Prix 2019 F1 na rôznych káblových kanáloch ESPN. Môžete použiť WatchESPN na streamovanie pretekov, na prihlásenie sa však potrebujete káblové predplatné.

Prípadne môžete bezplatne sledovať GP Abu Dhabi na ESPN prihlásením sa na bezplatnú skúšobnú verziu niektorej z nasledujúcich nadštandardných služieb internetovej televízie, ktoré majú ESPN:

 • Sling TV: balíček „Sling Blue“, 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • YouTube TV: 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • PlayStation Vue: Balík „Access“, 5 dní zadarmo
 • DirecTV Now: Balík „Live A Little“, 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • Hulu so živou televíziou: 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • Prémiový televízor HDHomeRun: Žiadna bezplatná skúšobná verzia
 • Bezdrôtová karta Red Stick: 7-dňová bezplatná skúšobná verzia

Na sledovanie ktorejkoľvek z vyššie uvedených možností budete potrebovať americkú IP adresu. Ak žijete mimo USA, ale chcete získať prístup k streamom z týchto služieb, pomocou pripojenia VPN sa pripojte k serveru v Spojených štátoch..

Spojené kráľovstvo možnosti streamovania

 • Sky Sports F1 - vyžaduje sa predplatné
 • Kanál 4 - bezplatné upozornenie, s malým oneskorením
 • Sky Go - vyžaduje sa odber
 • TERAZ - vyžaduje sa predplatné

Kanál 4 nebude vysielať úplné pokrytie Grand Prix Abu Dhabi, ale niekoľko hodín potom bude bezplatne vysielať najvýznamnejšie informácie..

Ak ste vo Veľkej Británii a máte káblové predplatné, ktoré zahŕňa Sky Sports F1, pokrytie Grand Prix Abu Dhabi nájdete na webových stránkach Sky Sports alebo v aplikácii Sky Go. Ak máte káblové predplatné, ale nachádzate sa mimo Veľkej Británie, pozrite si náš tutoriál na sledovanie služby Sky Go v zahraničí pomocou VPN alebo inteligentného DNS.. 

TERAZ TV ponúka týždenný skipas Sky Sports za 14,99 GBP a je k dispozícii v TERAZ TV prijímačoch, Chromecastoch, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Roku, LG Smart TV, PC alebo Mac a vybraných mobilných a tabletových zariadeniach.

kanadský možnosti streamovania

 • TSN - vyžaduje sa káblové predplatné
 • TSN Online - vyžaduje sa predplatné
 • RDS - vyžaduje sa káblové predplatné
 • RDS Online - vyžaduje sa predplatné

Tento rok je pokrytie rozdelené medzi RDS a TSN. Ak je súčasťou vášho predplatného káblovej televízie jeden z týchto kanálov, môžete sa prihlásiť na príslušnú webovú stránku a začať streamovať bezplatne. Nemáte kábel? Obe platformy ponúkajú iba online vstupenku za 19,99 CAD CAD mesačne, hoci nie je k dispozícii žiadna skúšobná doba. Za zmienku tiež stojí, že zatiaľ čo RDS zvyčajne ponúka iba obsah vo francúzskom jazyku, pokrytie tejto rasy bude v angličtine.

austrálsky možnosti streamovania

 • Fox Sports
 • Kayo Sports
 • 10 tučných (iba zvýraznenie)

Spoločnosť Fox Sports má výhradné práva na všetky zostávajúce preteky Grand Prix 2019 F1. Na sledovanie online budete potrebovať digitálne predplatné Foxtel, ktoré stojí AU 4,99 dolárov mesačne alebo 49,99 dolárov ročne. Ak už máte predplatné káblov Foxtel, môžete mať nárok na bezplatné digitálne predplatné. Upozorňujeme, že odberatelia mimo Austrálie budú potrebovať VPN na odblokovanie živých tokov.

Kayo Sports je služba online športového vysielania dostupná v Austrálii, ktorá zahŕňa prúd Fox Sports z Veľkej ceny Abú Zabí. 14-dňová bezplatná skúšobná verzia znamená, že sa môžete zaregistrovať a streamovať Grand Prix Abu Dhabi naživo online a potom odber zrušiť. Potom plány začínajú na 25 dolárov mesačne. Ak ste mimo Austrálie, budete potrebovať VPN, aby ste obídili obmedzenia zobrazenia.

10 tučných nebude mať živé prenosy z udalosti, ale každý večer o 22:30 SEČ poskytne bezplatné vyzdvihnutie.

francúzsky možnosti streamovania

 • Canal + / myCanal

F1 fanúšikovia vo Francúzsku môžu pozerajte celú sezónu F1 Grand Prix 2019 s predplatným Canal + a aplikáciou myCanal. Základný plán začína na 19,90 EUR mesačne a je k dispozícii 1-mesačná bezplatná skúšobná verzia, čo znamená, že môžete bezplatnú skúšobnú verziu použiť na bezplatne vysielajte Grand Prix Abú Zabí ak ste to ešte nevyužili. Upozorňujeme, že na prístup k streamu budete potrebovať francúzsku IP adresu, ktorú môžete získať pomocou siete VPN, ak nie ste vo Francúzsku..

Možnosti streamovania v Brazílii

 • GloboPlay

Globoplay v Brazílii prežil 18 pretekov zo sezóny 201 F1, vrátane GP Abu Dhabi. Ak ste mimo Brazílie, musíte sa pred registráciou s účtom Facebook alebo e-mailovou adresou pripojiť k serveru VPN v krajine. Všimnite si, že GloboPlay preteky preteky zadarmo, ale neukazuje kvalifikácie alebo tréningy.

Rozpis pretekov

Časy uvádzané v miestnom čase v Spojených arabských emirátoch (GMT + 4).

 • Hlavná udalosť začína v nedeľu 1. decembra o 17:10 hod. miestny čas (1:10 hod. britského času)
 • kvalifikačné začína v sobotu 30. novembra o 17:00.
 • practices začnite v piatok 29. novembra o 13:00. a 17:00 a sobotu 30. novembra o 14:00.

Môžete sledovať Abu Dhabi Grand Prix naživo na Kodi?

Užívateľ Kodi? Žiaden problém! Máme samostatný článok o tom, ako sledovať celú sezónu Grand Prix 2019 F1 s spoločnosťou Kodi. Podobne ako v prípade streamov iných ako Kodi budete pravdepodobne potrebovať sieť VPN na sledovanie videa z iných krajín.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map