Ako sa pozerať naživo vo Francúzsku verzus Argentína zadarmo (Rugby World Cup 2019)

Ako sledovať online Francúzsko alebo Argentínu zadarmo


Tohtoročný Majstrovstvá sveta v ragby sa konajú v Tokiu, takže si medzinárodní fanúšikovia zvykli na hry vysielané skoro ráno. Ak chcete sledovať Francúzsko verzus Argentína, bude to tak vysielané naživo o 21:45 EST (11:45 AM PST / 7:45 AM BST) 21. septembra, aj keď väčšina z platforiem zobrazujúcich zhodu vám tiež umožní pozerať sa na požiadanie neskôr, ak chcete. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako live streamovať zápas Francúzsko vs Argentína zadarmo, zo zahraničia.

Je dôležité si uvedomiť, že odporúčame iba oficiálne zdroje. Bohužiaľ, takmer vždy existujú nelicencované prúdy významných športových udalostí, ako je svetový pohár v ragby. Preto odporúčame, aby ste ich nepoužívali; kvalita videa je často veľmi nízka a toky majú tendenciu nadmerne zaostávať. Ďalej je možné kedykoľvek streamovať údaje tretích strán z dôvodu porušenia autorských práv. Francúzsko a Argentína si môžete ľahko online online zadarmo prezerať, takže použitie tienených nepovolených tokov nie je výhodné.

Toto zariadenie sa zobrazí iba v streamovacích službách uzamknutých v regióne. To znamená, že ak vo vašej krajine nie je žiadny oficiálny prevádzkovateľ vysielania, budete na to potrebovať sieť VPN.

Ako sledovať, ako Francúzsko a Argentína žijú v zahraničí s VPN

Nerobte si starosti; aj keď ste nikdy predtým nepoužili sieť VPN, odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením je jednoduché. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a streamujte zápas Francúzska verzus Argentína odkiaľkoľvek zadarmo.

Takto sledujete živé vysielanie Francúzska verzus Argentína odkiaľkoľvek:

  1. Najprv sa zaregistrujte pre vysokokvalitnú sieť VPN. Odporúčame ExpressVPN, aj keď NordVPN a CyberGhost sú vynikajúcimi nízkonákladovými alternatívami.
  2. Potom si stiahnite príslušnú verziu aplikácie pre svoje zariadenie, nainštalujte ju a prihláste sa.
  3. Pripojte sa k jednému z britských serverov VPN (ideálne vo veľkom meste, ako je Londýn alebo Manchester)..
  4. Vytvorte si bezplatný účet ITV Hub. Budete požiadaní o zadanie poštového smerovacieho čísla, ale neexistuje overenie a ako taký bude prijatý platný poštový kód..
  5. Nakoniec skúste prehrať video na ITV Hub. Väčšinu času bude hrať okamžite. Ak nie, vymažte súbory cookie a vyrovnávaciu pamäť prehliadača a potom stránku znova načítajte.

Zápas svetového pohára vo Francúzsku a Argentíne v ragby sa bude vysielať naživo, takže je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že vaša sieť VPN funguje vopred. Týmto spôsobom budete mať čas na pomoc tímu podpory zákazníkov vašej siete VPN, ak by sa niečo pokazilo.

Ako sa pozerať na televíziu vo Veľkej Británii zadarmo proti Francúzsku a Argentíne

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

Táto hra, rovnako ako každé iné zariadenie svetového pohára v ragby, sa bude vysielať naživo na ITV. Z tohto dôvodu môžete bezplatne sledovať Francúzsko verzus Argentína, či už na tradičnej televízii alebo online pomocou centra ITV. Nechceš vstávať v skorých ranných hodinách? Žiaden problém; tento zápas bude k dispozícii na požiadanie 30 dní po jeho vysielaní.

Hub ITV je úplne zadarmo zákon Spojeného kráľovstva však vyžaduje, aby ste mali televíznu licenciu, ak chcete sledovať niečo online súčasne s televíznym vysielaním. Táto služba však nekontroluje, či máte licenciu, ale spolieha sa na systém cti.

Táto platforma je uzamknutá pre región a je k dispozícii iba vo Veľkej Británii. K nemu máte stále prístup zo zahraničia pripojením na britský server VPN. Stále nemáte VPN? ExpressVPN je dodávaný bez rizika 30-dňová záruka vrátenia peňazí; Ak nie ste spokojný / -á, stačí počas tejto doby zrušiť a požiadať o úplnú refundáciu.

Kde inde môžem žiť online streamy Francúzsko verzus Argentína?

Majstrovstvá sveta v ragby sa vysielajú vo viac ako 30 krajinách, takže by pre vás malo byť jednoduché nájsť vhodný miestny zdroj. Pozrite sa nižšie a zistite, ktoré siete zobrazujú hru Francúzsko vs. Argentína, kde sa nachádzate:

USA

Vlajka USA

NBC je jedinou sieťou, ktorá zobrazuje zápasy majstrovstiev sveta v ragby v USA. Niektoré z nich môžete sledovať zadarmo, ak váš balík káblovej televízie obsahuje kanály NBC, ale nanešťastie Hra Francúzsko verzus Argentína je k dispozícii iba pre NBC Sports Gold odberatelia.

Jednotlivé hracie prihrávky stoja 29,99 USD, čo je vydieranie a pravdepodobne trik, ktorý vás prinúti zaplatiť za Rugby World Cup Pass 199,99 dolárov. Toto je obzvlášť problematické vzhľadom na to, že rovnaký obsah sa bezplatne vysiela v iných krajinách.

NBC Sports Gold je k dispozícii iba v USA. Na používanie tejto platformy zo zahraničia preto budete potrebovať sieť VPN.

Francúzsko

flag_of_France

Francúzski fanúšikovia to majú ľahké: TF1 bude zobrazovať každé Majstrovstvá sveta v ragby 2019 online zadarmo. Budete si musieť vytvoriť účet, ktorý chcete sledovať, ale trvá to iba sekundu a vyžaduje sa iba zadanie obvyklých osobných údajov (meno, dátum narodenia atď.).

Je potrebné poznamenať, že táto platforma vysiela výlučne vo francúzštine a neumožňuje vám používať titulky. Ďalej, pretože je obmedzený z dôvodu geografického obmedzenia, budete musieť byť vo Francúzsku alebo pripojení k francúzskemu serveru VPN, aby ste mohli čokoľvek sledovať.

Argentína

Vlajka Argentíny

Argentínčania (av skutočnosti fanúšikovia z celej Latinskej Ameriky) môžu streamujte Francúzsko vs Argentína naživo so španielskym komentárom ESPN. Budete sa musieť prihlásiť pomocou podrobností o poskytovateľovi káblovej televízie, pretože v súčasnosti nie je možné kúpiť si predplatné iba online.

ESPN Deportes má geografické obmedzenia a ak ho chcete používať, musíte byť v latinskoamerickej krajine. Ak ste však v súčasnosti v zahraničí, môžete túto službu používať ako zvyčajne pripojením k serveru VPN vo vašej domovskej krajine.

Kanada

Kanadská vlajka

TSN bude vysielať každé majstrovské majstrovstvá sveta v ragby 2019 (vrátane Francúzska verzus Argentína) naživo v Kanade. Ak už máte kanály TSN súčasťou vášho káblového predplatného, ​​môžete sa jednoducho prihlásiť a sledovať bez ďalších nákladov.

V opačnom prípade budete musieť zakúpiť digitálny preukaz; denné priechody stoja 4,99 dolárov CAD pričom mesačný vstup je 19,99 CAD CAD. Táto služba nezahŕňa žiadne skúšobné obdobie. Váš spôsob platby musí byť prepojený s kanadskou adresou, takže ak sa obvykle nebývate v Kanade, je takmer nemožné sa zaregistrovať..

TSN je uzamknutý v oblasti, ale ak sa pripájate ku kanadskému serveru VPN, môžete ho bez problémov používať zo zahraničia.

Iné miesta

Nevideli ste svoju krajinu vyššie? Nemajte obavy: s oficiálnymi vysielateľmi svetového pohára v ragby v desiatkach krajín je stále veľká šanca, že sa budete môcť pozerať. Aj keď váš región nemá úplné pokrytie, zápasy vrátane vášho národného tímu sa často vysielajú na bezplatných kanáloch.

2019 Majstrovstvá sveta v ragby: Predpovede Francúzska vs Argentína

Francúzsko má tu významnú historickú výhodu. Trikrát dosiahol finále svetového pohára v ragby, zatiaľ čo Argentína bola na 3. mieste. Ďalej Francúzsko vyhralo 36 z 51 zápasov, ktoré tieto dva tímy hrali proti sebe, a získala tak mieru výhry 70 percent.

Napriek tomu, že francúzsky národný tím je v tomto zápase obľúbený, môže ísť oboma smermi. Argentína mohla stratiť posledné štyri zápasy, ale zakaždým to bolo len o pár bodov, a tieto zápasy boli proti oveľa strašnejším súperom vrátane svetového druhostupňového tímu na Novom Zélande..

Pozri tiež: Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta v ragby online

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 64

map