Ako sa pozerať online na britských majstrov 2019 online zadarmo

Ako sa pozerať online na britských majstrov 2019 online zadarmo


Betfred British Masters je malá časť európskeho PGA European Tour, ale tento rok sľubuje, že si budete pamätať. Najlepší svetoví golfisti po prvýkrát zostúpia na golfové ihrisko Hillside v Anglicku, ktoré je známe hojnými pieskovými pascami a ťažkými deviatimi chrbtami. 2019 britských majstrov bude prebiehať od 9. do 12. mája a hry sa budú hrať každý deň od 19:30 BST (23:30 PST / 2:30 AM EST) až do 15:00. Nižšie uvádzame informácie o tom, ako sledovať online stream britských majstrov Masters online, nech ste kdekoľvek.

Upozorňujeme, že odporúčame iba oficiálne zdroje. Aj keď na športových serveroch tretích strán sú často k dispozícii významné športové udalosti, dôrazne sa neodporúčame používať. Ak chcete začať, nelicencované toky sú často slabé s videom s nízkym rozlíšením. Okrem toho existuje vždy šanca, že sa video stiahne v režime offline z dôvodu porušenia autorských práv. Celých 2019 britských majstrov si môžete zadarmo online pozerať, takže nie je dôvod uchýliť sa k tieneným nepovoleným tokom.

Platformy zobrazujúce britských majstrov sú zamknuté v jednotlivých regiónoch. Na prístup k nim zo zahraničia budete potrebovať sieť VPN.

Ako streamovať 2019 britských majstrov v zahraničí pomocou VPN

Virtuálne súkromné ​​siete (VPN) šifrujú vašu komunikáciu a chránia vaše aktivity pred zvedavými očami, ale umožňujú vám tiež prístup k geograficky obmedzeným streamovacím službám v zahraničí. Ďalej uvádzame, ako:

  1. Začnite prihlásením na vhodnú sieť VPN. Odporúčame ExpressVPN, aj keď NordVPN a CyberGhost sú vynikajúcimi nízkonákladovými alternatívami.
  2. Nainštalujte a prihláste sa do aplikácie VPN. Väčšina z nich ponúka mobilný aj stolný softvér.
  3. Rozhodnite sa, ktoré zo streamovacích služieb nižšie by ste chceli použiť.
  4. Pripojte sa k jednému zo serverov vašej VPN v príslušnej krajine. Napríklad na odblokovanie golfového kanála mimo Ameriky budete potrebovať americký server.
  5. Skúste prehrať video na vami vybranej stránke. Vo väčšine prípadov by sa to malo začať okamžite. Ak nie, vymazanie súborov cookie a vyrovnávacej pamäte prehliadača a opätovné načítanie stránky by mali vyriešiť väčšinu problémov.

2019 britských majstrov sa bude zobrazovať naživo, takže je dôležité, aby ste svoju sieť VPN otestovali v dostatočnom predstihu pred začiatkom. Tento prístup zaisťuje, že ak niečo nefunguje tak, ako sa očakávalo, mali by ste mať čas kontaktovať tím podpory VPN a nemusieť si nechať ujsť začiatok vysielania..

Ako sa pozerať na britských majstrov zadarmo v televízii USA

Vlajka USA

Jediným spôsobom, ako sa pozerať na britských majstrov v USA, je golfový kanál NBC. Aj keď vám táto platforma umožňuje platiť za niečo, čo sa nazýva GOLFPASS, na sledovanie tejto udalosti nemusíte skutočne platiť.. Na rozdiel od väčšiny športových kanálov NBC je tento kanál skutočne zadarmo na pozeranie, za predpokladu, že balík káblovej televízie už obsahuje NBC Sports.

Nerobte si starosti: existujú spôsoby, ako sledovať, aj keď nemáte kábel. Golfový kanál vám umožňuje prihlásiť sa pomocou účtu fuboTV, Hulu + Live TV, PlayStation Vue, DirecTV Now, Sling TV alebo YouTube TV. Aj keď tieto služby bývajú dosť drahé, všetci prichádzajú s bezplatnou skúšobnou verziou to je dosť dlho na to, aby ste mohli sledovať každé kolo britských majstrov.

Golfový kanál je k dispozícii iba v USA. Stále je však možné pristupovať zo zahraničia pripojením na americký server VPN.

Kde inde môžem sledovať britských majstrov z roku 2019?

Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že existuje vysoký dopyt sledovať medzinárodné turné PGA European Tour. Našťastie PGA počúva a predáva vysielacie práva sieťam vo viac ako desiatich krajinách. Pozrite sa nižšie a zistite, kde môžete sledovať všetky akcie naživo:

Spojené kráľovstvo

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

Sky Sports má výhradné práva na predvádzanie tohto turnaja vo Veľkej Británii. Ak už ste členom, môžete voľne streamovať každé kolo pomocou webových stránok Sky alebo aplikácie Sky Go. Existujúci zákazníci Sky TV môžu pridať balík športových kanálov od 18 GBP mesačne, ale vzhľadom na to, že britskí Masters iba posledné štyri dni, je to pravdepodobne nadmerne.

namiesto, je oveľa ľahšie kúpiť si Sky Sports Pass Teraz TV. Sedemdenný lístok stojí iba 14,99 GBP a môžete ho okamžite začať sledovať. Na kúpu pasu Sky TV nepotrebujete ani účet Now TV. stačí zadať niekoľko detailov a máte hotovo.

Programy Sky Sports a Now TV sú geograficky obmedzené. Preto budete potrebovať sieť VPN, aby ste mohli využívať tieto streamingové služby z krajín mimo Veľkej Británie.

Austrália

austrálska vlajka

Austrálski fanúšikovia golfu môžu sledovať všetky akcie žiť na Fox Sports. Aj keď táto sieť neukáže nepretržité živé vysielanie, v priebehu dňa sa o 8:30, 17:00 a 22:00 AEST pravidelne vysielajú.

Zákazníci Foxtel sa môžu prihlásiť a okamžite začať sledovať aplikáciu Foxtel Go. Nemáte kábel? V takom prípade sa môžete jednoducho zaregistrovať do služby Foxtel Now. Predplatné sa začína na $ 25 AUD mesačne, ale táto služba sa dodáva aj s desaťdennou bezplatnou skúšobnou verziou, počas ktorej budete mať prístup k športovým kanálom. Ak si spomeniete na zrušenie, keď skončia britskí majstrov, môžete ich účinne sledovať zadarmo.

Foxtel Now a Foxtel Go sú k dispozícii iba v Austrálii. Pri registrácii je potrebné austrálske telefónne číslo, takže je pre zahraničných používateľov ťažké prihlásiť sa. Austrálčania v iných krajinách však môžu využívať tieto služby ako obvykle pripojením k sieti VPN.

Francúzsko

Flag_of_France-e1527750876576

Canal TV ukazuje tento turnaj na svojom Golf + kanále. Môžete sa zaregistrovať na digitálny vstup za 19,90 EUR mesačne a ak máte menej ako 26 rokov, máte zľavu 50%. Najlepšie zo všetkého je, že táto služba sa dodáva s mesačnou skúšobnou verziou. Canal prijíma hlavné kreditné karty, čo znamená, že je technicky možné sa prihlásiť odkiaľkoľvek pomocou predplatenej karty.

Táto platforma je k dispozícii iba vo Francúzsku. Používatelia v iných krajinách k nemu majú prístup zo zahraničia pomocou VPN.

Iné miesta

Neprepadajte panike, ak sme nespomenuli vašu krajinu vyššie; je to len to, že britskí majstrov sa vysiela v príliš mnohých krajinách na to, aby sa individuálne zaoberali. V skutočnosti, aj keď žijete na pomerne vzdialenom mieste, existuje veľká šanca, ktorú budete stále môcť sledovať. Ak chcete zistiť, ktoré miestne siete tento turnaj ukazujú, pozrite si oficiálnu webovú stránku European Tour.

Ako funguje turnaj British Masters?

Britskí páni majú pomerne jednoduchý formát. Každý golfista hrá celú dráhu a po 36 jamkách sa rozreže polovica, s tými, ktorí najlepšie fungujú (vrátane kravat), postupujú do tretieho kola. Celý proces sa potom opakuje a hráč s najnižším skóre po 72 jamkách vyhrá turnaj. Ak sa dvaja alebo viacerí hráči spoja na prvom mieste, budú hrať ďalšie kolo, až kým jeden nevyjde na vrchol a vezme domov 500 000 GBP (približne 650 000 USD) za prize money.

Hráči samozrejme nemusia vyhrať, aby dostali výplatu bohatú na peniaze. V tomto roku je 3 000 000 GBP na drapáky a aj keď umiestnite celkovo 65. miesto, stále vyhráte pod 7 000 GBP.

Od ktorých golfistov sa očakáva, že budú robiť dobre?

Tommy Fleetwood je tento rok obľúbený. Angličan (ktorý tiež organizuje túto udalosť) má za sebou niekoľko rokov, umiestnil sa na piatich najlepších na US Open a vyhral Abu Dhabi Championship. Tyrell Hatton a Eddie Pepperell sú tiež naklonení, aby dosiahli silné výkony, hoci Hatton má sklon umiestňovať sa na rebríčkoch rebríčkov a Pepperell bol znepokojivo nekonzistentný s oneskorením.

V Hillside však váš turnaj končí len jednou chybou. Napriek dobre udržiavaným predným deviatim sú zadné otvory drsnejšie, so strmými svahmi a hlbokými dunami, z ktorých je veľmi ťažké uniknúť. Aby to nebolo ešte horšie, niektorí, ako napríklad jamka 13, nútia golfistov hrať sa vo vetre. Ktokoľvek vyhrá, britskí majstrovi 2019 sľubujú veľmi vzrušujúce zápasy.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + = 22

map