Ako sledovať Brazíliu v Kostarike online zadarmo (Majstrovstvá sveta 2018)

Ako sa pozerať na Brazíliu v Kostarike online zadarmo


FIFA World Cup 2018 - skupinové pódiá sa zahrievajú a ešte musí prísť veľa krokov. V piatok 22. júna sa na Krestovskom štadióne v Petrohrade o 13:00 h. BST (5:00 PST / 8:00 EST) uskutoční zápas skupiny E medzi Brazíliou a Kostarikou..

Ak ste fanúšikom Brazílie alebo Kostariky alebo jednoducho chcete vidieť stret medzi týmito dvoma tímami, nepochybne by ste chceli vedieť, ako môžete streamovať akciu naživo. Našťastie je možné zobraziť každú hru na majstrovstvách sveta Ruska online a zadarmo, ak viete, kde hľadať. Hry budú vysielať rôzne zdroje v rôznych jazykoch. Niektoré z nich budú v určitých regiónoch zablokované a blokované.

Našťastie vám virtuálna súkromná sieť (VPN) môže udeliť prístup prostredníctvom rôznych zdrojov pokrývajúcich viac jazykov. VPN zakryje vašu IP adresu a podvrhne vašu polohu. To znamená, že Brazília v Kostarika môžete sledovať online online z Veľkej Británie, USA, Austrálie, Kanady, Thajska, Nemecka alebo kdekoľvek inde na svete..

V tomto príspevku vám vysvetlíme, ako môžete streamovať túto a ďalšie hry FIFA World Cup 2018 v rôznych jazykoch na všetkých svojich zariadeniach..

Kam nasmerovať svetový pohár FIFA 2018

Mnohé krajiny majú aspoň jedného vysielateľa, ktorý vysiela niektoré alebo všetky majstrovstvá sveta v Rusku v roku 2018. Väčšina z nich bude vysielať v televízii a cez živé online streamy. Komentár k hrám bude v rôznych jazykoch v závislosti od toho, kde sa nachádza zdroj streamovania. Ak hľadáte anglický komentár, máte šťastie, pretože bude k dispozícii množstvo možností vrátane:

 1. Kanada: CTV, TSN, RDS
 2. Austrália: Optus Sport, SBS
 3. UK: ITV, BBC
 4. US: Fox Sports

Najmä pre tých, ktorí chcú hru Brazília proti Kostarike, pravdepodobne hľadáte komentár v portugalčine alebo španielčine.

Pre komentár v španielskom jazyku máte skutočne niekoľko možností, medzi ktoré patria:

 1. Španielsko: Cuatro, Telecinco
 2. US: Telemundo deportuje
 3. Kostarika: Sky, Teletica, Movistar
 4. Mexiko: TV Azteca, Televisa, SKY México
 5. Argentína: Telefe, DirecTV, TV Pública, TyC Sports

Ostatné španielsky hovoriace krajiny, vrátane mnohých krajín Strednej a Južnej Ameriky, budú mať k dispozícii toky komentárov v španielčine.

V prípade vysielania v portugalskom jazyku je tu niekoľko možností:

 1. Brazília: SporTV, Globo, Fox Sports
 2. Portugalsko: SIC, SportTV, RTP

Existuje množstvo ďalších streamov dostupných od vysielateľov po celom svete v mnohých jazykoch. Možno vás zaujíma, ako sú prístupné všetky tieto prúdy, v závislosti od toho, kde sa nachádzate. K tomuto sa podrobnejšie dostaneme v nasledujúcich sekciách.

Ako streamovať svetový pohár FIFA 2018: zadarmo a platené

Mnoho z vyššie uvedených streamov je zadarmo, zatiaľ čo iné vyžadujú platbu. Možno budete musieť priamo predplatiť službu streamovania alebo sa prihlásiť pomocou poverení poskytovateľa káblovej televízie alebo inej služby predplatného. V tejto a ďalších častiach sa venujeme obom možnostiam.

Sledujte hru Brazília v Kostarika zadarmo

Ak chcete anglický komentár, jedným z najlepších miest na zachytenie zápasov majstrovstiev sveta je webová stránka The World Game. Prevádzkuje ju austrálsky vysielateľ SBS. Má iba práva na niektoré zápasy, ale hra Brazília proti Kostarike sa stala jednou z nich.

Hru môže streamovať ktokoľvek, pokiaľ máte austrálsku IP adresu. Ak sa nachádzate v Austrálii, nejde o problém. Ale ak ste kdekoľvek na svete, môžete jednoducho použite VPN a pripojte sa k austrálskemu serveru. Toto zakryje vašu adresu IP a ukáže sa, že sa skutočne nachádzate v Austrálii (viac o tejto téme nižšie).

Ak sledujete španielsky alebo portugalský komentár, môžete použiť jeden z vyššie uvedených prúdov. Ak sa nachádzate mimo zdrojovej oblasti streamovania, pomocou siete VPN je možné vašu polohu lokalizovať.

Najlepšie VPN pre majstrovstvá sveta 2018: ExpressVPN

majstrovstvá sveta v expresnej súťaži

ExpressVPN je špičkový poskytovateľ a je určite najlepšou sieťou VPN na streamovanie zápasov FIFA World Cup 2018. Je lacný, má štedré skúšobné obdobie a je veľmi jednoduchý na používanie. ExpressVPN sa môže pochváliť viac ako rozsiahlou sieťou vysokorýchlostných serverov pokrývajúcich 94 krajín. Je známa svojou schopnosťou odblokovať streamovacie služby vrátane ťažko obmedzených stránok, ako sú BBC iPlayer a Netflix.

Tento poskytovateľ má aplikácie pre všetky populárne operačné systémy vrátane MacOS, Windows, Linux iOS a Android a dá sa nakonfigurovať pomocou smerovačov. Vždy si môžete byť istí, že vaše dáta sú v bezpečí pomocou 256-bitového šifrovania na vojenskej úrovni a prísna politika ochrany osobných údajov znamená, že sa nikdy neuchovávajú žiadne záznamy s osobnými údajmi.

ExpressVPN je ideálny pre začiatočníkov a ľahko sa nastavuje a používa. Navyše, ak narazíte na problémy, zákaznícka podpora live chatu je vždy k dispozícii. Registrácia je rovnako jednoduchá ako výber plánu (1, 6 alebo 12 mesiacov) a zadanie platobných údajov. 30-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že môžete vyskúšať bez rizika. Počas tejto doby by ste dokonca mohli sledovať celý turnaj svetového pohára 2018 a nakoniec dostať svoje peniaze späť.

VÝHRADNÁ PONUKA: Vyberte si ročné predplatné ExpressVPN a dostanete zadarmo tri mesiace navyše.

ExpressVPN je naše najlepšie odporúčanie, ale určite existujú ďalší poskytovatelia, ktorí si zaslúžia druhý pohľad. Lacné a ľahko použiteľné možnosti sietí VPN, ktoré vám môžu pomôcť streamovať zápasy majstrovstiev sveta 2018, zahŕňajú NordVPN a CyberGhost..

Ako sa pozerať na hru Brazília v Kostarike pomocou VPN

Po výbere poskytovateľa môžete streamovať zápas Brazília v Kostarika pomocou VPN:

 1. Zaregistrujte sa u poskytovateľa VPN a poznačte si svoje poverenia.
 2. Stiahnite a nainštalujte do svojho zariadenia príslušnú aplikáciu.
 3. Spustite aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje na prihlásenie.
 4. Pripojte sa k serveru v oblasti relevantnej pre vami vybraný streamovací zdroje (napríklad austrálska slúžka na hru The World Game).
 5. Prejdite na zdrojový web alebo aplikáciu a mali by ste byť schopní spustiť stream.

Na tento a všetky ostatné zápasy Svetového pohára je vždy dobré vyskúšať si prístup k zdroju streamovania ešte pred začiatkom hry, aby ste mali čas na riešenie akýchkoľvek problémov.

Streamovanie hier majstrovstiev sveta so španielskym komentárom

Ak sledujete hru Brazília v Kostarike alebo iný zápas Svetového pohára z Kostariky, mali by ste mať jednoduchý prístup k streamom so španielskym komentárom.

To isté platí, ak ste v Španielsku, Mexiku alebo inej španielsky hovoriacej krajine. V týchto krajinách máte prístup k vyššie uvedeným prúdom. V prípade krajín, ktoré sme nezakryli, si môžete pozrieť úplný zoznam oficiálnych vysielateľov svetového pohára.

Diváci v USA majú prístup k živým prenosom so španielskym komentárom prostredníctvom služby Telemundo Deportes prostredníctvom spoločnosti NBC Sports.

Ak chceš prístup k akémukoľvek z týchto tokov počas cestovania mimo zdrojového regiónu, môžete pomocou siete VPN skresliť svoju polohu.

Streamovanie hier svetového pohára s portugalským komentárom

Ak sledujete zápas Brazília s Kostarikou v Brazílii alebo v inej prevažne portugalsky hovoriacej krajine, nemali by ste mať problémy s nájdením živého vysielania s portugalským komentárom. V Brazílii, Globo zobrazí všetky hry zadarmo, s portugalským komentárom. Nie je potrebné žiadne predplatné. SporTV a FOX Sports budú mať tiež komentár v portugalčine, pre prístup však budú potrebné káblové predplatné.

V Portugalsku je na serveroch RTP a SIC k dispozícii zadarmo iba niekoľko vybraných hier. Športová televízia bude vysielať celý turnaj, ale vyžaduje si platený program (od 9,99 EUR mesačne). Všetky hry na RTP, SIC a Sport TV budú v portugalčine.

Ak chcete získať prístup k týmto tokom mimo zdrojovej oblasti, môžete tak urobiť pomocou VPN.

Možnosti streamovania Majstrovstiev sveta vo Veľkej Británii

Pre ľudí vo Veľkej Británii bude prístup k živým prúdom úplne bezplatný. BBC a ITV zdieľajú vysielacie práva, takže všetky hry budú k dispozícii na jednom alebo druhom kanáli. Hra Brazília v Kostarika sa bude vysielať na ITV a online prostredníctvom služby streamovania ITV Hub.

Obidve služby si môžete zadarmo pozerať, ale budete sa musieť zaregistrovať ako bezplatný účet. Ide o zadanie poštového smerovacieho čísla, ktoré by sa malo nachádzať vo Veľkej Británii, aby mohlo fungovať. Aj keď ani jedna z týchto služieb neoveruje, že toto je v skutočnosti váš skutočný poštový smerovací kód. Ďalším ustanovením na používanie aplikácie BBC iPlayer alebo ITV Hub je to, že vlastníte licenciu pre televíziu vo Veľkej Británii, ale nezdá sa, že by sa vynútila. Ako také je možné získať prístup k obom službám prostredníctvom VPN.

BBC prísne uplatňuje používanie VPN na prístup k svojim službám, takže nie všetky z nich budú fungovať. ExpressVPN spoľahlivo odblokuje BBC iPlayer, čo z neho robí ideálnu voľbu.

Pokrytie BBC a ITV Hubu bude obsahovať anglický komentár.

Možnosti streamovania Majstrovstiev sveta vo futbale USA

Vysielacie práva USA na Majstrovstvá sveta 2018 sú obmedzené iba na dva zdroje. Anglické komentáre sa budú poskytovať prostredníctvom FOX Sports a španielske toky si môžete pozrieť cez Telemundo Deportes.

FOX Sports je prístupný pomocou prihlasovacích údajov z iných služieb predplatného, vrátane fuboTV, DirecTV Now a Sling TV. Ďalšou možnosťou je kúpiť futbalový zápas FOX Sports za 19,99 dolárov.

Ak ste náhodou počas Svetového pohára v USA a nemáte káblové predplatné, najlepšie je použiť sieť VPN a naladiť sa na bezplatný tok mimo USA..

Možnosti streamovania svetového pohára v Kanade

Pre obyvateľov Kanady nebude vysielanie hier na Svetovom pohári Ruska žiadny problém, pokiaľ máte káblové predplatné. Hry s anglickým komentárom si môžete pozrieť na TSN alebo CTV, zatiaľ čo francúzsky komentár bude poskytnutý prostredníctvom RDS.

Ak nemáte káblové predplatné, môžete získať prístup k TSN alebo RDS prihlásením sa na jednotlivé predplatné za 24,99 CAD mesačne za každú službu..

Ak by ste radšej sledovali hru Brazília proti Kostarike zadarmo, dobrým riešením by bol web The World Game. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa v sieti VPN a pripojiť sa k austrálskemu serveru.

Možnosti streamovania svetového pohára v Austrálii

Práve sme spomenuli webovú stránku The World Game a skutočne je to jedna z najlepších možností pre austrálskych obyvateľov, ktorí chcú sledovať zápasy svetového pohára FIFA zadarmo. Táto stránka prevádzkovaná SBS bude vysielať 25 z celkového počtu zápasov.

Optus Sport, na druhej strane bude vysielať všetky zápasy. Tento vysielateľ vyžaduje platený účet od 15 AUD mesačne. K dispozícii je však 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, takže môžete sledovať väčšinu turnaja bez toho, aby ste platili nejakú vec.

Živé vysielania zadarmo v iných jazykoch

Ak by ste radšej našli komentár v inom jazyku, ako je ten, ktorého sme sa doteraz venovali, tu sú niektoré z vašich možností:

 1. Francúzsky: TF1
 2. Holandsky: NOS, DR
 3. Rusky: VGTRK, Perviy Kanal, Match TV
 4. Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 5. Taliančina: Mediaset
 6. Bengálčina: BTV
 7. Arabsky: MAKAN 33, KAN11, BTV

Ak ste mimo niektorého z týchto kanálov mimo zdrojovej oblasti, musíte na maskovanie vašej adresy IP použiť sieť VPN. Pred registráciou sa uistite, že váš vybraný poskytovateľ má servery v príslušnej oblasti. Zaťaženie serverov môže byť počas zápasov Svetového pohára obzvlášť vysoké, takže v ideálnom prípade by poskytovateľ mal mať viac serverov na danom mieste. Pomôže to zaistiť, aby sa servery nepreťažili a aby ste mohli sledovať plynulý tok.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Obrazový kredit: Wikimedia Commons s licenciou podľa CC BY 3.0.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 23 =