Ako sledovať živé vysielanie Brazílie v Mexiku online (Majstrovstvá sveta 2018)

Chcete sledovať Brazília v Mexiku online a zadarmo? Vysvetlíme, ako žiť streamovanú hru a akúkoľvek inú hru na majstrovstvách sveta vo vysokokvalitnom HD alebo dokonca 4 k odkiaľkoľvek. Či už sledujete v USA, Veľkej Británii, Nemecku, Austrálii, Kanade alebo kdekoľvek inde, môžete sledovať všetkých 16 zápasov v priamom prenose online a z rôznych zdrojov.. 


Ako sa pozerať na Brazíliu v Mexiku online zadarmo

Zápas Brazília proti Mexiku sa uskutoční 2. júla 2018 o 10.00 EST / 15:00. GMT + 1 v aréne Samara v Samare. 

Vzhľadom na to, že svetový pohár FIFA vysiela vo viac ako 120 krajinách po celom svete, nemusíte si nechať ujsť hru ani žiadne kolo 16 zápasov. V skutočnosti môžete sledovať, aj keď vo vašej krajine nie sú k dispozícii žiadne streamy. A ak existuje konkrétny jazyk, do ktorého chcete dostať hry, môžete nájsť bezplatný stream s komentárom v jazyku podľa vášho výberu. Ak to chcete urobiť, budete potrebovať sieť VPN, aby ste sa vyhli regionálnym obmedzeniam.

Ako sledovať Brazíliu v. Mexiko žiť online: BBC One a SBS

Pri vysielaní v anglickom jazyku existujú dve skvelé možnosti sledovať kolo 16 zápasov, vrátane Brazílie proti Mexiku:

 • BBC One (prostredníctvom iPlayer BBC)
 • SBS (prostredníctvom webovej stránky The World Game)

Z nich je preferovanou voľbou austrálska bezplatná televízna sieť SBS. Až do nedávnej doby mala SBS tento rok iba menej ako polovicu zápasov svetového pohára. Austrálska spoločnosť Optus mala spočiatku práva na vysielanie, ale po významných problémoch s vysielaním bola spoločnosť nútená vzdať sa svojich práv a odovzdať ich spoločnosti SBS. Našťastie pre austrálskych fanúšikov a skoro všetci ostatní, to znamená, že Austrália je teraz najlepším miestom na pozeranie svetového pohára zadarmo.

Pokiaľ ide o BBC, kvalita tohto zdroja bude na špičkovej úrovni. Okrem toho má iPlayer k dispozícii aplikácie, ktoré môžu pracovať s veľkým počtom zariadení. Prístup k streamu iPlayer BBC je však obmedzený iba na obyvateľov Spojeného kráľovstva. Televízna licencia sa vyžaduje, aj keď BBC nepožiada o dôkaz, že vlastníte televíznu licenciu.

Ak cestujete mimo Veľkú Britániu alebo Austráliu, stále máte prístup k živým streamom iPlayer alebo SBS. Môžete tak urobiť pomocou virtuálnej súkromnej siete alebo VPN. Keďže BBC aj SBS využívajú blokovanie geografického obsahu, VPN vám umožní pripojenie k serveru vo Veľkej Británii pre BBC alebo Austrálii pre SBS. Po pripojení vás každá služba uvidí ako prichádzajúcu zo správnej krajiny a umožní vám to priamo v nej.

Vyskúšajte službu ExpressVPN pre živé prenosy na svetovom pohári 2018

Medzi mnohými VPN, ktoré sme testovali, veríme ExpressVPN pre živé vysielanie FIFA na majstrovstvách sveta. Táto služba nielenže splnila naše očakávania počas tohtoročného majstrovstiev sveta, ale aj dôsledne zabezpečovala vysokokvalitné toky údajov a nevyžadovala vyrovnávaciu pamäť ani prestoje..

ExpressVPN vám umožňuje streamovať naraz na viacerých zariadeniach a má fungujúce aplikácie pre veľké množstvo zariadení vrátane Amazon Fire TV. Služba má navyše niekoľko serverov, ku ktorým sa môžete pripojiť vo Veľkej Británii, USA, Európe a desiatkach ďalších krajín, aby ste zabránili prerušeniu služby a nadmernej šírke pásma v dôsledku preplnených serverov. ExpressVPN má viac ako 2000 serverov na viac ako 100 miestach po celom svete. To znamená, že sa môžete pripojiť k živým prúdom hier majstrovstiev sveta takmer od všetkých medzinárodných vysielateľov bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Majstrovstvá sveta v expresnom kole 16

ČÍTAČKA PRE ČITATEĽOV: Ušetrite 49% na ExpressVPN tu. Zahŕňa to 3 mesiace navyše zdarma a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať bez rizika.

Kolo 16 Brazília proti Mexiku bezplatné živé prenosy po celom svete

Ak pre vás nepracuje BBC ani SBS, možno budete chcieť preskúmať ďalšie bezplatné toky dostupné po celom svete. Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne bezplatné toky údajov Angličtina, Možno budete musieť sledovať hry s komentárom v inom jazyku. Tu je niekoľko vynikajúcich možností:

Zadarmo kolo 16 živých prenosov vo Švajčiarsku

Švajčiarska vlajka Švajčiarsko kolo 16

Švajčiarsko ponúka niekoľko bezplatných živých prenosov rozdelených podľa jazyka. Keďže vo Švajčiarsku sa hovorí niekoľkými hlavnými jazykovými skupinami, verejný vysielateľ v krajine, SGR SSR, poskytuje živé prenosy v každom z týchto jazykov.

Vaše vstupné kanály vo Švajčiarsku budú SRF (nemčina), RTS (francúzština) a RSI (taliančina). Každá stránka vám umožní vysielať hry naživo a zadarmo, bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať. Bloky geografického obsahu sú však zavedené, takže ak ste mimo Švajčiarska, bude potrebná sieť VPN.

Zadarmo kolo 16 živých prenosov v Nemecku

majstrovstvá sveta v Nemecku 16

Nemecko má pre vaše stávky na svetový pohár dva bezplatné zdroje: ZDF a ARD. Obe budú samozrejme vysielať zápasy v nemčine. Na prístup k týmto tokom budete potrebovať aj sieť VPN, pretože sú geograficky uzamknuté na nemeckých adresách IP. Nevyžaduje sa však od vás, aby ste sa zaregistrovali na účet.

Kvalita streamov z obidvoch zdrojov je dobrá, takže sa počas sledovania Brazília v. Mexiko nebudete musieť obávať zrnitých videí..

Ako sledovať kolo 16 Brazília proti Mexiku v USA a Kanade

Ak chcete komentár od kanadských alebo amerických vysielateľov k vašim hrám na svetovom pohári 2018, budete musieť použiť platenú službu. V žiadnej krajine bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne bezplatné streamy. Ak ste v súčasnosti v Kanade alebo USA, určite máte prístup k jednej z vyššie uvedených možností bezplatného streamovania, ale nebudete môcť vidieť žiadne miestne vysielania bez toho, aby ste museli platiť..

Pravdepodobne si však môžete tieto hry pozerať za nízku cenu vo svojej vlastnej krajine.

Platené online prúdy svetového pohára v USA

Spojené štáty kolo 16

Obyvatelia USA môžu sledovať živé hranie hier online, ak majú televíznu službu s „chudým balíkom“, ktorá ponúka Fox Sports alebo Telemundo Deportes. Fox Sports má anglické vysielacie práva v USA, zatiaľ čo Telemundo má práva na pokrytie v španielskom jazyku.

Všetky nasledujúce streamingové služby nesú Fox Sports v najmenej jednom z ich predplatných balíkov:

 • DirecTV Now
 • fuboTV
 • Hulu so živou televíziou
 • PlayStation Vue
 • Závesný televízor
 • YouTube TV

YouTube TV a Hulu s Live TV sú dobré možnosti iba s jedným balíkom predplatného, ​​zatiaľ čo ostatné ponúkajú najmenej 2 alebo viac možností predplatného. Pre väčšinu v zozname však môžete získať produkt Fox Sports s najlacnejším balíkom, ktorý ponúkajú.

Platené online streamy na majstrovstvách sveta v Kanade

vlajka Kanady okolo 16 brazílskych v. mexiko

Kanadskí futbaloví fanúšikovia môžu sledovať kolo 16 hier online prostredníctvom TSN alebo RDS. Obe účtujú za predplatné mesačne 24,99 CAD. Po registrácii môžete sledovať priamy prenos online alebo prostredníctvom aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť.

Ako sa pozerať na 16. kolo v iných krajinách

Ako už bolo uvedené, väčšina krajín bude mať nejaký spôsob, ako zobraziť Majstrovstvá sveta, aj keď k týmto prúdom nebudete mať prístup online.

Aj v nasledujúcich krajinách existujú možnosti vysielania naživo online, takže ak si hľadáte ďalšie zdroje vysielania v rôznych jazykoch, môžete si tam pozrieť svoje možnosti.

 1. Francúzsky: TF1
 2. Arabsky: BTV, KAN11, MAKAN 33
 3. Taliančina: Mediaset
 4. Portugalčina: RTP, SIC
 5. Ruský: Zápas televízie, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Španielčina: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 7. Holandsky: DR, NOS
 8. Bengálčina: BTV
 9. Brazília: SporTV, Globo, Fox Sports
 10. Mexiko: TV Azteca, Televisa, SKY México

Práva na streaming na Majstrovstvách sveta budú počas celého Svetového pohára rovnaké. Keď sa dostaneme do štvrťfinále a do finále, môžete nájsť viac bezplatných streamov. Vo väčšine krajín bude záverečný zápas Svetového pohára vysielaný bezplatne pre všetkých.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 69 = 74

map