Ako sledovať živé vysielanie Portugalska v Uruguaji online (Majstrovstvá sveta 2018)

Ako sledovať live Uruguaj v Portugalsku


Chcete sledovať Uruguaj verzus Portugalsko online? V tomto príspevku vám vysvetlíme, kde si môžete zahrať vyraďovacie kolo svetového pohára 2018 (niekedy nazývané aj kolo 16) bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate. Pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN) máte prístup k prúdom z Francúzska, Nemecka, Španielska, Portugalska alebo z akejkoľvek inej krajiny, na ktorú si vzpomenete..

Uruguaj bude čeliť proti Portugalsku 30. júna o 19:00 BST (11:00 PST / 2:00 EST). Toto je vlastne druhá hra vyraďovacieho kola a posledná zo dňa, v ktorej Francúzsko hralo Argentínu skôr v deň..

Majstrovstvá sveta FIFA sa vysielajú po celom svete, takže existuje veľká šanca, že môžete použiť zdroje svojej krajiny na bezplatné streamovanie celého turnaja. Mnoho vysielateľov navyše ponúka čiastočné pokrytie svetového pohára, takže môžete sledovať svoj obľúbený tím aspoň v akcii.

Ako sa pozerať na vyraďovacie kolo majstrovstiev sveta online

Majstrovstvá sveta 2018 sa vysielajú v rôznych jazykoch, ale podľa predpovede majú anglickí hovoriaci najviac možností. Nižšie sme vytvorili stručný prehľad oficiálnych vysielateľov vo veľkých anglicky hovoriacich krajinách.

 1. US: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrália: SBS, Optus Sport

Majte na pamäti, že nie každá služba vám bude ukazovať majstrovstvá sveta zadarmo. Prémiové služby zvyčajne ponúkajú komplexné pokrytie každého príslušenstva a niektoré dokonca ponúkajú 4K streamy alebo ďalšie športové kanály ako súčasť dohody. Ak si nie ste istí, či chcete alebo nechcete používať službu predplatného, ​​nájdite službu so skúšobným obdobím, aby ste ju mohli zrušiť, ak sa vám nepáči. V tomto článku sa budeme zaoberať tým, čo považujeme za najlepšie možnosti na živé vysielanie Portugalska vs Uruguaja, ale ak chcete vidieť ešte rozsiahlejší zoznam, prečítajte si naše úplné kolo o tom, ako žiť na svetových hrách s prúdom Svetový pohár.

Najlepšie VPN pre svetový pohár 2018: ExpressVPN

majstrovstvá sveta v expresnej hre

Odporúčame sledovať svetový pohár 2018 s ExpressVPN. Jedná sa o ľahkú, ľahko použiteľnú sieť VPN, ktorá je dostatočne rýchla na prenos živého obsahu HD s minimálnym ukladaním do vyrovnávacej pamäte a bez výrazného oneskorenia. So servermi vo viac ako 90 krajinách, robustnou sadou možností zabezpečenia a možnosťou odblokovania náročných platforiem, ako je napríklad BBC iPlayer, ponúka ExpressVPN všetko, čo potrebujete, aby ste mohli bezpečne streamovať online..

Registrácia je veľmi jednoduchá a trvá iba minútu. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si predplatné (jeden, šesť alebo dvanásť mesiacov) a uskutočniť platbu. ExpressVPN má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať službu pri sledovaní všetkých zostávajúcich zápasov Svetového pohára. Ak sa rozhodnete nepoužívať službu ExpressVPN ani po 30 dňoch, dostanete úplnú náhradu.

SKÚŠKA BEZ RIZIKA: Vyberte si jednoročný plán ExpressVPN a získajte ďalšie trojmesačné pokrytie bez ďalších nákladov. Keďže existuje 30-dňová skúšobná verzia, nemáte čo stratiť.

Streamovanie svetového pohára FIFA: bezplatné a platené možnosti

Ako streamovať Majstrovstvá sveta vo Veľkej Británii

Britská vlajka - únie jack

BBC zdieľa vysielacie práva na Majstrovstvá sveta vo Veľkej Británii s ITV. To znamená, že vždy, keď je hra zapnutá, nájdete ju v streame ITV Hub alebo BBC iPlayer. Môžete tiež sledovať na TVPlayer.com, plne legálnej stránke so živými streammi niekoľkých britských kanálov vrátane BBC1 a ITV. Dnes ITV ukazuje Uruguaj vs. Portugalsko, zatiaľ čo BBC ukazuje Francúzsko verzus Argentína.

Nezabudnite: Zákon Spojeného kráľovstva vyžaduje, aby ste mali televíznu licenciu, ak sledujete obsah, ako sa zobrazuje v televízii. Napriek tomu žiadna z vyššie uvedených platforiem skutočne nekontroluje; iPlayer vás požiada o potvrdenie, či máte televíznu licenciu, ale to je všetko.

Streamovanie svetového pohára v USA

Vlajka USA

Spoločnosť Fox Sports je vysielateľom svetového pohára v anglickom jazyku iba v USA. Je tu jeden úlovok: pred tým, ako budete môcť čokoľvek sledovať, musíte sa prihlásiť pomocou podrobností vášho poskytovateľa káblových služieb. Našťastie je tu tiež možnosť prihlásiť sa pomocou jedného z nasledujúcich odberov streamovania:

 • DirecTV Now
 • fuboTV
 • Hulu so živou televíziou
 • PlayStation Vue
 • Závesný televízor
 • YouTube TV

Ak nie ste občanom USA, je veľmi ťažké sa zaregistrovať. Skontroluje, či je váš spôsob platby zaregistrovaný na americkej adrese, a ak nie, bráni vám v registrácii. Ak už však máte účet Fox Sports a ste práve mimo krajiny, ku všetkému jeho obsahu máte prístup pomocou VPN.

Ak by ste radšej sledovali v španielčine, môžete sledovať cez Telemundo deportuje. Táto služba ponúka úplné pokrytie každej hry svetového pohára 2018, vyžaduje si však, aby ste sa prihlásili pomocou detailov poskytovateľa káblovej televízie. Budete tiež potrebovať balík káblov, ktorý obsahuje Telemundo Deportes a NBC Universo.

Tieto služby dokonca obsahujú oficiálne doplnky pre prípad, že by ste uprednostnili sledovanie Kodi. Nezabudnite sa vyhnúť neoficiálnym športovým doplnkom; Aj keď sa na fórach často odporúčajú, ich prúdy sú zvyčajne nespoľahlivé a nekvalitné. Majstrovstvá sveta ukazujú rovnako stovky oficiálnych zdrojov, takže použitie nelicencovaných streamov nemá zmysel.

Sledovanie majstrovstiev sveta v Kanade

vlajka Kanady

RDS, TSN a CTV súťažia o pozornosť kanadských divákov. Všetky tieto siete sa vyznačujú rovnakými príslušenstvami, všetky majú špeciálnu aplikáciu pre mobilné zariadenia a všetky vás požiadajú, aby ste sa prihlásili pomocou detailov poskytovateľa káblovej siete skôr, ako budete môcť čokoľvek streamovať.

Ak nemáte kábel, existuje ďalšia možnosť: RDS a TSN vám umožňujú prihlásiť sa na odber za 24,99 $ (CAD) mesačne. Aj keď sa zdá, že je to pre jeden kanál dosť drahé, je to približne to isté, čo náklady na prenos svetového pohára pri službe streamovania športu. Ak chcete, vždy môžete zrušiť majstrovstvá sveta.

TSN a CTV sú v angličtine, zatiaľ čo RDS bude vysielať vo francúzštine.

Ako sledovať svetový pohár FIFA v Austrálii

austrálska vlajka

Až donedávna bol Optus Sport jediným spôsobom, ako sledovať celý svetový pohár 2018 v Austrálii. Kvôli nepredvídaným komplikáciám a technickým problémom však spoločnosť Optus povolila vysielanie svojich exkluzívnych zariadení na serveri SBS, konkrétne na webovej stránke The World Game..

Táto služba je bezplatná na použitie a nevyžaduje od používateľov registráciu. Preto je ideálnym miestom na to, aby ste boli neustále informovaní o všetkých prebiehajúcich akciách.

Ako sa pozerať na Uruguaj vs. Portugalsko z konkurenčnej krajiny

Uruguaj

Ako sledovať živé vysielanie Portugalska v Uruguaji online (Majstrovstvá sveta 2018)

V Uruguaji, sú tu dvaja vysielatelia (TyC a DirecTV), ktorí predvádzajú každý zápas Svetového pohára, a ďalší dvaja (Monte Carlo a Teledoce), ktorí poskytujú čiastočné pokrytie.

Ak už ste odberateľom, môžete TyC sledovať zadarmo online. Ak nie, môžete bezplatne sledovať Uruguaj verzus Portugalsko na Monte Carle alebo Teledoce. Upozorňujeme však, že ani jedna z týchto služieb nebude zobrazovať Francúzsko verzus Argentína.

Žijete mimo Uruguaja, ale stále chcete španielske pokrytie? Žiaden problém:

Sky Sports México a Televisa premietajú každú hru na majstrovstvách sveta v Mexiku. Televízia je bezplatná, a preto je silnejšou voľbou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú iba o majstrovstvá sveta. Sky Sports má celkovo väčší rozsah športového pokrytia, takže môže byť dobrou voľbou pre fanúšikov športu.

V Kostarike, Teletica ukazuje každý zápas majstrovstiev sveta. Budú však k dispozícii iba v televízii, nie online. Namiesto toho existujú dve možnosti: MoviStar a Sky Měxico. MoviStar ponúka svojim účastníkom bezplatné pokrytie 32 zápasov, zatiaľ čo Sky každú hru ukáže.

V Argentíne, Televízia Pública má právo vysielať 32 zápasov Svetového pohára FIFA. Zobrazuje dnešné zápasy (Francúzsko vs. Argentína a Uruguaj vs. Portugalsko) a všetky budúce zápasy zadarmo, pričom sa nemusíte registrovať.

Mediaset España je jediným vysielateľom svetového pohára v Španielsku. Každú hru turnaja môžete zadarmo sledovať na telecinco alebo na Cuatro.

V Peru, môžete sledovať vybrané zápasy na Latine alebo celý turnaj na DirecTV. Zatiaľ čo služba Latina je bezplatná, DirecTV vyžaduje predplatné, pričom ceny začínajú na S. 139 za mesiac). Latina ďalej nemá žiadny televízny program online, takže musíte skontrolovať čas výkopu, čo je sotva ideálne.

Všetky uvedené zdroje obsahujú španielsky komentár.

Portugalsko

vlajka Portugalska

SIC a RTP budú olympijské zápasy majstrovstiev sveta. Dnes môžete na SIC chytiť Uruguaj vs. Portugalsko, ale RTP nezobrazuje žiadne zápasy. Bohužiaľ, v každej jednej hre sa zobrazuje iba jedna portugalská služba: Športová televízia.

Šport TV je služba predplatného, ​​ktorá stojí 9,99 EUR mesačne. Ak máte záujem sledovať 4K alebo sledovať iné športy ako futbal, sú k dispozícii drahšie balíčky, ktoré by vyhovovali vašim potrebám.

Všetky vyššie uvedené zdroje budú vysielať pokrytie majstrovstiev sveta v portugalčine.

Majstrovstvá sveta vo futbale - 16. kolo: Ako sa pozerať z iných krajín

Majstrovstvá sveta sú globálnym fenoménom. Výsledkom je vysielanie vo viac ako 100 krajinách v mnohých rôznych jazykoch. Nižšie sme vytvorili krátky zoznam voľne šíriteľných vysielateľov s cudzím jazykom, ale ak váš rodný jazyk nie je uvedený, skontrolujte, či tu nájdete vhodný zdroj..

 1. Francúzsky: TF1
 2. Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Arabsky: BTV, KAN11, MAKAN 33
 4. Taliančina: Mediaset
 5. Ruský: Zápas televízie, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Holandsky: DR, NOS
 7. Bengálčina: BTV

To, že zdroj je zadarmo, neznamená, že je k dispozícii kdekoľvek. Predtým, ako budete môcť čokoľvek sledovať, musíte sa najskôr pripojiť k jednému zo serverov vašej VPN na správnom mieste. Pred začiatkom hry vám odporúčame vyskúšať živé video, aby ste si boli vopred vedomí akýchkoľvek problémov.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − 29 =

map