Ako sledovať NFL Pro Bowl naživo online zadarmo

Ako sledovať NFL Pro Bowl naživo online


Misia 2020 NFL Pro Bowl sa uskutoční 26. januára o 12:00 PST (15:00 EST / 8 PM GMT). Nerobte si starosti, ak to nemôžete urobiť osobne: na svetovom svetovom štadióne Camping sa nachádza 65 000 fanúšikov, ale milióny ďalších sa bude sledovať online a nižšie, vysvetlíme vám, ako môžete byť jedným z nich.

Mali by ste si to uvedomiť tento príspevok odporučí iba oficiálne zdroje. Aj keď nelicencované prúdy sú takmer nevyhnutné pri veľkých športových udalostiach, nie je dôvod ich používať. Po prvé, zvyčajne ponúkajú iba video s nízkym rozlíšením a je tu veľká šanca, že to bude oneskorené alebo oneskorené. NFL tiež bude s postupovaním hry odstraňovať neoficiálne toky (a odkazy na ne), takže sa nemusíte ani dozvedieť, kto vyhrá.

Najobľúbenejšie streamingové služby blokujú svoj obsah a bránia mu v prístupe z krajín mimo ich vysielacieho priestoru. Na sledovanie misie NFL Pro Bowl v zahraničí na dovolenke potrebujete VPN.

Ako sa pozerať na misku 2020 NFL Pro Bowl online zadarmo

Odblokovanie geograficky blokovaného obsahu zo zahraničia je v skutočnosti pomerne jednoduché. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a budete môcť sledovať misku NFL Pro Bowl aj v zahraničí:

  1. Začnite prihlásením na vhodnú sieť VPN. Odporúčame ExpressVPN, ale CyberGhost aj NordVPN sú silné a dostupné alternatívy.
  2. Nainštalujte aplikáciu VPN a nezabudnite si stiahnuť správnu verziu pre svoj operačný systém.
  3. Rozhodnite sa, ktorú službu chcete používať a pripojte sa k serveru na vhodnom mieste. Napríklad budete potrebovať americký server na odblokovanie ESPN alebo britský server pre Sky Sports.
  4. Pokúste sa získať prístup k vybranej službe. Mala by sa načítať takmer okamžite, ale ak nie, skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie prehliadača a potom stránku obnoviť.

Keďže ide o živé vysielanie, je dôležité vopred sa ubezpečiť, že vaša sieť VPN funguje. Znižuje sa tým riziko, že zmeškáte niektorú z akcií, a zabezpečí, že budete mať čas na pomoc tímu podpory zákazníkov VPN v prípade, že sa niečo stane..

Ako sa pozerať na Pro Bowl zadarmo na US TV

Vlajka USA

ABC a ESPN sú obe streamovanie celej udalosti naživo a môžete ich sledovať na každej platforme zadarmo. Stačí sa prihlásiť pomocou podrobností o poskytovateľovi káblovej televízie a budete môcť streamovať Pro Bowl naživo.

Nemáte kábel? Do vyššie uvedených služieb sa môžete prihlásiť aj pomocou účtu YouTube TV alebo Hulu s účtom Live TV, takže nie je dôvod, aby ste vynechali jeden z najväčších zápasov roka. Najlepšie zo všetkého je, že obe tieto nadštandardné služby zahŕňajú bezplatnú skúšobnú verziu. To znamená, že ak sa zaregistrujete a zrušíte pred koncom skúšobného obdobia, môžete účinne sledovať bezplatnú misu 2020 Pro Bowl.

Nakoniec môžete streamovať Pro Bowl pomocou NFL Game Pass. To stojí 24,95 USD za sezónu a prichádza so sedemdňovou skúšobnou verziou. Držitelia skúšobného účtu však nemôžu sledovať zápasy naživo a na ich streamovanie na požiadanie musia počkať 72 hodín. Pokiaľ už nie ste platiacim odberateľom a ako taký nemôžete sledovať živý obsah, neodporúčame používať herný pas NFL..

Ak ste v zahraničí (mimo USA), môžete hru stále sledovať pripojením k sieti VPN. Odporúčame ExpressVPN. ExpressVPN obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak nebudete spokojní, môžete požiadať o úplnú refundáciu.

Kde inde môžem streamovať NFL Pro Bowl online?

Zatiaľ čo väčšina divákov NFL je v Amerike, máme niekoľko dobrých správ pre medzinárodných fanúšikov: NFL Pro Bowl 2020 sa bude vysielať naživo v niekoľkých rôznych krajinách..

Spojené kráľovstvo

Britská vlajka - únie jackBritská vlajka - únie jack - UK

Vo Veľkej Británii bude NFL Pro Bowl vysielaný naživo na Sky Sports. Existujúci zákazníci Sky môžu používať aplikáciu Sky Go na pozeranie online, musíte však mať najprv káblovú televíziu so službou Sky, takže vysoké ceny a zdĺhavé inštalačné časy bránia novým účastníkom v tom, aby mohli sledovať Pro Bowl týmto spôsobom.

Namiesto toho si môžete jednoducho zakúpiť lístok Sky Sports na televízore Now. Tieto náklady stoja 9,99 GBP za deň alebo 33,99 GBP za mesiac a ako bonus nemusíte platiť mesačný poplatok služby Now TV. Mali by ste si uvedomiť, že služba Now TV nezobrazuje každú hru NFL, ale bude mať Pro Bowl a 2020 Super Bowl.

Ak pravidelne sledujete NFL, najlepšou možnosťou je pravdepodobne NFL Game Pass. Príslušný balík stojí 9,99 GBP mesačne, môžete sa však rozhodnúť pre sezónny prechod 15,99 GBP, ktorý vám umožní sledovať hry play-off, pravidelné hry a tiež návrh. Všetky vyššie uvedené služby sú blokované z geografického hľadiska, aby ste ich mohli používať, musíte byť vo Veľkej Británii alebo pripojení k britskému serveru VPN.

Kanada

Kanadská vlajka

Futbaloví fanúšikovia v Kanade majú na výber dve možnosti: môžu sledovať buď TSN alebo DAZN. Ak máte káblovú televíziu, služba TSN vám umožňuje bezplatne streamovať celú Pro Bowl. Ak nie, ponúka tiež predplatné za najvyššiu cenu, ktoré stojí 19,99 CAD CAD mesačne alebo 4,99 USD za deň. Bohužiaľ to však nezahŕňa bezplatnú skúšobnú verziu.

DAZN, na druhej strane, stojí 20 CAD CAD mesačne a prichádza s mesačnou skúšobnou lehotou. Vďaka tomu je jasnou voľbou pre vysielanie streamu NFL Pro Bowl do roku 2020 bez kábla, pretože po ukončení hry ju môžete zrušiť, aby ste zabránili nabíjaniu.

TSN aj DAZN sú regionálne obmedzené, takže ak ste mimo Kanady, musíte sa pripojiť k jednému z kanadských serverov vašej VPN, aby ste mohli sledovať.

Iné miesta

mapa sveta

Zatiaľ čo NFL viedla zoznam svojich medzinárodných vysielateľov, od roku 2005 sa neaktualizovala, a preto sa na ňu nemožno spoľahnúť. Wikipedia však má aktuálny zoznam.

Je tu jedna výzva: sú to vysielatelia, ktorí vykazujú určitý obsah NFL, nie nevyhnutne Pro Bowl. Preto musíte najskôr nájsť vysielateľov z vašej krajiny v zozname a potom vyhľadať ich rozvrh a zistiť, či hru skutočne vysielajú alebo nie. Nakoniec, hoci nie všetky tieto služby ponúkajú online live stream, mali by ste uviesť, kde si môžete tento zápas skutočne pozerať..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map