Ako sledovať online Francúzsko v Peru zadarmo (Majstrovstvá sveta vo futbale 2018)

Ako sa pozerať na Francúzsko proti Peru


Majstrovstvá sveta vo futbale FIFA v roku 2018 sú v plnom prúde a Francúzsko vs Peru si určite musíte zahrať. Našťastie môžete streamovať túto hru a ešte viac, žiť a úplne zadarmo online. Streamovacie platformy často používajú regionálne blokovanie aby sme však zahraničným divákom zabránili v ladení, vysvetlíme vám tiež, ako obísť tieto obmedzenia pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). To vám umožní prístup k oficiálnym streamom svetového pohára z Veľkej Británie, USA, Francúzska, Nemecka, Španielska a skutočne akejkoľvek inej krajiny na svete.

Francúzsko bude čeliť Peru na centrálnom štadióne v Jekaterinburgu v Rusku. Zápas sa skončí 21. júna o 16:00 BST (8:00 PST / 11:00 EST). Francúzsko je v súčasnosti zviazané s Dánskom pre najvyššie umiestnenie svojej skupiny, zatiaľ čo Peru je prilepené na spodku tabuľky. Postará sa Francúzsko o náskok, alebo Peru pripraví začiatok epického návratu? Musíte sa nahlásiť, aby ste to zistili.

Prezrite si nižšie uvedený zoznam zdrojov, aby ste si nenechali ujsť ani jednu sekundu zo zápasu Francúzsko verzus Peru alebo iné hry svetového pohára. Mnoho vysielateľov uvedených nižšie ponúka aj mobilné aplikácie, takže môžete sledovať akciu, aj keď ste mimo domu.

Kam nasmerovať svetový pohár FIFA v roku 2018

Majstrovstvá sveta vo futbale FIFA sú podujatím na vysokej úrovni a sú vysielané po celom svete. Každá krajina má svojich vlastných oficiálnych vysielateľov, nižšie však uvádzame krátke zhrnutie najlepších zdrojov pokrytia v anglickom jazyku.

 1. US: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrália: SBS, Optus Sport

V závislosti od toho, kde žijete, môže byť k dispozícii bezplatný stream. Je potrebné poznamenať, že služby predplatného majú tendenciu ponúkať viac ako len základné pokrytie. Napríklad môžu poskytnúť video v rozlíšení 4 000, komentár v inom jazyku alebo ďalšie športové kanály.

Ako sledovať svetový pohár FIFA 2018: bezplatné a platené možnosti

Takže môžete sledovať svetový pohár vo vašej krajine zadarmo? Mnoho krajín ponúka bezplatné pokrytie zadarmo, takže si pozrite nasledujúci zoznam a zistite, kde sa môžete počas turnaja zúčastniť turnaja..

Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta vo Veľkej Británii

Britská vlajka - únie jack

Dvaja z najväčších vysielateľov v Spojenom kráľovstve sa spojili, aby zabezpečili, že britskí diváci môžu sledovať celý svetový pohár zadarmo. BBC a ITV majú právo predviesť polovicu turnajových hier, čo znamená, že každý daný zápas bude k dispozícii buď v iPlayeri BBC, alebo v ITV Hub. Ak by ste radšej používali jednu stránku, môžete sa pozrieť na stránku TVPlayer.com, pretože tu nájdete úplne legálne živé prenosy pre rôzne televízne stanice vo Veľkej Británii vrátane BBC1 a ITV..

Z právneho hľadiska musíte mať platnú televíznu licenciu, aby ste mohli sledovať zábery počas ich vysielania. Napriek tomu to žiadna z vyššie uvedených služieb v skutočnosti nijako neoveruje. Mali by ste si uvedomiť, že vlastníctvo televíznej licencie vám nedovolí obísť geografické uzamykanie; stále budete potrebovať sieť VPN, aby ste si mohli pozrieť britské prúdy zo zahraničia. Na tento účel vám odporúčame ExpressVPN, pretože ide o rýchlu a bezpečnú sieť VPN a jednu z mála služieb schopných obísť geografické uzamknutie BBC..

Proces registrácie je rýchly a jednoduchý. Stačí si vybrať svoj plán predplatného (1 mesiac, 6 mesiacov alebo 12 mesiacov) a zaplatiť predplatné. ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá pokryje väčšinu harmonogramu majstrovstiev sveta. Ak sa rozhodnete službu ponechať neskôr, môžete, ale môžete ju ľahko zrušiť, ak zistíte, že to nie je podľa vašich predstáv, bez akýchkoľvek sankcií.

majstrovstvá sveta v expresnej hre

SKÚŠKA BEZ RIZIKA: ExpressVPN ponúka tri ďalšie mesiace zadarmo, keď si vyberiete ročný plán. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete sledovať celý Majstrovstvá sveta a potom dostať náhradu, ak sa rozhodnete túto službu ďalej využívať..

Ako streamovať Majstrovstvá sveta v USA

Vlajka USA

Fox Sports je jediným vysielateľom svetového pohára v USA s anglickým pokrytím. Ak je Fox Sports zahrnutý v káblovom balíku alebo v jednom z vašich odberov streamingu, môžete sledovať zápasy naživo na cestách pomocou mobilnej aplikácie Fox Sports GO. Podporovaní sú všetci najobľúbenejší poskytovatelia káblových služieb, ako aj nasledujúce doplnkové služby:

 • DirecTV Now
 • fubo TV
 • Hulu so živou televíziou
 • PlayStation Vue
 • Závesný televízor
 • YouTube TV

Keďže však spoločnosť Fox Sports vyžaduje, aby sa používatelia prihlásili pomocou podrobností o ich káblovom poskytovateľovi, nemôžete sa zaregistrovať bez spôsobu platby registrovaného v USA. Ak už máte Fox Sports, ale oddychujete mimo USA alebo ak by ste chceli sledovať zahraničné prúdy v USA, môžete to urobiť pripojením k jednému zo serverov vašej VPN v príslušnej oblasti.

Ak chcete, môžete dokonca sledovať svetový pohár FIFA 2018 v Kodi. Uistite sa však, že používate iba oficiálne doplnky, pretože spoločnosť Kodi je potláčaná športovými doplnkami tretej strany s nízkou kvalitou. Nechcete, aby sa prúd stiahol do polovice zápasu. Keďže na majstrovstvá sveta sa dá pozerať z toľkých oficiálnych zdrojov, nie je nič, čo by bolo možné získať tým, že by sa uchýlili k neoficiálnym prúdom.

Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta v Kanade

vlajka Kanady

Svetový pohár ukazujú tri kanadské siete: CTV, RDS a TSN. Každý z týchto vysielateľov bude predstavovať svetový pohár 2018 v celom rozsahu (vrátane Francúzska verzus Peru), budete však vyzvaný na prihlásenie pomocou detailov poskytovateľa káblovej siete.

Ak nemáte káblové predplatné, existujú ďalšie spôsoby, ako získať prístup. TSN aj RDS vám umožňujú prihlásiť sa na odber 24,99 CAD mesačne. Je to dosť drahé v prípade jednorazového predplatného, ​​ale je to o tom, čo by ste napriek tomu mali zaplatiť za sezónny vstup do športovej sezóny a po skončení turnaja ho môžete kedykoľvek zrušiť.

CTV neponúka možnosť prihlásenia na odber, ale keďže všetky tieto siete zobrazujú rovnaké hry, nie je potrebné uprednostňovať jednu z druhej. TSN, RDS a CTV majú všetky mobilné aplikácie (TSN Go, RDS GO a CTV Go), takže sa môžete prihlásiť a sledovať akciu naživo, zatiaľ čo mimo domova..

TSN a CTV budú poskytovať pokrytie každého zápasu v anglickom jazyku, ale RDS bude vo francúzštine.

Streamovanie svetového pohára FIFA v Austrálii

V Austrálii je spoločnosť Optus Sport jediným vysielateľom, ktorý má licenciu na každý zápas svetového pohára 2018. V dôsledku neočakávaných technických problémov však boli jeho toky v poslednom čase nespoľahlivé. Výsledkom je, že každý zápas Svetového pohára 19. a 20. júna (vrátane Francúzska verzus Peru) bezplatne pozerá na SBS..

Spoločnosť Optus tvrdí, že tieto problémy vyriešila, a 21. júna bude pokračovať pravidelné vysielanie. Táto služba je zahrnutá bezplatne s určitými mobilnými a širokopásmovými plánmi spoločnosti Optus, ale tí, ktorí nie sú predplatiteľmi, ich môžu získať za 15 USD mesačne. K dispozícii je dokonca aj dvojtýždňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá vám umožní sledovať približne polovicu majstrovstiev sveta bez rizika.

Ako sa pozerať na Francúzsko proti Peru z konkurenčnej krajiny

Francúzsko

Ako sledovať online Francúzsko v Peru zadarmo (Majstrovstvá sveta vo futbale 2018)

TF1 ukazuje zadarmo online Francúzsko vs. Peru a ďalších 27 zápasov. Zahŕňa to každú hru, v ktorej hrá francúzska skupina. Na druhej strane beIN Sports zobrazí každú hru turnaja. Ide o službu predplatného, ​​ktorá začína na 14 EUR mesačne, ale existuje plán € 15, ktorý vás nezablokuje na ročnú zmluvu.

TF1 aj beIN Sports poskytnú komentár vo francúzskom jazyku.

peru

Vlajka Peru

Latina a DirecTV sú oficiálnymi peruánskymi vysielateľmi. Iba DirecTV má však právo ukázať celý svetový pohár FIFA. Dá sa predpokladať, že sa jedná o prémiovú službu s cenami začínajúcimi na 139 139 dolárov mesačne. K dispozícii je tiež drahšia možnosť (S. 179), ktorá odomkne 4 000 streamov a ďalšie kanály.

Oba tieto zdroje poskytnú španielsky komentár. V súčasnosti nie sú k dispozícii zdroje na pokrytie svetového pohára v Quechue alebo Aymaran.

Svetový pohár Ruska: Ako sa pozerať z iných krajín

Majstrovstvá sveta vo futbale sú najväčšou futbalovou udalosťou, vďaka čomu sa vysiela na televíznych kanáloch po celom svete. Pretože mnohé z nich majú streamingové platformy, môžete si vybrať presne to, kde sa pozeráte a v akom jazyku by ste si to chceli pozrieť. Nižšie uvádzame niekoľko rôznych jazykov, ale ak váš nie je k dispozícii, pozrite sa na zoznam vysielateľov svetového pohára, aby ste zistili, či je vo vašom rodnom jazyku stream.  

 1. Arabsky: BTV, KAN11, MAKAN 33
 2. Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Taliančina: Mediaset
 4. Portugalčina: RTP, SIC
 5. Španielčina: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 6. Ruský: Zápas televízie, Perviy Kanal, VGTRK
 7. Holandsky: DR, NOS
 8. Bengálčina: BTV

Mali by ste si uvedomiť, že toto nie sú jediné zdroje dostupné v každom jazyku, sú to iba tie bezplatné. Z tohto dôvodu nemusia zobrazovať každé majstrovstvá sveta. Väčšina miest má však aspoň jedného prémiového vysielateľa, ktorý zobrazuje každú hru v rodnom jazyku.

Aj keď sa rozhodnete použiť bezplatný stream, je dôležité vedieť, že geografické obmedzenie stále platí. Ak chcete sledovať zahraničné priame prenosy, musíte najprv pripojiť sieť VPN na príslušné miesto. Pred sledovaním zápasu vám odporúčame vybrať si serióznu službu VPN a otestovať ju na živom videu. Toto vám vopred oznámi, či je dosť rýchly na to, aby sa mohol vysielať Majstrovstvá sveta.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 + = 76