Ako sledovať online hru NFL Sieň slávy online (Atlanta Falcons vs. Denver Broncos)

Ako sledovať online hru NFL Hall of Fame online


Sieň slávy hry NFL 2019 medzi soklom Atlanty a Denverom Broncom sa uskutoční vo štvrtok 1. augusta o 20:00 EST (7:00 CT). Stretnutie na štadióne slávneho štadióna Toma Bensona v Kantone v štáte Ohio je začiatkom sezóny 2019/20 pred sezónou a 100. výročia sezóny NFL. Ukážeme vám, ako si môžete bezplatne online a bez kábla pozerať hru Sieň slávy NFL.

Oficiálne zdroje odporúčame iba na živé vysielanie online hry NFL Hall of Fame Game. Aj keď bude pravdepodobne veľa neoficiálnych tokov, NFL ich pravdepodobne počas postupu hry stiahne. Okrem toho, že vás potenciálne premeškajú akcie, sú neautorizované toky zvyčajne nekvalitné s pravidelným prerušením ukladania do vyrovnávacej pamäte a oneskorením. Okrem toho môžete zadarmo sledovať aj sieň slávy hry NFL, takže nemusíte strácať čas hľadaním neoficiálneho toku..

Sieň slávy NFL bude k dispozícii na NBC Sports Live. Pokiaľ nie ste v USA, budete potrebovať VPN, aby ste ju mohli zadarmo sledovať.

Ako sledovať online hru NFL Sieň slávy (Atlanta Falcons vs. Denver Broncos) online

Na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu zo zahraničia nemusíte byť dôvtipní. Používanie VPN je v skutočnosti veľmi rýchle a ľahké. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

Používanie siete VPN na sledovanie hry NFL Hall of Fame Game

  1. Prejdite na stránku NBC Sports Live a prihláste sa u svojho poskytovateľa káblovej televízie (musíte zadať e-mailovú adresu alebo užívateľské meno a bezpečné heslo, ktoré používate pre svoju káblovú televíziu).
  2. Ďalším krokom je registrácia pomocou vhodnej siete VPN. Odporúčame ExpressVPN. NordVPN a CyberGhost sú však vynikajúcou alternatívou.
  3. Ďalej si budete chcieť stiahnuť a nainštalovať príslušnú aplikáciu VPN pre vaše zariadenie. Prípadne môžete použiť rozšírenie prehliadača.
  4. Ak chcete odblokovať službu NBC Sports Live, otvorte aplikáciu VPN (alebo rozšírenie prehliadača) a pripojte sa k serveru v USA.
  5. Prejdite na stránku NBC Sports Live a vyberte video (ideálne o živú udalosť). Je to dobrá príležitosť, aby ste sa uistili, že sieť VPN funguje pred sieňovou slávou hry NFL, aby vám nepremeškala žiadna akcia. Obsah by sa teraz mal odblokovať!
  6. Stále máte problémy? Odporúčame vymazať súbory cookie. Môžete tiež skúsiť pripojenie k inému serveru. V neposlednom rade je vhodné obrátiť sa na zákaznícku podporu siete VPN a požiadať o ďalšiu pomoc.

Ako pozerať hru NFL siene slávy bezplatne na US TV

Sieň slávy hry NFL 2019 sa bude vysielať na vnútroštátnej úrovni na NBC a vysielala futbalová posádka Sunday Night Football. Ak ste v USA, budete si ho preto môcť bezplatne sledovať online prostredníctvom NBC Sports Live.

Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa u svojho poskytovateľa káblovej televízie a budete môcť sledovať udalosť naživo bez ďalších poplatkov. Ak ste mimo USA, ale máte predplatenú káblovú televíziu v USA, môžete si pozrieť NFL hru slávy na NBC Sports Live pomocou jednej z najlepších VPN pre NBC Sports. Obzvlášť odporúčame ExpressVPN.

Počet streamingových služieb vám umožňuje sledovať NBC Sports naživo bez kábla. To zahŕňa FuboTV, Hulu (+ živá televízia) a DirecTV Now. Aj keď sú to platené možnosti, všetky ponúkajú týždennú bezplatnú skúšobnú verziu, čo znamená, že pomocou týchto služieb by ste mohli teoreticky sledovať online hru Sieň slávy v roku 2019 bezplatne. Stále však budete potrebovať sieť VPN, aby ste mohli sledovať sieň slávy hry NFL mimo USA.

Kde inde môžem sledovať online hru Sieň slávy NFL?

K dispozícii bude aj sieň slávy hry NFL NFL Game Pass. Na rozdiel od NBC je to dostupné v mnohých krajinách na celom svete vrátane Spojeného kráľovstva, Nemecka a Austrálie. Táto metóda vám teda umožní sledovať online hru siene slávy NFL 2019 naživo online mimo USA a bez kábla. Bohužiaľ, jedná sa o platenú službu a stojí ročne 163,99 EUR (143,99 GBP). Okrem toho neexistuje možnosť mesačného predplatného ani bezplatná skúšobná verzia.

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN na pozeranie hry NFL Sieň slávy?

Sieň slávy hry NFL je k dispozícii iba na vybraných platformách uzamknutých v regióne a žiaľ, bezplatné siete VPN nie sú veľmi dobré na odblokovanie webových stránok s obmedzeným prístupom a služby ako NBC Sports Live. Takéto služby majú navyše tendenciu znižovať vašu šírku pásma. Nízke rýchlosti znamenajú streamovanie športových udalostí veľmi ťažké, čo vás vedie k premárneniu akcie. Z týchto dôvodov vám neodporúčame používať bezplatnú sieť VPN.

Ak používate bezplatnú sieť VPN, vaše údaje nie sú zabezpečené. Mnohé bezplatné siete VPN nepoužívajú šifrovanie ani nepoužívajú prepínač zabíjania, aby zabránili úniku vašich údajov. Ešte horšie je, niektoré Známe bezplatné siete VPN, ktoré zaznamenávajú vaše osobné informácie (vrátane histórie prehliadania) a predať ich tretím stranám. Naopak, najlepšie VPN sú rýchle, čo vám umožňuje streamovať bez prerušenia. Chráni tiež vaše súkromie online pomocou šifrovania a prísnych zásad bez protokolov.

Kto je uvedený do Siene slávy futbalu?

Sieň slávy NFL sa koná v ten istý víkend ako slávnostné ceremónie slávnosti Pro Football Hall of Fame. Tento rok sa majiteľ Broncos Pat Bowlen, bývalý denverský rohový šampión Denvera Baileyho a bývalý atlantský tesný koniec Tony Gonzalez dostali do futbalovej siene slávy.

Aký je priamy rekord medzi Atlantom Falcons a Denverom Broncomom?

Falconi Atlanty a Denver Broncos hrali spolu celkom 15-krát. Zatiaľ čo posledné stretnutie týchto dvoch tímov bolo víťazstvom sokolov v roku 2016 23-16, Broncos viedol celkovú sériu 9-6. Najvýznamnejšia hra medzi dvoma tímami o Super Bowl XXXIII, keď Broncos vyhral 34-19.

Sieň slávy hry NFL 2019 bude štvrtým vystúpením oboch tímov. Sokolia sa zúčastnili v rokoch 1969, 1981 a 1994, zatiaľ čo Broncos sa zúčastnili v rokoch 1976, 1991 a 2004. Obaja sokoly aj Broncoci majú 1-2 ročné výsledky v každoročnej súťaži o preseason..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 36 =