Ako sledovať online Tunisko v Anglicku zadarmo (Majstrovstvá sveta 2018)

Sledujte svetový pohár Tuniska v Anglicku


Hľadáte streamovať Anglicko vs Tunisko online spolu s ďalšími hrami na svetovom pohári Ruska v roku 2018? Máte šťastie: Majstrovstvá sveta vo futbale streamujú živé vysielanie v HD na mnohých platformách a v mnohých prípadoch ich môžete sledovať zadarmo. Aj keď vysielatelia svetového pohára často zamykajú svoje videá, vysvetlíme, ako to obísť pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN), aby ste mohli sledovať každú hru naživo z Veľkej Británie, USA, Francúzska, Nemecka, Ruska, Stredného východu. alebo kdekoľvek inde na svete.

18. júna uvidíme stretnutie Tuniska a Anglicka skupiny G vo Volgogradskej aréne vo Volgogradu (prekvapenie). Zápas je nastavený na výkop o 7:00 BST (11:00 PST / 2:00 EST). 

ako sa pozerať na Tunisko vs Anglicko online

Pozrite sa na náš zoznam zdrojov uvedený nižšie a uistite sa, že vám neunikne hra Tunisko proti Anglicku ani žiadny iný zápas svetového pohára 2018. Pamätajte, že väčšina z nasledujúcich vysielateľov má mobilné aplikácie, takže ak ste mimo domova, môžete ich sledovať z telefónu alebo tabletu.

Kam nasmerovať svetový pohár FIFA v roku 2018

Svetový pohár Ruska v roku 2018 sa vysiela po celom svete, ale každá krajina má svojich vlastných oficiálnych vysielateľov. Nižšie uvádzame niekoľko miest, kde sa dá pozerať na Majstrovstvá sveta z hlavných anglicky hovoriacich krajín.

 1. US: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrália: SBS, Optus Sport

Mali by ste si uvedomiť, že zatiaľ čo niektoré zdroje sú zadarmo na pozeranie, iné vyžadujú predplatné. Zvyčajne ponúkajú komplexnejšie pokrytie, 4K streamy alebo komentár v cudzom jazyku, takže ak ste hlavným futbalovým fanúšikom, mali by ste zvážiť registráciu na jeden..

Ako streamovať svetový pohár FIFA 2018: zadarmo a platené

Má každá krajina bezplatný stream z majstrovstiev sveta? Je smutné, že nie, ale mnoho áno. V tejto časti preskúmame možnosti streamingu na majstrovstvách sveta vo veľkých anglicky hovoriacich krajinách.

Ako sledovať svetový pohár FIFA zadarmo

Austrália má zvanú futbalová televízna show Svetová hra, zobrazené v sieti SBS. Naozaj budete mať možnosť bezplatne sledovať 26 hier (vrátane Tuniska verzus Anglicko) naživo a bezplatne Svetová hraWeb.

Táto stránka je však k dispozícii iba pre austrálskych používateľov, takže budete musieť pripojiť VPN k austrálskemu serveru, aby ste sa mohli pozerať z iných krajín. Na tento účel odporúčame použiť ExpressVPN; ide o rýchlu a bezpečnú sieť VPN s vynikajúcimi možnosťami odblokovania. Musíte sa tiež zaregistrovať na webe, nevyžaduje sa však žiadna platba, iba vaša e-mailová adresa.

Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta vo Veľkej Británii

Fanúšikovia britského majstrovstiev sveta majú obzvlášť šťastie, pretože celý turnaj sa zobrazí bezplatne. BBC aj ITV majú právo ukázať polovicu zápasov majstrovstiev sveta, takže každý daný zápas bude k dispozícii pre jednu službu alebo druhú. Dalo by sa tiež sledovať cez TVPlayer.com, web, ktorý je hostiteľom živých streamov pre BBC1 aj ITV.

Na legálne sledovanie týchto služieb potrebujete britskú televíznu licenciu, ale v skutočnosti neexistujú žiadne overovacie opatrenia. Aj keď ju máte, stále budete potrebovať sieť VPN, ktorú budete môcť sledovať z rôznych krajín. Odporúčame ExpressVPN pretože je vynikajúci na streamovanie, ľahko použiteľné a jednu z mála zostávajúcich sietí VPN, ktoré dokážu neustále odblokovať BBC iPlayer.

majstrovstvá sveta v expresnej súťaži

ZADARMO TROCH MESIACOV: Získajte ďalší tri mesiace zadarmo s ročným plánom ExpressVPN. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete sledovať celý Majstrovstvá sveta a požiadať o vrátenie peňazí, ak sa rozhodnete túto službu ďalej využívať..

Proces registrácie je rýchly a jednoduchý. Stačí si vybrať predplatný balík (1 mesiac, 6 mesiacov alebo 12 mesiacov) a zaplatiť predplatné. ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá pokryje väčšinu harmonogramu svetového pohára. Ak sa rozhodnete službu ponechať neskôr, môžete, ale môžete ju ľahko zrušiť, ak zistíte, že to nie je podľa vašich predstáv, bez akýchkoľvek sankcií.

Ako streamovať Majstrovstvá sveta v USA

V USA je iba jeden vysielateľ svetového pohára v Rusku v anglickom jazyku: Fox Sports. Ak vaša predplatné káblov zahŕňa službu Fox Sports, máte prístup k jej službe na priame vysielanie, Fox Sports GO. Táto služba bohužiaľ vyžaduje, aby sa používatelia prihlásili pomocou podrobností svojho poskytovateľa káblovej televízie, čo znamená, že sa nemôžete zaregistrovať bez adresy alebo spôsobu platby zaregistrovaného v USA..

Nemáte kábel? Žiadny problém - môžete sa prihlásiť aj pomocou niekoľkých streamingových balíkov, medzi ktoré patria:

 • DirecTV Now
 • Závesný televízor
 • fuboTV
 • PlayStation Vue
 • YouTube TV
 • Hulu so živou televíziou

Ak ste na dovolenke v USA, ale chcete sledovať toky z vašej domovskej krajiny, môžete to urobiť pomocou VPN. Je dôležité si uvedomiť, že pravidlá sa nemenia len preto, že ste na inom mieste; Televízna licencia budete potrebovať, ak vaša krajina vyžaduje, aby ste mohli sledovať živé televízne vysielanie!

Môžete tiež sledovať svetový pohár Ruska v roku 2018 v Kodi, ale musíte byť opatrní. Používajte iba oficiálne doplnky a vyvarujte sa tých, ktoré sa zdajú byť príliš dobré na to, aby to bola pravda. V týchto doplnkoch sa často nachádzajú nelicencované toky nízkej kvality, ktoré majú tendenciu klesať v polovici hry. S toľkými bezplatnými a legitímnymi možnosťami nie je potrebné používať neoficiálne doplnky.

Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta v Kanade

Kanadskí futbaloví fanúšikovia majú tri možnosti sledovania Tuniska verzus Anglicko, ako aj zvyšku svetového pohára. TSN, CTV a RDS sa budú zobrazovať každý zápas Svetového pohára FIFA, ale každý vyžaduje, aby ste sa mohli pozerať pomocou podrobností poskytovateľa káblovej televízie, aby ste ich mohli sledovať.

Ak nemáte kábel, nie je to nevyhnutne problém. Služba TSN vám umožňuje prihlásiť sa priamo za 24,99 CAD mesačne. Na druhej strane ide o pomerne vysokú cenu za jeden kanál. Po registrácii si budete môcť stiahnuť mobilnú aplikáciu TSN Go a sledovať každú hru na majstrovstvách sveta mimo domova.

CTV aj RDS majú svoje vlastné mobilné aplikácie (CTV Go a RDS GO). Podobne ako TSN, aj RDS ponúka predplatné za najvyššiu cenu za 24,99 CAD mesačne, ale CTV takúto možnosť nemá.. Mali by ste tiež poznamenať, že RDS bude vysielať hry s francúzskym komentárom, zatiaľ čo CTV a TSN budú v angličtine.

Ak by ste chceli sledovať zápasy Tuniska vs Anglicko alebo akékoľvek iné zápasy Svetového pohára zadarmo, môže byť najlepšou voľbou hra Svet. Nezobrazí každú hru, ale budete si môcť aspoň pozrieť polovicu turnaja bez toho, aby ste platili čokoľvek.

Streamovanie svetového pohára FIFA v Austrálii

Existujú dva hlavné zdroje austrálskych majstrovstiev sveta: vyššie uvedený web The World Game a Optus Sport. Dobrou správou je, že na oboch službách môžete zadarmo sledovať vysokoprofilové zápasy.

Ak Optus Sport nie je súčasťou vášho mobilného alebo širokopásmového balíka alebo ak nie ste zákazníkom spoločnosti Optus, môžete sa zaregistrovať za 15 USD mesačne. Toto vám poskytuje prístup ku každej hre svetového pohára 2018, ale najlepšie zo všetkého je, že obsahuje dvojtýždňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Majstrovstvá sveta sa však konajú mesiac, takže po uplynutí skúšobnej doby budete musieť použiť inú službu.

Svetový pohár Ruska: Ako sa pozerať z iných krajín

mapa sveta

Majstrovstvá sveta FIFA 2018 sa budú zobrazovať po celom svete, takže sa neobmedzujete iba na komentár v anglickom jazyku. Či už chcete sledovať svetový pohár v španielčine, nemčine, francúzštine, arabčine, portugalčine, ruštine alebo holandčine, určite existuje zdroj, ktorý môžete použiť. Nižšie uvádzame niekoľko, ale ak vaša krajina nie je na našom zozname, môžete vyskúšať oficiálny zoznam vysielateľov svetového pohára..

 1. Arabsky: BTV, KAN11, MAKAN 33
 2. Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Francúzsky: TF1
 4. Taliančina: Mediaset
 5. Portugalčina: RTP, SIC
 6. Ruský: Zápas televízie, Perviy Kanal, VGTRK
 7. Španielčina: Mediaset España Cuatro, Mediaset España Telecinco
 8. Holandsky: DR, NOS
 9. Bengálčina: BTV

Je dôležité pamätať na to, že niektoré z týchto služieb sa môžu používať bezplatne a nemusia zobrazovať všetky zápasy svetového pohára Ruska. Vo vašej krajine je takmer určite k dispozícii prémiová služba, ktorá ponúka úplné pokrytie vo vašom rodnom jazyku, takže ak si nechcete nechať ujsť jedinú hru, mohlo by sa to zvážiť.  

Tiež to, že služba je bezplatná, neznamená, že ju môžete ľahko sledovať odkiaľkoľvek. Predtým, ako budete môcť čokoľvek sledovať, budete možno ešte musieť byť pripojení k sieti VPN na správnom mieste. Nezabudnite si vybrať sieť VPN, ktorá má v cieľovej krajine viacero serverov, a skôr, ako sa hry začnú vysielať, vyskúšajte streamovanie živého obsahu, aby ste včas identifikovali prípadné problémy s vyrovnávaním alebo oneskorením..

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať identitu používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálu chráneného autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 + = 70

map