Ako sledovať Španielsko / Maroko online zadarmo (Majstrovstvá sveta 2018)

Ako sa pozerať na Španielsko v Maroko online zadarmo


Hľadáte pozerať online Španielsko vs. Maroko? Máte šťastie: dnes vám vysvetlíme, kde si môžete túto hru (a každú ďalšiu hru Svetového pohára v roku 2018) pozerať naživo, online a zadarmo. Ukážeme vám tiež, ako vám virtuálna súkromná sieť (VPN) môže pomôcť obísť regionálne obmedzenia streamingovej platformy, čo vám umožňuje prístup k oficiálnym tokom údajov z Veľkej Británie, USA, Francúzska, Nemecka, Španielska, Stredného východu alebo kdekoľvek inde inde na svete.

Španielsko a Maroko pôjdu osobne na štadión Kaliningrad 25. júna. Kickoff je o 19:00 BST (11:00 PST / 2:00 EST). Toto je posledná marocká hra majstrovstiev sveta, pretože už nemôžu získať dostatok bodov na kvalifikáciu. Španielsko si však nemôže dovoliť uspokojiť sa; niečo menej ako hviezdna hra ich videla vytlačenú z prvých dvoch, za predpokladu, že Irán stiahne prekvapivé víťazstvo proti Portugalsku.

Nižšie nájdete zoznam oficiálnych zdrojov Svetového pohára pre niekoľko krajín. Je tu dosť možností na výber, že si nemusíte nechať ujsť zápas Španielska verzus Maroko, alebo skutočne žiadnu hru svetového pohára, bez ohľadu na to, v ktorej krajine ste.

Ak chcete žiť v streame iných hier, pozrite si nášho rozsiahleho sprievodcu sledovaním majstrovstiev sveta online.

Kam streamovať svetový pohár FIFA 2018 naživo

Svetový pohár FIFA je najprestížnejším futbalovým turnajom. Z tohto dôvodu je rozsiahle pokryté sieťami po celom svete. Nižšie uvádzame prehľad všetkých anglicky hovoriacich krajín.

 1. US: Fox Sports
 2. Kanada: TSN, CTV, RDS
 3. UK: BBC, ITV
 4. Austrália: SBS, Optus Sport

Mnoho krajín ponúka aspoň čiastočné pokrytie svetového pohára zadarmo. Ak to vaše nie je, môžete namiesto toho zvážiť predplatenú službu. Často prichádzajú s bezplatnou skúšobnou verziou a zobrazujú viac živých hier ako ich bezplatné náprotivky. Presvedčte sa, že ste si prečítali pravidlá zrušenia, aby ste sa zdržiavali tejto služby dlho po skončení majstrovstiev sveta.

Najlepšie VPN pre streamovanie majstrovstiev sveta: ExpressVPN

ExpressVPNJanuár 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Website: www.ExpressVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

Na streamovanie majstrovstiev sveta vám odporúčame použiť ExpressVPN. Je dosť rýchly na prenos živého videa bez vyrovnávacej pamäte a dostatočne bezpečný na to, aby ste mu mohli dôverovať svojimi súkromnými informáciami. ExpressVPN je jednou z mála zostávajúcich služieb, ktoré môžu spoľahlivo odblokovať BBC iPlayer.

Registrácia do ExpressVPN je veľmi jednoduchá: stačí si vybrať dĺžku predplatného (jeden mesiac, šesť mesiacov alebo rok) a dokončiť proces platby. Táto služba je vybavená 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, ktorá je dostatočne dlhá na to, aby mohla sledovať celý svetový pohár. Ak sa rozhodnete nepoužiť službu ExpressVPN, dostanete úplnú náhradu.

NAJLEPŠIA VPN NA STREAMING WORLD CUP: ExpressVPN je našou najlepšou voľbou. Vďaka rozsiahlej serverovej sieti, ktorá je optimalizovaná pre vysokorýchlostné pripojenie, je ideálna na sledovanie majstrovstiev sveta. Užívateľsky prívetivé aplikácie pre všetky operačné systémy. Ťažko poraziť súkromie a bezpečnosť. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať bez rizika.

Ako sledovať svetový pohár FIFA v roku 2018: bezplatné a platené možnosti

Ako streamovať Majstrovstvá sveta vo Veľkej Británii

Britská vlajka - únie jack

Britskí futbaloví fanúšikovia môžu zadarmo sledovať všetky zápasy Svetového pohára FIFA naživo. S BBC a ITV, z ktorých každá zobrazuje polovicu turnajových hier, budete môcť v závislosti od zápasu sledovať všetky akcie na zariadení BBC iPlayer alebo ITV Hub. Ak nechcete vyhľadať kanál, v ktorom je konkrétna hra zapnutá, môžete tiež použiť adresu TVPlayer.com, web, ktorý je hostiteľom legálnych živých prenosov pre obe siete..

V právnych predpisoch Spojeného kráľovstva sa uvádza, že na sledovanie obsahu počas vysielania v televízii potrebujete televíznu licenciu. Napriek tomu žiadna z vyššie uvedených služieb v skutočnosti neoveruje, či ju máte.

Ako sa pozerať na majstrovstvá sveta v USA

Vlajka USA

USA majú dvoch oficiálnych vysielateľov svetového pohára FIFA: Fox Sports a Telemundo Deportes.

Fox Sports má mobilnú aplikáciu s názvom Fox Sports Go, ktorá vám umožňuje sledovať každú hru naživo a vo vysokom rozlíšení. K tomuto obsahu máte bezplatný prístup, ak je súčasťou balenia káblovej televízie Fox Sports alebo ak máte jeden z nasledujúcich odberov streamov:

 • DirecTV Now
 • fubo TV
 • Hulu so živou televíziou
 • PlayStation Vue
 • Závesný televízor
 • YouTube TV

Ak ste na dovolenke rezidentom v USA, môžete sa zaregistrovať pre Fox Sports zo zahraničia. Keďže si však vyžaduje spôsob platby zaregistrovaný v USA, je pre občanov krajín mimo USA veľmi ťažké prihlásiť sa.

Rovnako ako Fox Sports, aj Telemundo Deportes ukazuje každú hru na majstrovstvách sveta. V skutočnosti môžete sledovať zadarmo online do 25. júna. Potom budete potrebovať káblové predplatné, ktoré zahŕňa Telemundo Deportes a NBC Universo.

Je tiež možné sledovať svetový pohár 2018 v Kodi, pretože oba zdroje uvedené vyššie majú oficiálne doplnky Kodi. Nezabudnite sa vyhnúť akémukoľvek útržkovitému, nekvalitnému doplnku od tretích strán, ktorý vám umožňuje sledovať akúkoľvek športovú udalosť. Majú tendenciu prestať pracovať a vždy existuje riziko, že ich prúdy budú v polovici hry stiahnuté. Podrobnejšie sme sa venovali tomu, ako sa pozerať na Wold Cup bez kábla.

Ako streamovať Majstrovstvá sveta v Kanade

vlajka Kanady

Existujú traja kanadskí vysielatelia, ktorí ukazujú celý svetový pohár 2018 vrátane hry Španielsko vs Maroko: RDS, CTV a TSN. K všetkým týmto službám sa však dostanete predovšetkým po prihlásení pomocou detailov vášho poskytovateľa káblových služieb.

Nebudete však uzamknutí len preto, že nemáte kábel. RDS aj TSN ponúkajú individuálne predplatné 24,99 USD (CAD) mesačne, čo je síce trochu drahé, ale nie príliš ďaleko od toho, čo by ste zaplatili za prenos svetového pohára na iné služby. Nie ste viazaní zmluvou, takže akonáhle je turnaj ukončený, môžete ho zrušiť.

Všetky tieto služby sú dosť podobné. Napríklad všetky ponúkajú mobilné aplikácie (TSN Go, RDS Go a CTV Go) a všetky budú vysielané vo vysokom rozlíšení.

TSN a CTV budú mať anglický komentár, zatiaľ čo RDS bude jediným vysielateľom svetového pohára vo francúzskom jazyku.

Sledovanie majstrovstiev sveta FIFA v Austrálii

Majstrovstvá sveta - Austrália 2018, Rusko

Okrem webov SBS World World je jediným miestom, kde môžu Austrálčania sledovať svetový pohár FIFA, Optus Sport. Optus bude vysielať každú hru naživo a vo vysokom rozlíšení, hoci ide o predplatenú službu.

Ak je Optus Sport súčasťou vášho plánu pre mobilné alebo širokopásmové pripojenie, budete ho môcť sledovať zadarmo, ale ak nie, môžete sa zaregistrovať za 15 USD (AUD) mesačne. Zahŕňa to dvojtýždňové skúšobné obdobie, ktoré je dosť dlhé na to, aby ste mohli sledovať polovicu turnaja. Aby ste videli ostatné, musíte zaplatiť alebo prepnúť zdroje..

Ako sa pozerať na Španielsko proti Maroku z konkurenčnej krajiny

španielsko

Ako sledovať Španielsko / Maroko online zadarmo (Majstrovstvá sveta 2018)

Španielsko má iba jedného oficiálneho vysielateľa, ktorý udržuje veci príjemné a jednoduché. Mediaset España má každý zápas k dispozícii zadarmo na Telecinco a Cuatro.

Ak žijete v inej španielsky hovoriacej krajine, môžete si vybrať z rôznych zdrojov.

V Argentíne, vaše možnosti sú obmedzené. Keďže Španielsko vs Maroko nie je jedným zo zápasov TyC, ktoré sa zobrazujú naživo, jedinou možnosťou je pozerať sa cez DirecTV. Táto služba stojí 1080 dolárov (ARS) mesačne a nie je skutočne navrhnutá na krátkodobé používanie, takže nemusí byť najlepšia na sledovanie majstrovstiev sveta..

V Peru, Latina ukazuje zápasy Svetového pohára, aj keď z dôvodu neexistencie online rozvrhu nie je jasné, či ide o Španielsko vs. Maroko. DirecTV je tu tiež možnosť, s nákladmi na balíčky už od S. 139 za mesiac.

Mexičan Publikum môže sledovať svetový pohár FIFA v televízii alebo Sky Sports México. Obaja vysielatelia ukazujú každý zápas, ale televízia je zadarmo, čím sa stáva lepšou voľbou. Balíčky Sky Sports však obsahujú väčší rozsah športového pokrytia, takže ak máte záujem o sledovanie športu po skončení turnaja, možno stojí za zváženie.

Uruguaj má dva zdroje ukazujúce celý turnaj Svetového pohára: TyC a DirecTV. Obidva tieto služby sú prémiovými službami, ale môžete sa prihlásiť do TyC, ak je súčasťou vášho káblového predplatného. Zatiaľ čo Monte Carlo aj Teledoce ukazujú vybrané zápasy, ani jeden z nich sa nevzťahuje na zápas Španielsko / Maroko.

Všetky vyššie uvedené zdroje pokrývajú ich zápasy v španielčine.

Mnoho ďalších španielsky hovoriacich krajín na celom svete bude mať tiež možnosti streamovania.

Maroko

marocká vlajka

Marocký SNRT ukazuje zadarmo všetky Majstrovstvá sveta vo futbale online. Môžete sa tiež naladiť na sieť KAN so sídlom v Izraeli, pretože jej pokrytie bude voľne dostupné v arabských krajinách, ako sú Maroko, Jordánsko a Egypt..

Ak máte záujem o ďalšie športy, mali by ste zvážiť registráciu do siete Sports Sports. Balík 18 dolárov mesačne zahŕňa 17 športových kanálov a niektoré všeobecnejšie televízne stanice. Pokrytie Majstrovstiev sveta bude dosť podobné tomu, čo ukazuje SNRT, takže nemá zmysel sa prihlásiť iba na túto udalosť..

Majstrovstvá sveta FIFA: Ako sa pozerať z iných krajín

Bez ohľadu na to, kde sa vo svete nachádzate, existuje veľká šanca, že vaša krajina má oficiálny priamy prenos. Aj keď nižšie uvádzame niekoľko zdrojov cudzích jazykov, nemôžeme všade zodpovedať. Môžete si však pozrieť úplný zoznam oficiálnych vysielateľov.

 1. Francúzsky: TF1
 2. Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 3. Taliančina: Mediaset
 4. Portugalčina: RTP, SIC
 5. Ruský: Zápas televízie, Perviy Kanal, VGTRK
 6. Holandsky: DR, NOS
 7. Bengálčina: BTV

Vyššie uvedený zoznam nezobrazuje všetky dostupné zdroje pre konkrétnu krajinu, iba miesta, ktoré môžete zadarmo sledovať. Možno nebudete môcť sledovať celý svetový pohár na týchto platformách. Väčšina krajín má aspoň jednu vysielateľku založenú na predplatnom, ktorá zobrazuje každú hru.

Pamätajte, že opatrenia geografického obmedzenia nezohľadňujú, či je obsah bezplatný alebo nie. To znamená, že sa budete musieť pripojiť k jednému zo serverov vašej VPN na správnom mieste, aj keď sledujete voľne dostupný priamy prenos. Vyplatí sa to, že sa tu pripravíte: pred začiatkom hry sa pokúste pripojiť k sieti VPN a streamovať živé video. To vám dá vedieť, či existujú nejaké problémy vopred, namiesto toho, kedy sa zápas chystá naštartovať.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 24 = 28

map