Ako sledovať Španielsko / Rusko online zadarmo (Majstrovstvá sveta vo futbale 2018)

Ako sa pozerať na Španielsko v Rusku online zadarmo


Teraz, keď sú počiatočné skupinové fázy ukončené, je čas sa ešte hlbšie zapojiť do akcie majstrovstiev sveta 2018 s kolom 16 hier. Či už to váš tím zvládol alebo nie, určite budete chcieť niektoré akcie chytiť. V hre Španielsko v Rusko sa hostia pokúsia zaistiť štvrťfinále a budú sa hrať 1. júla na štadióne Lužniki v Moskve o 15:00 BST (7 A PST / 10 AM EST)..

Pravdepodobne budete hľadať streamovanie akcie online a zadarmo. Našťastie existuje veľa možností v závislosti od toho, kde sa nachádzate. A s vysielateľmi z celého sveta, ktorí majú práva na hry, môžete nájdete streamy v mnohých rôznych jazykoch. Väčšina tokov je však geograficky obmedzená, takže ak ste mimo zdrojovej oblasti, budete mať problémy so získaním prístupu.

Existuje jednoduché riešenie tohto problému vo forme virtuálnej súkromnej siete (VPN). Toto bude zakryte svoju skutočnú adresu IP a nahraďte ju adresou z krajiny podľa vášho výberu, spoofing vašu polohu. Umožní vám to prístup k streamovacím službám z celého sveta. Môžete sledovať Španielsko v Rusku, Chorvátsko v Dánsku a akékoľvek ďalšie majstrovstvá sveta z Veľkej Británie, USA, Nemecka, Francúzska, Kanady, Austrálie alebo kdekoľvek inde na svete..

V tomto príspevku vám presne vysvetlíme, ako sa pozerať na Španielsko v. Rusko online s priamym prenosom hry zadarmo. Zameriame sa na živé vysielanie oficiálnych vysielateľov, ktorí poskytujú svetový pohár FIFA 2018 vo vysokom rozlíšení HD alebo dokonca 4 000.

Kam bezplatne vysielať svetový pohár FIFA 2018

Vo väčšine krajín budú mať miestni prevádzkovatelia vysielania čiastočné alebo úplné práva na vysielanie zápasov Svetového pohára FIFA 2018. Komentár sa bude líšiť v závislosti od krajiny pôvodu. V prípade anglického komentára máte niekoľko možností na bezplatné streamovanie, vrátane:

 1. US: Fox Sports (zadarmo s káblovými alebo predplatiteľskými službami poskytovateľa)
 2. UK: BBC, ITV (oboje zadarmo)
 3. Kanada: TSN, CTV (zadarmo pri odbere káblov)
 4. Austrália: Webové stránky hry SBS The World Game (zadarmo)

Keďže prúdy v USA a Kanade vyžadujú existujúce káblové predplatné, najlepšou stávkou na bezplatný stream je vysielateľ vo Veľkej Británii alebo Austrálii. Keďže by ste mali mať televíznu licenciu na stream v Spojenom kráľovstve - hoci sa to nevynucuje - ponecháva sa Austrália SBS ako najlepšia voľba pre bezplatný stream s komentárom v angličtine..

Tento kanál pôvodne vykazoval obmedzený počet hier, ale má teraz práva na všetky zostávajúce zápasy. Hry vrátane Španielska proti Rusku a Chorvátska proti Dánsku sa budú zobrazovať na televíznom kanáli SBS a online prostredníctvom webovej stránky The World Game. Obsah je geograficky obmedzený, takže budete potrebovať austrálsku IP adresu. Ak sa nenachádzate v Austrálii, môžete použiť sieť VPN (viac informácií nižšie).

Pokryjeme niektoré, ak najlepšie, bezplatné streamy pre hlavné jazyky konkurenčných krajín nižšie. Bez ohľadu na to, aký stream chcete sledovať, mali by ste k nemu mať prístup pomocou VPN.

Najlepšie VPN pre majstrovstvá sveta 2018: ExpressVPN

majstrovstvá sveta v expresnej súťaži

ExpressVPN je naša prvá voľba pre sledovanie zápasov majstrovstiev sveta z mnohých dôvodov. Jeho rozsiahla sieť serverov pokrýva 94 krajín a všetky servery sú optimalizované na rýchlosť. Navyše, tento poskytovateľ je známy svojou schopnosťou obísť geografické obmedzenia a povoliť prístup k obľúbeným webovým stránkam.

Vďaka 256-bitovému šifrovaniu AES a žiadnym protokolom osobných údajov dosahuje vysoké skóre v oblasti bezpečnosti a ochrany osobných údajov. Umožňuje až tri súčasné pripojenia a ponúka aplikácie pre Windows, MacOS, Linux, Android a iOS.

ExpressVPN je skvelý pre začiatočníkov a vyžaduje rýchle a jednoduché nastavenie. Stačí si vybrať pln (jeden, šesť alebo dvanásť mesiacov) a odoslať platbu. Zákaznícka podpora 24 hodín denne v priamom prenose je spoľahlivá a informovaná v prípade, že narazíte na akékoľvek problémy. Plány prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí bez problémov, takže môžete sledovať celý turnaj a získať peniaze späť po prezretí finále..

ČÍTAČKA PRE ČITATEĽOV Pri registrácii ročného plánu ExpressVPN môžete získať tri mesiace zadarmo.

Aj keď je ExpressVPN našou prvou voľbou, existujú aj ďalšie skvelé možnosti. NordVPN a CyberGhost sú ideálne na streamovanie a ponúkajú vynikajúce ponuky.

Ako sa pozerať na hru Španielsko v Rusko pomocou VPN

Po tom, čo ste sa usadili u poskytovateľa siete VPN, je potrebné urobiť niekoľko krokov na streamovanie hry:

 1. Zaregistrujte sa u zvoleného poskytovateľa VPN.
 2. Stiahnite si príslušnú aplikáciu pre svoje zariadenie.
 3. Spustite desktopového klienta alebo mobilnú aplikáciu a prihláste sa.
 4. Vyberte server v rovnakej oblasti ako zdroj streamingu a pripojiť sa.
 5. Získajte prístup k streamu prostredníctvom zdrojovej webovej stránky alebo mobilnej aplikácie. Mali by ste byť schopní sledovať bez problémov.

Aj keď vždy dúfame v bezproblémový zážitok, môžu sa vyskytnúť problémy, takže je najlepšie skontrolovať, či stream funguje dobre ešte pred začiatkom hry.

Ako sa pozerať na Španielsko v Rusku online so španielskym alebo ruským komentárom

S toľkými španielsky hovoriacimi krajinami na celom svete máte množstvo možností pre streamy svetového pohára so španielskym komentárom. V Španielsku budú všetky hry vysielané bezplatne Telecinco alebo Cuatro so španielskym komentárom.

Medzitým v USA má Telemundo Deportes právo ukázať všetky hry majstrovstiev sveta so španielskym komentárom. To si však vyžaduje prihlásenie pomocou kábla alebo poskytovateľa služby over-the-top. Mexiko, Argentína a mnoho ďalších španielsky hovoriacich krajín bude mať svoje vlastné miestne toky, z ktorých každý bude prístupný z príslušnej krajiny.

Podľa ruského komentára by toky nemali byť príliš ťažké. Ako hostiteľská krajina má Rusko množstvo vysielateľov, ktorí pokrývajú hry majstrovstiev sveta: Perviy Kanal, VGTRK a Match TV všetci majú práva.

Ak chcete získať prístup k akémukoľvek z týchto tokov mimo zdrojovej oblasti, môžete pomocou siete VPN skresliť svoju polohu.

Streamovanie hier FIFA World Cup 2018 s anglickým komentárom

Už predtým sme stručne popísali možnosti streamovania v anglickom komentári, ale budeme o nich diskutovať podrobnejšie tu.

Možnosti streamovania Majstrovstiev sveta vo Veľkej Británii

Obyvatelia Spojeného kráľovstva majú šťastie, pretože môžu sledovať všetky hry zadarmo, v televízii alebo online. BBC a ITV sú práva na zdieľanie, takže každá hra sa zobrazí na jednom alebo druhom kanáli. Hra Španielsko v Rusko bude vysielaná na BBC One a online prostredníctvom BBC iPlayer.

Aj keď sú obe služby bezplatné, vyžadujú si, aby ste sa zaregistrovali a zadali osobné údaje vrátane poštového smerovacieho čísla. Na získanie prístupu musí ísť o poštové smerovacie číslo v Spojenom kráľovstve, ale v skutočnosti nie je overené. Okrem toho by ste mali mať televíznu licenciu, ktorú bude mať väčšina obyvateľov Spojeného kráľovstva rovnako. Opäť to nie je overené a je založené na systéme cti, takže aj keď ste mimo Veľkej Británie, obe služby sú prístupné. Musíte iba maskovať svoju IP adresu a nahradiť ju britskou pomocou VPN.

ITV aj BBC ponúkajú anglický komentár.

Možnosti streamovania Majstrovstiev sveta vo futbale USA

Spoločnosť Fox Sports má výhradné práva na predvádzanie zápasov majstrovstiev sveta s anglickým komentárom v U.S.A. Ak chcete získať „bezplatný“ prístup, musíte mať predplatenú káblovú službu alebo službu over-the-top. Medzi príklady patrí fuboTV, Sling TV a DirecTV.

Druhou možnosťou je rozdať 19,99 dolárov za futbalový zápas. Predtým, ako to urobíte, môžete zvážiť použitie siete VPN na prístup k bezplatnému toku mimo USA.

Možnosti streamovania svetového pohára v Kanade

Kanada má dva kanály, ktoré poskytujú pokrytie svetového pohára v anglickom komentári: TSN a CTV. Obidva tieto postupy si vyžadujú existujúce káblové predplatné, takže ste technicky bezplatní iba vtedy, ak ste Kanadským rezidentom a prihlásite sa na odber služieb ako Rogers, Bell alebo Cogeco.

TSN ponúka mesačné predplatné za 24,99 dolárov mesačne, ale v tomto bode turnaja to nemusí stáť za to.

Ak ste v Kanade bez kábla, môže byť dobrou voľbou použitie siete VPN na prístup k streamom SBS The World Game.

Možnosti streamovania svetového pohára v Austrálii

Práve sme sa zmienili Webová stránka World Game, a skutočne je to vynikajúca voľba pre kohokoľvek v ktorejkoľvek časti sveta. Je to obzvlášť jednoduché pre tých, ktorí sa nachádzajú v Austrálii, pretože na získanie prístupu nepotrebujete ani pripojenie VPN.

V Austrálii existuje možnosť platenia, Optus Sport, ale keďže webová stránka The World Game zobrazuje všetky zostávajúce hry, pravdepodobne nemá zmysel sa zaregistrovať na odber..

Živé vysielania zadarmo v iných jazykoch

V tomto príspevku sme sa zaoberali iba niekoľkými jazykmi, ale mnoho ďalších služieb zaisťujú rôzne streamingové služby po celom svete. V závislosti od požadovaného jazyka existuje veľa bezplatných a platených možností. Tu je niekoľko, ktoré by vás mohli zaujímať:

 1. Portugalčina: RTP, SIC
 2. Francúzsky: TF1
 3. Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 4. Taliančina: Mediaset
 5. Arabsky: MAKAN 33, KAN11, BTV
 6. Bengálčina: BTV

Ak chcete získať prístup k týmto tokom mimo ich príslušných zdrojových oblastí, môžete svoju polohu spoofovať pomocou VPN. Pred registráciou u poskytovateľa sa uistite, že má servery v príslušnej oblasti a toky otestujte ešte pred začiatkom.

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Obrázkový kredit: “Futbal”Od spoločnosti Kelvin Stuttard s licenciou podľa CC BY 2.0.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 52 = 62

map