Ako sledovať Rusko v Chorvátsko online zadarmo (Majstrovstvá sveta 2018)

Ukážeme vám, ako sa pozerať na Rusko v Chorvátsku online zadarmo prostredníctvom priameho vysielania oficiálneho spravodajstva Svetového pohára kdekoľvek sa nachádzate. Zaoberáme sa tiež tým, ako žiť v streame v akejkoľvek inej hre svetového pohára 2018 zadarmo.


Ako sledovať Rusko v Chorvátsko online zadarmo

V ďalšom prekvapivom víťazstve sa Ruskom podarilo v 16. kole poraziť powerhouse Španielsko a 7. júla bude čeliť Chorvátsku. Štvrtý zápas sa bude hrať na olympijskom štadióne Fisht v Soči) o 19:00 BST (11:00 PST) / 14:00 EST).

Našťastie, veľa vysielateľov z celého sveta má právo vysielať zápasy v televízii a vo väčšine prípadov budete mať tiež k dispozícii bezplatný priamy prenos. A čo viac, komentár nájdete vo viacerých jazykoch, takže môžete počúvať vo svojom rodnom jazyku. Jedným problémom je, že mnohé z týchto tokov sú geograficky obmedzené a nie sú prístupné mimo zdrojovej oblasti.

Existuje riešenie vo forme virtuálnej súkromnej siete (VPN).. Sieť VPN zakryje vašu aktuálnu IP adresu a nahradí ju z miesta podľa vášho výberu. To znamená, že si môžete všimnúť, že sa nachádzate v rovnakej oblasti ako požadovaný zdroj streamovania. Takže môžete sledovať hru Rusko v Chorvátsko z Veľkej Británie, USA, Francúzska, Talianska, Kanady, Austrálie a kdekoľvek inde na svete..

V tomto príspevku vysvetlíme, ako streamovať tento a všetky ostatné zostávajúce hry Svetového pohára 2018 zadarmo.

Pozri tiež: Sledujte Anglicko v Švédsko online zadarmo

Kam bezplatne vysielať svetový pohár FIFA 2018

Ako už bolo spomenuté, prevádzkovatelia televízneho vysielania na celom svete majú právo vysielať zápasy v televízii a online. Jazyk komentára bude závisieť od krajiny, v ktorej sa zdroj nachádza, pričom niektoré krajiny majú k dispozícii viac zdrojov a viac ako jeden jazyk. Ak hľadáte anglický komentár, tu sú niektoré z hlavných bezplatných možností:

 • US: Fox Sports (zadarmo pomocou káblového pripojenia alebo predplatného poskytovateľa služieb)
 • UK: BBC, ITV (oboje zadarmo)
 • Austrália: Webové stránky hry SBS The World Game (zadarmo)
 • Kanada: TSN, CTV (oboje zadarmo s káblovým pripojením)

Z technického hľadiska sú toky z USA a Kanady bezplatné, iba ak už máte káblové predplatné, čo znamená, že už pravdepodobne máte bydlisko v príslušnej krajine. Ak sa nachádzate mimo niektorej z týchto krajín, najlepšie by bolo vstúpiť do streamu vo Veľkej Británii alebo Austrálii.

Streamy vo Veľkej Británii stanovujú, že máte licenciu na televíziu vo Veľkej Británii. Toto sa nevynucuje, ale bez ohľadu na to, lepšou možnosťou by mohlo byť ísť na web The World Game so sídlom v Austrálii. Všetko, čo potrebujete na prístup, je austrálska adresa IP, ktorú ľahko dosiahnete pomocou siete VPN (podrobnejšie sa pozrieme nižšie).

Ak hľadáte komentár v ruštine alebo chorvátčine, tu sú vaše hlavné možnosti:

 • Rusko: VGTRK, Perviy Kanal, Match TV (ruský komentár)
 • Chorvátsko: HRT (chorvátsky komentár)

Budeme sa ďalej zaoberať ďalej, ale ak chcete komentár v iných jazykoch, môžete sa pozrieť na oficiálny zoznam vysielateľov svetového pohára. Aj keď väčšina týchto tokov bude geograficky obmedzená, mnohé z nich budú ľahko dostupné pomocou VPN.

Najlepšie VPN pre majstrovstvá sveta 2018: ExpressVPN

majstrovstvá sveta v expresnej súťaži

Našou prvou voľbou pre streamovanie športu a akéhokoľvek iného obsahu je ExpressVPN. Má sieť serverov pokrývajúcich 94 krajín všetky servery optimalizované pre rýchlosť. ExpressVPN je známy svojou schopnosťou ľahko odblokovať geograficky obmedzený obsah.

Tento poskytovateľ ponúka vojenské šifrovanie a nikdy nezapíše vašu IP adresu. Má aplikácie pre Windows, MacOS, Linux, Android a iOS a umožňuje až tri súčasné pripojenia. Nastavenie je super jednoduché a 24/7 živý chat je vždy po ruke, aby vám pomohol. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať obdobie predplatného (jeden, šesť alebo dvanásť mesiacov) a odoslať platbu.

ŠPECIÁLNA ČÍTAČKA PRE čitateľov: Získajte tri mesiace zadarmo pri zakúpení jednoročného plánu. ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže by ste ju mohli skutočne použiť na pozeranie zostávajúcich hier Svetového pohára a na konci dostanete späť svoje peniaze.

Hoci je ExpressVPN našou najlepšou voľbou, existuje veľa ďalších skvelých poskytovateľov. Napríklad NordVPN a CyberGhost ponúkajú vynikajúce služby a nízke ceny.

Ako sa pozerať na hru Rusko v Chorvátsko pomocou VPN

Po tom, čo ste sa dohodli na poskytovateľovi, môžete ho nastaviť v priebehu niekoľkých minút. Čo musíte urobiť:

 1. Kúpte si program a poznačte si svoje nové poverenia.
 2. Stiahnite si príslušnú aplikáciu pre svoje zariadenie a nainštalujte ju.
 3. Spustite aplikáciu a prihláste sa do služby VPN.
 4. Vyberte a server v rovnakej oblasti ako zdroj streamingu chcete sa pozerať.
 5. Nájdite požadovaný živé vysielanie na zdrojovom webe alebo v zdrojovej aplikácii. Mali by ste byť schopní sledovať bez problémov.

Aj keď je nastavenie rýchle a jednoduché, v prípade akýchkoľvek problémov je najlepšie vykonať skúšobnú jazdu pred začiatkom hry.

Ako sa pozerať na Rusko proti Chorvátsku s ruským alebo chorvátskym komentárom

V Rusku má niekoľko vysielateľov právo zúčastniť sa turnaja, vrátane VGTRK, Perviy Kanal, Zápas TV. Všetci budú vysielať hry s ruským komentárom.

V Chorvátsku máte iba jednu možnosť, HRT. Tento kanál je úplne zadarmo a hry si môžete prezerať v televízii alebo online s chorvátskym komentárom. Ak chcete tento prúd zachytiť mimo Chorvátska, môžete pomocou siete VPN získať chorvátsku IP adresu.

Streamovanie hier FIFA World Cup 2018 s anglickým komentárom

Dotkli sme sa niektorých možností, ktoré sú k dispozícii pre anglický komentár skôr, ale v tejto časti ich podrobnejšie rozoberieme..

Možnosti streamovania Majstrovstiev sveta vo Veľkej Británii

Obyvatelia Spojeného kráľovstva môžu využívať bezplatné vysielanie všetkých zápasov svetového pohára prostredníctvom BBC alebo ITV. Tieto dve siete zdieľajú práva na hry, takže každá hra bude k dispozícii na jednej alebo druhej. Hra Rusko proti Chorvátsku sa bude vysielať na ITV 1 a online cez ITV Hub. Ak hľadáte online stream hry vysielanej na stanici BBC One, môžete k nej pristupovať prostredníctvom aplikácie BBC iPlayer..

Je možné sledovať tieto prúdy z vonkajšej časti Spojeného kráľovstva s niekoľkými upozorneniami. Najprv sa musíte zaregistrovať v britskom poštovom úrade, hoci to nie je v skutočnosti overené. Po druhé, mali by ste mať licenciu pre televíziu vo Veľkej Británii, aj keď sa toto pravidlo opäť nezdá vynútené. Ako také, pomocou VPN na získanie britskej IP adresy, sú obe služby prístupné.

BBC a ITV poskytujú streamy s anglickým komentárom.

Možnosti streamovania Majstrovstiev sveta vo futbale USA

Ak ste v USA a sledujete hru, potom jediný miestny vysielateľ s právami na letecký Majstrovstvá sveta FIFA 2018 zápasí s Anglickým komentárom je Fox Sports. Na prístup k tomuto kanálu však budete potrebovať predplatné poskytovateľa káblovej televízie v USA alebo poskytovateľa služby over-the-top. K nim patrí Sling TV, fuboTV alebo DirecTV.

Druhou možnosťou je kúpiť si futbalový zápas Fox Sports za 19,99 dolárov, aj keď je to dosť pekná cena, ktorú môžete zaplatiť, ak zostáva iba niekoľko hier. Namiesto toho by ste mohli jednoducho získať prístup k bezplatnému živému prenosu mimo USA pomocou VPN.

Možnosti streamovania svetového pohára v Kanade

Pre obyvateľov Kanady existujú dva možnosti streamovania, ktoré ponúkajú anglický komentár: TSN a CTV. Obidva tieto prístupy si vyžadujú prístup od poskytovateľa káblových služieb. Ak ich nemáte, TSN ponúka mesačné predplatné za 24,99 USD (CAD), ale v tejto neskorej fáze turnaja je dosť zaplatiť. Vzhľadom na to, že sú k dispozícii bezplatné živé komentáre v angličtine, použitie VPN na prístup k jednému z nich by bolo oveľa úspornejšie.

Možnosti streamovania svetového pohára v Austrálii

Hovorili sme o bezplatných tokoch, ktoré ponúka SBS skôr, a to je skutočne skvelá voľba pre austrálskych obyvateľov. Jednoducho prejdite na webovú stránku The World Game a získajte prístup k streamu. A ak ste mimo Austrálie, môžete na získanie austrálskej adresy IP použite sieť VPN.

Pôvodne sa platený kanál, Optus Sports, chystal ukázať všetky zápasy, pričom SBS mala práva na pár vybraných. Avšak kvôli problémom s týmito prúdmi má SBS teraz práva na všetky hry.

Živé vysielania zadarmo v iných jazykoch

Ak hľadáte stream v inom jazyku, tu sú niektoré z vašich možností:

 • Francúzsky: TF1
 • Nemecký jazyk: ARD, ORF, SRG SSR, ZDF
 • Portugalčina: RTP, SIC
 • Taliančina: Mediaset
 • Španielčina: Mediaset España Telecinco, Mediaset España Cuatro
 • Arabsky: MAKAN 33, KAN11, BTV
 • Bengálčina: BTV

Nezabúdajte, že ak potrebujete na prístup k streamu použiť sieť VPN, mali by ste skontrolovať, či váš vybraný poskytovateľ má servery v zdrojovej oblasti..

Comparitech neospravedlňuje ani nepodporuje žiadne porušenie autorských práv vrátane streamovania videa z pirátskych zdrojov. Aj keď siete VPN môžu obísť geografické obmedzenia a maskovať totožnosť používateľa, pred stiahnutím alebo streamovaním materiálov chránených autorskými právami bez povolenia zvážte miestne zákony, obete a riziká pirátstva..

Obrázkový kredit: “Štvrťfinále”Licencované pod CC BY 2.0.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map