Ako sledovať zahraničné hry NFL Games a Live Stream

Ako sledovať NFL Online a Live Stream zo zahraničia (1)


Pravidelná sezóna NFL sa začína 5. septembra a potrvá do 2. februára a končí sa Super Bowl. Väčšina zápasov začína okolo 10:00 PST / 13:00 EST, čo znamená, že niektoré hry sa začínajú súčasne. V dôsledku toho budete musieť prispôsobiť svoj rozvrh pozerania okolo konkrétnych tímov alebo hier, ktoré chcete sledovať. Nižšie vysvetlíme, ako žiť streamované hry NFL v zahraničí bez kábla:

Upozorňujeme, že tento príspevok bude odporúčať iba oficiálne streamy NFL, aby ste sa mohli pripojiť k svojim obvyklým službám domáceho streamingu, ak cestujete do zahraničia. Aj keď nelicencované prúdy sú nevyhnutnosťou pre športové udalosti na vysokej úrovni, nie je dôvod ich používať. Tieto prúdy sú často nespoľahlivé a nekvalitné a navyše neexistuje žiadna záruka, že vám zostanú celé hry. S toľkými legitímnymi spôsobmi, ako sledovať hry NFL, nie je nič, čo by bolo možné získať uchýlením sa k neohrozeným živým prenosom.

Najlepšie VPN pre streamovanie NFL: ExpressVPN

ExpressVPNJanuár 2020

Dostupné aplikácie:

 • PC
 • gumák
 • IOS
 • Android
 • linux

Webové stránky: www.ExpressVPN.com

Garancia vrátenia peňazí: 30 DNÍ

Ak ste mimo domova, môžete zostať v bezpečí online pri streamovaní hier NFL a prekonávať geografické obmedzenia pomocou VPN. Odporúčame ExpressVPN: je to vysokorýchlostná služba s rozsiahlou sieťou serverov a širokou škálou pokročilých bezpečnostných funkcií. ExpressVPN je navyše vynikajúci pre streamovanie, pretože je to jedna z mála zostávajúcich sietí VPN, ktoré dokážu spoľahlivo odblokovať platformy ako Netflix..

Registrácia trvá iba minútu. Najskôr vyberte dĺžku predplatného (jeden, šesť alebo dvanásť mesiacov). Potom dokončite proces platby. ExpressVPN obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá je dostatočne dlhá na to, aby sledovala celú domnienku NFL. Ak nie ste so službou spokojní, môžete ju zrušiť a získať plnú náhradu.

Naše skóre:

4.5 z 5

NAJLEPŠIA VPN PRE NFL: ExpressVPN je našou voľbou # 1 ExpressVPN je rýchla a spoľahlivá, obsahuje silné funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia a odblokuje platformy ako ESPN odkiaľkoľvek.

Prečítajte si celú recenziu aplikácie ExpressVPN.

Ako streamovať hry NFL pomocou VPN

Ste novým VPN? Sledovanie hier NFL pomocou VPN nemôže byť jednoduchšie.

Tu je návod, ako sledovať hry NFL naživo s VPN:

 1. Začnite registráciou vhodnej VPN. Už sme pokryli ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost sú silné a lacné alternatívy..
 2. Potom si stiahnite softvér VPN a nezabudnite získať správnu verziu pre váš operačný systém.
 3. Rozhodnite sa, ktorý zo zdrojov uvedených nižšie by ste chceli použiť. Všimnite si, že väčšina bude vyžadovať, aby ste mali spôsob platby prepojený s miestnou adresou, takže tento spôsob je určený pre tých, ktorí majú predplatné a ktorí cestujú do zahraničia..
 4. Pripojte sa k serveru v príslušnej krajine. Napríklad by ste použili americký server na odblokovanie ESPN alebo britský server pre BBC iPlayer.
 5. Skúste načítať obsah z webu. Mali by ste zistiť, že sa načíta takmer okamžite. Ak sa stále zobrazuje chybové hlásenie, znova načítajte stránku a skúste to znova.

Je dôležité, aby ste sa pokúsili vyššie uvedené kroky skôr, ako sa začne udalosť, ktorú chcete sledovať. To vám poskytne dostatok času na kontaktovanie tímu podpory VPN v prípade akýchkoľvek problémov.

Kde sledovať online hry NFL

Zatiaľ čo NFL je v Amerike obrovský, má fanúšikov po celom svete. Čo znamená, že pokrytie NFL bude k dispozícii na mnohých miestach. Prezrite si nižšie uvedených sprievodcov pre jednotlivé krajiny a zistite, kde môžete sledovať všetky akcie naživo.

Pozri tiež: Hry NFL odovzdávajú Kodi

USA

Vlajka USA

Dobrou správou je, že v Amerike môžete sledovať každé zariadenie NFL naživo online. Zlá správa je, že každá hra bude v jednej z piatich rôznych sietí. Keď si však rozvrh zapamätáte, nie je to až také zlé. Tu je rozpis:

Hry pondelok v noci: ESPN

Štvrtok a sobota v noci: sieť NFL

V nedeľu popoludní hry AFC: CBS

Nedeľné popoludnie NFC hry: FOX

Nedeľa v noci: NBC

Je tu ešte jedna poznámka: ak je hra exkluzívna pre sieť NFL alebo ESPN, bude vysielať aj na miestnych televíznych staniciach v regiónoch, z ktorých sú hrajúce tímy. Ak už tieto služby dostanete ako súčasť balíka káblov, budete ich môcť sledovať bez ďalších poplatkov. Vo videu Amazon Prime Video môžete tiež vysielať živé štvrtkové večerné hry.

Ak však nemáte kábel, existuje niekoľko streamingových služieb, ktoré vám umožnia sledovať. YouTube TV zahŕňa všetky vyššie uvedené kanály okrem siete NFL za 40 USD mesačne a PlayStation Vue ponúka úplné a komplexné pokrytie NFL ako súčasť svojho základného balíka, ktorý stojí 49,99 dolárov mesačne. Najlacnejšou možnosťou je televízia Sling: predplatné Orange a Blue stojí 25 dolárov mesačne a umožňuje vám sledovať ESPN, FOX a NBC naživo. Tieto služby budú poskytovať iba komentár v anglickom jazyku.

Ak cestujete do zahraničia, hry sa zablokujú, takže na pripojenie k vašim obvyklým službám domáceho streamu budete potrebovať sieť VPN.

Spojené kráľovstvo

Britská vlajka - únie jack

Britskí fanúšikovia NFL môžu vysielať všetky akcie naživo na Sky Sports. Ak už ste členom služby Sky, môžete pridať požadované športové kanály za ďalších 20 GBP mesačne a sledovať živé vysielanie v aplikácii Sky Go..

Chcete sledovať NFL bez kábla? Najjednoduchší spôsob je s NFL Game Pass. To stojí 143,99 GBP ročne a poskytuje prístup ku každej hre vrátane živej hry Super Bowl a na požiadanie. Ak chcete, môžete za to zaplatiť v štyroch splátkach po 36 GBP.

Do služby Sky Sports sa môžete prihlásiť aj pomocou predplatného služby Now TV, ale budete môcť sledovať len vybrané hry zo sezóny NFL, namiesto úplného zoznamu ponúk Sky Sports. Je to tiež dosť drahý spôsob sledovania, pretože mesačné priechody stoja 33,99 GBP.

Nakoniec je tu aj BBC iPlayer. Týždenné vrcholy sa zobrazia na BBC2, rovnako ako Super Bowl, ale nanešťastie už nebudú k dispozícii žiadne iné zápasy..

Briti cestujúci do zahraničia budú potrebovať VPN, napríklad ExpressVPN, aby sa k týmto službám pripojili, keď budú v zámorí.

Mexiko

Flag_of_Mexico

Podobne ako v USA, aj v Mexiku majú rôzni vysielatelia pre hry hrané v rôzne dni v týždni. Zápasy vo štvrtok v noci a v nedeľu popoludní budú stále k dispozícii prostredníctvom siete NFL, ale aj na Fox Sports Latin America. Obidve služby umožňujú používateľom pozerať sa v španielčine alebo angličtine.

Vyberte nedeľné popoludňajšie hry si môžete prezrieť na Fox Sports alebo Televisa. Upozorňujeme, že zatiaľ čo spoločnosť Televisa pravdepodobne nebude vysielať toľko svietidiel ako jej prvotriedni súperi, je zadarmo ju sledovať.

Na záver bude ESPN Latinská Amerika predvádzať všetky nedeľné a pondelok večerné hry, ako aj Super Bowl a Pro Bowl. ESPN poskytuje komentár v španielskom a anglickom jazyku, hoci na prístup k nemu budete musieť sledovať ESPN3.

Ak opäť cestujete mimo Mexika pomocou ExpressVPN, zaistíte, že sa budete môcť stále pripojiť k vašim streamovacím službám ako obvykle.

Francúzsko

Flag_of_France-e1527750876576

Francúzsko má dvoch oficiálnych vysielateľov NFL: W9 a byť v športoch. W9 však zobrazí iba Super Bowl. Na druhej strane spoločnosť BeIN bude každé živé vysielanie zobrazovať a používateľom umožní sledovať predchádzajúce hry na požiadanie. Ceny začínajú na 14 € mesačne, hoci vám tento balík zaistí uzavretie zmluvy na celý rok. Namiesto toho vám odporúčame zvoliť mesačné predplatné, 15 EUR.

beIN Sports pravidelne pokrýva významné športové udalosti v rôznych jazykoch a má niekoľko kanálov vo francúzskom jazyku. Aj keď neexistuje záruka, že NFL bude mať francúzsky komentár, zdá sa, že je pravdepodobný.

Ešte raz, na prístup k vašim službám domáceho prenosu zo zahraničia budete musieť použiť sieť VPN.

španielsko

Flag_of_Spain Spanish

Movistar + má výhradné vysielacie práva NFL v Španielsku. Každá hra NFL bude k dispozícii naživo prostredníctvom služby Movistar Deportes, ale na to, aby ste mohli čokoľvek sledovať, musíte mať bohužiaľ širokopásmové pripojenie a televíziu Movistar. Ak ste už predplatiteľom, môžete pridať športový balík za ďalších 10 EUR mesačne, ale noví zákazníci môžu očakávať, že zaplatia minimálne 90 EUR a nebudú sa môcť pozerať, kým nebudú ich služby nainštalované doma..

Ak cestujete do zahraničia, použite ExpressVPN na prístup k svojmu obvyklému obsahu Movistar.

Ázijské krajiny

NFL Game Pass ponúka úplné vysielanie vo väčšine ázijsko-tichomorského regiónu. Táto služba však nie je plne k dispozícii v nasledujúcich krajinách:

 • Hong Kong
 • Indonézia
 • Malajzia
 • Singapore
 • Taiwan
 • Thailand
 • Vietnam
 • Kambodža
 • Laos

NFL Game Pass ponúkne všetky hry NFL a Super Bowl aj v týchto regiónoch.

Ak cestujete do týchto regiónov, môžete získať prístup k svojmu domovskému obsahu ako zvyčajne pomocou VPN.

Iné miesta

Vyššie uvedené mini-vodítka nie sú ani zďaleka vyčerpávajúci zoznam zdrojov NFL. Ak sa vaša krajina nespomína, stále existuje veľká šanca, že ju budete môcť sledovať naživo. Stačí si pozrieť úplný zoznam medzinárodných vysielateľov NFL a nájsť oficiálne zdroje vo vašom regióne.

Môžem streamovať NFL pomocou VPN zadarmo?

Aj keď sa bezplatné siete VPN môžu zdať ako jednoduchý spôsob, ako zostať v bezpečí online, dôrazne vám odporúčame vyhnúť sa im. V prvom rade nie sú vhodné na streamovanie: s väčším počtom používateľov ako s prémiovými službami, ale s menším počtom serverov, môžete očakávať prerušované pripojenia a trhané video. Tieto problémy sa zhoršujú iba pri živom HD videu, ktoré si vyžaduje relatívne rýchle sledovanie. Niektoré bezplatné siete VPN tiež ukladajú mesačné dátové limity, takže je veľmi nepravdepodobné, že budete môcť sledovať toľko NFL, koľko chcete..

Je tu ďalší problém: bezplatné siete VPN majú históriu zavádzania svojich používateľov. Napríklad existuje niekoľko desiatok bezplatných sietí VPN pre Android, ktoré sa jednoducho pokúšajú nainštalovať malware a v skutočnosti vôbec nešifrujú všetku komunikáciu. Zaznamenali sme tiež prípady, keď poskytovateľ VPN zneužil dôveru svojich používateľov, vrátane prípadov, keď používatelia nevedomky prispievali do botnetu. To chrániť seba a svoje osobné údaje, odporúčame vám používať serióznu sieť VPN, ktorá kladie súkromie používateľov na prvé miesto.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map