Hodnotenia pirátskeho NBA Stream

analyzovanie-pirát-nba-stream-hodnotenie-Reddit


Kritici NBA často uvádzajú pokles parity, o čom svedčia iba dva tímy, ktoré vyhrá posledné štyri majstrovstvá, ako pád ligy. Údaje o sledovanosti však dokazujú, že aj keď si fanúšikovia všimli tento trend, nemôžu sa odvrátiť od akcie tvrdého dreva: Počas sezóny 2017 - 1818 sa priemerná sledovanosť televízie NBA zvýšila na štvorročné maximum..

Príbeh má oveľa viac ako oficiálne údaje o sledovanosti zhromaždené priemyselným gigantom Nielsenom. V posledných rokoch došlo k výbuchu nelegálnych pirátskych online tokov a tento obsah nie je koncentrovanejší ako konkrétny subreddit: / r / NBAStreams. Náš tím neobhajuje použitie / r / NBAStreamov, ale je nemožné ignorovať jeho prevalenciu v diváckej krajine NBA. Podľa oficiálnych metrík spoločnosti Reddit krátko pred sezónou 2016 - 17 / r / NBAStreams sedeli na vyše 45 000 odberateľoch. Pred začiatkom sezóny 2018-1919 nazhromaždil rovnaký poddotaz obrovské množstvo približne 300 000 predplatiteľov..

V reakcii na explozívnu popularitu tohto subredditu sa tím v Comparitechu rozhodol vytvoriť vlastnú analytickú správu, ktorá odhalí nezákonné návyky divákov / r / NBAStreams. Zozbierali sme text z 1340 podaní a 25 698 komentárov k čiastkovému certifikátu zo sezóny 2017 - 2018 a vytvorili sme skóre popularity pre každý tím. Ku každému prihláseniu do hry pre pravidelnú sezónu a potom pre play-off sme pridali celkový počet komentárov a čisté skóre (počet upvotov odpočítaný počtom downvotov). Potom sme to rozdelili podľa tímov a vytvorili sme priemer pre každého v priebehu sezóny a play-off, aby sme určili, kto bol najviac pirátsky tím.

LeBron zostáva kráľom ... riadnej sezóny

popularity-skóre-for-tímy-počas-pravidelnej sezóny

Rovnako ako sa zdalo nemožné zvrhnúť vládu LeBrona Jamesa nad Východnou konferenciou, môže byť rovnako náročné zastaviť vysielanie hry s kráľom Jamesom. Kavalíri sa pýši najvyšším celkovým hodnotením pirátskeho prúdu v pravidelnej sezóne, po ktorom nasledujú Celtics a Warriors.

Bojovníci však preskočia Celtics aj Cavaliers, ak roztriedime našu ukážku pomocou hier mimo hry. Túto zmenu možno vysvetliť niekoľkými rôznymi faktormi. Napríklad, existuje šanca, že fanúšikovia majú väčší záujem o naladenie, keď na štadióne svojho domáceho tímu hrajú zlatí štátni bojovníci NBA Champion Golden State Warriors. Diváci si môžu tiež všimnúť, že bojovníci sú podstatne silnejší na cestách, s priemerným rozdielom skóre +4,2 (v porovnaní s rozdielom +9,3 na vlastnom štadióne)..

Na druhom konci spektra boli Atlanta Hawks najchudobnejším domácim tímom, zatiaľ čo Dallas Mavericks bol spodkom balíka pre hry mimo hry. Fanúšikovia Atlanty a Dallasu pravdepodobne dúfajú, že ich začínajúci mladý talent podporí tieto štatistiky v sezóne 2018-19.

Regionálne výpadky môžu byť potenciálnym vysvetlením toho, prečo fanúšikovia basketbalu nelegálne streamujú tieto hry. Ak ste rezačom káblov v Miami, ale máte NBA League Pass, nemôžete legálne streamovať hry Miami Heat, pretože ste na vysielacom trhu v Miami. Ak chcete obísť regionálny výpadok, ako je to v tomto scenári, môžete použiť VPN na zmenu vašej adresy IP, aby ste sa mohli obísť geografickými obmedzeniami..

Hodnotenia podľa individuálneho porovnania

top-pirátskou ratingov počas-pravidelnej sezóny

Pokiaľ ide o jednotlivé hry, otvárač sezóny Cavaliers vs Celtics vyhodil do povetria konkurenciu, keď došlo k pirátskej hre. Ešte pôsobivejšie je, že hodnotenie hry môže byť odôvodnené počtom dejov z porovnania. Najprv to bol otvárač sezóny, ktorý sa bude vždy navíjať u viacerých divákov. Okrem toho boli LeBron James a Cavaliers kritizovaní, aby čelili svojmu bývalému spoluhráčovi, Kyrie Irvingovej, a oddelenie nad offseason prinieslo veľa drámy. Nakoniec, Gordon Hayward utrpel príšerné zranenie členka, ktoré sa skončilo len pár minút po zápase..

Kolo-by-kolo majstri popularity playoff

priemerne popularity-skóre-pirát-Rating-2018-NBA playoffs

Najvyššie hodnotené stretnutie počas prvého kola bolo medzi toronto-dravcami a washingtonskými čarodejníkmi. Zatvorenie seriálu trvalo šesť zápasov, napriek tomu, že John Wall Wall v priemere dosiahol 26 bodov a 11 asistencií. V porovnaní so všetkými ostatnými tímami bol obzvlášť menší záujem o pelikánov New Orleans a Portland Trail Blazers, čo sa môže viazať na všeobecný skepticizmus fanúšikov, pokiaľ ide o dominanciu Západu bojovníkov.

V treťom kole Houston napadol Zlatý štát počas obdivuhodnej bitky o sedem hier. Aj keď víťazom bojovníkov Západnej konferencie zvíťazili bojovníci, Rakety môžu byť aspoň útechou v tom, že sú pirátskym prúdom s najvyšším hodnotením a sú o to vyššie.

Pokiaľ ide o posledné kolo play-off, je celkom zrejmé, že záujem sa zmenšoval, keď bojovníci predviedli svoju dominanciu proti kavalírom. Bojovníci presvedčivo prehodili jazdcov v štyroch zápasoch a vyhral tri zápasy dvojcifernými maržami.

Los Angeles, Brooklyn a Utah hladujú počas sviatkov Cleveland

priemerný-počet-pirát-potoky-per-game-NBA tím

Posunuli sme sa ďalej od interakcie s hrami po hre alebo po sezóne a analyzovali sme priemerný počet rôznych prúdov dostupných pre každý tím. Fanúšikovia Clipperu mali v priebehu sezóny najtenší výber pre zápasy mimo hry, pričom v priemere iba 10,6 rôznych pirátskych streamingových odkazov na hru malo najhorší priemer. Na druhú stranu, fanúšikovia Cavaliers viac šťastia nájsť svoj tím, s priemerom 13,1 pirátske streamovanie odkazy na hru.

Kým Cavaliers vládol najvyššie, Jazz a Nets pristáli na spodnej časti ligy pre pirátske streaming možnosti. Nedostatok možností streamingu pre zápasy siete Nets je pochopiteľný vzhľadom na nevýrazné skončenie tímu, ale jazz predstavuje viac záhadný prípad, keď tím skončil ako piate semeno na Západnej konferencii..

TNT prekonáva národné a miestne kanály

Najviac populárne-vysielacej siete v priebehu-NBA pravidelný-koreniť

Či už je to kvôli prístupu Ernieho a Kennyho o niečo viac orientovaného na úroveň alebo nekonečnej zábavy od spoločností Shaq a Chuck, zdá sa, že TNT je sieťou voľby / r / NBAStream s priemerným skóre 21,3. Na druhej strane spektra sa nezdá, že sa subreddit teší takmer miestnemu vysielaniu s priemerným skóre 3,5 podľa našej metriky..

Streamovanie je zďaleka nefunkčné

Aj keď tieto údaje poskytujú cenné informácie o mysliach divákov NBA, je dôležité pamätať na nezákonnú povahu týchto prúdov. Zároveň chceme čitateľom pripomenúť, že nie všetky toky torrentov a toky torrentov sú vo svojej podstate nezákonné. Odporúča sa tiež vykonávať údržbu zabezpečenia počítača, aby ste zaistili, že pri konzumácii obsahu zostanete v bezpečí.

Odporúčame všetkým našim čitateľom, aby konzumovali čo najviac akcií z tvrdého dreva, ale robia to prostredníctvom vhodných kanálov.

metodológie

Pre tento projekt bolo zo archívu pushshift.io odstránených 1340 podaní a 25 698 komentárov z podriadeného súboru / r / NBAStreams. Všetky príspevky a pripomienky boli predložené od začiatku pravidelnej sezóny NBA 2017 - 18 (17. októbra 2017) do konca finále NBA (8. júna 2018). V časti „Hodnotenia pravidelnej sezóny“ sa skóre popularity tímov vytvorilo spriemerovaním súčtu bodov v podaní a počtu komentárov, ktoré mal..

obmedzenia

Skóre popularity v hre 4 NBA Finals nebolo k dispozícii.

Vyhlásenie o spravodlivom použití

Ak chcete tento príbeh odovzdať svojim čitateľom na nekomerčné použitie, pokračujte. Našou jedinou požiadavkou je, aby ste neodovzdali loptu a namiesto toho zahrnuli odkaz späť na túto stránku, aby všetci mohli vidieť našu úplnú analýzu.

zdroje

  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/https://variety.com/2018/tv/news/nba-ratings-1202752848/
  • http://redditmetrics.com/r/nbastreams
  • https://www.theguardian.com/sport/2017/oct/17/gordon-hayward-ankle-injury-celtics-cavaliers-nba
  • https://www.basketball-reference.com/playoffs/2018-nba-eastern-conference-first-round-wizards-vs-raptors.html
  • http://larrybrownsports.com/basketball/charles-barkley-quote-cavs-warriors-finals/402722
  • http://www.espn.com/nba/story/_/id/23867178/2018-nba-draft-dallas-mavericks-acquire-luke-doncic-send-draft-rights-trae-young-atlanta-hawks
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map