MLB London Series 2019: Ako sa pozerať na Boston Red Sox vs New York Yankees live online zadarmo

Ako sledovať Boston Red Sox vs New York Yankees live online zadarmo


V Anglicku sa netopiere nazývajú kluby, polia sa nazývajú ihriská a baseball sa nazýva futbal.

Len si robím srandu.

Ak však chcete zadarmo sledovať londýnsku sériu MLB 2019 online online, máme vám k dispozícii niekoľko možností streamovania. V tomto článku si vysvetlíme, ako sa pozerať na prvú londýnsku hru Boston Red Sox vs New York Yankees naživo online z USA, Veľkej Británie alebo kdekoľvek inde na svete..

MLB je veľmi prísny v tom, kto môže sledovať online a odkiaľ. Ak nie ste v krajine s oficiálnou možnosťou streamovania MLB, budete potrebovať dobrú sieť VPN 29. a 30. júna bezplatne obísť obmedzenia regiónu a pozerať hry dvoch hier Red Sox vs Yankees zadarmo.

Naše najvyššie odporúčanie je ExpressVPN. Je to špičkový poskytovateľ VPN, ktorý ponúka rýchle servery v 94 krajinách a má povesť, že dokáže odblokovať takmer čokoľvek. Zlepšuje tiež vaše súkromie a bezpečnosť online a je k dispozícii s nepretržitou živou podporou.

VYSKÚŠAJTE RIZIKO BEZPLATNE: ExpressVPN vám umožní prístup k tonám obsahu uzamknutého v celom svete vrátane londýnskej série 2019 MLB. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Upozorňujeme, že tento článok odporúča iba oficiálne zdroje streamovania. Pravdepodobne bude streamovať niekoľko webových stránok bez pôsobenia, tieto však často prichádzajú s rizikom škodlivého softvéru, rušivých reklám, vyrovnávacej pamäte, videa v nízkej kvalite a náhlych výpadkov. Existuje veľa spôsobov, ako sledovať hru legálne a zadarmo, takže sa nemusíte obťažovať tienistými webovými stránkami.

Ako sa pozerať na MLB London Series 2019: Red Sox vs Yankees s VPN

Anglické pokrytie série MLB London sa bude vysielať v priamom prenose v USA a Veľkej Británii. Ak nie ste v niektorej z týchto krajín, môžete pomocou siete VPN obísť blokovanie regiónu a sledovať, ako Red Sox zahrá Yankees naživo.

Postupujte takto:

  1. Zaregistrujte sa do siete VPN. Odporúčame ExpressVPN, ale NordVPN a CyberGhost sú solídnymi alternatívami.
  2. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu VPN pre svoje zariadenie. Ak používate MLB.tv, musíte sa pozerať v stolnom webovom prehliadači, pretože aplikácia MLB At Bat pre Android a iOS nefunguje s VPN.
  3. Otvorte aplikáciu VPN a vyberte server v USA alebo Veľkej Británii, podľa toho, ktorý stream chcete sledovať.
  4. Zasiahnite pripojiť gombík.
  5. Po nadviazaní spojenia video otvorte obvyklým spôsobom a začnite vysielať naživo!

Odporúčame sa zaregistrovať vopred a vziať si VPN na skúšobnú jazdu, aby ste sa uistili, že dokáže odblokovať videá na webe, na ktorom chcete hru streamovať. Ak narazíte na nejaké problémy, budete mať čas ich objasniť prostredníctvom zákazníckeho servisu.

Kde sa pozerať na sériu MLB London live online zadarmo

Aj keď je londýnska séria mimoriadnou udalosťou, tieto sa považujú za pravidelné sezónne hry. Takže ak už máte spôsob, ako sledovať hry MLB, mali by ste byť schopní sledovať londýnsku sériu tak, ako obvykle.

Londýnske seriály predstavujúce Boston Red Sox a New York Yankees sa budú vysielať v USA na staniciach Fox a ESPN a vo Veľkej Británii na webových stránkach BT Sport a BBC iPlayer. Ak hľadáte úplne bezplatnú možnosť, BBC iPlayer je tou najjednoduchšou voľbou. V USA by ste mohli získať hru bezplatne prostredníctvom bezplatnej skúšobnej verzie bezplatnej služby televízneho vysielania.

Spojene kralovstvo

Webové stránky BBC iPlayer a BBC Sport budú vysielať naživo streamované hry Red Sox vs Yankees. Ak ste mimo krajiny, jednoducho pripojte svoju VPN k serveru vo Veľkej Británii. Môže sa od vás požadovať zadanie poštového smerovacieho čísla vo Veľkej Británii alebo začiarknutie políčka, v ktorom sa uvádza, že vlastníte licenciu pre britskú televíziu. Tieto údaje nie sú overené, stačí preto začiarknuť políčko a / alebo uviesť poštové smerovacie číslo Spojeného kráľovstva.

Ďalšie tipy na odblokovanie toku BBC nájdete v našom článku o najlepších VPN pre aplikáciu BBC iPlayer.

Spojené štáty

Fox bude vysielať prvú hru London Series a ESPN vysiela druhú. Káblové nožnice v USA majú na konci júna niekoľko možností, ako si môžu Sox vziať Yankees.

  • MLB.tv je oficiálna služba samostatného streamu ligy. Ponúka a 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a stojí 24,99 dolárov mesačne alebo 99,99 dolárov ročne (plus zľavu, ak sledujete iba jeden tím). Diváci musia byť v USA. Ak pristupujete cez sieť VPN, odporúčame vám to v stolnom prehľadávači, ako je Chrome alebo Firefox. Používatelia systémov iOS a Android budú musieť sledovať aplikáciu MLB At Bat, ktorá nefunguje s VPN.
  • Sling TV, Fubo TV, PlayStation Vue, YouTube TV, DirecTV Now a Hulu + Live TV sú to všetky živé televízne vysielania, ktoré prenášajú ESPN a Fox. Väčšina z nich prichádza s bezplatnou skúšobnou verziou, a Sling je najlacnejšou možnosťou, ak plánujete nákup predplatného.

Všetky možnosti prezerania v USA sú uzamknuté pre región, takže ak ste mimo krajiny, budete musieť na sledovanie pozerať pomocou siete VPN..

O londýnskej sérii 2019: Red Sox vs Yankees

Prvá zo série týchto dvoch hier sa koná v sobotu 29. júna o 18:10 hod. Londýnsky čas, 13:00 Východný čas USA.

Druhá hra 30. júna je o 15:10 hod. Londýnsky čas, 10:10 východný čas.

Yankees a Red Sox je storočná rivalita, ktorú niektorí fanúšikovia prirovnávali k Manchesteru United a Liverpoolu vo Veľkej Británii. Hry sa budú konať na londýnskom štadióne, v súčasnosti domov pre futbalový klub West Ham United a 55 000 miest.

Táto dvojitá hlavička bude prvýkrát v histórii hry MLB v pravidelnej sezóne, ale nie posledná. MLB sa zaviazala hrať v Londýne dva roky, ale tímy ešte musia byť vybrané do roku 2020. Dúfame, že sa v rybníku stretne hra Cardinals vs Cubs.!

“Red Sox Yankees Game Boston” od Victorgrigas s licenciou podľa CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map