Kadınlar Dünya Kupası’nı nasıl çevrimiçi izleyebilirim?

Kadınlar Dünya Kupası nasıl çevrimiçi izlenir


Bu yılki Kadınlar Dünya Kupası şu anda çeyrek final aşamasında (yazma sırasında İngiltere yarı finale kalan tek takım). Bununla birlikte, final 7 Temmuz'a kadar gerçekleşmeyeceğinden hala çok fazla eylem kaldı.Aşağıda, ABD'de, İngiltere'de, İsveç'te olsanız da, her Kadınlar Dünya Kupası fikstürünün nasıl canlı izleneceğini açıklayacağız. İspanya veya dünyanın herhangi bir yerinde.

Bu yazı yalnızca resmi kaynakları önerecektir. Popüler spor etkinlikleri genellikle gölgeli akış sitelerinde mevcut olsa da, bunları kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Başlamak için, genellikle yalnızca gevşek, düşük çözünürlüklü video sunarlar ve konuları daha da kötüleştirmek için lisanssız akışlar telif hakkı ihlali için her an çevrimdışı olabilir. Bu nedenle, belirli bir maçı kimin kazandığını bile göremeyebilirsiniz. Yine de Kadınların Dünya Kupası'nı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, yani üçüncü taraf akışlarını kullanmak için hiçbir neden yoktur.

Bu etkinlik yalnızca coğrafi olarak kısıtlanmış platformlarda gösterilecek. Bu, 2019 Kadınlar Dünya Kupası'nı yurtdışında izlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacağı anlamına geliyor.

2019 Dünya Kadınlar Kupası'nı bir VPN ile nasıl izleyebilirim?

Bir VPN ile bölge kilitli hizmetlere erişmek çok kolaydır. Kadınlar Dünya Kupası'nın engelini kaldırmak ve herhangi bir yerden yayınlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Her şeyden önce, bir VPN'e ihtiyacınız olacak. NordVPN ve CyberGhost'ın her ikisi de mükemmel, düşük maliyetli alternatifler olmasına rağmen ExpressVPN'i öneriyoruz.
  2. Kaydolduktan sonra yazılımı indirin ve yükleyin. Genellikle seçebileceğiniz birkaç sürüm vardır, bu nedenle cihazınız için doğru olanı aldığınızdan emin olun.
  3. Engellemeyi kaldırmak istediğiniz coğrafi kısıtlamalı hizmete karar verin.
  4. Gerekli ülkede bir VPN sunucusuna bağlanın. Örneğin Fox Sports'a erişmek için bir ABD sunucusu veya BBC iPlayer için bir İngiliz sunucu kullanırsınız.
  5. Seçtiğiniz sitede video oynatmayı deneyin. Hemen başlamalıdır ancak başlamıyorsa önbelleğinizi ve çerezlerinizi temizledikten sonra sayfayı yenilemek çoğu sorunu çözecektir.

Bu maçlar canlı yayınlanacağından, başlamadan önce VPN'nizin iyi çalıştığından emin olmanız önemlidir. Bunu yaparken, bir sorun olduğunda VPN'nizin müşteri destek ekibiyle iletişim kurmak için yeterli zamanınız olduğundan emin olursunuz. Bu yaklaşım, çok heyecan verici bir tur olacağından emin olanları kaçırmanız olasılığını azaltır.

Kadınlar Dünya Kupası'nı İngiltere TV'de ücretsiz canlı yayınlama

İngiliz bayrağı - union jackİngiliz bayrağı - union jack - İngiltere

BBC, İngiltere'de bu etkinlik için münhasır yayın haklarına sahiptir. Buna göre, kalan her Kadın Dünya Kupası fikstürünü canlı izle BBC iPlayer'da. İlk önce bir hesap oluşturmanız gerekse de, bu platformun kullanımı ücretsizdir. Herhangi bir İngiliz posta kodu çalışacağından posta kodu girmeniz istendiğinde panik yapmayın.

İngiliz yasaları, herhangi bir şeyi geleneksel TV'de gösterildiği gibi yayınlamak için bir TV lisansına sahip olmanızı gerektirir. BBC iPlayer zaman zaman bu gereksinimi size bildiren bir pop-up göstermesine rağmen, lisansınızın olup olmadığını gerçekten doğrulamaz..

BBC iPlayer bölge kilitlidir ve yalnızca İngiltere'de kullanılabilir. Yine de, önce bir İngiliz VPN sunucusuna bağlanarak diğer ülkelerden erişebilirsiniz. Henüz bir VPN'iniz yok mu? ExpressVPN bir 30-gün para iade garantisi, yani 2019 Kadınlar Dünya Kupası'nı risksiz olarak yayınlayabilirsiniz. Etkilenmediyseniz veya daha sonra bir VPN'ye ihtiyacınız yoksa, iptal edebilir ve tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz.

2019 Kadınlar Dünya Kupası'nı başka nerede çevrimiçi yayınlayabilirim?

Bu yılki Kadınlar Dünya Kupası'na 24 ülke girdi, bu yüzden anlaşılır bir şekilde, bu etkinliğe dünyanın her yerinden uluslararası yayıncılar var. Ülkenizde hangi ağların turnuvayı gösterdiğini öğrenmek için aşağıya bakın:

Amerika Birleşik Devletleri

ABD bayrağı

Her Kadın Dünya Kupası oyunu Fox Sports'da gösterilecek. Kablo paketiniz FS1 ve FS2 içeriyorsa, şanslısınız: Fox Sports web sitesinde sağlayıcı bilgilerinizle oturum açmanız yeterlidir; turnuvanın geri kalanını canlı ve ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Tabii ki, kablo TV'niz olmadığı için izlemenizi durdurmak adil olmaz. DirecTV Now, fuboTV, Live TV'li Hulu, PlayStation Vue, Sling TV ve YouTube TV, Fox Sports'u canlı yayınlamanıza ve Hepsinden iyisi, bunların hepsi ücretsiz deneme süresi ile geliyor (çoğu için bir hafta, PlayStation Vue için beş gün). Bu, ücretlendirilmekten kaçınmak için kaydolabileceğiniz, kalan eşleşmeleri yayınlayabileceğiniz ve iptal edebileceğiniz anlamına gelir.

Yukarıdaki hizmetler yalnızca ABD'de kullanılabilir. Amerikalılar yine de bir ABD VPN sunucusuna bağlanarak bu platformlara yurtdışında erişebilirler..

Kanada

Kanada bayrağı

TSN, RDS ve CTV, Kanada'daki 2019 Kadınlar Dünya Kupası'nın kapsamını paylaşıyor. TSN ve RDS her fikstürü canlı yayınlayacak (sırasıyla İngilizce ve Fransızca), CTV ise yalnızca İtalya'ya karşı Hollanda, yarı final ve finali gösterecek. Kablo paketiniz bu kanallardan herhangi birini içeriyorsa, bunları ücretsiz olarak çevrimiçi olarak aktarabilirsiniz.

Kablonuz olmasa bile izlemenin bir yolu var. RDS ve TSN'nin her ikisi de, günde yalnızca 4,99 ABD doları veya ayda 19,99 ABD doları karşılığında yalnızca çevrimiçi bir abonelik sunmaktadır. Ne yazık ki, deneme süresi yok, ancak başka hiçbir hizmet kalan Kadınların Dünya Kupası oyunlarını göstermediğinden, gerçekten başka bir seçenek yok.

TSN, CTV ve RDS'nin tümü coğrafi olarak sınırlıdır. Bu nedenle, bunları kullanmak için Kanada'da olmanız veya VPN'nizin Kanada sunucularından birine bağlı olmanız gerekir.

Avustralya

avustralya bayrağı

Avustralyalı futbol taraftarları Optus Sport'taki her maçı izleyebilirler. Mevcut aboneler hemen ücretsiz olarak akışa başlayabilir, ancak aksi takdirde ücretsiz deneme olmadığından ayda 14,99 TL ödemeniz gerekir..

SBS, üçüncü sırada playoff'u göstermemesi dışında çok benzer bir kapsama alanı sunuyor. SBS’nin tüm oyunları tamamen ücretsiz olarak izlenebilir hem Dünya Oyunu'nda hem de Freeview web sitesinde. SBS ayrıca her maç günü 18.00 AEST'te öne çıkan yayınlar yayınlıyor ve yayınlanmayı bitirdikten kısa bir süre önce önceki maçların tam uzunlukta tekrarları yayınlanıyor.

Optus Sport ve SBS coğrafi olarak kısıtlanmıştır ve sonuç olarak Avustralya dışından erişmek için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır..

Fransa

Flag_of_France-e1527750876576

Kalan eşleşmelerin tümü TF1 veya Canal + 'da görülebilir. Her iki ağ da finali gösterirken, TF1'in Fransa'ya karşı ABD'ye karşı münhasır hakları vardır. Canal +, bu arada, üçüncü sırada playoff da dahil olmak üzere diğer tüm fikstürleri gösterecek.

TF1 akışını ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz, ancak yalnızca Fransız yorumları mevcuttur ve önce bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Kanal + ise genellikle ayda 6,99 € 'dan başlıyor. Bir aylık deneme var, yani kaydolun, Kadınlar Dünya Kupası'nı çevrimiçi izleyin ve iptal edin ücretlendirilmeden önce.

Bu akış platformlarının her ikisi de coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Bu, onları Fransa dışında kullanmak için bir VPN'e ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Almanya

almanya-bayrak

Almanya'daki 2019 Kadınlar Dünya Kupası'nı izlemek çok kolay. Her maç Alman yorumuyla veya Das Erste veya ZDF, tamamen ücretsiz canlı akış sunan iki kanal. İsterseniz, bu fikstürleri DAZN Almanya'da (bir aylık deneme ile ayda 9,99 €) yayınlayabilirsiniz, ancak bu platform tam olarak aynı kapsama sahip olduğundan, bunu kullanmanız için gerçekten bir neden yoktur..

Das Erste, DAZN ve ZDF'nin hepsi bölge kilitlidir. DAZN çoğu VPN'yi açıkça engeller, ancak bir Alman VPN sunucusuna bağlanırsanız, ZDF veya Das Erste'yi yurtdışında da izleyebilmelisiniz.

İtalya

İtalya - İtalyan bayrağı

Bu maçlar Rai Play ve Sky Sports ile ilgili İtalyan yorumlarıyla gösterilecek. Rai Play ücretsizdir ve bir hesap oluşturmanızı bile gerektirmez, ancak ne yazık ki Sky Sports web sitesi herhangi bir canlı akış sunmuyor. Neyse ki, bir geçici çözüm var: Şimdi TV Italia günlük, haftalık ve aylık Sky Sports geçişlerini sırasıyla 7,99 €, 14,99 € ve 29,99 € karşılığında sunuyor..

Üçüncülük playoffları ve finali, Rai Play'de olmayacak olan sadece iki fikstür. Bu nedenle, turnuvanın çoğunu ücretsiz izle ve sadece son iki oyun için haftalık Now TV günlük kartı satın alın.

Rai Play ve Sky Sports Italy coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Bu nedenle, onları yurtdışında izlemek için bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

Diğer yerler

Ülkenizi yukarıda belirtmediysek panik yapmayın: 2019 Kadınlar Dünya Kupası, hepsini tek tek ele almak için çok fazla bölgede yayın yapıyor. Bunun yerine, aşağıdaki FIFA Kadınlar Dünya Kupası yayıncıları listesine göz atmanızı öneririz. Bir yayıncı bulamıyor musunuz? Bir VPN kullanarak nerede olursanız olun diğer ülkelerden (BBC iPlayer veya Zattoo gibi) ücretsiz akış hizmetlerine erişebileceğinizi unutmayın..

2019 Kadınlar Dünya Kupası: tüm program

tarihyuvarlakFikstürBaşlangıç ​​Saati (CEST)
28 Haziran Çeyrek finaller Fransa - ABD AKŞAM 9
29 Haziran Çeyrek finaller İtalya vs. Hollanda 03:00
29 Haziran Çeyrek finaller Almanya vs. İsveç ÖĞLEDEN SONRA 6.30
2 Temmuz Yarı Final İngiltere vs. TBA AKŞAM 9
3 Temmuz Yarı Final TBA ve TBA AKŞAM 9
6 Temmuz Üçüncülük playoffu TBA ve TBA 05:00
7 Temmuz final TBA ve TBA 05:00

Hangi takımların iyi performans göstermesi bekleniyor?

ABD Kadınlar futbol takımı kazanmanın en sevilen favorisi ve nedenini görmek kolay: gruplarında baskın bir güç oldular, bu ayın 13-0'sında Tayland takımını parçaladılar ve rakipleri için sürekli sorunlara neden oldular. Yıldız forvetleri Mal Pugh'a dikkat edin: Şimşek hızında, inanılmaz derecede hassas ve her aralıkta tehlikeli.

İngiltere'nin kadrosu bu sefer özellikle iyi bir performans sergiledi ve tek bir gol atmadan on altı turdan geçti. Ayrıca, Norveç ve Japonya gibi zorlu takımlara karşı sık sık iki veya daha fazla gol attılar. Yarı finallerde Hollanda veya İtalya ile eşleştirilirlerse, İngiltere kazanma şansı yüksek.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 77